Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megoszthatom Veletek...? fórum

Megoszthatom Veletek...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
105. Atina2 (válaszként erre: 104. - Mamma2)
2009. jún. 2. 07:26
Tudod nekem is ez jut mindig az eszembe,hogy képes volt még terhesen is megcsalni,holott tudom jóval elötte meg volt már neki ez a csaj.Én is azt kérdeztem töle hogy mért pont a szülésem elött lett terhes,talán direkt igy akarta.Hisz már elötte is együtt voltak .Szóval az csak a csajon múlt azt hiszem,ez az ö döntése volt.Ez fáj a legjobban.Egész addig védekeztek csak pont akkor nem?Ezt nem hiszem el.Ez direkt volt és a csaj igy akarta megfogni.Igy van a kompromisszum sajnos kell mert ráadásul van egy hitelünk is ,úgy hogy nem tudok ugrálni.Azt mondta nekem hogy majdnem belebetegedett ebbe az egészbe ,és tényleg voltak jelek emlékszem,de igy hogy most már tudok mindent most azt hiszem én fogok belebetegedni.....
104. mamma2 (válaszként erre: 103. - Atina2)
2009. jún. 1. 16:33
Kedves Athina! Szívből sajnálom ami veletek történt. Az a férfi aki megcsalja a feleségét,ráadásul terhesen, nem is érdemli meg az APA nevet. Ki vagy téve annak, hogy amennyiben valami miatt akadályoztatva vagy a házasélet gyakorlásában ő azonnal más "játszótárs" után néz. Lelkiismeret furdalás nélkül képes hazudozni,idegen nőnek gyermeket csinálni, és még sajnáltatja magát, megértésért bocsánatért könyörög. Szégyelheti magát! Még ha vele is maradsz, mindig éreztesd vele, hogy mit tett!-bár az a kisgyerek nem tehet semmiről, mégis a te gyerekeid rovására kell, hogy gondoskodjon róla.Az a nőci is szégyelheti magát, mert nem gondolta végig,hogy egy családos embernek szül gyereket. Athina! a te gyerekeidet is fel kell nevelni, nem mindegy, hogy milyen anyagi körülmények között, ezért gondolom kénytelen leszel kompromisszumot kötni! Megbüntetését, megvetésedet, halaszdd el későbbre, majd ha a gyerekeid már nem szorulnak rá apjuk anyagi támogatására. /Esetleg, ha 5-ös lottót nyersz, azonnal rúgd ki, mert kutyából nem lesz szalonna, legfeljebb -kutyaszalonna-./
103. Atina2 (válaszként erre: 102. - Wlady62)
2009. jún. 1. 07:32
Akkor szerintem nincs mit tenni,várni kell.Várd meg mit dönt ,hogy érez irántad.És még egy nagyon fontos.Te megtudsz neki bocsájtani?Mert ha úgy érzed igen, akkor már csak tényleg rajta múlik.Nálunk is ez a kérdés.Én nem bocsájtom meg neki soha amit velem ,velünk tett,hisz nem is tudnám mert örök életemben ott lesz a gyereke a szemünk előtt.,akit nem lehet csak úgy kitörölni ,elfelejteni.Ez persze nem azt jelenti hogy most azonnal elválok,mivel nekem ott vannak a gyerekek.Neked talán annyival könnyebb hogy csak saját magadra kell gondolnod ez ügyben.Várjál,várd meg amig benne is tisztázódnak a dolgok,de szerintem te semmi esetre se könyörögj neki.
102. wlady62
2009. máj. 31. 19:17
Atina mondhatjuk ugy is az egész életem nem mindennapi,46 éves vagyok,a párom fiatalabb de ez soha nem számított se kinézetben sem lelkileg.Igen betegség miatt nem lehet gyerekem de különben már van egy saját és egy nevelt is ők már nagyok.A párom elfogadott így és ahogy írtam nem vágyott sosem gyerekre inkább én hoztam fel többször a témát,és akkor beszéltünk az örökbefogadásról.Nagyon nehéz volt a szakítás,mert még bármi történt szeretjük egymást.De a párom nagyon megváltozott mostanában egy ígérgető mellébeszélő ember lett.Nem hiszem hogy gyerekkel fogja a nő de azt látom hogy nem boldog vele ezt ő nem így tervezte.Viszont minden változatlan jön a telefon hiányzol,szeretlek és közben odamegy,szóval így vagyunk és ennek véget kell vetni.Azértis kértem ne keressen,aztán valahogy megnyugszunk hogyan nem tudom.Viszont már most ki van használva azt kiveszem ma szavaból.Azóta sem keresett,most ez a helyzet.
101. Atina2
2009. máj. 31. 07:54
Szia, tényleg a te eseted sem mindennapi.Azt nem irtad hány éves vagy .Betegség miatt nem lehet gyermeked?Tudod az idö sok mindent megold majd ,ezt már én is látom.Nálatok most az a kérdés hogy mennyire vagy fontos neki,mennyire kell neki saját gyermek.Vagy eltud e fogadni egy másik gyermeket sajátjának,vagy nagyon ragaszkodik egy sajáthoz.Ezeket kell szerintem tisztázni.Ha az a másik nő csak szórakozásból kellett neki és közben lett állitólag tehes,akkor valószinüleg meg akarja fogni a terhességgel és lehet hogy beigér neki még egy gyereket is ezért. Már mint a csaj.Tudom hogy nagyon rossz most ,de sok mindent kell nektek is tisztázni.Az mit jelent hogy felnevelnéd e vele a gyermeket?A nő nem akarja ,vagy hogy érted.Egyikőtöknek sincs gyermeke.Van egy barátnőm akinek egy picit hasonló a helyzete.Csak ott a férjének nincs még gyermeke ,de a barátnőmnek igen mivel neki ez a második házassága.Mindketten akarnak gyermeket egy közöset,de a férjének kitudódott egy rejtett kapcsolata és majdnem elváltak .Most viszont a gyerek projekttel várnak még.Csak nem tudom meddig,mivel mindketten már 40 évesek.Sokáig nem várhatnak.
100. wlady62
2009. máj. 30. 21:18

Atina2 együttérzek veled bár a problémám csak kicsit hasonlít a tiédhez.5 éve éltünk nagy szerelemben megbeszéltük mivel nekem már nem lehet gyermekem ,később örökbe fogadunk egy kislányt,nagyon jól megvoltunk,rengeteg tervünk volt.Fél évvel ezelőtt párom kezdett furcsán viselkedni,ingerült lett,alaposan megváltozott.Ezt egy darabig a fáradtsággal magyrázta aztán máj.3.-án rákérdeztem mi a baj.Kiderült pár hónapja viszonya van egy nővel aki terhes tőle,megkérdezte felnevelném -e vele a gyereket,én azt feleltem nem.Elköltözött mindketten kiborultunk,sírtunk nagyon.És azóta sem igazán tudunk elszakadni egymástól.Próbáltam beletörősdni a helyzetbe,joga van gyerekhez ugyéreztem.Egy hete aztán kiderült ez csak csapda vot mégsem lesz gyerek,az egész a szakitás miatt volt.Párommal ujra szinte ismerkedni kezdtünk.Szó jött róla esetleg visszajönne próbáljuk meg ujra.De a nő még mindg képben van,párom össze vissza beszél egyszer igérget,egyszer viszakozik.Kértem döntsön mert ez így nem állapot.

De a mai napig nem tudja mit akar,és én besokalltam azt mondtam legyen bodog ne keressen.Van aki azt mondja türelmetlen vagyok nem tudom.Azt sem tudom hogy lesz nélküle,de most ez van.Nektek mi a véleményetek?Ő azt mondta jobb lett volna ha nem tudom meg,ki tudja.Mindenesetre tönkrement a kapcsolatunk.

99. Atina2
2009. máj. 28. 13:14
Köszi mindenkinek aki elolvasta és próbál segiteni.Tényleg amikor azt hiszed milyen jó neked hogy van családod ,jól éltek ,,ezt most nem feltétlenül az anyagiakra értem,,és azt látod hogy a barátaidnak sorra jönnek a bajok ,és te azt hiszed hogy de jó,hogy nem veled történik meg ,nos akkor hirtelen kapsz egy forró zuhanyt.Nem is akármilyet.Hát valahogy nálunk igy volt.Nos ezt a kapcsolatot úgy lehet elképzelni hogy hétközben találkozott vele ,hétvégén meg jött haza.Persze mi mit sem tudtunk az egészről.Azt mondta egyedül volt és amolyan kettős életet élt.Én sem tudok neki megbocsátani,még ha együtt maradunk is ,és mondjuk elkell mennie pár napra,kinek nem jutna eszébe ezek a dolgok.Én ezzel tisztéban vagyok ,és ezért nem tudok dönteni.
98. 8ad619bba2 (válaszként erre: 97. - Atina2)
2009. máj. 28. 12:27
Nehéz lehet most neked az biztos. Én is 15 éve vagyok a férjemmel (9 éve házasságban), de az biztos, hogy ezt nem tudnám neki megbocsájtani. Erősnek kell lenned, de te szenvednél azért, amit tett. Ő megkönnyebbülne, te meg csak emlékeznél, nem bíznál benne. 3 évig volt melletted kapcsolata, azért ez nem egykönnyenn megbocsájtható dolog szerintem. Kiléphetett volna, ha akart, de ő nem tette meg. Remélem segítettem.
97. Atina2
2009. máj. 28. 08:15
És még valami.Azt hogy látogassa a gyereket néha azt nem tilthatom meg, ezt tudom de ez is nagyon fáj..Szép házasság volt a miénk de azt hiszem hogy ezzel örökre elvesztettem őt.Tudom hogy mindenki hibázhat,de én egyszer sem csaltam meg a házasságunk alatt.Ja és ami még rosszul esik az az hogy egy tök átlagos nő,minden szerénytelenség nélkül állithatom hogy én csinosabb vagyok nála.
96. Atina2
2009. máj. 28. 08:08
Sajnos még leirni sem egyszerű.Amikor a kisfiam megszületett ő akkor lett terhes.Előtte kb 2 évig volt vele majd terhes lett a nő és utána zsarolta hogy felfog hivni telefonon engem,és elmond mindent.A férjem ettől nagyon megijedt,és inkább néha találkozott vele ,de elég ritkán.Azt hiszem ha otthon lennénk más hogy lett volna,kértem volna hogy költözzön el egy kisidőre amig átgondolom.De mivel elég messze vagyunk M.o.tól igy nem tudtam mit tenni .Amúgy a csaj M.o.van a gyerekkel és csak kb 8 hónappal kisebb a lánya mint a kisfiam.Ez borzasztó.Tudja hogy nagyot vétkezett,de eddig nem merte elmondani.,nem tudta hogy fogok reagálni.Az az igazság én is csodálkozom magamon,mert normális esetben ennek válás lenne a következménye,már ennek az egész dolognak csak a 10% a is elég ok lenne.....de ott vannak a gyerekek.Sok mindent átkell gondolnom tudom,igazából megbocsétani azt hiszem ezt nem lehet.
95. Zizisicc (válaszként erre: 94. - Atina2)
2009. máj. 27. 21:05

Szia!

Számomra az nem derült ki, hogy ha most 3 éves a másik gyermek, akkor a férjednek meddig volt kapcsolata a másik nővel, most milyen a kapcsolatuk a nővel és a gyerekkel, látogatja-e stb. ill. ha nincs, mióta nincs már kapcsolata vele. Szerintem ez fontos ahhoz, hogy fel tudd dolgozni.

94. Atina2
2009. máj. 27. 21:00
Köszi hogy elolvastátok.Én most elég nehéz napokat élek át,igen írtam egy negatív és egy pozitív oldalt.Már többször is.Ő nem ígért a lánynak /32 éves/semmit,és soha nem akart elválni tőlem miatta.Ha komoly lett volna azt hiszem már megtette volna.Imádja a gyerekeket,és biztos én is hibás vagyok ,mert ugyebár mindig kettőn áll a dolog.DE ez hogy nem elég hogy megcsalt ,még gyerek is van ez eltart egy ideig a feldolgozása.Alig várom már hogy haza menjünk.Lehet hogy sok minden megváltozik,nem tudom.Itt teljesen egyedül maradtam a titkommal,és már jó lenne valakivel beszélni róla személyesen.Egyszerűen nem tudom mit csináljak.A gyerekeknek nem mondjuk el abban megegyeztünk,legalábbis még nem.Nagyon összezavarná őket,és nekem ők a legfontosabbak.
93. bnedora (válaszként erre: 91. - Atina2)
2009. máj. 27. 19:30

Sajnos, előfordulnak az ilyen esetek, főleg az, hogy egy nő megtartja a gyereket ilyen körülmények között is. Én az ilyen nőket teljes mértékben elítélem, igaz, a férfit is, de én azt hiszem, hogy ilyenkor mindig a nő a hibás. Persze kérdés, hogy a férjed, mit mondott neki, esetleg mivel hitegette.

Tény, hogy ezt neked feldolgozni nagyon nehéz lesz, még akkor is, ha nem vagy az a nagyon lelkizős típus. Meg merem kockáztatni, hogy soha nem fogod elfelejteni, mégha meg is bocsátod ezt a férjednek, akkor sem.

Tanácsot nem merek adni, mert én magam sem tudom, mit tennék ilyen esetben, de remélem, hogy helyesen fogsz dönteni.

92. Pné Veronika (válaszként erre: 91. - Atina2)
2009. máj. 27. 16:47

Huh, ez nagyon nehéz... :-(


Sajnálom, hogy ilyen nehéz döntést akasztott a nyakadba, de a döntés tényleg rajtad áll. A helyedben én csinálnék egy - és egy + oldalt, és leírnám a dolgainkat. Azt hogy mi szól mellette és mi szól ellene... És azt is mérlegelném, hogy a gyerekeknek mi a jó, és hogy a párom hogyan áll a dolgokhoz. Nem lesz könnyű, az biztos...

91. Atina2
2009. máj. 27. 10:57
Sziasztok!Olvasom a témákat és a hozzászólásokat és gondoltam leirom az én nagy titkomat ,megosztom veletek ,kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá.Szóval 17 éve vagyok házas.Van 3 csodálatos gyerekünk a két nagy 15 és 13 évesek a kicsi 3és fél.Boldogok voltunk szerintem mindenünk megvolt,a férjem a munkája miatt sokat volt külföldön,de a hétvégeket mindig együtt töltöttük.Aztán váratlan esemény történt.Megtudtam hogy volt egy hosszabb kapcsolata mellettem és és a csaj terhes lett és megtartotta.Most 3 éves a gyerek és most tudtam meg mindent.Gondolhatjátok mit éreztem,és nem tudom megemészteni az egészet.Rontja a helyzetet hogy külföldön vagyunk és nem tudtam hazapakolni hirtelen.Gyerekek iskolában vannak és erről az egészről nem tudnak semmit.A férjem állitja hogy nem tudott mit tenni,és ameddig lehetett titkolta.,nem akarta elmondani.A nő mindenáron megakarta tartani.Én most vagyok 41 ,szóval nem könnyű,ö velünk akar élni és most igazából rajtam áll a döntés.Mit tegyek,és mi lesz a gyerekekkel.Hogy lehet ezt kezelni?
2009. máj. 24. 19:38

Jé, tényleg törlődött a téma kiírója...

Vajon miért..? :-)

89. 274c9996b8 (válaszként erre: 22. - Mamma2)
2009. máj. 24. 16:03
Ettöl jobb valaszt en sem tudnek irni.
88. Pné Veronika (válaszként erre: 86. - 816fca07b8)
2009. máj. 24. 15:57
Ez van... Ennyit a problémájáról...
2009. máj. 24. 15:54

Élni és élni hagyni...


Mindig elfelejtem én is! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

86. 816fca07b8 (válaszként erre: 85. - Pné Veronika)
2009. máj. 24. 15:37
szegény tuti nem ilyen hozzászólásokra számított..
85. Pné Veronika (válaszként erre: 82. - Bnedora)
2009. máj. 24. 15:19
Biztosan megijesztettük... :-))
84. c3194ec9c7 (válaszként erre: 47. - 816fca07b8)
2009. máj. 24. 08:29

Az ultimátumok egyre jók: a kapcsolat halálára.


Sosem adtam senkinek ultimátumot.

83. c3194ec9c7 (válaszként erre: 1. - E5d2e4f4bf)
2009. máj. 24. 08:26
Ne hallgass senkire, csak a szívedre, légy egyenes, légy becsületes-és kettejük dolgába ne avatkozz bele, azt nekik kell rendezni, neked nincs más dolgod mint szeretni őt.Nem beszélve arról, hogy az idő ugyis mindent meg fog neked mutatni. Ki mondott igazat, ki volt az aki hazudott.
2009. máj. 24. 00:27
Hát ez a kislány hamar lelépett. Már nem tagja a Hoxának.
2009. máj. 24. 00:05
Végig olvasgattam a hozzászólásokat.Nem egyszerü.Több kérdés is megfordult a fejemben.A gyerek akkor jött össze nekik mikor ti már együtt voltatok?Van házassági szerződésük?A saját vállalkozásukat csinálják,vagy alakalmazottak?Egyébként,ha valaki beadja a vállókeresetet,akkor előbb vagy utóbb a bíróság elválasztja őket attól függetlenül,hogy a másik akarja-e.Szüleim,az egyik barátnőmék most válltak el,egy másik ismerősöm most adta be a vállókeresetet,szóval kezdek otthonosan mozogni a témában,remélem magamon nem kell ezt a tudást kamatoztatni.Nekem kissé szélhámosnak tűnik ez a pasi.Itt valami nem stimmel még.
80. sundance (válaszként erre: 73. - 5f447230ff)
2009. máj. 23. 23:10

Gratula a döntésedhez! Biztos nem volt könnyű. Nagyon becsülöm az olyan nőket, akiknek van mersze kidobni a csalfa disznókat.

Sok erőt és kitartást kívánok neked! Remélem találsz egy jobbat, aki méltó hozzád!

2009. máj. 23. 23:05

Szép kis alak! Egyedül hagyja a várandós feleségét, akiről mellesleg azt hazudja, hogy "csak" a barátnője... Ritka egy szemét lehet! Tényleg, azt mivel magyarázta, hogy heti egyszeri veszekedésből gyerek lett?

Nagyon vigyázz, nehogy néhány év múlva te legyél a házsártos feleség, akire az új nőjének panaszkodik! Tudod kutyából nem lesz szalonna...

78. e14ebbbf07 (válaszként erre: 35. - E5d2e4f4bf)
2009. máj. 23. 22:13
Ha valaki szerelmes, hajlamos másként látni a dolgokat. Bocsáss meg nekem, de az a helyzet, hogy tulajdonképpen a kapcsolat elején lazán átvágott. A nejével nem tud egy fedél alatt lenni, de azért egy gyereket összehoztak. Jelzem én is hárpia lennék, ha a férjem csalna. És még valami. Ha egy férfi lazán otthagyja a gyerekét, nejét egy másik nő miatt,az újra meg fogja tenni. Ne legyen igazam. De gondold át, hogy biztosan jó ez neked? Remélem nem voltam túl bántó!
77. bnedora (válaszként erre: 76. - 816fca07b8)
2009. máj. 23. 19:00
Ugyanezt akartam én is kérdezni. Nagyon nem stimmelnek itt a dolgok.
76. 816fca07b8 (válaszként erre: 66. - E5d2e4f4bf)
2009. máj. 23. 17:12

ezt nem értem.. epekedett babáért,de amikor véletlenül/???/összehozták,el akarta vetetni?

most akkor mi van.. nem értem..

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook