Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megújulás 40 felett fórum

Megújulás 40 felett (beszélgetős fórum)


2019. jan. 22. 18:53
bármikor képes lehet az ember a változásra, én 50 évesen kezdtem bele, egy kis diéta, mozgás, pedig előtte sosem voltam sport kedvelő. És a legfontosabb, hogy legyenek céljaid, terveid és ne csak nyavajogj az élet nehézségein
13. Asinel 75 (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2019. jan. 21. 09:13
Persze, de ezért tenni is kell. Először fejben kell eldönteni a dolgot és végiggondolni, min is akar változtatni az ember és ezért mit tud, valamint mit hajlandó tenni. Nem szabad egyszerre túl nagy elvárásokkal belefogni, mert akkor garantált a csalódás, hanem szépen fokozatosan.
2019. jan. 20. 10:34

Attól függ, hogy mit jelent a lepukkanás.

Ha valaki duci és ezért idősebbnek tűnik, akkor kis mozgással tud segíteni a problémán. Ha nem is nádszál vékonyra fogyasztja magát, de a mozgással tónusosabbá teszi az izomzatát, már sokkal fiatalosabbnak néz ki. Aztán egy jó frizura, előnyösebb ruhák is sokat segítenek.

De, ha ráncos, akkor azon szerintem nem nagyon lehet segíteni, csak valami kezeléssel.

Szerintem, a ránc miatt sem néz ki valaki idősebbnek, ha minden másban igyekszik fiatalosabb lenni.


Én 51 éves vagyok. Sokat mozgok,figyelek a kajára, így csak néha kapkodok fel néhány kilót, majd leadom, mert jobban figyelek. Szerencsére a genetikám miatt nincs ráncom, de vannak karikák a szemem alatt, bár azt mondják azt csak én látom. Én így öregszek. De igyekszek mozgékony maradni, szerintem sikerül egész jól öltöznöm, és a stílusom/jellemem miatt fiatalos vagyok. Sokan 10 évvel néznek fiatalabbnak, de szerintem ez túlzás. Néhány évre azt mondom, hogy lehet, de szerintem pont annyinak nézek ki, mint amennyi vagyok.

11. 9a013552b5 (válaszként erre: 8. - Scherlock)
2019. jan. 20. 10:02
Egyébként igen.. én is frászt kapok amikor egy egyébként jo megjelenésu jo stilusu , helyes 40 x valahányadik éveiben járo valaki vagy akár közel 50 fele azt mondja Ö már öreg. .és örömmel látom mikor akár egy 60 évesnek is valahogy ugy van stilusa és nem azt látni rajta hogy jo 20 éve már hogy feladta.
10. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2019. jan. 20. 09:38
Igen
2019. jan. 20. 09:37
Azt hiszem magam részéről akkor jön el a "mindegy"érzés amikor pl elszomorodok valamin.Vagy egy diéta közben úgy érzem olyanokat ennék amiket nem lehet.És akkor gyorsan nézek motiváló nagy fogyásokról képet amiken többnyire harminc alatti lányokat látok.
2019. jan. 20. 09:25

Persze! Csak a lehetetlen lehetetlen, minden más igenis lehetséges. :)


Mindenkinek mondom, senki se írja le magát semmikor se.


Hülyeségnek tartom, mikor valaki 30,40,50 évesen leöregezi' magát, meg a "mindegy" kategóriába zárja magát.


Mindenki annyi örömöt lel az életben, amennyit hajlandó észre venni.

7. plavalaguna (válaszként erre: 4. - Csillagom2)
2019. jan. 20. 05:40

Hat igen nagyon nem. Ha akkor meg egy uj karriert is fel lehet epiteni akar.

De egeszsegben, kondiban is hihetetlen dolgokat el lehet erni.

6. plavalaguna (válaszként erre: 3. - Simple)
2019. jan. 20. 05:37
Altalaban isznak. Es de egy jodarabig vissza lehet meg abbol is jonni.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2019. jan. 20. 01:43
Kérdés, hogy mennyivel korábbi önmagára szeretne hasonlítani? 40+-ból nem lesz senki 18-20 éves (max. sminkkel, photoshoppal vagy plasztikával), de 5-10 évet letagadhat majd, ha elhatározza a változást.
2019. jan. 19. 23:49
Igazság szerint ahogy tellik az idő egyre többször az jön velem szembe hogy sokan próbálnak változtatni de nem megy és legyintenek hogy én már jó vagyok így. Pedig 45 évesen még nem kellene nem?
3. simple (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2019. jan. 19. 22:19
Szerintem attól függ, mennyire van lepukkanva. Mostanában sok embert látok, akik 10 év alatt 20-30-at öregednek. Nem tudom mit művelnek magukkal. Egy ilyen állapotból már nem lehet visszajönni. De alapvetően egy 40 éves ember még fiatal, vélhetően nincs ilyen állapotban, akkor bármit ki tud hozni magából.
2. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Csillagom2)
2019. jan. 19. 22:15
Persze. Sokan ekkor kezdenek futni vagy triatlonozni amator szinten pl. Vagy sokat gyalogturazni.. ezek mind egy ket ev alatt hihetetlen latvanyos valtozast szoktak hozni
2019. jan. 19. 21:51

Szerintetek 40-felett képes valaki valóban külsőre megváltozni?újra olyan formába lenni mint korábban?

Nem arra gondolok csak hogy fogy az ember.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook