Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? fórum

Feleségem 4 hónapja külön utakon jár, de a 2 éves kisfiam szinte az egészet végignézi..mit csinálhatnék? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. szept. 3. 17:35
7,5 evvel ezelotti kiiras
2016. szept. 3. 17:19
nagyon sajnálom a helyzetedet és a kisfiadat. a feleségeddel kéne valahogy leülni és megbeszélni, hogy rendben elhagytál ok. de a gyerekkel kapcsolatban próbáljunk értelmes megoldásra jutni, beszéljük meg ki mikor megy érte, mikor ki vigyáz rá hogy a rendszer megmaradjon a kis életében stb. lehet, hogy ezt tudnátok értelmesen tisztázni. jobbulást neked
146. Böce
2016. szept. 3. 16:23
Ó, a fenébe, most látom csak, hogy ez milyen régi fórum!
145. Böce (válaszként erre: 54. - Mimi2)
2016. szept. 3. 16:20

Kedves Mimi2!


Légy szíves, ne nagy betűkkel írj, mert az az internetes kommunikációban ordításnak számít.


Szóval légy szíves, ne ordibálj, azt senki sem szereti.


Egy kétéves gyereknél meg teljesen rendezett körülmények között sem szokatlan, ha megüti a szülőt v. megrúgja, azért én nem vonnék le ebből ilyen következtetést. Sőt, ebben a korban még harapni is szoktak néha.

144. konacafe (válaszként erre: 1. - R.Gábor83)
2012. nov. 28. 11:33
miert valtok el?
143. maya80
2010. júl. 22. 13:06
Kihez került végül a kisfiú?
142. mimi2
2009. márc. 2. 10:16
Gábor eltűnt :(
2009. márc. 2. 09:21
Gábor szia! A nejedet is meg kellene hallgatni, hisz minden okot valami kivált. Azért szurkolok Neked meg a kisfiadnak, hogy szerencsésen végződjék.
140. kattyus
2009. febr. 13. 13:10
Mi a helyzet veletek?
2009. febr. 8. 20:14
Azért szivesen meghalgatnám a feleségedet is.
138. kattyus
2009. febr. 8. 19:38
Szia Gábor! Sikerült már a feleségeddel egyezségre jutni? Hogy állnak a dolgaitok?
2009. jan. 27. 12:46

Gábor! Keress ügyvédet! Add be a válókeresetet!

Szorítok neked és a kisfiadnak, hogy úgy tudjatok élni, ahogy szeretnéd!

136. Kriszti40 (válaszként erre: 131. - Bzanna)
2009. jan. 27. 12:23

Sziasztok !


Erre nem lehet nem reagálni. 18 évesen megismertem egy pasit, aki alacsonyabb volt nálam, vékonyabb volt nálam, de rajongásig imádott. Aztán Ő kissé rossz útra tért, és én akkortájt ismertem meg a volt férjem. Sokan figyelmeztettek, hogy hagyjam, ne foglalkozzak Vele, agresszív, stb. De hát én, hiába voltam ( és vagyok is ) dagi, dekoratív voltam, élveztem a körülrajongást, a kényeztetést, a csokis fánkot. Aztán kitűztük az esküvőt, de még előtte megfogant a ma már lassan 18 éves fiam. 1991. februárjában összeházasodtunk. 250vendég, hintó, minden, ami kell, persze, hisz jómóduak voltak a szüleim.Aztán megszületett a fiam, és onnantól kezdve pokol lett az életem. A fiam aug közepén született, és én már november elsejétől dolgoztam, nyitottam egy kis ékszerüzletet, amit a volt anyósom üzlethelységében tettem. A fiamat Édesanyám gondjára bíztam. Reggel vittem, este hoztam. Nem láttam felállni, elindulni, " csupán " azért, mert az állandóan kurvázós, agyonverős férjem nem akart dolgozni.Sosem bocsátom meg Neki. Aztán 95-ben megunva a rengeteg bántalmazást, megalázást, kizsigerlést, és persze közbejött egy Nő, otthagytam mindent. Az üzletet, a z épülő, hatalmas családi házat, a luxus autóimat, és elmenekültem ! az akkor 4 éves fiammal egy dohos, patkánylakta albérletbe-persze kölcsönkért pénzből. Haza nem akrtam menni, annál büszkébb voltam . Volt egy zokogó kisfiam, egy sporttáskám. Se pénzem, se munkám.De nem adtam fel, nem engedhettem meg magamnak, hogy még mindig "dagadt kurva "- bocsánat- legyek. Kerestem munkát, jó ovit, és elkezdtem élni az életem, életünk. Pasik akadtak persze, de nem érdekelt senki komolyan.Új albérlet, stb. Aztán lett lakásom, lett jó munkahelyem, és én mindig nyugodt lelkiismerettel feküdtem le, és ezt teszem a mai napig.De én úgy gondolom,. hoyg legyen Nő vagy Férfi, a gyereket belevonni egy ilyen dologba, az nagyon aljas. A fiam lassan 18, a kislányom pedig 2, éves, mert 5 éve meismerkedtem egy olyan férfival, aki méltó volt arra, hogy gyereket szüljek Neki. A fiamnak semmiféle kapcsolata nincs az Apjával, a férjemet és a kishugát imádja. Gábor ! Mindennek a vége, valaminek a kezdete! Ne hagyd a kisfiad, harcolj érte, Neked is csak egy Életed van. Ha most úgy is érzed, hogy aVilág összeesküdött Ellened, akkor is menned kell tovább, az a kismanó nem tehet semmiről, és Ő kell , hogy legyen az Életed mozgatórugója. Aztán majd egyszer az asszony is rádöbben, hogy pasija lehet akárhány, de gyereke nem biztos. Az élet kegyetlen. Ne hagyd Magad, keress egy jó ügyvédet, keresd meg az illetékes gyámügyi Hivatalt, és kérdezdd Őket a jogaidról.Kitartás! Én nagyon szurkolok ! Az nevet, aki a legvégén nevet ! Ti kacagni fogtok- a fiaddal együtt:)))

Kriszti

135. mimi2
2009. jan. 23. 21:59
Ki tudja...?!
134. bzanna
2009. jan. 23. 17:39
Úgy látom megszűnt a probléma. Vagy még több lett?
133. d0fd18640a (válaszként erre: 131. - Bzanna)
2009. jan. 16. 18:09
Na hallod! Te is megjártad a hadak útját,de most jól figyelj! Szerintem hamarosan vissza akar majd menni,de ne engedd,mert hónapok,max 1 év múlva kezdődik minden előről.Sajnos ezt tapasztalatból mondom. És egyre durvább dolgok történtek! Légy erőss,mert Te is leszel nagyon boldog. Ami nem öl meg, az megerősít!!!!!!!!!!!!
132. bzanna
2009. jan. 12. 15:46
Elnézést h ilyen hosszú voltam :)
131. bzanna
2009. jan. 12. 15:46

Sziasztok!


Valóban igaza van azoknak, akik azt tanácsolják Gábornak, hogy lépjen. Igenis, vegye igénybe a gyámhatóság és a családvédelmisek támogatását, tanácsait és azonnal adja be a válópert. Fel lehet ajánlani anyucikának, hogy ha egyezőt írnak, akkor megússzák 12.000.-os illetékbélyeggel, ha nem egyezőt írnak, a végösszeg lehet 100.000.- is. Mindkét összeget felezni kell és ez még csak a perköltség.

Mindenképpen kell tanúkat szerezni arra, h a kisfiúnak az apukája mellett jobb helye van.

A mi válóperünk 26-án fog kezdődni. Mindenünk megvolt: gyönyörű okos EGÉSZSÉGES kisfiú (mert lehetett volna súlyos beteg is, mint oly sok kisgyerek), szép felújított nagy lakás, támogató férj-szülők, és én mint megértő feleség (dagi vagyok, de jó anya és jó feleség). Neki mégis egy másik csaj kellett, aki ki tudja kitől szülte most meg a gyerekét. A férjem Mikulás napi ajándéka az volt, h összeköltözött a csajszival és van pofája hazajárni és megkérdezni, h hiányzik-e? Jelzem hónapok óta meg sem kérdezte h kell-e a kicsinek ( :D már nem is olyan kicsi) ruha vagy bármi, sőt a hiteleit sem fizeti és a hitelintézetek csak engem érnek el és az én fizetésemből akarják levonni a részleteket.

Nem az bánt, h válunk. Hanem az h nem volt annyi becsület benne és tisztelet irántam, a házasságunk és a gyerekünk iránt, h odaálljon elém rögtön az elején és elmondja h szerelmes lett egy olcsó kis lotyóba!! A kiscsajhoz is jártam, h figyi szeretném rendbehozni a házasságomat, de amíg te itt vagy, addig ez nem sikerül. Fel volt háborodva h neki vőlegénye van és a férjemmel csak jóbarátok...Azért élnek most együtt...A férjem min. 4szer kért, h kezdjük újra. Egy ilyen alkalommal azt kérte h én pátyolgassam a lelkét, mert szakítania kell a lánnyal. Erre csak azt tudtam mondani: amikor éjnek évadján felébredt a kisfiam és sírni kezdett, h hiányzik apa, akkor összebújva sírtunk ő meg épp vhol hetyegett a ringyójával. Akkor minket senki nem pátyolgatott!!! Mindent megtettem neki, hajnal 5kor palacsintasütés, este 10kor tésztagyúrás, tiszta rendes házban lakott, a kisfiunkat teljeskörűen elláttam és teszem a mai napig, tényleg minden-minden rendben volt. De ő 29 évesen élni akar. Hát éljen. Csak ne akarjon kikészíteni se engem, se a kisfiunkat.

Gábor! Add be a válókeresetet!

2009. jan. 10. 15:05
Hoppsza, ismételem két hozzászólót! Elnézést érte!
129. a7a90ace89 (válaszként erre: 126. - D0fd18640a)
2009. jan. 10. 15:04
Ő CSAK SZÜLŐ akkor, aki világra pottyantotta. Az ANYA NEM hagyja el gyermekét!
128. d0fd18640a (válaszként erre: 127. - Monika1225)
2009. jan. 9. 17:46
Szó szerint.
127. monika1225 (válaszként erre: 126. - D0fd18640a)
2009. jan. 9. 08:35
akkor ő nem ANYA.....csak szülő!!!!
126. d0fd18640a (válaszként erre: 125. - A7a90ace89)
2009. jan. 9. 07:06
Dehogynem hagyja el a gyerekét az ANYA. Dolgozott nálunk egy lány.32 éves. Mi egy otthonápolási szolgálatot működtetünk. Kijárt egy balesetes beteghez és összejöttek. Egy szép napon nem ment haza,hanem a betegnél maradt. A két kisfiát meg apucinál hagyta.Akkor??
125. a7a90ace89 (válaszként erre: 108. - D0fd18640a)
2009. jan. 8. 19:04

Így van!

Az ilyen "nők"nek viszkethet. De inkább megmosni kellene, mint vakarni.

Ha meg a férjével (párjával) romlott meg a kapcsolata, akkor váljon el. Ha meg a minimanó nem kell neki, mondjopn le. Ne akarja csak azért, hogy ne titulálják rossz anyának, vagy a pénz miatt!

Az ANYA nem hagyja el senki miatt a gyerkőcot. A szülő nem foglalkozik ezzel.

124. 87dcc92a81 (válaszként erre: 115. - D68403c729)
2009. jan. 6. 22:10

Megértelek.

Végül is mi más dolga lehetne egy ilyen apának, minthogy egy -azaz egy- napig ide sem néz...és kizárólag a te véleményed olvassa.

Az a lehetőség nyilván meg sem fordult a fejedben -jogosan -, hogy meghibásodhatott a számítógépe is/minden gép hibátlan a földön/ így lehetősége sincs netezni. Netán a gyermeke megbetegedett, és -teljesen a logikádra támaszkodva mélyen egyetértve veled- nem szabad ápolnia, hanem igenis üljön le az internet elé -dobjon el mindent a keserves úristenit- ha már topicot nyitott ->minimum percenként nézzen ide, és reagálja le a tisztelt hozzászólók javaslatait.

Veled együttérezve én sem értem, az ilyen ember minek jött világra, még hogy a gyerekét nevelje, amikor itt az Ő Topicja. Tovább szorgalmazva ötleted, aki nem jön óránként minimum 90x a hoxára, azt azonnal örökös kitiltásban kellene részesíteni, sőt feljelenteni internetszolgáltatójánál.

Várom további javaslataid.

...őszinte tisztelettel és részvéttel

Alex

123. borbelya (válaszként erre: 122. - Monika1225)
2009. jan. 6. 21:35

Teljesen egyetértek veled!!!


Megáll az eszem!!!

122. monika1225 (válaszként erre: 115. - D68403c729)
2009. jan. 6. 15:41

Neked eszedbe se jut, hogy esetleg nem ér rá?! mondjuk dolgozik , vagy a gyerekével van , az "anyuka" helyett!!!


Gondolkozz mielőtt hazugnak titulálsz valakit! Mert ez már közelít a rágalmazáshoz!!!


Majd jön és szépen visszaolvas.........aztán reagál! mert ügye az is lehet hogy épp az ügyvédnél ül és az élete rendbehozásán töri a fejét!!!

121. syria (válaszként erre: 115. - D68403c729)
2009. jan. 6. 02:54
Névvel, fényképen senki nem talál ki ilyet. Mire lenne jó?
120. borbelya (válaszként erre: 115. - D68403c729)
2009. jan. 5. 21:12
Szerintem lehet kisebb gondja is nagyobb minthogy a gép előtt ücsörögjünk naphosszat.
2009. jan. 5. 21:00

Sziasztok!


Én is fiatalon szültem (20) a lányomat, és még mindig fiatalon (26) a fiamat. DE!! Még mindig a gyermekei apjával élek együtt. Nem mondom, hogy könnyű volt az elején. Amikor teherbe estem azt gondoltam már éltem elget nem fogok lemaradni semmiről. Aztán ahogy telt az idő egyre jobban hiányzott egy kis buli. De!! ennek is megtaláltuk a módját a párommal. Ha elakartunk menni szórakozni mindig megoldottuk, hogy kivel legyenek a gyerekek. És nekem nem fordult meg a fejemben, hogy bármikor is lotyót csináljak magamból. Nem csak a gyerekek miatt, de a párommal se lenne tisztességes, ha amíg ő otthon van addig én fűvel-fával...

Azért, mert a nő fiatal még nem kell, hogy lemaradjon bármiről is, de az is lehet tisztességesen csinálni.

Gábor!

Ne hagyd magad! Harcolj a gyerekért, és harcolj azért is, hogy te is egyszer szerető családban élhess a kisfiaddal!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook