Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor az anyós minden áron tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat... fórum

Amikor az anyós minden áron tönkre akarja tenni a kapcsolatunkat... (beszélgetős fórum)


1 2
36. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - 2df0604b89)
2013. okt. 20. 18:37
Aki anyucika kicsi fia sosem fog megváltozni és ha a Párod nem áll ki melletted, nem ő a neked való.
35. ina87
2013. okt. 4. 00:35
Ha úgyérzed h nem szeret igazán,hát mit várszak akk töle?te vagy a párja te melleted kéne ki állni nem anyucihoz ragaszkodni x évesen,igen van egy határ szülö és gyerek közt mindég az ő fia marad akár mi lesz és ő neki mindég az anyja marad ezt tiszteletbe kell tartani.de bekellene látni h felnött lett külön életel,adig mig igy lesz h anyuci pici fia adig nemsok fog változni esetleg jóbban megutálod anyosodat.
2012. jún. 20. 10:33

Nem vagyok ilyen helyzetben, anyósom egy áldás. VIszont van egy sógornőm aki azat hiszi ő tojta a spanyol viaszt.Januárban, felhívott( egy másik doki mellet körzeti nővér, nem a miénk mellett) és egészségügyi eredményről konzultált sőt kifejezetten agreszív módon probált beleavatkozni abba amihez semmi köze.


Sajnos, fenét sajnos:))))))) felhúzott én meg kéjes örömmel olvastam be neki .Finoman mint egy úrinő, de tudatosan oda vájva ami neki fáj. Pl nekem van diplomám neki nincs ezért ne nézzen hülyének, vagy hogy én le tudtam fogyni 60 kg-t ő meg csak hízik azóta is, akkor miről beszél.Kb mikorén fogyni kezdtem ő hízni, én úgy 75-80 kg voltam előtte ő 60, folyton szekált beszólt. A fősüli miatt, meghíztam, mert sem aludni sem semire nem volt időm. 130 kg ról fogytam jelenlegi 68 kg ra, ő meg most van vagy 90 kg.

Azóta sem avatkozik a dolgaimba, de a másik sorogomékkal is összerúgta a port azóta. Ki kell osztani meghúzni a határokat.

2011. nov. 18. 03:11
a parodnak kell kiallni melleted.nalunk is ez volt a problema a hazassagunkban es ferjem/ex/ megmondta az anyjanak,hogy elfogad vagy tobbet nem hall rola,s elfogadott,de igazabol sosem szeretett meg,de nem mutatta ki.
2011. aug. 8. 17:11

Szia

az én volt párom is ilyen volt

amikor már nagyon rosszul éltünk én léptem

amikor nem volt otthon családi segitséggel

hazapakoltuk a jó anyukájához

volt is cirkusz rendesen de nem engedtem vissza

majdnem 15 évig tartott utána a kapcsolatunk

szép lassan kihült és vége lett

2010. okt. 3. 16:55

Szia!

Sajnos most én vagyok ilyen helyzetben,de lassan

ugy érzem nem birom tovább!

Félek olyat teszek,amit idövel megbánnék hidd el! :(

2010. jún. 25. 10:19
= válasszon
29. 22eef7d1ae (válaszként erre: 25. - 2df0604b89)
2010. jún. 25. 10:19

Sziasztok!


Én a páromnak mondtam, hogy soha nem kérném, hogy válasszin köztem és a testvére között...csak annyit kértem, hogy álljon mellém, ha a helyzet megköveteli.


Az csajoknak igazuk van! eljön majd az a srác, akinek TE leszel az első helyen!

28. 2df0604b89 (válaszként erre: 27. - Inci47)
2010. jún. 24. 20:51
Azt hiszem én is h még nem vagyok elveszve:)
27. inci47 (válaszként erre: 25. - 2df0604b89)
2010. jún. 24. 20:08

Így van!!!


Fel a fejjel, majd jön másik, akinek te vagy a fontos!

26. e4ec00cd55 (válaszként erre: 25. - 2df0604b89)
2010. jún. 24. 17:36
Óvakodni kell az olyan pasiktól, akik ennyire az anyukájuk hatása alatt állnak. Ez nem múlik el soha, mert ez valamilyen beteges kapcsolat közöttük.
2010. jún. 24. 16:37

Sziasztok csajok!!!

Köszönöm a biztatásokat,igazatok van azzal kapcs-ban szerintem sem szeret a párom igazán ha nem áll ki mellettem,ezért úgy döntöttem h lezárom a kapcsolatunkat,ugyanis tegnap óta csak rosszabb lett a helyzet...Megmondta anyósom a páromnak h választhat...És ő választott is...Mondanom sem kell h nem engem:)

Nem is vártam mást,megmondom őszintén h nem is érdekel!Nagyon szeretem őt,de úgy érzem h nem vagyok erre hivatott h másnak a lábtörlője legyek...

24. 22eef7d1ae (válaszként erre: 22. - Edadf283be)
2010. jún. 24. 15:43

Az exem anyjánál én sem hagytam magam...csak féltettem, mert szívbeteg volt...de amikor elköltöztünk, megfogta a karomat (és mutatta a hüvelyujjával), hogy: Te egy ilyen fa**a ember vagy!

Már csak azt nem értem, miért nem akkor mondta, amikor még nála laktam???

2010. jún. 24. 15:38

Sziasztok!


Én is hasonló cipőben járok...engem speciell most a párom nővére akar "csendben" tönkretenni...eszébe sincs a szemembe mondani, hogy nem kedvel...

Az előző kapcsolatomnál az exem anyukája volt ugyanilyen...na, az akkoriban jó fogyúkúra volt...az is baj volt, hogy mennyi olajban sütöm a húst...az akkori párom kiállt mellettem! Elköltöztünk a szülői házból /náluk laktunk/...a mosatni párom nem állt ki mellettem...

2010. jún. 24. 10:54

Szia.

Forum irojának üzenem.

állj a sarkadra és beszélj a boszorkával,.

hidd el nekem sem jobb csak mellettem mellettem van a férjem,de mig a férjedet tudja irányitani addig pokolis lesz az életetek.engem anyosom kikészitett nagyon,lett is belöle egy koraszülésem,(én erre fogom mivel semmi okot sem találtak nálunk ami miatt meg kellett volna szletnie a kicsinek és meg is halt szegénykém)2009ben megfogadtam nem hagyom magam,ha tetszik ha nem mindnekinek megmondom a magamét(elég gázos mert fodrász vagyok)mikor meghalt a kisfiam akkor ujra támadott mert tudta védtelen vagyok és sebezhető,de amikor 2010ben a barátnőmet kiba...ta a saját házambol,és közölte vele hogy sm neki sem nekem nincsen jogom abban a házban amiben élek és lakok és az enyém is akkor elötört belölem a barom és kiosztottam elküldtem a jo bü....fr....ba.1998 ota türtemés most potom 3/4 óra alatt mindent a fejéhez vágtam,nálam ekkor szakadt el a bizonyos cérna,belekeverte a kisfiamat akit elvesztettünk és ezt nem kellett volna,azota nyugi van,csak aposom probálkozik vagyis anyosom van a háttérben de nem hagyom magam apost is elküldöm fr...ba pedig nagy szükségem lenne rájuk föleg hogy most idén dec.re vároma 4 babánkat és jo lenne ha nem kellene minden vizsgálatra magammal vinnem öket stb....

de megoldom és nem hagyom magam,senkinek sem.mig látják hogy hagyod és engedsz addig ők nem változtatnak .állj ki az igazadért még ha abba is kerül hogy a férjed rondán néz rád,eleinte náliunk is ez volt de aztán rájött mekkora szarkeverő az anyja onnantol kezdve nem hitt neki és mellettem van azt mondta akkor is engem védene ha nem nekem lenne igazam.

sok sikert és ne hagyd magad kérlek a te érdeked is!!!!!

21. Anyky (válaszként erre: 20. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:55
Sajnálom, de hidd el, vár még boldogság az életben rád, csak lehet, nem vele.
20. 2df0604b89 (válaszként erre: 19. - Anyky)
2010. jún. 23. 21:53
Már nem nagyon,inkább úgy fogalmaznék...
19. Anyky (válaszként erre: 14. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:52

Nincs értelme győzködnöd, csak az erődet pocsékolod. Sajnálom, kemény szavak, de én valóban így gondolom.

Vagy elfogadod így, és azt mondod, szereted annyira, hogy ezt el tudod viselni, vagy ne tűrj tovább. Nincs harmadik lehetőséged. Te döntöd el, hogy ezzel a "hibájával" el tudod-e őt fogadni, vagy sem.

Ahogy elnézem, nem nagyon...

18. Anyky (válaszként erre: 13. - 8e163afeff)
2010. jún. 23. 21:48

Mindenkinél máshol van az a határ, amit még el tud fogadni, tud tolerálni, de ha azt túllépi valaki, akkor az már nem megy. Szóval hidd el, bennünk is van tolerancia, akik az elhagyás mellett tettük le voksunkat.

Az én párom sem tökéletes, hiszen olyan ember nincs. Vannak hibái, amiket elfogadok, de az alap, hogy minden helyzetben kiálljon mellettem. Még az anyjával szemben is.

Abban viszont egyetértek, és írtam is, hogy erre nem lehet senkit kényszeríteni, kérni, válaszút elé állítani, ha ez nem jön belülről, akkor megette a fene az egészet. Ezért nekem az a véleményem, hogy elhagynám, nehéz lenne a szakítás, de nem tudnék együtt lenni olyannal, aki nem engem helyez az első helyre az életében. Ez számomra alap.

17. 2df0604b89 (válaszként erre: 16. - Anyky)
2010. jún. 23. 21:45
Igazad van,bár ne lenne igazad,de már én is így gondolom:(:(
16. Anyky (válaszként erre: 1. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:42

Szerintem sem szeret igazán a párod. Ha mellettem nem állna ki, én tuti elhagynám. Egy ilyen kapcsolat, ami nem az őszinteségen alapszik, és hiányzik belőle a szoros kötelék, nem működik. Nekem olyan pasi kell, aki mindig, minden helyzetben mellettem áll, és ha nem, akkor menjen, találja meg mással a boldogságát. Nem fecsérelném rá az időt. Nem tudok egy ilyen "kapcsolatot" elképzelni, mert az szerintem nem az. Persze annak sincs értelme, ha választás elé állítod. Ha ez magától, magában nem fogalmazódik meg, akkor nem ér semmit az a kapcsolat.

Mondom én, akinek az anyósa teljesen tönkre akarta tenni a kapcsolatunk, majd egy őszinte beszélgetés alkalmával a párommal arra jutottunk, hogy nem vesszük figyelembe, bármit mond, szorosabb a kötelék köztünk annál, mintsem elérje célját. Már régóta nem beszélünk anyósommal, de ő akarta így, egyszerűen kilépett az életünkből.

De ehhez egy komoly társ kell, aki valóban jóban-rosszban melletted áll, és nem "anyuci kisfia".

15. 2df0604b89 (válaszként erre: 12. - Szemmelver)
2010. jún. 23. 21:42
Már nem tudom én sem h mit higgyek:(
14. 2df0604b89 (válaszként erre: 13. - 8e163afeff)
2010. jún. 23. 21:40

Hidd el 3 éve próbálom megértetni vele h a saját lábára kell állnia,de...

Az anyjától meg valóban tart,mert az olyan mint egy sárkány...A fia is minden neki,csak éppen jó nem!

Gondolom a párom nem akarja a haragot,csak az anyja

2010. jún. 23. 21:34
én másképp látom. Nem a szerelem fokát jelzi, hogy ki mer-e valaki állni a párja mellett, hanem az anyjától való félelméét. Nem tudod olyanra kényszeríteni, amire egész egyszerűen nem képes pszichikailag. Ha meg is teszi a kedvedért, iszonyú erőfeszítésébe fog kerülni, és ott találja magát egy olyan szituban, amiben teljesen idegen midnaz, amit mond. Vagy segíteni kell neki felnőni, vagy neked kiállni magadért, elvégre téged ér az atrocitás. De most komolyan, bírom ezeket az "akkor hagyd el"-típusú hsz-eket. Mintha mindenért, ami egy kicsit is "bibi" a kapcsolatban, menne a válókereset... Hol a tolerancia, a segíteni akarás, egymás hibáinak elfogadása és szeretetteljes kijavítása? Ááááá....
12. szemmelver (válaszként erre: 1. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:22

sajnálom,de azt kell mondanom, akkor a párod nem szeret eléggé ahhoz,hogy melléd álljon

a vége nem lesz jó

11. inci47 (válaszként erre: 10. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:20

Ez nem baj!!!..de akkor meg ne törődj azzal, hogy ki mit mond!


Nekem egy barátnőm mondta mindig, hogy " nem éri meg más hülyesége miatt magamat tönkretenni!"


Ne zavarjon, hogy mit mond a hátad mögött, ha neked nem mondja!..ez nagyon ronda dolog!


Én könnyen beszélek , mert csak vőjeim vannak, de a szemükbe szoktam mondani, ha valami nem tetszik, úgy tudnak reagálni....de van 4 fiú unokám is, velük nagyon jó a kapcsolatom, és nincs már anyósom sem, de nem volt egymással bajunk!

10. 2df0604b89 (válaszként erre: 9. - Inci47)
2010. jún. 23. 21:13
Az a legnagyobb baj h szeretem a páromat nagyon:(
9. inci47 (válaszként erre: 8. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 21:08

Akkor lépj, amíg nem késő!


Fiatal vagy, majd találsz olyant, akinek csak te kellesz!

8. 2df0604b89 (válaszként erre: 7. - 5bfba16667)
2010. jún. 23. 20:28

Amikor ott vagyok,semmi gond...De ha nem,akkor folyamatosan kritizál h miért cigizek,nagy a pofám,hogy öltözködök,mennyit és mire költök...mintha ő adná a pénzt!!!

Igazad van,éppen eleget tűrtem ahhoz h megértsem,a párom nem képes elszakadni drágalátos anyukájától,mégha ez a kapcsolatunkba kerül se

7. 5bfba16667 (válaszként erre: 6. - 2df0604b89)
2010. jún. 23. 20:25

Már ne haragudj, de egy ilyen kapcsolat mire jó? Ha még az az ember sem őszinte veled, akivel leélnéd az életed?

És egy hármas teadélután?

Anyu, piciFijú, Te?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook