Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megoszthatom Veletek...? fórum

Megoszthatom Veletek...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. máj. 23. 15:33
es ne csak a valast! hanem az egeszet! lehet a tobbieknek igazuk van, es vegulis a pasi a hunyo...figyelj oda mindenre lehet elarul valamit es mas is kiderul majd...
14. Zizisicc (válaszként erre: 10. - E5d2e4f4bf)
2009. máj. 23. 15:33
Én sem tehetek róla, de nekem ez gyanús .... ahogy Hajni77 is jelezte .... :o)
13. 816fca07b8 (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2009. máj. 23. 15:32

egyetértek Zizisicc-el,sajna én is asszisztáltam végig barátnőm szenvedését 2ésfél évig!! a végén a pasi szakított..vele,mert talált egy új husit.. a lány eret akart vágni..


ezzel nem elrémiszteni akarlak és nem is vagyok rosszmájú,tényleg!!! de legyél nagyon óvatos és igen,kissé gyanakvó is! ilyenkor szabad kicsit kutakodni-telefon pl..


drukkolok h minden úgy legyen ahogy szeretnéd!

12. Pné Veronika (válaszként erre: 5. - 816fca07b8)
2009. máj. 23. 15:32

Egyetértek veled...


Nem kötekedni akarok, de ha valaki csak 1-1 napot vitázva találkozik a másikkal, akkor hogy ejti teherbe az utálatos feleségét?


Nem lehet, hogy az "utálatos feleség" nem is annyira utálatos, mint ahogyan a párod állítja? Nagyon sok furcsaság van itt, attól, hogy imádja a lányát, még nem hiszem, hogy nem lehetne elválni. Aki akar az el tud...


Csak végül nehogy te is ilyen helyzetbe kerülj. :-( Remélem, nem haragszol, de ha már a kapcsolatotok elején hazudott, mire lehet később számítani?!

11. e5d2e4f4bf (válaszként erre: 9. - Ti-mici)
2009. máj. 23. 15:30

köszi ti-mici!

ezt a válóperes dolgot ki fogjuk vesézni a párommal...

10. e5d2e4f4bf (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2009. máj. 23. 15:29
Az addig oké, hogy ketten cseszték el... Olvasom a nő sms-eit, hallom a telefonálásokat... kibírhatatlan! Lehet, hogy én is naiv vagyok, de nem tehetek róla, a szerlem vak...
2009. máj. 23. 15:28
Hat nem semmi ez a story!Es nehez ha a no nem akar valni...de Vandynak igaza van beadja a valopert es majd eldontik mi lesz...talan ha megmondja h te is vagy neki akkor talan majd valni akar a no...vagy nem tudom...nekem is volt par bonyolult helyzetem...de ez aztan megerdekesebb...hat ha tenyleg anyira jo es szeretitek egymast akkor harcoljatok...es abirosag az apanak is itelheti a gyereket...
2009. máj. 23. 15:27

Nem szeretnélek megbántani, de a legtöbb feleségét megcsaló pasi "szar" házasságban él, a felesége egy "szipirtyó, hárpia", és természetesen mindig a nej a hunyó. Legalábbis a pasik elmondása szerint. A nőt csak a pasi elmondásából ismered, természetesen szerinted is ő a kibírhatatlan, pedig azt a házasságot ketten cseszték el, együtt, nem csak a nő.

Nem vagy Te egy kicsit naiv?

2009. máj. 23. 15:27
*nem lehet gyereke
2009. máj. 23. 15:26
a gyerek téma úgy jött, hogy a nőnek úgy volt évekig, hogy nem lett gyereke. Nah valahogy véletlenül összehozták. A nő nem akarta megtartani, de a párom azt mondta neki hogy, ha most elveteted, akkor valószínűleg soha az életbe nem fog többé teherbeesni...
2009. máj. 23. 15:24

nem akarlak elkenni,de biztos h jól látod a dolgot? ha olyan bűnrossz a kapcsolat,h lett a gyerek? és miért húzzák a dolgot ha elvileg senkinek sem jó?


ha rossz a házasság el kell válni. olyan nincs,hogy ha az egyik nem akar,akkkor nincs válás. lehet h a nő nem is tud semmit. és ha neki se jó miért szült gyereket a "párodnak"?


és már ne is haragudj: de milyen ember az,aki veled hetyeg,miközben az imádott kislánya születik éppen?


és már eleve hazugsággal indított hiszen azt mondta,h csak barátnője van..


biztos h olyan rossz a természete a nőnek? legyél óvatos és figyelj a jelekre!!


ha fél éven belül nem köt ki végleg nálad,akkor nem biztos h minden úgy van ahogy mondja..


de drukkolok neked!!!

2009. máj. 23. 15:24

huhh ez nem egyszerű.

Sztem ha Veled van és ahogy írtad Veled van, akkor mit számít h papír forma szerint házas.

A másik meg én biztos vagyok benne ha valaki el akar válni akkor el tud válni!

Gondolom nem sokat segítettem, de ez a két gondolat ötlött fel bennem!

Szép napot!

2009. máj. 23. 15:24
A dolgot az is nehezíti, hogy a nő a főnöke... Ahhoz hogy beadhassa a válópert a felesége nélkül, milyen papírok kellenek? mert tudtommal az összes (a házasságukkal kapcsolatos) papír a nőnél van, amit nem akar kiadni. :S
2009. máj. 23. 15:20

Nem egyszerű az tuti.

Viszont attól, hogy a párod felesége nem akar válni, a párod beadhatja a válópert és a bíróság akkor is el fogja őket választani.

Már ha biztosan úgy van, ahogy te is gondolod.

2009. máj. 23. 15:16

Sziasztok!

Szerelmes vagyok. Bonyolult történet ez, muszáj kiírnom magamból.

20 éves vagyok, a "párom" 30. Egy közös ismerősünk által ismerkedtünk meg. (hálám örökké üldözni fogja!) Beszélgetések, bulik, gyorsan sikerült egymásra hangolódnunk. Rengeteg közös téma, teljes mértékben egy hullámhosszon voltunk/vagyunk. Ilyenre nem volt még példa nálam. Teljes szívemből megszerettem. Teltek a hetek, minden tökéletesnek látszott. Azt hozzá tenném, hogy neki mellettem volt "barátnője". Évek óta együtt vannak, nagyon rossz kapcsolat. Egy héten egyszer, ha találkoznak, akkor is mindig veszekedésbe torkollik a találka. Bizton állíthatom, hogy nem szereti. Annyira boldog vagyok, hogy az sem érdekel, hogy nem én vagyok neki az egyetlen. Teltek a napok, egyre jobban belészerettem. Egy szép estén, beszélni akart velem a párom. El nem tudtam képzelni, hogy miről lehet szó. Így kezdte: Azzal ugye tisztában vagy, h nekem van rajtad kívül valakim. Mondtam, hogy igen. Erre ő belevágott a történetbe. Mint kiderült, ez a nő nem csak hogy a barátnője, de évek óta a felesége is, sőt pár napja született egy csodaszép kislányuk... Összetörtem... Megbeszéltünk mindent, hogy folytatjuk tovább. Sajnálom mindannyiunkat. A nőt, mert (saját hibájából - elviselhetetlen a személyisége)magányosan kell élnie, a picilányt, mert gyakorlatilag apa nélkül fog felnőni (minden este elmegy hozzájuk, segít a fürdetésénl, stb. de ez édes kevés), sajnálom a páromat, mert látom hogy szenved ( a lányát rajongásig imádja, viszont nem tud együtt élni a feleségével, mert a viszonyuk annyira rossz, hogy nem tudnak megmaradni egy légtérbe úgy, hogy össze ne kapnának valamin), és nem utolsó sorban pedig sajnálom egy kicsit magam is, mert látom, hogy szenved, és nem tudok segíteni rajta.

Válóperről a nő hallani sem akar... :S Pedig tudja hogy ezt a házasságot (amit nem én tettem tönkre) már nem lehet helyrehozni.

Szeretek és szenvedek... Imádjuk egymást a párommal. Majdnem minden éjszakát együtt töltünk, velem van, érzem hogy lelkileg csak az enyém, senki másé. Soha ennyi szeretet, megértést, kedvességet nem kaptam senkitől. Úgy érzem, hogy megtaláltam a másik felem, de még sem lehetünk még egy darabig felhőtlenül boldogok...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook