Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


9125. Ann64 (válaszként erre: 9122. - Erikpipi)
2011. júl. 25. 21:42

Nyugi nem fájt a vizsgálat semmi extrát nem érzel.

Én már terhelem magam szépen edzek a hétfőre megkezdődik a robot.

A BKV közlekedést tesztelem hááát néha felszisszenek.

Nembaj majd nyerek a lottón és helikpterrel fogok közlekedni az talán nem rázza a hasam.

Ma sószobába voltubk a lányommal tök jó volt kikapcsolódni. vVttem ásványköveket is meg himalájai sót megpróbálom azzal kezelni a bőröm.

Csak nem táncolni voltál??

9124. Ann64 (válaszként erre: 9123. - Tandrea66)
2011. júl. 25. 21:37

Szia!

Ha túl sokat vagy fent bekeményedhet.

Jelzi hogy elég volt!

Nekem még esténként most is jelez,sőt ma a városba mentem és keresztbe tettem a táskám a hasamnál bizony az sem jó.

Mama bugyival könyebb próbáld ki.

9123. tandrea66
2011. júl. 25. 19:35

Sziasztok!


az normális, hogy bekeményedik a hasam ha elkezdek sétálni?

9122. erikpipi (válaszként erre: 9121. - Ann64)
2011. júl. 25. 19:26

Szia!

Ha nem a hasadat masszírozza, szerintem mehetsz :)

Fájt a vizsgálat a dokinál? És hogy vagy most?:) Tegnap buliztunk, ma szívok:)

9121. Ann64
2011. júl. 25. 17:56

Lányok lenne egy kérdésem a dokitól elfelejtettem.

Műtét után mikor lehet menni masszázra?

Baromira bevan állva a nyakam és a hátam.

9120. starmama
2011. júl. 25. 15:23

Köszönöm a biztatást, én is ezeket gondoltam át. Így nem magánklinikán lesz a műtét, henem egy állami kórházban. Az egy hónapot kibírom, talán jobb is lesz. A szeptember úgyis elég zűrös az iskolakezdés miatt. Ráadásul én is főiskolára járok, így legalább el tudom kezdeni az évet, tudok beszélni a tanárokkal. A dokibácsi azt mondta, ha minden ok., akkor két héttel a műtét után tudom végezni a napi rutint. Gondolom emelés, ilyesmi kizárva.

A műtétet már elmagyaráza, azt már leírtam itt korábban.

Az meg ugye hab a tortán, hogy így több nő számára válik elérhetővé ez az eljárás.

Azt mondta nekem, hogy Franciaországban tanulta, és hogy ott ez már egy alap dolgonak számít. A felépülési idő rövidebb, a hosszútávú kilátások jobbak. Csak nyilván megcsinálni macerásabb.

Köszi, köszi, hogy velem vagytok, nagyon jól esik.

Mindenkinek jobbulást, aki jól van, annak további egészséges, szép napokat kívánok!

9119. szisziági (válaszként erre: 9115. - Starmama)
2011. júl. 25. 14:41

Szia!

Szerintem is egyezz bele, az hogy mennyi látszik belőled ne foglalkoztasson.A neten is vannak videok műtétekről..aki ilyet meg tud nézni az úgyis vagy orvos,vagy érintett a témában..

Annak a pénznek meg jó helye lesz ennyi gyerkőc mellett..

Ha magánklinika, akkor úgyis megvan az ára a további nyomon követésednek is: kontroll, szűrések stb..

Én inkább a műtét előtti belegyező nyilatkozatot magyaráztatnám el tüzetesen az operátorral..

Mit hogyan fog csinálni , mi a legjobb eset és mi történhet a legrosszabb esetben??

Mivel egyedi technika, csak ő csinálja??

Akkor ha valami balul üt ki nem mehetsz csak úgy egy másik sebészt keresni egy TB -kórházban...

Gondolj át mindent alaposan ,és ha megbízol az orvosodban, akkor vágj bele bátran!!

Szorítunk a gyógyulásodért!

Ági

9118. turkkati (válaszként erre: 9115. - Starmama)
2011. júl. 25. 13:44

Szerintem, egyezz bele. Két pozitívuma is van: az orvosok tanulnak belőle, akkor több nő is hozzájuthat ehhez a műtéthez, ha meg nem kell fizetni érte az megint csak jó, nem? Inkább a családnál maradjon a pénz, mint a magánklinikára költeni, ha van más megoldás is. Persze az 1 hónap többletvárakozás meg a negatívum. Kibírsz még 1 hónapot idegeskedés nélkül?

A férjed mit mond?

9117. starmama (válaszként erre: 9116. - Szofi99)
2011. júl. 25. 13:30
Igen. Eredetileg magánklinikán lett volna, mert az országban egyedül ő végez műtétet ezzel a technikával.
9116. szofi99 (válaszként erre: 9115. - Starmama)
2011. júl. 25. 13:17

Szia ! Hát ez mindenképpen jobb mintha fizetned kellene. Az meg hogy nézik a mütétet ... nem igen tudja majd a képekből senki hogy az Te vagy... a döntés rajtad áll.


Azonban nem értem,hogy miért kellene ezért fizetni? Az egy dolog hogy ad pénzt az emberlánya az orvosnak, de miért kellene fizetned? mikor a tb.-t fizetsz?????? magánkórház??? miért...

9115. starmama
2011. júl. 25. 12:44
Sziasztok. Ma felhívott az orvosom, és megkérdezte, hogy a tervezett szeptemberi műtét helyett, amit a magánklinikán végzett volna x Ft-ért, beleegyezem-e, hogy egy másik kórházban műtsön meg. Felkérték, hogy végezzen egy műtétet a szakmának, ahol több orvos nézné végig az operációt, de csak kivetítőn, az arcom mutatása nélkül. Ez egy hónappal később lenne, de így gyakorlatilag lehet, hogy nem is kéne fizetnem érte. Én hajlok rá, mi a véleményetek? Holnapra ígértem választ.
2011. júl. 24. 18:20

Nem tudom az okát,belül vérzett valami de nem derült ki.

Hál Istennek most már jobban vagyok, de az emésztésem még nagyon nehéz.

Azt mondták lehet a 2 műtét miatt van.

köszönöm az érdeklődés

mindenkinek minden jót

9113. tandrea66 (válaszként erre: 9110. - Fourbaby36)
2011. júl. 24. 13:11

Szia

Nagyon sajnálom, hogy így jártál, de mi történt, hogy bevéreztél?

9112. szofi99 (válaszként erre: 9110. - Fourbaby36)
2011. júl. 23. 19:34

Szia, sajnálom hogy igy jártál :(

Az én gyomrom is nagyon megviselte az altatás. Én Renni tablettát ettem, meg itthon salvus vizet..

Nem tudom mitől puffadt a hasad, a mütét helye , vagy emésztési gond ? Mindenképpen ajánlott egy bélflóra visszaállitó is, legalább normaflor..


Kivánom mielőbbi jobbulásod, már csak jobb lehet :)


Engem már régen, áprilisban egy éve hogy mütöttek, néha eszembe jut, hogy mennyire jó hogy nics többé menses gondom... nem kell betét, soha többé... felszabaditó érzés :):)

Üdv.Judit

9111. erikpipi (válaszként erre: 9110. - Fourbaby36)
2011. júl. 23. 19:05

Szia!


Hu, nagyon sajnálom, remélem azért javulgatsz. Én normaflore-t, javaslom, az puffadásra is nagyon jó, helyrehozza a bélflórákat.

JObbulást kívánok mielőbb:)

2011. júl. 23. 18:18

Sziasztok!

Nem jártam itt egy ideje sokat segítettek a műtét elött.

Sajnos kórházba kerültem ujra bevérzés miatt műtöttek ujra.

tudom milyen 2 hét alatt 2-szer.

Ha bárkinek segíthetek irjatok.

Nekem olyan gondom van hogy még mindig olyan a gyomrom evés után mintha kő lenne benne, és sajnos a hasam is puffad.tudtok valamit tanácsolni?

Ma van 4. hete a 2.műtétnek.


köszönöm lányok, jó egészséget

9109. kisbeka1 (válaszként erre: 9071. - Benita anyuka)
2011. júl. 23. 14:41

szia

Már sokszor gondoltam rád,hogy mi lehet veled.

Sajnálom,hogy még mindig gondjaid vannak.

Bár most nekem is,csak más jellegü.

A petefészkemen van egy ciszta,amit a fél éves kontrollon vett észre a doki.

Egyenlóre várunk,hátha felszívódik.

Ha nem akkor műteni kell megint.

Ezt nem akarom,engem is kétszer vágtak,másodszor vérömleny miatt.

Tudom mit érzel..én ha meghallom azt a szót,hogy doki,vagy kórház,már izzad a tenyerem,rosszullét kerülget.

9108. erikpipi (válaszként erre: 9107. - Ann64)
2011. júl. 23. 14:16
Ettől féltem....:( Fájt?
9107. Ann64 (válaszként erre: 9105. - Erikpipi)
2011. júl. 23. 11:40

Én reggel és este betadinnal bekentem a sebet, mikor rászáradt neogranormon popsikrémet tettem rá az hámosít.

Nekem csak piros csík van de már teljes hosszában.


A vizsgálat abból állt, hogy feltette a kacsát bekukkolt, kézzel is megvizsgált átnyomogattam a hasam kérdezte hol érzékeny, aztán hüvelyultrahanggal is megnézett.

Nekem a jobb oldalam az érzékeny szerintem az izmaimmal van ot valami.

Azt mondta ez még bele fér bőven.

9106. erikpipi (válaszként erre: 9102. - Ann64)
2011. júl. 23. 11:01
Ó az a 10 nap elillan hamar:))) Idáig nem paráztam, hogy majd lehet ,most már attól is félek mit csinál a doki kontrollon. Utálom a vizsgálatokat:(
9105. erikpipi
2011. júl. 23. 11:00

Jó reggelt!

Ti mivel kenitek a sebet? Nehezen gyógyul. Fürdés után megszárítom, hajszártóval, és bekenem körömvirággal. De még mindig olyan furcsa szaga van, mint az előző császárnál amikor nagy volt a meleg. Mintha picit most jobb lenne, ettől a krémtől ,de előtte nem kentem, csak szárítottam.

Aggaszt ez a két valami is a combomon, olyan mint a szemölcs ,de lehet mégsem az, ez is a kórházban jött ki.

9104. turkkati (válaszként erre: 9102. - Ann64)
2011. júl. 23. 07:49

Szia Ann!

Köszönöm a gratulációt!

A böjtöt meg ki kell bírni:(, inkább most álljon vissza minden a normális rendbe, mint a nem egészséges hüvelyflóra miatt szenvedni később. Mi az a 10 nap az előző 6 héthez képest:))).

Gondolj arra, hogy 10 nap múlva bármikor lehet, nem kavar be 3 hetente egy 10- 14 napos menses.

Üzenem Apának, készüljön.

Puszi: Kati

9103. Ann64 (válaszként erre: 9082. - Turkkati)
2011. júl. 22. 16:24

Szia Kati!

Gratulálok a fiadnak!

Naná hogy ez is ide tartozik, hisz együtt sírunk és együtt nevetünk.

Kívánom Fiadnak teljesüljön minden álma!

9102. Ann64
2011. júl. 22. 16:22

Ma voltam a dokinál sikerült végre randiznunk.

Megvizsgált mindent rendben talált de még 10 napig böjtölni kell a sexel kaptam hüvely flóra visszaállító kúpot.

Azt mondta szeretné ha minden 100% lenne.

Ennyit bőjtölni ez már nagyooooon sok!

Aranyos volt, fél év múlva találkozunk.

9101. tandrea66
2011. júl. 22. 16:00

Sziasztok!


Köszönöm a bíztatást, sokat segít, mert így magamban elég nehéz ezeket egyedül eldönteni, hogy mi normális, mi nem. Ilyenkor meg egy kicsit hajlamos az ember pánikolni :(


Szép napot és gyógyulást mindenkinek :)

9100. Rezeda63 (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 15:27

Szia!

A 11. nap tájékán szerintem egyáltalán nem kivételes, ha időnként húz az ágy:) Sőt az is természetes, hogy az egyik nap nagyon jól érzed magad, a másik napon kevésbé. Én két hetes műtöttként egy reggel úgy ébredtem, hogy azt éreztem a "hegyet is elbírnám húzni" Nekiálltam egy kicsit takarítani!!!!!! Utána két napig fel sem bírtam kelni. Szentségeltem is magamban...... hogy lehetek ennyire hülye!!!!!!!

Úgy hogy nyugi és javulgass. Csak lassan megy, és hullámvölgyekkel tarkítva!

Üdv. Rezeda

9099. Rezeda63 (válaszként erre: 9096. - Benita anyuka)
2011. júl. 22. 15:22

Szia Benita!

Így már érthetőbb!!!! Köszi! Bár igyekszem nyomon követni kivel mi történik, de ez a Te eseted kimaradt, illetve emlékszem, hogy volt valami komplikáció, de nem tudtam, hogy mi.

Jobbulást, és kitartást!!!! Rezeda

9098. turkkati (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 13:43

Szia!

Türelem, a szédelgés a hidegfront hatására is lehet. Ha nem esik jól felkelni, maradj ágyban! Az első három hétben szerintem ez természetes. Pihenj, ha rosszul érzed magad, holnapra jobb lesz.

A has fájdogálása is része a "csomagnak", ez is természetes, vannak jobb napok, és vannak rosszabbak. Holnap megint jobban fogod érezni magad:).

9097. Benita anyuka (válaszként erre: 9095. - Tandrea66)
2011. júl. 22. 13:22

Szia!:o)

akkor te még nagyon az elején vagy...

Sajnos így lesz egy darabig ez az ingadozás...

Hol jobban leszel,hol szarabbul....

De hidd el nem fog sokáig tartani!!!!És csak erre gondolj!!

Nagyon sokat kell pihenned és ne emelj semmit!!!!!Az tilos!!!

Nekem a babámat alig engedték emelni...3kg!!!!!

Vigyázz magadra és igyál sok folyadékot!!!Meg persze egyél is!!Mert csak így tudsz fel erősödni!!Ne hagyd,hogy le gyengítsen ez a helyzet!!!Erős vagy!!!!!!

Kitartás!!!!Puszi Eszter

9096. Benita anyuka (válaszként erre: 9093. - Rezeda63)
2011. júl. 22. 13:17

Szia Rezeda!

Ez a műtét súlyosságától függ,hogy mivel varrnak össze!!:O(

Én először a császárnál felszívódós cérnával lettem összevarrva...majd 2 nap után kb:5 cm-es hosszban szét vált!!!!!

Azt mondta a doki nincs gáz Betadin oldattal kezeljem majd az össze húzza!!!!!(MARHA)

Na mindegy!!!Ezt sajnos nem tudtam ki várni,mivel következő héten volt ugye a második műtétem ami életbe vágó volt,mivel majdnem el patkoltam!!

Tehát 1,5 hét alatt 2-szer lettem felvágva és ez miatt már más cérnát azaz erősebb cérnát használtak nemcsak a külső hanem a belső varratra!!

Nekem a műtét után 6-7 napra meg is volt a varrat szedésem....de mivel még tele vagyok belső varrattal....csak így tud ki jönni...mert a szervezet ki dobja!!

Nem mindenkinek!!!:O)

Nekem sajnos igen.....

szia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook