Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva, elhagyva fórum

Megcsalva, elhagyva (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
922. napraforgo8 (válaszként erre: 909. - Liliom10)
2021. febr. 10. 19:58
Szerencsés kivétel vagy. Régen én is ilyen voltam.
921. gaboo23 (válaszként erre: 902. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 19:58

Ha jól értem akkor te azt hiszed, hogy egy 50+ nem tud annyit adni mint te?

A szex igen is fontos.

"Nem hinném, hogy a nő aktív szexualitása lenne a döntő."


Szerinted mi lesz a döntő?

"Valóban, friss a fellángolás, de ott is beköszöntenek a hétköznapok, "


Nálad csak hétköznap volt...

Ha csak a felét meg tetted volna amit most itt írsz..

Nem lenne ez a fórum. Nekem ez a véleményem.


Kár most vergődni. Gyógyszer váltás majd.. szex majd.. párkapcsolat majd..

Mi lesz most ezzel foglalkozz...


Lombik: 3éve volt az utolsó ügye?

7évig hogy próbálkoztál teherbe esni? Mellé ülsz az nem elég.

Nem a gólya hozza tudod..

Mi volt a baj ? Spermaszám... pete.. vagy...


7év után ha más nem volt a mennyiség nem hiszem, hogy gond lenne... ez picit kritikán aluli volt.



Több sebből vérzik ez a történet.

920. napraforgo8 (válaszként erre: 906. - Amaunet)
2021. febr. 10. 19:57
Nem.
919. birebora (válaszként erre: 915. - Anita0027)
2021. febr. 10. 18:28
Volt ismerősöm 30 évig csalta a feleségét, aztán 50 + olyan szerelembe esett egy lánya korabeli diáklánnyal, hogy majdnem válásra került a sor a feleségével. Azt nem tudta sokáig eltitkolni mert ott kialakult a mindent elsöprő szerelem.
918. aszparagusz (válaszként erre: 902. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 18:22

51 éves a nő. Te sem vagy sokkal fiatalabb.

Veled már tizenéve csak a hétköznapok vannak.

917. liliom10 (válaszként erre: 914. - Bichi)
2021. febr. 10. 18:20

Úgy tűnik, hasonló vérmérsékletűek vagyunk. :) Te és én.

Aki depresszióra szed gyógyszert, arra azt mondjuk, hogy bevette a " leszarom" tablettát, vagyis nyugodt tud lenni, amikor más már ordítozna a párjával. Nem tudjuk, milyen " Napraforgó" természete, vérmérséklete gyógyszer nélkül, vagyis milyen volt.

916. Amaunet (válaszként erre: 912. - Liliom10)
2021. febr. 10. 17:57
A menopauzán már átesett 50+-ra gondoltam.
2021. febr. 10. 17:56

Napraforgó (volt) párjának a hölgy kalandnak indult....

Nem hinném, hogy ez volt az első kalandja, csak itt valami más is kialakult. Ezt a kapcsolatot is el tudta egy ideig titkolni...


Mi lesz a majd-ból? Majd márciusban megy újra orvoshoz, majd akkor beszélnek a gyógyszerváltásról, majd utána talán egyszer valamikor lecserélik a gyógyszert. Majd ettől visszatér a szexuális kedv.. Majd,majd,majd..

A hölgy pedig most van.


Tíz évig nem volt probléma, hogy nincs szex. Nem ér rá még néhány évet? Ne legyen a pasi türelmetlen...


Én is kíváncsi lennék a férfi nézőpontjára, mert lassan tényleg kamunak tűnik az egész dolog.


Az pedig számomra férfiatlan, ha lépten-nyomon ismerősöknek sír, meg felhívja az anyukáját stb.

Bár lehet pont ezekért összeillő pár. A forumindító tolja lelkiterrort, a sajnáltatást, a pasival meg nyilván meg lehet ezt tenni, régóta éli ezt már. Vagy pont ebből lett elege?

A fórumindító okosnak tűnik, de valami tényleg nincs rendben fejben nála.

Valamint a gyógyszer, ami miatt 10éve nincs kedve a párjához, az azt a problémát megoldotta, amire szedi? Vagy miért szedi még mindig?

914. Bichi (válaszként erre: 903. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 17:56

Hát szerintem rajtad kívül senki nem gondolja azt, hogy 10 évig csak maga volt magának. Mondjuk én azt sem hiszem el,hogy ezt te komolyan elhinnéd, csak valamibe kapaszkodsz...

Igazából el nem tudom képzelni, hogy ilyen ember mint te létezik. Békésen elvan a reményével, miközben kibeszéli a volt párjával, hogy most fog találkozni a nővel, aztán majd meglátja, mi lesz.

Hát vagy tombolnék a dühömben, vagy úgy elküldeném a pi...ba, hogy a lába nem érné a földet, de hogy csak otthon békésen várjak sírdogálva, na azt nem. A valóságban én ilyet még nem hallottam

913. tien (válaszként erre: 902. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 17:55
Nem lettél szimpatikusabb hogy kihangsúlyoztad a nő korát!
912. liliom10 (válaszként erre: 911. - Amaunet)
2021. febr. 10. 17:49

Aki tablettát szed, az is felszabadult, de nem mindenki szedhet, vagy nem akar évtizedekig szedni, és a többi módszer nem 100%-os biztonságú.

Ha nem hízik meg - nem pár kilóra gondolok, hanem 20-30-ra vagy többre - normál mértékben ad magára, esetleg kicsit tornázik is, akkor jól tud kinézni. Ha ehhez jön, amiket írtam " Napraforgónak", hogy vidám, kedves, mosolygós, pozitív gondolkodású, életszerető, értelmes,stb., vonzza a férfiakat ! Saját tapasztalat. :) El kell őket hessegetni 50+ évesen is. :)

911. Amaunet (válaszként erre: 909. - Liliom10)
2021. febr. 10. 17:36

Egy 50+ éves nőnek meg van az az előnye a szexben, hogy felszabadul a fogamzásgátlás terhe alól. Már, ha túl van rajta. Ezzel sokkal vonzóbb lehet a férfiak számára.

Mondhatni sokan gátlástalanok lesznek.:)


Esetünkben a másik oldalon egy megkeseredett, zárkózott, aszexuális. És a beígért "majd".


"Mondd, te kit választanál?":)

910. tien
2021. febr. 10. 17:35

Súlyos pénzügyi válság miatt nem tudtunk a szexre koncentrálni pár hónapig!


A kapcsolatunk megroggyant picit akkor,de sokat tettünk -tettem ,hogy újra vissza találjunk egymáshoz!


Kell a szex egy kapcsolatban !


Mi is nagyon szerettük,szeretjük egymást ,de a szex hiány pár hónapig majdnem gallyra vágta a házasságunk!


Alig hiszem hogy egy férfi kibírja szex nélkül cca .10 évig.


Mindenesetre drukkolok Neked .

909. liliom10 (válaszként erre: 902. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 17:27

Most miért írod a korát ? Ne magadból indulj ki ! Akkoriban alig volt nálunk kevesebb szex, mint 10-20 évvel korábban. Ez nem a kortól függ !

Nem kéne, de leírom. Mikor még nem jártunk, csak nagyon tetszett a férjem, valahol társaságban táncoltunk egymással. Azonnal olyan mágnesként vonzott, hogy ha a hátamra vagy a derekamra tette a kezét, végigfutott az áram a testemen. Soha nem éreztem ilyet egy táncpartnerrel sem. A férjem előtt senkivel nem jártam. Elkezdtünk randizni, majd több, mint két év múlva összeházasodtunk. A vonzerő ugyanolyan maradt a további évtizedeimben is, és a szex során mindig a mennyben jártam. :) Igen, 51 évesen is, és később is. Nem a kortól függ ! :)

908. Amaunet (válaszként erre: 907. - Gabesz55)
2021. febr. 10. 16:25

Hogy tovább fűzzem a családregényt...

A pasi sem 100-as.

Ha már lehúzott 27 évet én kihasználnám a lehetőséget.

Visszamennék. Íratnék vele végrendeletet a saját javamra (végülis együtt éltek 27 évet gyermek nélkül, kire másra hagyatékolna?), aztán egy gondnokságit, ha elmenne az esze. Aztán ezek szépen érvényesülnének néhány év alatt.


Ha már mozizunk...:)

907. gabesz55 (válaszként erre: 905. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 16:02
Olvasom folyamatosan,nem tudom hogy bírta melletted,mint mondtam 1 hét elteltével léptem volna!Meg hallgatnám a párod a kíváncsiság kedvéért!
906. Amaunet (válaszként erre: 905. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 15:56

Itt mindenki téged olvas lassan egy hónapja.:)

Ez is egy betegség - tudtad?

Nem kapsz elég figyelmet a környezetedtől, hát itt próbálod beszerezni.

905. napraforgo8 (válaszként erre: 904. - Gabesz55)
2021. febr. 10. 15:33
Megint nem olvasod el amit írtam :)
904. gabesz55 (válaszként erre: 900. - Liliom10)
2021. febr. 10. 15:29
Igen,se keze sem szája...észbontó!
903. napraforgo8 (válaszként erre: 898. - Gaboo23)
2021. febr. 10. 15:27
Te így gondolod, más másként.
902. napraforgo8 (válaszként erre: 899. - Liliom10)
2021. febr. 10. 15:26
51 éves nőről van szó. Valóban, friss a fellángolás, de ott is beköszöntenek a hétköznapok, illetve a nő nem költözik haza, a párom pedig nem tudja elképzelni, hogy kimenjen. Persze, mind a két út nyitva áll, ezt tudom. Nem hinném, hogy a nő aktív szexualitása lenne a döntő. Persze, nyilván jó a páromnak, de ennél több kell egy kapcsolathoz. Majd kiderül. Amíg lehet, nyilván reménykedek, nem tudom ezt elengedni.
901. napraforgo8 (válaszként erre: 896. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 10. 15:22
Igen, valóban így gondoltam az elején, mert így indult. Egy hétig őrlődött itthon párom, majd tudta, hogy ez így nem mehet tovább, ezért néhány személyes holmijával elköltözött az anyukájához. A fórum indítása óta eltelt néhány hét. Nem tehetek róla, ha furcsák a részletek, ez történt. Eltelt néhány hét és azóta a párom érzései elmondása szerint megváltoztak. Persze, ennek sok indoka lehet, a lényeg, hogy már egyáltalán nem biztos abban, hogy mit szeretne, hogy mit érez irántam és a másik nő iránt. Sír is. Leírtam, hogy az intimitás hiánya részemről és egyéb dolgok a gyógyszerre vezethetőek vissza. Ezt nem csak én mondom, hanem, a pszichológus, a pszichiáter és a gyógyszer mellékhatásainak a felsorolása. Miért ne lenne másképp, amikor a célom a gyógyszer elhagyása ? Azt mondta a párom, hogy úgy gondolta, hogy bele kell nyugodnia a helyzetbe. Egy idő után nem aktus volt, hanem egyéb intimitás. Aztán jött a párom nehéz időszaka, sok más egyéb is terhelte és jött a lehetőség a nő személyében. Kalandnak indult, de több lett belőle. Amikor elköltözött, úgy gondolta, hogy tudja mit szeretne, de már nem biztos ebben. A pszichiáterrel is átbeszéltük a helyzetet. Teljesen normális, ha nem tudja mit érez. Számtalan ilyen esete volt a praxisában. 3-9 hónapig szokták bírni a párok ezt a huzavonát. Egy szóval sem mondtam, hogy hanyatt-homlok rohanna vissza hozzám. Őrlődik és én szeretném magam felé billenteni a mérleget. Minél tovább tart a hezitálás, annál megalapozottabb döntést tud hozni.
900. liliom10 (válaszként erre: 898. - Gaboo23)
2021. febr. 10. 14:57
A férjem is ezt mondja, de én is nőként. Ilyen nem létezik ! A legaktívabb korában nem fog éveken át " kézimunkázni" egy férfi sem, pláne egy párkapcsolatban. De ha egyedül él, 10 évig akkor se.
899. liliom10 (válaszként erre: 883. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 14:54
Arra is gondolj, ha két (friss) szerelmes ritkán tud találkozni, szinte nincsenek is súrlódások, csak a hatalmas vágy, hogy újra lássák egymást, és minél többet lehessenek az ágyban, és egymás karjában. Ha ez a nő olyan aktív, amilyennek elképzelem, mire a párod gondolkodni tudna, hogy mit mondjon az érzéseiről, már túl vannak az első szeretkezésen. Utána lehet, hogy már nem is kell gondolkodnia, olyan boldog lesz a Szerelmével. Tudom, ez keményen hangzik, de mindenre gondolnod kell, nemcsak reménykedni, hanem a földön is járni.
898. gaboo23
2021. febr. 10. 14:50

Én még mindig úgy gondolom, hogy az ex pasidnak nem ez az első szeretője.

10évig intimitás nélkül.. na ne már!

Aki írt ide ki bírná ki 10évig intimitás nélkül? Őszintén!

Nem most kell mentegetőzni, volt rá 10éved..


Vagy tényleg kamu az egész...

De a pasi nem mond igazat a szeretők terén ez szerintem tuti.

Férfi vagyok.. a havi 5-7 nap piros betűs nap... na azt kín végig várni. Nem majd 10évet..

Na mindegy! Te életed de így ezzel a felfogással nem sokra mész párkapcsolat terén.

897. liliom10 (válaszként erre: 885. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 14:42

Részben azért írtam, hogy válts pszichiátert, mert ez a gyógyszer nem jó annak, aki még szeretne szexuális életet élni !

Mesélek, de nem mese.

Talán 1-2 éve történt. Elment a 90 év körüli bácsi a háziorvoshoz, aki a magas vérnyomására írt fel gyógyszert. A bácsi hamarosan visszament az orvoshoz, és felháborodva kérdezte : - Doktor úr ! Mit írt fel nekem ??? Hát, nem működik a szerszám !!! Én ezt már be nem szedem ! Mást írjon fel ! " A doki nagyot nézett, hogy ebben a korban még ez is előfordulhat. :)

896. VendrinerPiroska (válaszként erre: 879. - Liliom10)
2021. febr. 10. 14:41

Pontosan erről a fórumról beszélek.


A FI-nak:

A fórum elején te magad is úgy gondoltad, hogy a kapcsolatnak vége. Arra kerestél segítséget, hogy hogyan juss túl rajta, mert túl nagy a trauma és nincsen tapasztalatod abban, hogy hogyan kell magadban élni, hiszen 21 éves korodtól az exeddel voltál. Aztán jöttek a furcsábbnál furcsább részletek. Most meg, hogy visszavárod.

A leírt dolgok alapján nehéz elképzelni, hogy hanyatt-homlok rohanna vissza hozzád, ha csak azért nem, mert momentán az Ausztriában élő kedves is nehezen elérhető és a megszokott kényelem nagy úr, szeretetőt meg diszkréten is lehet tartani. Személy szerint azt is nehezen tudom elképzelni, hogy ha képes volt nyugodtan feküdni melletted tíz évig és még mindig kíván, mert akkor tuti, hogy nem hagyott volna fel a próbálkozással.

Az is elgondolkodtató, hogy te sem kívántad őt. Ami azt feltételezi, hogy vagy az együttléteitek voltak kellemetlenek, vagy asszexuális vagy. Bármelyik is legyen igaz, mennyi az esély, hogy most másképp lenne?

895. liliom10 (válaszként erre: 884. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 14:36
Részvétem ! :(
894. liliom10 (válaszként erre: 888. - VendrinerPiroska)
2021. febr. 10. 14:34
Igen, erre a fórumra gondoltam én is. Tele a férj és családja ügyvédekkel. Ezért hiába kértük a feleséget, hogy kérjen tanácsot ügyvédtől. Azt írta, mindenkit ismer a férje és családja. Nem Bp-en laknak.
893. Amaunet (válaszként erre: 892. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 14:15

Kitetted nyilvánosba az "szenvedéseid". Többen próbálnak a valóságba visszatéríteni.

Ha már nyilvános, akkor miért ne olvashatnám és mondhatnám el a véleményem?

Talán majd a többiek is elkezdik megkérdőjelezni?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook