Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


5491. Rezeda63 (válaszként erre: 5476. - 289fab1d6b)
2010. aug. 1. 07:23

Én is még sem kell járnom éjjel a WC-t.

Eda

De lehet, hogy akinek ilyen problémája van segít ha este nem iszik.

5490. Rezeda63 (válaszként erre: 5474. - Marcsi 61)
2010. aug. 1. 07:22

Stiasztok!

Ez az éjszaki pisilés, nem folyadék függő. Ez a változókor bevezető, vagy egyéb tünete. Sorvadnak a hugyutak és a hólyag gyengül. sajna ez már így lesz. Intim torna ide, vagy oda.Kinél erősebben inél gyengébben jelentkeznek. Ez ugyan az mint a hőhullám. Nekem azt monta az orvosom.

De ez legyen a legnagyobb baj.

Üdv. Eda

5489. Margaréta68 (válaszként erre: 5488. - 289fab1d6b)
2010. júl. 31. 22:19
Nagyon bölcs mondás és teljesen igaz:-)) A sok kicsi csoda is fontos, a nagy csoda meg még várat magára, 3 és fél hét múlva.... már nagyon várjuk mind a ketten, a párom és én is. Remélem nem okoz csalódást:-))
5488. 289fab1d6b (válaszként erre: 5487. - Margaréta68)
2010. júl. 31. 22:12
Aki a nagy csodára vár, elszalasztja a sok kicsit...
5487. Margaréta68 (válaszként erre: 5486. - 289fab1d6b)
2010. júl. 31. 22:02
Tényleg betartok minden előírást, talán azért is gyógyulok gyorsan. De már nagy öröm, hogy egy délelőtt eltelik úgy, hogy nem érzem a fáradtságot, mint például egy hete. Apró örömök az életben....
5486. 289fab1d6b (válaszként erre: 5485. - Margaréta68)
2010. júl. 31. 21:59
Nagyon örülök, hogy jól érzed magad, de azért még óvatosan...
2010. júl. 31. 21:57

Sziasztok Lányok!


Dicsekszem!!!!!!!!!! Két és fél, hetesen teljesen jól érzem magam. Olyan felemelő érzés, gondoltam megosztom veletek:-))))) Persze ez nem jelenti azt, hogy ész nélkül csinálok mindent, de egész nap jövök-megyek, néha pihizek, de jól vagyok. A sebem is szépen gyógyul, kenegetem körömvirág krémmel és Bioptron lámpázzuk minden nap.

A tőzegáfonya kapszula szuper, ajánlom Mindenkinek!!! Teljesen rendbe jött a vesém, már nem fáj.

Puszi Mindenkinek! Ha találkozó lesz, nehogy elfelejtsetek!!!!!

5484. 289fab1d6b (válaszként erre: 5482. - Pilike)
2010. júl. 31. 21:32

Azért ez így durva. Azért mázlinak nem mondanám...

Ha választanom kellett volna egy normális havi ciklus, miómák nélküli méh és ciszta nélküli petefészek, vagy a műtét között, az előbbit választottam volna...

5483. pilike (válaszként erre: 5480. - A0aecda338)
2010. júl. 31. 21:30
Nem mondom, hogy előtte nem pityogtam, főleg mikor szembesültem azzal, hogy mi történt a testemben, de a műtét utáni érzékenységem más...volt, nem tudom, már javul azért... szerintem nekem is lehetett valami kis homonális libikóka, mert talán terhesen voltam ilyen szenzitív. :D
5482. pilike (válaszként erre: 5481. - 289fab1d6b)
2010. júl. 31. 21:27

Persze, eszembe jutott nekem is: minden rosszban van valai jó.

Egyébként ez a "barátnő" akiről az előbb meséltem, így reagálta le, amikor elmeséltem neki, hogy daganatom van és ki fognak pakolni:

Te mázlista, nem fogsz többet menstruálni.

5481. 289fab1d6b (válaszként erre: 5478. - Pilike)
2010. júl. 31. 20:48
Próbálj a dolog jó oldalára gondolni. Nem kell betétre, tamponra, fogamzásgátlásra költeni:)
5480. a0aecda338 (válaszként erre: 5478. - Pilike)
2010. júl. 31. 20:45

Pilike,én a műtét előtti hetekben voltam pityergős,de így 3 hónap után is előfordul,hogy kedvetlen vagyok,pedig senki nem bánt.Nálam a hormonhiány okozhat hangulatváltozást,de ez bárkinél benne lehet a pakliban.

Ez emberek reakciója néha elég furcsa,van aki nem tudja,hogy a méhből"jön meg".Nem kell vele foglalkozni,nem hiszem,hogy bántani akart vele,csak tényleg nem esett le Neki.Az is lehet,hogy ez a változás eszébe sem jutott.Nem élünk a középkorban,valahogy mégis tabu női dolgokról beszélgetni.Én műtét óta nagyon sokat beszélek a rákszűrés fontosságáról,elmondom,hogy mi minden tud kialakulni bennünk akár egy év alatt is.Sajnos sokaknak hihetetlen amit elmondok és amire próbálom felhívni a figyelmet.Megdöbbenek amikor azt hallom,hogy:- 8-10 éve nem voltam nőgyógyásznál.

A sztorimat hallva sokan megfogatták,hogy megnézetik magukat,időnként vissza is kérdezek,hogy megtörtént e a vizsgálat.Úgy érzem,környezetemben szívesen veszik a figyelemfelhívást,talán vannak akik először meglepődnek a nyíltságomon,de néhány mondat után Ők is kinyílnak.

Bocsi,jól eltértem a témától,de ez ki akart jönni.

puszi:Timi

5479. 289fab1d6b (válaszként erre: 5478. - Pilike)
2010. júl. 31. 20:45

Sajnos az ilyen dolgokkal is szembe kell néznünk.

Engem szerencsére lelkileg nem viselt meg a műtét. Már előtte mindent átbeszéltünk a párommal és az orvosommal. Arra a következtetésre jutottam, hogy ezzel a műtéttel én csak nyerhetek. A műtét után inkább dühös voltam, hogy semmittevésre lettem ítélve.


Az meg hogy a barátnődnek nem esett le rögtön a dolog... nem vagyunk egyformák

5478. pilike
2010. júl. 31. 20:27

Még egy kérdés: Van aki műtét után lelkileg nagyon érzékeny lett?

Vagy csak én jártam így? Az első két hétben a semmitől is sírva tudtam fakadni, ma már sokkal jobb a helyzet.

Mondjuk ma történ valami ami nagyon szíven ütött. Elmesélem nektek.

Egy állítólag barátnőm, aki tudott a műtétemről megkérdezte: Mizu? Mondom neki: Ma valahogy hasfájós vagyok. Mire ő: Megjön?..... hosszú csend, nem jött rá. Mondtam neki: X-kám, nekem már többet nem jön meg. Válasz: Ja, tényleg. .Ennyi a story.

Szép hétvégét mindenkinek.

5477. 289fab1d6b (válaszként erre: 5475. - Ametiszt73)
2010. júl. 31. 15:09
Nekem is eltávolították a teljes méhnyakat, a hüvelyt vakon lezárták, de no problem:)
5476. 289fab1d6b (válaszként erre: 5474. - Marcsi 61)
2010. júl. 31. 15:07
Lehet benne valami. Mondjuk kávét minden nap 3-4 et iszom, folyadékot is igyekszem legalább 2 litert.
5475. ametiszt73 (válaszként erre: 5468. - Kamilla62)
2010. júl. 31. 14:50
Szegényke....talán az lehet,hogy a teljes méhnyakat is eltávolították? Nekem csak a felső részét,és sem api sem én nem érzünk semmi különbséget,sőt nem kell védekezni ez isteni:))))
5474. marcsi 61
2010. júl. 31. 14:45

Sylvice nem figyelted még meg, hogy esetleg napközben mennyi folyadékot iszol vagy olyan ételt eszel ami tele van folyadékkal?? nekem sokszor van ugy hogy ha vizhajtó hatásu dolgokat eszem akkor bizony többször fel kell kelnem, de ha csak napi 1kv iszom és kb 1l vizet ekkor alvás van.


Marcsi

5473. 289fab1d6b (válaszként erre: 5472. - Marcsi 61)
2010. júl. 31. 14:05

Szegény Marcsi. Előtte te éhezteted a Pétert, most ő téged:(

Nálam ez az éjszakai pisilés változó. Valamikor átalszom az éjszakát, valamikor 2-3 szor is ki kell mennem. És nem tudom kitalálni, hogy mitől függ?

5472. marcsi 61
2010. júl. 31. 13:49

Lánykák ne parázzatok a szükítés nem rosz dolog, mert ha ugy hagyrak volna akkor mivel nincs odabent minden meg igy ott nem éreztetek volna semmit, igy aztán valamivel szükebbre vettek és a dokinak igaza van gyakorlás teszi a mestert. Képzeljétek el ha arra panaszkodtak volna apusok, hogy lötyögnek oda bent!!!!!!!!!!!! Hát nem lenne jó érzés az már tuti. Tehát fel a fejjel és előre a tornával meg a sok gyakorlással. Nekem ujra koplalás van mert ugye Péterem most örül ha él, nem hogy még gyakoroljon velem, de nálunk egyébként is jóóóóóóó volt utánna is.


Timi a hólyagom sokszor nekem érzékeny de most már legalább végig tudok aludni egy éjszakát ugy, hogy nem kell pisilni mennem


Marcsi

5471. kamilla62
2010. júl. 31. 13:42

Ezt találtam a ,,témával" kapcsolatban:

Válóperes tárgyaláson egyszer csak felpattan a feleség:

- Ez kérem nem igaz! A férjem hazudik, amikor azt állítja, hogy frigid vagyok! Igenis szeretem a szexet, de ez a perverz disznó négyszer-ötször is akarja évente!

2010. júl. 31. 13:32

Sziasztok Lányok!


Én egyszer régen jártam intim tornára. Egy ismerősöm végezte el a tréner kurzust, és rajtunk "gyakorolt". Azért nem csak annyiból áll, hogy "visszatartjuk a pisit", van sok különböző gyakorlat, de az alap tényleg a "visszatartás".

Érdemes megtanulni.


Nálunk a szex terén jobb lett minden. Gyakrabban is kívánom, párom nagy örömére:)

5469. a0aecda338 (válaszként erre: 5465. - Rezeda63)
2010. júl. 31. 13:11

Drága Eda,kezet foghatunk.Az a lényeg,hogy hangolhatóak vagyunk.


Puszi:Timi

5468. kamilla62
2010. júl. 31. 13:09

Lányok,engem az a bizonyos műtét utáni ,,nászéjszaka"nagyon megrémisztett.Úgy éreztem nyársra húznak.Akkora csalódás volt,mert mi sohasem védekeztünk,nagyon laza és zökkenőmentes volt azelőtt a szex, de amit akkor éreztem.... .Nem tudtam uralkodni magamon akkorát bőgtem,nemcsak a fájdalom miatt,hanem azt éreztem, hogy én egy selejt lettem, aki már arra sem képes, hogy a férjét boldoggá tegye.

Elmentem a műtétet végző orvoshoz ,kérdőre vontam mit varrt össze ,,odabent", mert olyan szűk lettem , hogy az katasztrófális. Mosolyogva megvizsgált s azt mondta maga kérem olyan most mint a 18 éves szűz lány, nyugodjon meg, minden a helyén van, csak gyakoroljanak szorgalmasan.Mit mondjak, igaza lett, csak közben nekem a gyakorló kedvem múlt el. Ez van.

5467. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5466. - Pilike)
2010. júl. 31. 11:30

Pilike!

Mit össze filóztam, ugyan mi lehet az, hogy szűzkacsa. Az, hogy kacsa, azt tudom.

Szűz lányoknál használják, ugye? Én erre jutottam:):):)


Néhány hét, és kiderül, van-e változás a méretet illetően:):):)

5466. pilike (válaszként erre: 5453. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 31. 10:48

Na most én meg megint elkezdtem parázni, mi lesz velem, ha összementem én is. Mert eddig is szűzkacsát használt a dokim.

A párom nagy örömére. De ha ez még összement, annak nem fog örülni.... meg én se nem.

5465. Rezeda63
2010. júl. 31. 10:41

Ja egyébként Nálunk minden változatlan, kivéve, hogy sokkal több időre van szükségem, úgy az aktus megkezdéséhez (mert fizikailag lehetetlen) úgy a "végjátékhoz". De szerencsére a férjem türelmes tipus. Egyébként változást tapsztalok a személyes aktivitásomat ilettően is. Nem hiányzik a szex. De ha már benne vagyok megy a dolog.

Üdv. Eda

Ja és a végjáték közel sincs olyan jó mint régen, amikor még volt méhem. Ez nem a párom hibája.

5464. Rezeda63 (válaszként erre: 5460. - A0aecda338)
2010. júl. 31. 10:39

Timi!

Te őrült vagy :)))))))))

Üdv. Eda

5463. Rezeda63 (válaszként erre: 5439. - Szofi99)
2010. júl. 31. 10:36
Valahol azt olvastam, vagy valaki írta, hogy a legjobb intim torna a "leg magich" (lehet nem jól írtam) Eda
5462. Rezeda63 (válaszként erre: 5435. - Ildikó 67)
2010. júl. 31. 10:35

Ildikó!

Ezzel kapcsolatban nyugtatót nem tudok írni. Szerintem nem lehet felfázástól A vizelet elakadás, csöpögés nem felfázás, hanem más jellegű gondok ból fakad. Menj orvoshoz

Üdv. Eda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook