Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Árthat-e a testnek a megújulás? fórum

Árthat-e a testnek a megújulás? (beszélgetős fórum)


2021. jún. 1. 12:09
szerintem nem
8. andilaci (válaszként erre: 7. - 848b1daa4b)
2021. jún. 1. 11:06
👍
7. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Zsofi_876)
2021. máj. 26. 20:13
Méregtelenítesz, böjtölgetsz, sportolgatsz, figyeled a határaidat. Ez pont a súlyos betegség ellensége.
2021. máj. 24. 13:02

Köszönöm szépen a válaszokat!


Akkor elkezdem először az étkezésemet rendbetenni, plusz bevezetek valami rendszeres tornát.

A pajzsmirigyem picit alulműködött, valamint a reggeli vércukrom üti a normál felső határát, emiatt gondoltam, hogy anyagcsere zavarnál lehet galiba, ha nem okosan csinálom.

De semmi drasztikusat nem terveztem, szerintem az étkezés már önmagában változást fog hozni.


Aztán ha átálltam, jöhetnek a feszesítő praktikák. :)

2021. máj. 24. 07:27
2021. máj. 24. 07:00
Nem a felszabaduló, hanem a lerakódott méreganyag okoz rákot. Azt se mindenkinek. Ismerek olyat, akinek már ezek szerint rég el kellett volna pusztulnia. De vígan él. Más meg egészségesebben élt , mint én, és meghalt már. Szóval a méregtelenítés nem öl meg, csak kicsit rosszabbul leszel, aztán majd jobban.
3. Sz123 (válaszként erre: 1. - Zsofi_876)
2021. máj. 24. 06:02
Ebben nem hiszek, mármint hogy galibát okozna. Az viszont tapasztalat, hogy méregtelenítés közben/után egy ideig csúnyább a bőröm, pattanásos lesz, mert bőrön keresztül is távoznak a méreganyagok.
2021. máj. 24. 03:17

Minden jót kívánok a megújulási tervedhez, de valahogy én nem hiszek a zsírban mélyen lekötött méreganyagokban.

Sokan szenvednek azzal a problémával, hogy egyrészt csökken az izomtömeg, másrészt szerenék a zsírt leadni, de ez étkezési és izomépítési probléma, nem toxikus ügy.

Régóta figyelemmel kísérek egy német oldalt, éppen ma beharangozták az újabb anyagukat, egyelőre kíváncsian várom.

2021. máj. 24. 01:42

Sziasztok!


Az utóbbi években nem voltam valami egészségtudatos sajnos.

Régebben igen, sportoltam, odafigyeltem magamra.

Aztán elragadott a napi pörgés: rendszertelen, kapkodó étkezések; rohanás, stressz; kevés pihenés stb.

Meg hát a korom, 40 múltam.

Most ért be a gondolat, hogy akkor tetőtől-talpig, kívül-belül rendbeszedem magam és újra ragyogni fogok az egészségtől, boldogságtól.


Viszont az előkészületek közben találkozom olyan cikkekkel, amik óvatosságra intenek.

(Nem a fogyás a célom, inkább a feszesedés, erőnlét), de valószínűleg fogok is leadni vagy 7-8 kilot.


Ti hallottatok már olyanról, hogy a tisztulás közben felszabaduló, addig mélyen (zsírsejtekhez kötött) méreganyag okozhat galibát, akár rákot is? Ha nem megfelelően csinája valaki, hanem drasztikusan.


Szándékosan nem egy "együtt menni fog" fórumot nyitok - bár szeretem az olyanokat is -, mert elsősorban az életmódváltás belső folyamatai érdekelnek.


Ha bármilyen tapasztalatot megosztanátok, azt nagyon megköszönöm!

Jöhet bőrfeszesítés, méregtelenítés, gerinckímélő torna, receptek, minden.

Sőt, ha valaki éppen csatlakozna, annak is örülök!


Örök hála! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook