Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mellkisebbítés TB-re vidéken lehetséges? fórum

Mellkisebbítés TB-re vidéken lehetséges? (tudásbázis kérdés)

2017. okt. 21. 06:50
Szeretném kérdezni, hogy Dr.Halmy Csabánál volt már -e valakinek műtéten? Pesten végzi a műtéteket.,de viszont nekem Szeged jobb lenne. Nem tudom,hogy Szegeden Ti ismertek-e jó plasztikai orvost aki ott is csinál műtétet? Köszi a választ!
27. cumus (válaszként erre: 26. - Hannah2121)
2014. júl. 3. 17:58
Nekem nem mutatott képeket, de itt sok lány mütött és az meggyözött engem.
26. Hannah2121 (válaszként erre: 25. - Cumus)
2014. júl. 2. 19:15

Okés, elviszem :)

Neked konzultáción mutatott esetleg előtte-utána fotókat?

Egerben lakom. És te?

25. cumus (válaszként erre: 24. - Hannah2121)
2014. júl. 2. 18:50

Èn is Jósvaynál voltam konzultáción, de még nem csináltattam meg. Szerintem nagyon jó kezekben leszel. Vidd el nyugodtan a képet, nem baj, ha mosolyog rajta. Ùgy is a te melledhez kell, hogy igazitson. Hozott anyagból dolgozik:)

Milyen messze vagy BP-töl?

Csak az orvos tud igazán a kérdéseidre választ adni.

2014. júl. 2. 18:00

Sziasztok!



Új vagyok itt, és mellműtétre készülök. Valószínű én TB támogatott leszek, mert asszimmetrikus a mellem, de nagyon feltűnően, teljesen más a kettő. A Szent Imre kórházba készülök majd lehetőleg Jósvay János doktor úrhoz. Lenne néhány kérdésem még a konzultáció előtt, hátha tudtok segíteni :)


Az első az lenne, hogy a nagyobbik mellem lóg, hatalmas a bimbóudvara és striás, etz a nagyobbik mellem. A kissebbnek normális méretű a bimbóudvara és az szép feszes. A kicsit szeretném a nagyhoz igazíttatni. Ebben az esetben milyen eljárással csinálnák meg nekem? Felvarrás+bimbóplasztika+implantátum a kisebbe? Vagy ez hogy működik? Mindkettőbe nem kérhetek implantátumot ugye? Vagy úgy is finanszírozná még a TB?

Ha képet viszek az orvosnak, hogy megmutassam, milyen melleket szeretnék, nem fog furcsán nézni?



Bocsi a sok hülye kérdésért :)

23. cumus (válaszként erre: 22. - Bogrka)
2014. ápr. 20. 00:03
Kihez mész mütétre?
22. bogrka
2014. jan. 10. 13:56
Szoptatás után egy évet várni kell a műtétel. Januárban fejeztem be a szoptatást, szeptember elején kértem konzultációs időpontot, októberre kaptam, s január végén műtenek!
21. cumus (válaszként erre: 20. - Bogrka)
2013. máj. 17. 11:44
szerintem, hivj fel egy orvost és kérdezd meg orvost
20. bogrka
2013. jan. 21. 11:27
Érdeklődni szeretnék, hogy most fejeztem be a szoptatást, s szeretnék mellkisebbítő műtétre menni a Szent Imre kórházba, s nem tudom mikor kérjek időpontot? Varjak még 1-2 hónapot, s utánna, vagy ennél többet?
2012. okt. 17. 15:06
Szeretnék érdeklődni, hogy megcsináltattad-e már a melleidet? Engem is nagyon érdekelnek a részletek.Én 90D-s melltartót hordok 40 kiló minusz utrán. És még azt lenne jó tudni, hogy a has és a mellplasztikát vajon megcsinálják-e egybe?
2012. aug. 21. 00:33
Nekem is volt ilyen mütétem - de nagy és csúnya hegek maradtak. Nem tudja valaki, hogy korekciós mütétet is csinálnak TBre???
2012. aug. 19. 16:47
Ha nincs komplikáció, akkor csak 1-et kell ott tölteni.
2012. aug. 19. 16:22
amúgy a bnőm kb 2 éjjelt töltött a kórházban,vagy egyet? már nem emlékszem pontosan,de valami minimálisat csak..
2012. aug. 19. 16:18
Egyébként annak ellenére ellenzi a műtétet, hogy állandó hátfájással küzdök, a mellemet tartó szalagok meg vannak nyúlva, meg vannak vastagodva és be vannak gyulladva, mindez a súly miatt. Tehát egyértelműen javasolt a mellkisebbítés, de nem baj. A férjem azt szokta mondani,hogy nézte a Mónika showt, így mindenhez ért. :) Napközben el van nagyival, de estére már nem. :( A férjem fog hozni, vinni, így ha időben ott akarunk lenni, akkor hajnalban kell indulnunk, amikor még a kicsi alszik. Na, de majd megoldjuk valahogy.
2012. aug. 19. 16:17

dehogy leszel rákos :S jesszus :DD

ha téged zavar valami a testeden,akkor változtatsz rajta és kész,elvégre te élsz abban a testben,neked kell elsősorban elfogadnod önmagad,és nem másnak.. legalábbis nekem ez a véleményem..

amúgy sztem 1-2 éjszakát simán kibírna a babóca nélküled :) na de te tod :)

2012. aug. 19. 16:12
nagymami van, de ő ellenzi a műtétet, mert szerinte rákos leszek tőle, ráadásul még nem aludt nála. Csak mellettem alszik el.
2012. aug. 19. 15:43
nincs aki vigyázzon addig rájuk? apuka? nagymami? :)
2012. aug. 19. 15:42
Remélem! :) és köszönöm! A legkisebbik 2 éves, azért akartam a közelben, mert minél hamarabb itthon szeretnék lenni. :)
2012. aug. 19. 15:39

gratulálok a gyerekekhez :)

biztosan neked is nagyon szép melleket tudnénak varázsolni,sztem ennyit megér néhány Pesti látogatás ;)

2012. aug. 19. 15:33
én 160 cm vagyok és 80 F a méretem. Nekem is a gyerekek után lett ekkora :(
2012. aug. 19. 15:30

nagyon szép melleket csináltak neki

a szép kimaradt :)

2012. aug. 19. 15:29

húú :S erre már nem emlékszem pontosan.. asszem 4-5 hónap volt neki, de ez függ a doki időbeosztásától is. Valami olyasmi volt,hogy nyáron járt fel Pestre,és novemberben műtötték. De nagyon szép lett a melle,megmutatta nekem :D szegénynek a testalkatához képest bazi nagyok a mellei.. ráadásul nem is élvezhette sokáig a feszes kebleket,mert 2 évre rá már szült,és most kb 2 szer akkora lett,szóval nagyobb lett,mint volt.. És másfél évig fejelte magát,mert rengeteg teje volt,alig tudta elapasztani. Most is műtétre készül,vagy már meg is műtötték,nemtudom,nem tartom már vele a kapcsit :(

De az biztos,hogy nagyon melleket csináltak neki.. és ki tudja .. lehet azóta megint ugyanolyan szépek,bár amikor legutóbb beséltem vele,akkor azt mondta,hogy lehet nem lesz akkora súlyú a melle,hogy tb-re megcsinálhassák :S

2012. aug. 19. 15:22
az első konzi után kb mennyi idő a műtét?
2012. aug. 19. 15:22

végső esetben ez lesz... jobb megoldást nem tudok

:(

2012. aug. 19. 15:20
hm.. de ha ott nem csinálják meg tb-re akkor nem érdemes Pestre jönnöd emiatt? én is arról a környékről származom (nyíregy) , és bnőm is, neki is is az lett volna jobb,ha ottan körül csinálják.. de végül pár utazásába tellett,mert csak pesten csinálták meg neki..
2012. aug. 19. 15:17
Igen, ez az egyik kórház, amit ajánlottak. Nekem Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen lenne jobb.
2012. aug. 19. 15:11
szia,egy régi bnőmnek volt kisebbítő műtéte a 11 kerben,a Szent Imre kórházban,neki is tb-re csinálták,de ennek már kb 6 éve..
2012. aug. 19. 14:55

Sziasztok!

Mellkisebbítő műtétre készülök. Elvileg tb-s leszek, de a vidéki kórházban azt a választ kaptam, hogy csak Pesten 2 db kórházban van mód tb-s műtétre. Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook