Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrjít a sógornőm, vagy csak féltékeny vagyok rá? fórum

Megőrjít a sógornőm, vagy csak féltékeny vagyok rá? (beszélgetős fórum)


10. kerena
2009. nov. 23. 10:07
Hála Istennek nekem nincsenek ilyen gondjaim. Nekem tünemény 2 sógornőm van. Azt szokták mondani az idő mindent megold: idővel úgyis kiderül ki a "jó kislány" és ki s a "rossz kislány". Kitartás
2009. nov. 23. 10:01

Ó bárcsak ilyen lenne az én sógornőm....

Az enyém a szemünkbe mosolyog és kedves de a hátunk mögött kibeszél és gúnyol minket. Nincs miért de neki nincsenek emberi értékei és azzal hogy megpróbál kigúnyolni mást azt hiszi hogy ettől több lesz. Elég jól néz ki de nem mennék vele végig az utcán mert ha megszólal tud olyan butaságot mondani hogy csak nézek és úgy beszél mint egy kocsis és a hangsúly is olyan! De én leirtam hogy ő egy értéktelen ember és mosolygok rá ha beszél de tudom ha hátat fordítok akkor pofákat vág és már akkor gúnyolódik az meg csak nevet rajta hogy milyen jópofa.

2009. nov. 23. 09:36
Szeretnem mindenkinek megkoszonni a hozzaszolast, mert tudom, hogy segiteni szeretnetek. Kulon koszonet, mert nyiltak vagytok, es, hogy ezt legalabb veletek megtudom beszelni, anelkul, hogy masokat, bantsak!
7. bfd6e572b2 (válaszként erre: 6. - OlíviaAnna)
2009. nov. 23. 09:20
most egybol vedekezesre kesztettel. De miert csak a ferjemhez szol, hisz arra a kerdesre barki valaszolhat, akar en is, ha mar ugyis ott vagyok. Nem? Miert kell nevet akjon a valaszadonak? Lehet megint gyerekes vagyok? tenyleg gyerekes vagyok?
6. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - Bfd6e572b2)
2009. nov. 23. 09:09
Valamennyire érthető, hogy elfordult tőled a barátnőd. Ha nekem valaki "kibeszél" egy rokont(!), - mindegy, hogy igaza van-e vagy sem - én azt a személyt magamban leírtam. Tudom, hogy csak idő kérdése és engem is kipellengérez ezért vagy azért. Egyébként a sérelmeid (a férjedhez szól társaságban, ott hagyja a fésűjét, stb.) már megbocsáss nevetségesek. Nekem egy ismerős panaszkodott, hogy a sógornő jelöltje hosszú fekete hajú és a szőnyegen szokott találni ilyen hajszálat a látogatása után. Nos, ez kb. ugyanekkora "bűn". Ez a kedvesnek tűnő sógornőjelölt soha nem fog neked megfelelni, ha nem tudsz magadon változtatni, anyós helyett anyósa leszel neki. :-)
5. globus (válaszként erre: 2. - Pipőci)
2009. nov. 23. 08:59
Nekem ugyanez jött le egyből, a társasági életre vonatkozóan :)
4. Belle Morte (válaszként erre: 3. - Bfd6e572b2)
2009. nov. 23. 08:05
Bevallom engem is nagyon idegesítene, de próbálj meg jóban lenni vele. Csak jobb a baráti viszony, mint a fújás. Üljetek le, beszéljétek meg, és utána béküljetek ki. Meg fogja érteni. :)
3. bfd6e572b2 (válaszként erre: 2. - Pipőci)
2009. nov. 23. 07:42
Lehet pont erre volt szuksegem, hogy valaki ezt mondja! csak en meg mindig az en szemszogembol latom a dolgokat, es nem tudom, hogy hogyan valtoztassak
2. Pipőci (válaszként erre: 1. - Bfd6e572b2)
2009. nov. 23. 07:36

Ez az egész -ne haragudj- nagyon gyerekes. Mint az oviban "Te az én barátom vagy, nem az övé... Te velem beszélgess, ne foglalkozz vele... " Azt hiszem, ezzel az egész dologgal csak Te vagy elfoglalva.

Először is az természetes, hogy a férjed testvérének is van valakije, akit ő választ magának és nem mások igényeihez igazodik. Másrészt mindannyian különbözőek vagyunk. Eddig nem zavart téged, hogy nem Te voltál a társaság középpontja?

Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg ezek a negatív érzések rányomják a bélyeget a viselkedésedre és a barátnődnek ez nem tetszik?

Pöttöm Panna kedves, nem mások tehetnek arról, ahogy érzel, hanem valamiért Te magad... Érdekes a cím, amit adtál a fórumnak... Miért is lehetnél féltékeny a lesz sógornődre?

2009. nov. 23. 07:02

Egy evekota huzodo dilemmam van: a sogornom megorjit vagy csak feltekeny vagyok ra? A tenyleges es fontos gondokrol problemaktol csak ugy tudok elszakadni, hogy nem gondolok rajuk, es azzal foglalkozom, amivel elotte, mielott nem kellett analizisekre jarjak, mielott a felhok csostos csaknak ossze ebben az evbel a fejem felett!

A sogornom valahogy az elejetol fogva antipatikus volt a kapcsolatok, de ez az erzes ugy erzem, hogy kolcsonos, valahogy en is meg o is probalkoztunk valtoztatni, de ez nem, ki tudja miert nem jott ossze. Es ez az evek elteltevel csak rosszabbodott. o masoknak a szemeben nagyon humoros, kedves, szorakoztato, mig en leginkabb az ellentete vagyok. Humorom az meg csak csak akadna, de nem en vagyok a "szorakoztato bohoc"., en leginkabb rohogok masok viccein, en nem viccelodom, mert amint elmondtak nekem egy viccek, jol kirohogom magam, es mar el is felejtettem, hogy mirol szol. Leginkabb akkor kezdtem nem szimpatizalni amikor egy nagyobb tarsasagban, ahol a sogorom is jelen volt, minden kerdest a ferjemnek celzott. Ugye Peter, te mit mondasz Peter stb. A cukrom az egekben volt , es elkezdtem a baratnommel errol beszelgetni,aki megnyugtatott (mert o is ismeri), hogy nem akarhat semmi rosszat, csak szeret a kozeppontban lenni. Gondoltam akkor, hat legyen a kozeppontban, hisz en ugy sem szeretetk kirivni a tomegbol. De asztan fordult a kocka, es egy masik bulin mar a baratnom Sanyijanka szegezett minden kerdest, sot a tancban is lefoglalta. Immaron en vigasztaltan a baratnomet. Igy telik muilik az ido, de mostmar egyre bosszantobb, mert habar nem lakik nalunk, de neha itt alszik, es ezzel nem is lenne gond, ha a kozos furdobe, nem hagyna a fiokba a fesujet, persze, hogy a dolgaim kozott. Mikor a ferjemmel kartyazni, hivjuk a baratainkat , ok inkabb tevet neznek, vagy csak valami okot talalnak, hogy nem kellessen jojjenek. Egy ideje mar nem nagyon tudom felvenni a baratnommel a kapcsolatot, valahogy mar nem a regi, eltavolodtunk, es nem ertettem mier. A minap a baratnomek voltak pokerezni, es hat azt vettem eszre, hogy milyen melyerehato beszelgetes zajlott, 2 masodpercben kozottuk. Na puff, mostmar ertem, hogy miert nem tudok a baratnommel beszelgetni. Ugy erzem, hogy ott ut ahol a legjobban faj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook