Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megéri kertészmérnöknek tanulnom? fórum

Megéri kertészmérnöknek tanulnom? (beszélgetős fórum)

2008. dec. 29. 19:08

Remélem felvesznek és sikerül, mert akarom.

Jah hát igen. Szeretnék céget is, de előbb diploma, aztán tapasztalat, meg pénz és jöhet a cég! :-)))

2008. dec. 29. 12:33

Hogy neked megéri-e? Erre választ csak adhatsz majd magadnak, miután kitanultad, dolgoztál benne.

Ha engem nagyon érdekelne, akkor én bizony kideríteném a saját tapasztalataim árán.

Ha sok év múlva arra a megállapításra jutsz, hogyneked nem érte meg, még mindig felfoghatod úgy is, hogy egy csomó dolgot tanultál, gazdagabb lettél sok-sok tapasztalattal! :)

Hajrá!

6. szenyó (válaszként erre: 1. - 2ce679405c)
2008. dec. 29. 12:25
Alapíts egy céget.
2008. dec. 29. 12:13
esetleg van még valaki aki kertészmérnöknek tanul vagy tanult? És ebben a munkakörben dolgozik?
2008. dec. 29. 11:42
Igen, nagyon szeretném ezt csinálni! Érdekel is, és szeretem is a természetet! Szóval adni akarok magamnak egy esélyt az életben, hogy azt csináljam amit szeretek/szeretnék.
2008. dec. 29. 11:22
Szia! Kertészmérnök vagyok, a Corvinuson tanultam, levelezőn. Hát, továbbra is a saját kis kertészetemet vezetem, munkát nem kapok... A megéri-e kérdésre nehéz válaszolni, ez leginkább tőled függ, attól hogy tulajdonképpen mit is akarsz.
2008. dec. 29. 11:17
Igen,foleg,ha szereted is.Sok sikert!
2008. dec. 29. 11:15

Megéri kertészmérnöknek tanulnom?

Most fogok diplomázni (még a "régi" rendszer szerint), de nem szeretnék ezekben a munkakörökben dolgozni. Egyéb csalódások, rossz tapasztalatok miatt.

Mivel kis korom óta imádok kertészkedni, kinn lenni a szabadban és a növényekkel és egyéb kerti munkákkal foglalkozni, így arra gondoltam, hogy jelentkeznék egy egyetemre kertészmérnök szakra. A dísznövénytermesztés és/vagy zöldségtermesztés érdekelne nagyon.

Ja és persze bioszból mindigis jó voltam! :D

A suli mellett megpróbálnék munkát találni valamilyen kertészettel foglalkozó cégnél.


Azért írok ide, mert szeretném kikérni a véleményeket. Esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, szeretném ha megosztaná velem!(iskola, munkahely stb.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook