Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megérkezett a legnagyobb csodám: Lilien fórum

Megérkezett a legnagyobb csodám: Lilien (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megérkezett a legnagyobb csodám: Lilien

1 2
13. 3436656412 (válaszként erre: 5. - 171925f409)
2010. dec. 27. 23:47

Igen,előfordulhat. Ezért is írtam ezt a cikket.

Aki császáros,inkább kérje!

12. 3436656412 (válaszként erre: 10. - Reno77)
2010. dec. 27. 23:46

Az orvost nem is hibáztatom! Gyönyörű munkát végzett. Viszont,ha nekem van egy fogadott dokim,akit elég szépen megfizetek,akkor az Ő felelőssége elmondani,hogy van lehetőség véralvadásgátlóra,mert ez és ez lehet... és persze a bizalom,hogy én teljes mértékben megbíztam benne... Mind1..a lényeg,hogy jól vagyok.A cikket azért is írtam meg,hogy aki császáros lesz,inkább kérje ezt a szurit..biztos ami biztos....

Azért viszont nem tudom ki a felelős,hogy úgy engednek haza,hogy súlyos vérszegény vagyok és nem szólnak....

2010. dec. 27. 22:43
Gratulálok Nektek, és örülök, hogy már minden ok! sok boldogságot a családnak!
10. Reno77
2010. dec. 27. 21:36

Lénácska!

A dokival semmi baj nem volt, sőt... Ő még többet is megtett érted a szülés után, mint szoktak. És egy doki nem szokt hívogatni a betegeit, ez olyan presztízs dolog náluk, de minden nap érdeklődött utánad Katitól! És szerintem ez is nagy dolog, mert sok doki le sem szarja.

Az, hogy nem kaptál véralvadás gátlót sem az ő hibája, sajnos a Péterfyben van egy nagyon spúr osztályvezető főorvos, aki nem engedi beadni 40 év alatt, ott az az előírás.

Van ahol adnak, van ahol egyáltalán nem.

A lényeg, hogy már jól vagy, Lilike csodálatos, szépen fejlődik és nőgyógyászatilag tényleg semmi, de semmi gond nincs veled, a sebed gyönyörű és te is az vagy! :)

9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 7. - Scorpiolady)
2010. dec. 27. 21:19
itt Szekszárdon sajna nem,spórolnak rajta,rajtunk...aztán hetente váltják a kismamák egymást a belgyógyászaton...
2010. dec. 27. 21:16

mintha az én történetemet olvastam volna..nálam is volt embólia császár után..a vérhígítók hiánya miatt..én sem kerestem felelőst,pedig kellett volna,mert ezek szerint nem egyedi eset a mienk..mi az embólia miatt nem vállalhatunk több babát,azt mondják örüljünk annak ami van..

én 2 hétig voltam a belgyógyászaton,a kicsi meg a gyerek osztályon...én is úgy éreztem meg fulladok,2 nap után...2 vér rög volt a tüdőmben,ez volt a mázli,hogy 2 kisebb és nem egy nagyobb,mert akkor az biztos halál lett volna..én egy évig gyógyszereztem,fél éve hagytam abba..


nagyon sok kitartást kívánok neked és jó egészséget babának és mamának is...

2010. dec. 27. 21:00

Gratulálok a picurhoz, nálunk Győrben kötelezően adnak császár után véralvadásgátlószurit! Én is részesültem benne anno...

Boldog Ünnepeket!

2010. dec. 27. 20:50

Gratulálok!!! Tényleg nem volt a toppon a fogadott dokitok... :( Én másodjára éppen ezért már nem is fogadtam sem szülésznőt, sem dokit. És sokkal jobban sült el a szülés. :)

Egyébként az én kislányom is Hoffmann :) és szerintem hasonlít a ti babátokra. :)) (a névazonosságot csak a képek megtekintése után vettem észre - de vicces)

Sok boldogságot!

2010. dec. 27. 17:52
Akkor akit császároznak előfordulhat majd ilyen komplikáció mivel nem kapnak sokan gyógyszert jól értem?
2010. dec. 27. 17:51
Gratula:))
2010. dec. 27. 16:55
Húha, nem volt egyszerű, de fontos, hogy végül minden a legnagyobb rendben van! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Lilienhez! Gratulálok!
2010. dec. 27. 16:21
Gratulálok! biztos nem lehetett könnyű, És ezután-ra is sok erőt, és kitartást kívánok. És egy kis tesót Lilien-nek:)
2010. dec. 27. 16:08
Eredetileg 2010.11.14-re voltam kiírva. Azt hittem, hogy hamarabb fog érkezni, nem így történt, amit nem bántam... reménykedtem, hogy 17-én érkezik, párom szülinapján, nem érkezett akkor sem. Az orvosom 22-ig adott neki időt.

Ugrás a teljes írásra: Megérkezett a legnagyobb csodám: Lilien
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook