Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megéri-e kiváltani a vállalkozói igazolványt? fórum

Megéri-e kiváltani a vállalkozói igazolványt? (beszélgetős fórum)


15. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - B.eszter)
2012. febr. 9. 19:47
Törvénytelen.
2012. febr. 9. 18:16

Én bevállaltam egyszer pont náluk, de felesleges volt, mert az általam vitt ügyfelek szerződései más nevére lettek kötve, azzal az indokkal, hogy még ez hiányzik még az, stb. Pénzt sosem láttam, és fizethettem a járulékot, telefont, stb. Persze emiatt lett adóhátralékom, amit 1 év alatt nyögtem ki, amikor végre elhelyezkedtem újra.

Én ezért tuti nem váltanám ki.

2012. febr. 9. 17:50
Én ezt 5 éve sem mertem bevállalni. Most meg aztán pláne nem.
12. f5848578d5 (válaszként erre: 1. - B.eszter)
2012. febr. 9. 16:20
Küldtem privit.
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - B.eszter)
2012. febr. 9. 16:05

Nem pénzügyi tanácsadó leszel, hanem biztosítási ügynök. Nagy a különbség.

Nagyon jók a kockázatai biztosításaik, de befektetési számlákat szerintem már nem kötnek az emberek. Olyan gyorsan változik a világ, hogy nem szabad 20 évre lekötni pénzt.

2012. febr. 9. 15:46

Kérdés hogy állsz anyagilag, mennyire viselné meg a kasszát, ha 2-3 kiló menne a levesbe, mennyire érzed rátermettnek magad, mennyire érdekel, mekkora rációt látsz benne stb.

Konzultálni kellene valami pártatlan, kompetens személlyel, némi támpontot adhatna. Valami fórumra rákeresni esetleg.

2012. febr. 9. 15:31
Értem... Köszönöm a véleményeket! Azt hiszem az alkalmazotti viszony nekem ideális:)
2012. febr. 9. 15:29

Pfff!

Anyagi vonzata közel 60e havonta, és akkor még nem kerestél semmit. :o)

Megéri?


Amúgy meg itt aki biztosítást köt, az szinte mindenki muszályból köti...



Én nem váltanám ki az Aegon kedvéért, de más hasonló nagyon rendes cég kedvéért sem!

2012. febr. 9. 15:28
Én is ettől tartok. Persze kecsegtető az ajánlatuk ezt leszámítva, de nem akarom csőbe húzni magam.
2012. febr. 9. 15:27

70 a havi járulék.

Ha ennyit ki tudsz termeli plusz a béred, akkor igen.

Egyébként nem.

2012. febr. 9. 15:26
Ennyi erővel senki nem lenne vállalkozó. Senki nem csinálna olyat, amit a másik nem, mert ugye nem éri meg, mert nem csinálja.
4. Evici85 (válaszként erre: 1. - B.eszter)
2012. febr. 9. 15:25

Szia!


Én is rengeteg ilyen állásinterjún voltam, de egyiket se vállaltam el, én úgy láttam( persze tévedhetek) hogy az emberek nem nagyon kötnek már új biztosítást, nincs pénz. a jutalékot természetesen minden hónapban fizetni kell, ami nem kevés, ha nincs miből. én meg gondolnám, persze ez az egyéni véleményem!

2012. febr. 9. 15:25
ha nekik szükségük van a munkádra, akkor alkalmazzanak, ha pedig nem, akkor keressenek más bolondot
2012. febr. 9. 15:24

ha nekik nem éri meg hogy alkalmazott legyél, neked miért érné meg, hogy vállalkozóit válts, fizesd magad utána járulékokat (garantált bérminimum után) majd odalökjék neked a jutalékot


szerinted?

2012. febr. 9. 15:22
Jelenleg munkanélküli vagyok (nem bejelentett). Voltam állásinterjún az Aegonnál, ahol a munkába állás feltétele, hogy egyéni vállalkozó legyek. Pénzügyi tanácsadónak vennének fel, jutalákos keresettel. Ennek milyen anyagi vonzatai vannak? Esetleg dolgozott valaki náluk? Megéri?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook