Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetés)
Tabletta helyett lehet enni sok-sok gyümölcsöt, zöldséget.
Ugye? :)
:))
most akkor,hogy is van? hiszel benne, de mégse...:D
:))
Az ové pont az egyik...
"...........okozhat,............. idézhet elő"
vagyis nem törvényszerű, és sokminden befolyásolja hogy kinél igen kinél nem
Véleményem szerint ha egészséges( és biztos az hiszen megműtik),és nem szed semmilyen vitamint akkor se fog lasabban felépülni a műtét után
Sőt
"Vízben oldodó vitamin lévén nem lehet túladagolni. Sokan szednek viszont úgynevezett "megadózisú" C-vitamint, mondván ettől nem lehet semmi bajuk. Megfigyeléseken alapulva kijelenthető, hogy a tartósan napi 1000 mg feletti C-vitamin bevitel káros lehet. A leggyakoribb tünet ilyenkor a vesekő, de a szövetekben is lerakódhat a C-vitamin kis kristályok formájában."
"C-vitamin-túladagolás a megnőtt oxalát-ürítés miatt vesekőképződést okozhat, továbbá gyomor- bél irritációt, hasmenést idézhet elő. "
Az az igazság, hogy még senki sem igazolta, hogy a stressz miatt több C-vitaminra volna szüksége a szervezetnek.
A dohányzás más megítélés alá esik, mivel számos agresszív szabad gyök jut a szervezetbe, és a C-vitamin mint antioxidáns segít leküzdeni.
De ne felejtsük el, hogy a napi igény kb. 60 mg, és nem hiszen, hogy ennek az ötvenszeresére szükség lenne.
Való igaz, túladagolni nem tudod, de nem felejtsük el, hogy a C-vitamin aszkorbinsav, és bizony elég agresszív sav. Úgyhogy gyomorfekélyt simán okozhat, sőt, operáltunk már emiatt vérzést és perforációt is.
Úgyhogy csak módjával, és mindig ajánlott enni hozzá valamit.
Jó reggelt!
Egyrészt meg kell ismételni a vizsgálatot, mert egy lelet nem lelet. Ha még mindig 7x-es az alvadási készség, vizsgálni kell, mitől. Vanak erre specializálódott belgyógyászatok. Ugyanis célzottan kell beavatkozni a véralvadási kaszkádba, és erre nem biztos, hogy a heparin a legmegfelelőbb. Ha be van állítva, szerintem vállalható a műtét.
Azt mondja, hogy minden rendben. :) És, hogy mehetsz melltartókat vásárolni.
Húúú és akkor lesz fotó is?
:))
Bocsi, mindig elfelejtem..
Ami késik, nem múlik! :)
Sexi hálóing sportmellcsivel?:(
Elmentünk egyet kajálni.
Itt most gyönyörűen süt a napocska, de ugrálnak a mínuszok. :(
Valentin-nap meg lett ünnepelve? Sexi hálóing, stb...
Köszönöm:) Tényleg nagyon jó ez a fórum, főleg akinek nincs ismerőse a témával kapcsolatba,meg egyébként is,annyi biztatást kaptam már itt,igazán jó érzés sorstársakra találni:)
Mennem kell csajok,szép napot Mindenkinek!
Örülök, hogy most már Neked sem kell sokat várni, és végre elégedett lehetsz önmagaddal! Majd nagyon szorítok, szorítunk!:))
Az E vitamin egyébként vigyáz rád ebben a betegséges időszakban, hogy ne kapj el semmi csúnyát a műtétig! De a C is!
Hajrá!!:)))
További ajánlott fórumok:
- Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után?
- Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában.
- Kettős kontúr / double bubble tapasztalatok - Mellplasztika
- Kombinált mellplasztika (felvarrás+nagyobbítás) tapasztalatok
- Van tapasztalatotok Dr. Pataki Gergely által készített mellplasztikával kapcsolatban?
- Dr. Pap Péter mellplasztika tapasztalatok