Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mégsem minden pasi "csak azt" akarja? Vagy mégis? fórum

Mégsem minden pasi "csak azt" akarja? Vagy mégis? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 17. 17:28
Az a problémám hogy a barátom MÉG valamiért nem akar lefeküdni velem. Ami nagyon furcsává teszi a dolgot hogy engem már nagyon sokszor kielégített szájjal is kézzel is (ennek köszönhetően fizikailag már szűz sem vagyok ő az első az életemben 11 évvel idősebb mint én) de ő még nem akarja hogy én csináljam neki. Azt mondja majd azután ha AZ megtörténik, de a helyzet ma tökéletes lett volna és mégsem történt meg. Azt mondja ne aggódjak velem semmi gond és amiatt se aggódjak mert vele sincs tehát nem beteg és meleg meg pláne nem, de egyelőre kényelmetlen erről neki beszélni és ne faggassam ha megtörténik hamarosan úgyis elmondja hogy ennek mi az oka. Szerintetek is feleslegesen aggódok? Tudom hogy szeret mert érzem és mondta is (és nem csak úgy hisz két hónapig várt vele míg először kimondta) De ez a dolog valahogy nem hagy nyugodni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook