Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megváltozott hüvelyváladék fórum

Megváltozott hüvelyváladék (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. aug. 19. 19:45
Nem fogok többet ilyeneket használni.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 23:02
Hu az durva hogy ennyi év után derült ki és múlt, de a lényeg hogy elmúlt. Az az ezüstös cuccot meg felejtsd el, ezekszerint nem véletlenül nem ajánlja sok orvos
2023. aug. 18. 21:56
Kiderült végre mi okozta a problémát: bakteriális vaginózis. Az STD szűrésem negatív volt és utána 2 nőgyógyász mondta, hogy semmi bajom. Aztán ajánlottak egy orvost és ő állapította meg, hogy fel van borulva a hüvelyflóra. Az volt a plusz, amit ő csinált a többi orvossal szemben, hogy megnézte a kenetet mikroszkóppal. Nem tudom, ezt a vizsgálatot a többi nőgyógyász miért nem végzi el. Egy hetes antibiotikum kúra meggyógyított. Valószínűleg tényleg a hüvelyöblítés okozhatta a gondot évekkel ezelőtt.
8. c9155193c4 (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. dec. 20. 21:22
Ebben megvan minden, majd kikeresi a rá illőt. Én is elolvastam, mert keveset tudtam erről, viszont érdekel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2021. dec. 20. 21:16
Ránézésre is szép átlátszó és homogén de csináltattam egy széleskörű laborvizsgálatot is és minden negatív lett.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 13:46
Az orvos azt mire mondta hogy gyönyörű s huvelyflora? Tenyésztés volt? Anélkül érdekes azt mondani minden ok….
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2021. dec. 20. 09:49
Köszönöm a linket! Én is rákerestem már a neten. Megnyugtató, hogy azt írják természetes a különféle szag, viszont nem örülök neki, hogy akkor ez a normális.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 19. 22:26

Igen, komoly. Miért ne lenne az?

A covid valóban érdekes dolgokat tud produkálni, viszont nálam nem hiszem, hogy erről lenne szó, mert nem abban az időben estem át rajta és inkább a szaglás csökkenése esetén jönne szóba. Évtizedeken át nem éreztem a szagát és most igen...

2021. dec. 19. 22:22

Körbeszaglásztam

[link]

2. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 22:08

Remélem komoly a kérdésed, nem pedig a bolondját járatod velünk. Tételezzük fel, hogy tényleg komoly...

A covidon nem estél át véletlenül? Mert én azóta sok dolognak más szagot érzek, mint előtte. Ilyen pl a hagymás ételek, üzemanyag, felvágottak. Elképzelhető, hogy nem a hüvelyflórád változott meg, hanem a szaglásod.

2021. dec. 19. 21:59
Kb. fél éve megváltozott a hüvelyváladékom szaga. Nem tudom mitől van és nagyon zavar. Sokszor ruhán keresztül is érzem, ha pl testhelyzetet váltok. Nem mondanám kifejezetten büdösnek, de mivel nagyon intenzív szag, nem tudok hozzászokni. Aggódom, hogy mi ez és hogy nem fog már elmúlni. Nem tudom köze van-e a dologhoz, de használtam párszor a jódos hüvelyöblítőt, amit drogériában lehet kapni. Erről azt kell tudni, hogy sok nőgyógyász nem ajánlja, viszont a neten nagyon pozitív tapasztalatokat lehet róla olvasni, mert tényleg mindent kivisz onnan, kifertőtleníti a hüvelyt. A nőgyógyászom mindent rendben talált nálam, azt mondta gyönyörű a méhszáj és gyönyörű a hüvelyflóra is. Szerinte elképzelhető, hogy a jódos hüvelyöblítés kivitte a korábbi hüvelyflórámat és a jelenlegi az igazi, normális hüvelyflóra és ilyen a hüvely valódi szaga. Ezt még el is tudnám fogadni, de az, hogy szex közben is érzem ezt a szagot és ezen agyalok, ez gondot okoz. Tapasztalt valaki hasonlót? Hogy évek/évtizedek után megváltozott a szaga valamitől? Vagy hogy zavaróan erős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook