Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megsérült a fagylaltkészítő gépem belseje (az a szürke rész), vigyem vissza (garanciális) vagy így is csinálhatom a fagyit, nem lesz bajunk? fórum

Megsérült a fagylaltkészítő gépem belseje (az a szürke rész), vigyem vissza (garanciális) vagy így is csinálhatom a fagyit, nem lesz bajunk? (beszélgetős fórum)


6. martin3 (válaszként erre: 5. - Márti86)
2011. jún. 10. 22:27
én is arra gondoltam, hogy visszaviszem, max azt mondják ez nem garanciális. szóval ne használjam így? vehetek egy másikat, remek:(
2011. jún. 10. 22:24

Szerintem vidd vissza max azt mondják nem, te nem veszítesz vele semmit.

Ha a belsejébe van akkor nem túl jó így használni ha működik sem.

2011. jún. 10. 22:20
de akkor mitől van? olyan mintha lekopott volna...de mitől? hozzá sem nyúltunk a télen. egyébként meg lehet így használni? bajunk nem lesz tőle? mert a látvány nem zavar, csak nem tudom, hogy így használható-e nem oldódik-e ki valami stb...ami esetleg ártalmas az egészségre...
3. pinkylily (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. jún. 10. 22:15
Erre tuti nem érvényes a garancia...
2011. jún. 10. 22:15
Szerintem ilyenre nem érvényes a garancia.
2011. jún. 10. 22:14
Sziasztok! tavaly ilyenkor vásároltam egy fagyikészítő gépet( 3év garancia van rajta), mikor utoljára használtuk gondosan elcsomagoltam és betettem a kamrába...most vettem elő, hogy beteszem a mélyhűtőbe, erre látom, hogy egy kis kör alakú(kb 1cm átmérőjű, szóval nem is olyan kicsi)sérülés van rajta a belső részén...valaki járt már így? lehet megrágta valami? Vagy vigyem vissza? de mit mondjak mitől van, ugyanis fogalmam sincs, tavaly egészen biztosan nem volt még baja, mikor eltettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook