Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
6739. Ani04
2007. ápr. 10. 15:19

Ja amúgy sziasztok Csajok!

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek! Nekem hál istenek pénteken kiszedték a varratokat és végre szombaton két hét után zuhanyozhattam. Hát az valami isteni volt! Döbbenetesen sokat változtak a cickóim, majd este teszek fel képeket, mert tényleg látványos a változásuk-szépülésük ahhoz képest, amilyenek egy hete voltak. A seb meg, ahol már lejött a var olyan, mintha egy tűvel karclták volna csak meg. Lányok, ti ilyenkor, amikor még félig rajta volt a var a seben, használtátok már az aloes cuccokat vagy csak később?

6738. Fuzsuka (válaszként erre: 6737. - Epm)
2007. ápr. 10. 15:16
Lehet, hogy a másik fórumon olvastam, de valaki írta, hogy újra műteni kellett.
6737. epm (válaszként erre: 6732. - Fuzsuka)
2007. ápr. 10. 15:14

Fuzsuka, kinek volt tokosodása, lehet, hogy átsiklottam felette? (Bevérzésre, hullámosodásra, sóoldat leeresztésre emlékszem csak.)


Tényleg jó lenne hosszú távú tapasztalatokat is hallani, mert itt most nekünk, frisseknek (na, nekem még nem), persze minden pozitív, de a távlat is fontos.

6736. Ani04 (válaszként erre: 6674. - Fuzsuka)
2007. ápr. 10. 15:09

Szia Fuzsuka!

Most olvasom, hogy egyedül leszel és tartasz a felüléstől. Nekem semmi problémát nem okozott az egyedül vló felülés, csak a műtét után és az éjszaka elejen. Kb. a műtét napján éjjel 10 körül megpróbáltam egyedül és utána már végig segítség nélkül ültem fel. Nem egy kellemes dolog, de csak elindulni nehéz. Ha egy kicsit megmozdultál már hasizommal (annak is inkább az alsó részét jó erősen megfeszítve) és esetleg egy kis lábemeléssel segítesz neki, simán fel lehet ülni. ettől ne félj, csak bátran el kell kezdeni.

6735. epm (válaszként erre: 6726. - Böske)
2007. ápr. 10. 15:08

Böske!

Szia, teljesen egyetértek veled, én is nagyon kíváncsi lennék negatív tapasztalatokra, úgyhogy ha valakinek van, kérem küldje priviben! Amúgy én igen sokat kutattam a témában (hivatalos állásfoglásokban és nem bulvárban) és nem vagyok teljesen nyugodt :(

Mammográfiát lehet csinálni (ezt mondták nekem akkor is amikor most a mütét elött mammo-t csináltattam.) A szilikon impli esetleges károsodását CT-vel és MRI-vel lehet felfedezni. Amerikában 2007 januártól engedélyezik újra a szilikon implit, de azzal az ajánlással, hogy az operált nök a mütétet követö 3. majd minden 2. évben végeztessenek MRI-t vagy CT-t.

6734. berdor (válaszként erre: 6726. - Böske)
2007. ápr. 10. 14:48

böske!


Nem vagyok orvos, de mammográfiát a szilikontól még tudnak csinálni. Abban igazad van, hogy itt én sem találkoztam olyannal akinek komplikációi lettek volna a műtétet követően, és megbánta mert így lenne teljes a kép, bár hozzáteszem az interneten azért ilyen esetekről is lehet olvasni aki rákeres.

De azért őszintén Téged sem rettent el mondjuk, hogy autóba üljél, pedig naponta hányan meghalnak az utakon....

Nyilván mindenki mérlegel és sokan mégis inkább lemondtak a műtétről. Én is már 3 éve foglalkozom a gondolattal, mostanra érett be.Nem mondom, hogy mindent tudok róla, de tisztában vagyok a lehetséges következményekkel.

6733. Fuzsuka (válaszként erre: 6729. - Panci)
2007. ápr. 10. 14:43
megnéztem a cicás képet, tényleg olyan, mint a whiskas reklámban. Nagyon édi- bár én sem vagyok odáig a macskákért.
6732. Fuzsuka (válaszként erre: 6726. - Böske)
2007. ápr. 10. 14:41

Szia Böske!

Neked esetleg van negatív tapasztalatod ? Mert azt is szívesen meghallgatnánk, elolvasnánk.Egyébként volt már itt olyan lány, akinek volt tokosodása, és újra kellett műteni, de ezek után sem bánta meg a műtétet. És pont azért van a fórum, hogy a lányok, akik már túl vannak a műtéten, megosszák a tapasztalataikat azokkal,a kik még előtte állnak.Nem mindenkinek van a környezetében olyan nő, akit már műtöttek, és van tapasztalata a témában.

6731. berti
2007. ápr. 10. 14:39
aranyosak vagytok köszi az infókat
6730. dycy (válaszként erre: 6724. - Fuzsuka)
2007. ápr. 10. 14:37
Nem ad semmilyen vitamint műtét utánra.Zinnat -ból kell 2*1-et bevenni + a C-t és az E-t kell továbbra is szedni még 4hétig.
6729. Panci (válaszként erre: 6717. - Berti)
2007. ápr. 10. 14:37
Nekem is 3X500 C vitamint és 2 X 100 mg E vitamint kellett szednem műtét elött 2 hétig és utána 4 hétig, de a C vitamint azóta is szedem.
6728. berti
2007. ápr. 10. 14:36

Puddiz!

kérlek kifejtenéd? előre is köszi 26-án megyek

6727. berti
2007. ápr. 10. 14:34
valakinél más bogyók??????
6726. böske
2007. ápr. 10. 14:34

Én borzasztóan félnék attól, hogy nem lehet rendes mammográfiát csinálni szilikonosoknak, és így mi van, ha nem veszik észre időben a bajt?

Akárhogy is, de mégiscsak "idegen" anyagról van szó, amit a szervezet ha látszólag tolerál is, még nem biztos, hogy sikerrel...

Az a baj, hogy ide olyanok nem írnak, akik rakattak be és megbánták. akiknek esetleg betokosodott vagy más bajuk lett tőle... Mérlegelni csak a pro és kontra tapasztalatok ismeretében lehet felelősséggel, ki az, aki rendesen körüljárta a témát?

6725. berti
2007. ápr. 10. 14:34
köszi köszi
6724. Fuzsuka (válaszként erre: 6717. - Berti)
2007. ápr. 10. 14:33
Az én dokim műtét előtt 2 hétig napi 3*500mg C vitamint,2*100 mg E vitamint írt, és műtét után még 4 hétig ugyan ezt a mennyiséget.Mást nem említett, de az lehet, hogy majd a műtét utánra még ad valamit.
6723. berti
2007. ápr. 10. 14:31
bocsánat én tudatlan:)))) mit takar az alap vitamincsomag
6722. keilare
2007. ápr. 10. 14:31

Sziasztok!

Nekem Kaposváron ápr.24-én lesz a műtétem!

6721. Puddiz (válaszként erre: 6717. - Berti)
2007. ápr. 10. 14:29

Én Dr.Lenkei alap vitamincsomagját szedem.Én majdnem beszedtem már 1 dobozzal(30db)

és nekem 25.-én lesz a műtétem.

6720. Fuzsuka (válaszként erre: 6711. - Berdor)
2007. ápr. 10. 14:29

szia berdor!

Az, hogy mit kell vinned a műtétre, az kórházanként, klinikánként változó. Van, ahol adnak papucsot, kekszet, ropit, szívószálat, és szinte semmit nem kell bevinned, de van, ahol nem így van. AZt már sok lány írta, hogy célszerű elöl végig gombos pizsifelsőt, esetleg szabadidő felsőt vinni, mert azt könnyű felvenni. A szívószálat is ajánlják, ha nem adnak, mert így könnyebb inni. De ha megkérdezed a dokidat, biztos elmondja, mi az , amit adnak, és mi az, amit neked kell vinned.

6719. Panci
2007. ápr. 10. 14:28
Ezt nem értem, az adatlapomon megjelenik a cicis képem, amit már kitöröltem egyszer és ha rákattintok macska lesz belőle...
6718. Panci
2007. ápr. 10. 14:26

Lányok!

Bár ez nem mellplasztikai tapasztalat, de olvastam, hogy sokan utáljátok a macskákat. Bevallom én se voltam nagy macskabarát, aztán úgy hozta a sors, hogy ez a whiskas cica hozzánk került. Felraktam róla egy képet, szerintem még a macskagyűlölőknek is tetszeni fog. Nézzétek meg lszi!

6717. berti
2007. ápr. 10. 14:26

Sziasztok!

érdeklődnék ki mennyi és milyen vitaminokat fogyaszt(ott) műtét előtt és mennyi idővel előtte kezdte el szedni.műtét utáni bogyók is érdekelnének. köszike

6716. Panci (válaszként erre: 6713. - Dycy)
2007. ápr. 10. 14:17

Én tök jól vagyok, nem mű érzés se tapintásra se látványra! Mondjuk én mindig nagy mellű voltam, csak a 2 gyerek után sajnos elsorvadt a mirigyállományom és szerintem a zsírégető torna is leapasztotta. Amikor elöször megláttam nekem nem volt az a könnyekben kitörő örömérzésem, mint itt sokaknak, hanem azt éreztem, hogy végre visszakaptam a régi formámat. Szóval emiatt én teljesen magaménak érzem és most pont olyan vagyok, mint 10 éve. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a 10 éves osztálytalálkozómon megkérdezte az egyik lány,hogy ne haragudjak, de nekem hová lett az a nagy cicim. Itt tudatosodott bennem,hogy mennyire eltűnt, csak más biztos nem meri mondani. Gondolom más is jár hasonló cipőben, mert ez nem egyedi eset szoptatás után.

Nagyon örülök, hogy rászántam magam a műtétre, de a kép, amit ma a tükörben látok nem fura és nem annyira új. Aki világéletében kismellű volt, annak szerintem igazi csoda a műtét utáni kép!

6715. dycy (válaszként erre: 6710. - Dycy)
2007. ápr. 10. 14:14
Jajj,ne tudd meg mit össze filóztam rajta.Műtét előtt két nappal rámjött ez,hogy biztos,hogy jó-e lesz a csepp,meg akkor írkálták róla,hogy szivacs kell hozzá,meg ilyenek.Aztán felhívott a doki műtét előtti este,hogy hányra menjek és akkor mondtam neki,hogy már nem vok bizti a cseppben.Aztán mondta,hogy akkor majd holnap műtét előtt még átbeszéljük,nézünk még képeket,stb.Szóval a kerek jobban tetszett dekoltázsnál,bár mind2 szép tud lenni.
6714. Puddiz
2007. ápr. 10. 14:10
Annó tőled kért a Krasznai mell ultrahangot?
6713. dycy (válaszként erre: 6709. - Panci)
2007. ápr. 10. 14:01

Szia Panci!

Hogy vagy?Te már két hónapos is elmúltál ugye?Már teljesen a tieidnek érzed a ciciket?Tapintásra milyen,lehet érezni hogy szilikonos?

6712. Fuzsuka (válaszként erre: 6710. - Dycy)
2007. ápr. 10. 14:00
És miért döntöttél inkább a kerek mellett ?
6711. berdor
2007. ápr. 10. 13:59

Lányok!


Ma megyek konzultációra dr. Csuhához, nagyon kíváncsi vagyok mit mond.

Tényleg a bentfekvésre milyen "túlélő felszerelést" ajánlatos vinni?


Moni

6710. dycy (válaszként erre: 6708. - Fuzsuka)
2007. ápr. 10. 13:57

Nekem is 325ös csepp volt az első választás,aztán műtét előtt szóltam,hogy inkább kereket szeretnék :))

Eddig minden oké,remélem nem is lesz semmi gond!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook