Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtaláltam Őt fórum

Megtaláltam Őt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megtaláltam Őt

21. Krisz42 (válaszként erre: 20. - Ittmost)
2013. jún. 23. 08:28

Köszönöm:)...Ezért írom,h hátha segít tisztábban látni.

Egyébként mindent azért nem írok le:),sőt elég sok minden van még,amiről nem írtam ezzel kapcsolatban,de az privát:))

20. ittmost (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2013. jún. 23. 06:42
:D én is már"kívülről" tudom a szexuális életed fő motívumait,de ezzel együtt azt mondom:nagyon jól teszed,h nyilvános topikokba írsz róla,mert azért legtöbbször van benne olyasmi,ami tanulságos az adott esethez kapcsolódva.Ha naplóban lenne,nem botlanánk bele ennyien,és igazán kár lenne érte.
19. fd681950b6 (válaszként erre: 16. - 3da8f53e4a)
2013. jún. 22. 17:07
Fő a bizalom! :)
2013. jún. 22. 14:56
..teljesebbé teheti a kapcsolatukat.
17. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2013. jún. 22. 14:56
Mert ez nem arròl szòl,h mi történt tegnap,előtte,hanem arròl,mit érhetünk el.Tudod,h ha jòl fizető munkád van,pénzed lesz,jòl êlsz,de nagyon kevesen vannak,akik igazán boldogok,sokan azt gondolják,xidő után unalmassá válik a szex,mert mindig ugyanaz,ugyanazzal.Szerintem mással is ugyanaz lenne,tehát elég felszìnes az,aki mindig másal,de én csak arra szeretném rányitni mások szemét,ezzel hova lehet eljutni,mert ezt sokkal kevesebben tapasztalják meg,szinte sehol nincs ilyen tapasztalata senkinek.Sokan azt gondolják,nem is annyira fontos,de mindig hiányzik valami.Ez pedig olyan dolog,ami jobban összeköthet két embert,m
16. 3da8f53e4a (válaszként erre: 6. - Fd681950b6)
2013. jún. 22. 14:53

... Tudod... itt kezdődik a bizalom kérdése: oda-visszajáró.


Bármikor felmehet, bármelyik társkeri oldalra és bármikor megismerkedhet ott is ahol él. - nem élünk még együtt - de ha nem bízunk meg a másikban, kár az egész, mert HAZUGSÁG.

... erre pedig nem lehet építeni egy kapcsolatot sem :(


....Nagyon sok pasira rákerestem anno a neten és akik máshol is be voltak regisztrálva a google kidobálta őket- név szerint :)

15. 3da8f53e4a (válaszként erre: 5. - B74f6e5cdd)
2013. jún. 22. 14:46
Köszönöm szépen - az Ő nevében is :)
14. 3da8f53e4a (válaszként erre: 4. - A97b9a4e4e)
2013. jún. 22. 14:45

...ennek igazán örülök!

Azt gondolom, nagyon szép nyarunk lesz :)

13. 3da8f53e4a (válaszként erre: 3. - Ittmost)
2013. jún. 22. 14:42

...egyet értek veled! A naplózók közül is nagyon sokan feladták a keresést,csak a "hajtás" maradt, hátha a másik sokkal jobb lesz,szebb lesz.

... és bizony ilyenkor nagyon sokan "elaprózzák" magukat,végül kiégnek" és érzelem nélküli kapcsolatokat találnak.


A naplózás sokkal közelebb hozza a másikat, ami nem azt jelenti, hogy meg is ismered ezáltal. Csak annyira amennyire engedi az illető,hogy belé láss...

12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. jún. 21. 11:00
Nem bántásból írom, de miért nem írsz naplót, állandóan a szexuális életedbe botlok minden fórumon :)
11. Krisz42 (válaszként erre: 9. - Zamila)
2013. jún. 20. 22:06
Ebben nagyon igazad van.És akkor még élvezni is lehet.Én 8éve találtam meg társkeresőn a párom-vagy ő engem?-,azóta igazán boldog vagyok és ilyenkor az sem érdekel,ha rosszindulatúak azt írják,h velem is megtörténhet az,h vége.Igen,de én akkor nem arra fogok gondolni,h elpazaroltam rá xévet,hanem arra,h boldog lehettem xévig és már ezért megérte élni.Másrészt azért nem szeretném,ha vége lenne,mert az èrzékek birodalmában most kezdtünk el elindulni egy olyan úton,ami még rengeteg dolgot tartogat ha járunk rajta.A tantraszex nekem tùl elvont volt,de kiderült,máhogy is el lehet jutni egy felsőbb-utána több felsőbb-szintre.És ezek azok a dolgok,amiket csak egy tartós kapcsolatban vagy képes eléni-persze abban is csak akkor,ha igazán tudjátok egymást szeretni-,de ilyenekért érdemes tartòskapcsolatban élni,mert ezt soha nem értheti,èrheti el az,aki mindig futó kapcsolatokat alakít ki.
10. a2571c53fb (válaszként erre: 1. - 3da8f53e4a)
2013. jún. 20. 19:44
..no comment!:-))) Jó volt olvasni téged!:-))
2013. jún. 20. 16:54

Rosszindulatú,és irigy :P Persze az ördög sosem alszik,barátnőm párja is nemrégen bukott meg:S


Én is neten találtam meg a páromat 3 éve,2 éve már együtt is élünk.A társkereső oldalak szórakozásnak is kitűnő helyek(mondjuk éjszakás műszakban),sokkal hamarabb talál az ember,ha nem mindenkiben a jelöltet keresi,hanem csak kötetlenül leáll beszélgetni a pasikkal-

8. Pasionella (válaszként erre: 6. - Fd681950b6)
2013. jún. 20. 15:58

De egy rosszindulatú valaki vagy...

Magadból indulsz ki? csak azért mert neked semmi sem szent?

7. rózsakő (válaszként erre: 6. - Fd681950b6)
2013. jún. 20. 15:33
Honnan tudod ?
6. fd681950b6 (válaszként erre: 1. - 3da8f53e4a)
2013. jún. 20. 15:28

Innen szép nagyot esni!

Te lehet hogy nem vagy fenn a társkeresőn...de ő ott van. ;-)

2013. jún. 20. 15:02
Gratulálok a boldogságodhoz és kívánom hogy tartson nagyon sokáig!
2013. jún. 20. 14:26

"A mércét csak saját magában érzi az ember mi az, amit keres a pasiban. Én a férfit kerestem! Aki más, mint a többi, aki megfog a stílusával. Nem a szavakkal, hanem a saját stílusával. Aki meg tud nevettetni, aki ki tudja hozni belőlem a nőt, aki meg tud "szelídíteni".

Ezt tőled idéztem Lexi. Kösz a segítséget. Azt hiszem én is megtaláltam akit kerestem! :D

Szép nyarat, szia! :-)

2013. jún. 20. 13:26

Szerintem jó,hogy leírtad.Én azt hiszem,sokan "belekeverednek" a társkeresőzésbe:vagy nagyon hamar vonnak le következtetést,vagy illúziókat táplálnak a másikról pl. 1 fotó alapján,vagy nagyon hamar feladják.

A naplózás-blogolás pedig kimondottan nagyon jó ötlet:)

és kívánom,h sok örömetek teljen a kapcsolatotokban.

2013. jún. 20. 09:46
Most csak olyan dolgokat írtál le,amivel szinte minenki tisztában van.Egyébként én régebben a bemutatkozó szövegemmel nagyon jòl ki tudtam szűrni a nemkívánatos ffiakat és én is magasra tettem a mèrcét,de 8ève megtalâltam a párom-legalább a kritikus 7.éven is túl vagyunk:)).Viszont nekem 2évbe telt,de szerintem egyâltalán nem követelt nagy kitartást.Talâlkoztam érdekes emberekkel,èrdekes életutakkal,még a pszihot se bánom-persze lehet,h azért,mert nem lett komolyabb baj,viszont rengeteg tapasztalatra tettem szert.Ráadásul nem kerestem görcsösen és a belső gondolataim se kellett kitennem,h valakit megfog-e.Kitartás mindig kell,de nem kell mindig görcsösen ragaszkodni bizonyos dolgokhoz.Persze ha nem felel meg,akkor is tovább lehet âllni,de én adtam magamnak bizonyos szabadságot.Így is volt olyan is,aki közelében nem volt a leírtaknak,de ez úgy is kiderült később.
2013. jún. 20. 09:08
"Hol találhat párra egy nagyon fiatalos negyvenes nőt?"
..... ez a cikk egy korábban íródott fenti cikkre adhat választ.

Tény, hogy manapság, nem túl egyszerű párra lelni méghozzá olyan párra, akiben nemcsak a külcsín, de a belső szépség is megtalálható. Tavaly május végén vetettem véget egy 4 éves kapcsolatnak, mert több volt benne a vitatkozás, a meg nem értés, mint a szeretet.

A nyár gyorsan és gondtalanul eltelt, élveztem a kisfiammal való együtt létet, nem igazán hiányzott senki sem az életemből. Kíváncsiságomból adódóan mégis beregisztráltam egy társkereső oldalra, ahol egy ideig csak nézelődtem, olvasgattam a profilokat.

Ugrás a teljes írásra: Megtaláltam Őt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook