Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megoszthatom Veletek...? fórum

Megoszthatom Veletek...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
195. Szilvóca (válaszként erre: 191. - Zoya1977)
2009. aug. 4. 20:36
Neked is sok boldogságot.
194. Szilvóca (válaszként erre: 191. - Zoya1977)
2009. aug. 4. 20:35
Szia!Köszönöm a bíztatást.A vállás mellett döntöttem.Remélem én is megtalálom majd azt az embert akivel boldog leszek,de ez szerintem még egy kicsit odébb van.Egyenlőre talpra álltam ,de a vállóperen szerintem megint kicsit össze fogok zuhanni,mert ismervén apóst,megpróbálnak megtörni,és megalázni,de úgy érzem talpra tudok majd állni,mert a környezetem sokat segít,és mellettem állnak.Nekem is hamarabb kellett volna lépnem,de szerettem volna megmenteni a családomat.Nem sikerült.Ez van.Ez nem csak az én kudarcom,hanem a szüleié is,mert nem nekem kellett volna megtanítanom mi az,hogy felelőség,meg család.Köszönöm mégegyszer.Sok boldogságot
193. Szilvóca (válaszként erre: 190. - 99279bb06f)
2009. aug. 4. 20:28
Köszönöm a bíztatást.Jövőhéten inítjuk az ügyvédemmel a vállást.Amióta eljöttem /kicsit több mint 2 hónapja/azóta nyugodtabb vagyok,kiegyensúlyozottabb,az anyagiakat leszámítva,mert ami a nevemen van hitel ugye fizetem,mert a párom nem utal semmit ezekhez,holott abban a házban van benne a pénz ahol laktunk.Na mindegy.Apukm,a barátnője,anyukám próbálnak segíteni amiben csak tudnak,és 1-2 barát lekiekben,és persze ti is itt a fórumon.Köszi mégegyszer
192. Cand Ida (válaszként erre: 187. - Christyn.a)
2009. aug. 3. 18:16

Szia!

Szerintem találj ki valami hasznos időtöltést, ami őt is feldobja. Nem lesz könnyű ezt a "bevált" sémát megváltoztatni, de ha ügyes vagy, sikerül :)

Mióta vagytok együtt?

191. zoya1977 (válaszként erre: 189. - Szilvóca)
2009. aug. 3. 16:44
szia én is egy rossz kapcsolatbol léptem ki !6 évig turtem italjátégép csavargás kidoptam de nemhitte el most van egy uj kapcsolatom azt hiszem szerelem megbántam hogy nem hamarabb tetem meg már régen boldog lehetnék mindenjot kivánok erőt és kitartást
190. 99279bb06f (válaszként erre: 189. - Szilvóca)
2009. aug. 2. 22:58

Igen, a gyereked apja! De egy ilyen apa mellett milyen élete lesz a gyerekednek?

Egész életében szegény azt fogja hallgatni, hogy apukája nőzik, hazudik, iszik? Mert apuci soha nem fogja abbahagyni egyiket sem. Ez csak rosszabb lesz. Tulajdonképpen te tartod el őt is és a gyereked is.

Ha ő nem lesz, akkor csak kettőtöket kell eltartanod. Ha anyagilag jobb lesz a helyzeted, nyugodtabb leszel, ez fog rajtad látszani, és fog jönni olyan férfi, aki segít ennek a hazudozónak a gyerekét felnevelni.

Inkább most legyen vége, mint amikor már a házat, a bútort mindent eladott a piáért, vagy a nőire költötte.

Ha választanom kellene, akkor a válást választanám.

2009. júl. 31. 14:59
Sziasztok!Májusban még azt írtam a fórumba,hogy vállás terén remélem nem kell tapasztalatot szereznem a saját bőrömön.Sajna nem így lesz úgy tűnik.Pár nap múlva,mint ahogy ezt írtam,összecsomagoltam,és elhagytam a férjem.Sajnos nem volt fenékig tejfel a házassaágunk.Nem nőtt fel a feladathoz,hogy családja legyen.Felelőtlen,és kisfiúnk születése után se nőtt be a feje lágya.2007-ben kezdődtek a gondok.Munkahelyén betegállományba ment/fél évig/,közben kiderült,hogy jön a gyermek,majd 9 hónap munkanélküli következett,közben egy költözés egy olyan helyre ahol felnőtt,és ez számára,és a házasságunk számára nem volt jó megoldás.Szinte soha nem volt otthon,nem segített semmiben,folyton a haverokkal lógott,mert azok is nagyon ráértek,mert egyiknek sincs se kutyája se macskája se munkájuk.Egy idő után elment dolgozni,majd az a bolt becsődölt.Rájöttem közben,hogy kb 1-2 hete belépett valaki az életébe.Na ez volt a hab a tortán.Ő tagadta,azt mondta csak zaklatja egy régi ismerős.Kérdeztem,hogy és tudja,hogy van egy párhónapos fiad,meg feleséged?erre azt mondta,hogy nem hiszi.Majd egy kis idő után mikor már eljöttem bevallotta,hogy 1- alkalommal előbb indult el dolgozni és akkor találkozott a csajjal.De,hogy a csaj csókolta meg őt.Erre mondtam,.hogy persze.Azóta eltelt 2 hónap.Kb 1 hónapja döbbent rá,hogy elvesztette a családját.Elkezdett teperni és megint ígérgetni,de nem tudok neki hinni,mert már túl sokszor hallottam,hogy megváltozik,aztán nem történt semmi,vagy csak 1 napos csoda.Úgy néz ki,hogy hétfőn fogom bejelenteni,hogy talán el kéne válnunk,mert bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat,és már túl sokat hazudott,és nem egy esélyt kapott már.A józan eszem azt mondja,hogy válljunk el,csak azért nehéz,mert azért a szívem mélyén még szeretem.Akár hogy is,de a gyermekem apja.
188. Suzi81 (válaszként erre: 183. - Anyamaci28)
2009. júl. 31. 11:48

Sziasztok,


most olvastam el ezt a fórumot az elejétől a végéig, és többször gombóc volt a torkomba és komolyan némelyik résznél a "szívem szakadt meg". Ti nagyon erős feleségek vagytok én biztos rettenetesen megzuhantam volna. Bár még nem vagyok feleség /lehet nem is leszek, mert az élettársam nősülés ellenes, annak ellenére is, hogy már többször megemlítettem szeretnék már feleség lenni, és pár éven belül gyereket szeretnék.....ígérgetés nálunk is megy/.......amiket leírtatok nem is tudom, átértékelődtem: LEHET ADDIG VÁROK, HOGY MÉG VÉGÉN ÉN IS HÁZASSÁGELLENES LESZEK.

2009. júl. 31. 10:25
Hát nekem ellenkező a problémám. A párommal egyfolytában szeretkezünk, és félek, hogy megun majd, de nem akarom elutasítani, mert félek, hogy akkor pedig az miatt hagy el. Nem tudom mit tegyek, hogy hol lenne az arany középút. . . Tulajdonképpen a találkáink abból állnak, hogy átmegyek hozzá, és szeretkezünk, vagy átjön, és szeretkezünk. Elmenni sehova nem megyünk, mert munka után fáradt, vagy nem ér rá, vagy elvből nem megy be mondjuk egy moziba. Tényleg nem tudom, mit tegyek! Segítség!!! *-*
2009. júl. 31. 07:30
jó reggelet
185. wlady62 (válaszként erre: 183. - Anyamaci28)
2009. júl. 11. 07:50
Hát sok erőt kivánok neked,nagyon bonyolult az élet,a férjedtől elég éretlen gondolat hogy nem szabad erőltetni a kapcsolat javulását.Mindig tenni kell érte,mindkét félnek,ez így működik.Nagy viharok lehetnek benned,kívánom csituljanak köztetek a gondok.A férjednek az a másik helyzet kényszerhelyzet mostmár,gondolom nem ezt akarta.Drukkolok neked!!
184. zoya1977 (válaszként erre: 183. - Anyamaci28)
2009. júl. 10. 21:02
AMILYEN GYORSAN LEHET SZABADULJ MEG TŐLE NE SAJNÁJ EGY PILLANETOT SEM HAGY MENYEN
2009. júl. 10. 19:27

Sziasztok!


Újra itt és semmi jó hírem nincs . Sőt!!! Többször elküldtem, de nem ment. Egy ideig azért, mert ott volt a csajnak a pasija, most meg azért, mert ez az ő lakása is és nem rakhatom csak így ki. Amit tudni kell, hogy terhes lett a kolleganő. Most is vele van. Most beszélik meg, hogy mi lesz.

Egy hete megvolt a nagy beszélgetés kettejük között, de akkor még nem tudta a csaj, hogy terhes. Az volt a lényege, hogy önzőnek tartja magát, amiért ez van. De annál maradtak, hog ha én a párommal helyrejövök, akkor marad barátság. Ha nem lesz a kapcsolatunk jobb, akkor összeköltöznek. Most, hogy ma kiderült a gyerek nem tudom mi az új felállás. De eddig semmi nem változott. Nem látok mást csak azt, hogy én akarom ezt az egészet rendberakni. A férjem azt mondta, hogy nem szabad eröltetve rendberakni a házasságunkat. Ha a sors azt akarja, hogy helyrejöjjön, akkor az is lesz. De kérdezem én, hogyan, ha még mindig több időt van vele, mint velem?????(és még itt a gyerek is)Kezdek ott tartani, hogy egyik nap fogom magunkat a gyerekekkel és elmegyünk albérletbe. Iszonyatosan érzem magam.

2009. júl. 6. 10:44
nagyon eltűntetek..
181. Cand Ida (válaszként erre: 178. - E1641dee25)
2009. jún. 30. 20:48

Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél !

Csak okosan kell küzdeni :)

180. Cand Ida (válaszként erre: 179. - Wlady62)
2009. jún. 30. 20:46
De jó! :) Örülök, ügyes vagy!
179. wlady62
2009. jún. 30. 16:52

Cand Ida!

VISSZAJÖTT!!!!Én győztem.


Anyamaci remélem jól bírod kitartás,látod én mit vergődtem...szorítok neked!!!

2009. jún. 28. 13:01
Ti nagyon erősek vagytok...... :)
177. Cand Ida (válaszként erre: 173. - Anyamaci28)
2009. jún. 26. 17:24

Hát, az, hogy bebizonyosodott a megérzésed jóhírnek nem jó, de a pofont leszámítva, nagyon ügyes vagy :)

És most igazán hova engedted el? Tudod? Barátokhoz ment? Erre mondtad, hogy le is út, fel is út, ha nem?

Bizony türelmesnek kell lenned, ha nem is tervezi hosszú távra, amig lecseng a kaland, de nyert ügyed van, ha marad...biztos meggondolja, hogy legyen-e még valaha bármiféle románc. A jóhír, most ő is tuti szenved :)

Szorítok neked, ezek azért nem annyira rossz hírek :)

176. wlady62 (válaszként erre: 174. - Anyamaci28)
2009. jún. 26. 17:13

Drukkolok neked nagyon,minden türelmedre szükség van.A nőről meg annyit,más világ na persze néha pár órára mindenki tud más világ lenni,az élettársának biztos nem volt az)))).El fog lobbanni ez a lángocska..tán izgalom érdeklődés nem komoly érzelem.Légy erős,és nyugi.!!!


Cand Ida

Alakul,nagyon alakul....:)))

én pedig tartózkodó vagyok és bölcs.:)))

2009. jún. 26. 08:55

sziasztok!

Én nem szoktam ide írogatni, de rendszeres olvasótok vagyok..

anyamaci szorítok! remélem az idő mindent megold!

2009. jún. 26. 08:35
jhhjhuhhjjhj
2009. jún. 26. 08:31

Sziasztok!


Először is köszönöm a jótancsokat és a bíztatásokat. A megérzésem sajnos nem volt alaptalan. Kiugrasztottam a nyulat a bokorból és bevallott mindent. Már háromszor voltak együtt, úgy, hogy én azt tudtam, hogy dolgozni megy, de Pesten voltak. Most kedden is. A dühömet levezettem egy pofonon keresztül, de lehet, hogy hülye vagyok, de én még mindig szeretem. Túl sok mindenen mentünk már keresztül, hogy egy ilyen "buktató" borítson mindent. Hosszan beszélgettünk, kiderült, hogy nem akar vele komolyabbat, nem költöznek össze csak az újdonság (nem csak a sex, ms világ a csaj) ami kimozdította a szürke hétköznapokból. Szeret, de most én fogok bekeményíteni. Közöltem vele, hogy a következő kicsapongását nem fogom tűrni és mehet amerre lát. A sexel nem bűntethetem, mert ha én nem, akkor ott van ő, de jön még kutyára dér. Remélem most már nem csak rossz híreket írhatok, hanem jókat is és megjön az esze. Kellemes hétvégét mindenkinek! (Sajna nekem nem lesz annyira jó, mert most lesz a 2. buli és csak vasárnap láthatom, de hamár elengedtem, nem csinálok segget a számból!)

172. Cand Ida (válaszként erre: 168. - Anyamaci28)
2009. jún. 24. 19:36
Sikerült valami megnyugtatót kipuhatolnod? Sajnos képesek hazudni is, hogy valamit elérjenek...még akkor is, ha lebukhatnak. De őszíntén, hogy esne, ha bejelentené, hogy a nőhöz megy? Mit tudnál tenni? Kitennéd? Ebbe gondolj bele és ne emészd magad...nagyon óvatosan nyomozz! Miután kiderülnek a dolgok, nincs mit takargatni, nincs miért hazudozni...akár élesben, előtted is mehet....hacsak ki nem teszed. Emiatt titkold, bármit is tudsz meg. Ha pedig tényleg a barátokkal volt, akkor próbálj megbízni benne, bár egy ideig lesznek kételyek, tudom.
171. 99279bb06f (válaszként erre: 168. - Anyamaci28)
2009. jún. 24. 10:01

Nem fog jól esni, amit írok, de amikor az exem nővel volt, akkor volt mindig síri csönd. Hiába próbálta elhitetni, hogy a kocsmában nagy a zaj, ezért a ffi wc-ből telefonál. Ugyan már! Azt hitte, hogy mindent beveszek.


Amikor tényleg a barátokkal volt, vagy dolgozott, akkor ott vannak jellemző hangok. Gondolj bele, hogy a jellegzetes kocsma zaja még az utcára is kihallatszik, arról nem is beszélve, hogy az utcán meg mennek az autók...


Szerintem nem véletlenül éreztél te valamit. Akkor már ők javában együtt voltak.


Most ne rám haragudj, csak tapasztalatból tudom, hogy egy nő akkor érez meg valamit, ha van is ott valami. Valószínűleg a nő illatát már észrevehetted volna, ha akkor jobban odafigyelsz. Az az első jelek egyike.


Aztán a férjed mondta, hogy nem akar titeket elhagyni, de...

Ezért megpróbálja úgy csinálni, hogy neki is jó legyen, de te sem vegyél észre szinte semmit. Tehát letagadja a csillagos eget is, mert tudja, hogy az csak egy kis kaland.

170. wlady62 (válaszként erre: 168. - Anyamaci28)
2009. jún. 23. 20:12
Elhiszem hogy résen vagy és legyél is de nem kéne ilyen görcsösen gondolnod arra a nőre,tudom mit érzel és tudom nagyon nehéz,de próbálj meg úgy tenni mintha nem érdekelne.Lehet minél jobban félsz őt annál jobban izgatja a tiltott gyümölcs.Lehet hogy tényleg őszinte és a haverokkal akar kicsit felengedn,a férfiak is kibeszélik egymás közt a problémákat,akár hisszük,akár nem.Talán nem mindjárt egy éjszakát fog ott eltölteni,azt biztos nem így csinálná.Nagyon szenvedsz tudom milyen érzés,de próbáld meg több oldalról nézni a dolgokat.Drukkolok nektek nagyon.Bízz benne egy kicsit.
169. wlady62 (válaszként erre: 167. - Cand Ida)
2009. jún. 23. 20:02
:))))
2009. jún. 23. 19:18

Sziasztok!

Ma elengedtem a férfi kollegéival sörözni, meg dumálni, majd holnap jön haza. De észre kellett vennem, hogy az a bizonyos kolleganő ma már (iwiw)egyedülálló. Remélem csak rossz a megérzésem, de valami azt súgja, hogy nem ott kötött ki. Az előbb hívott és ha a kollegákkal van , akkor nincs ilyen síri csönd a háttérben. Holnap kipuhatolom, hogy merre is járt? Remélem most is őszinte lesz és csak én viszem már túlzásba. Sajna kezdek ott tartani, hogy nem hiszek benne, pedig szeretném azt hinni, hog a sors akarta ezt, hogy megerősítse a kapcsolatunkat, ha visszajön. Hát...

167. Cand Ida (válaszként erre: 163. - Wlady62)
2009. jún. 22. 20:22
Alakul? :))) Akkor türelem :)
166. Cand Ida (válaszként erre: 164. - Anyamaci28)
2009. jún. 22. 20:21

Akkor teszel a legjobbat, ha elengeded és akkor lehetsz biztos benne, ha visszajön! :)

Ha nem engeded el, akkor is elmegy...hisz nem néhány kg fogja megakadályozni :) Sőt, ha most kiteszed és nincs hova mennie, talán jobban átgondolja...míg ha a nő befogadja. Ezt a harcot sajnos neked is meg kell vívnod magaddal, de neki is önmagával. Nem könnyű, tudom...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook