Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalva, elhagyva fórum

Megcsalva, elhagyva (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
982. liliom10 (válaszként erre: 975. - Gaboo23)
2021. febr. 11. 14:31
Egészségesen így gondoljuk. De ők már régen nem kívánják egymást ! És nincs köztük szex 10 éve ! Most " Napraforgó" hogyan tudná megjátszani magát ? Köztük csak testvéri szeretet van már szerintem.
981. napraforgo8 (válaszként erre: 980. - Fewin)
2021. febr. 11. 14:31
Másszak rá ? Amúgy sem tudja elhinni, hogy nem azért csinálom, hogy megtartsam és ha nem néz rám most nőként ?
980. fewin
2021. febr. 11. 14:27

Ghostnak írtad válaszként: „Leírtam miket tettem. Mit tehetek még ? „

Amaunetnek írtad válaszként: „Tessék, Te mit tennél, amit én nem tettem ?”

Olvasom elejétől a fórumot, és a fenti kérdéseidre azt válaszolom:

Hallgathatnál például az itteni fiúk/férfiak által írtakra. Gabesz és Gaboo a férfiak szemszögéből ad tanácsot, mégsem figyelsz rájuk (eléggé?), vagy totál figyelmen kívül is hagyod. Pedig igazán megszívlelhetted volna már a mostani pár hetes időszakban is, és lehet, hogy elmozdultak volna a dolgok a holtpontról. Nekem az az érzésem, hogy az elmúlt tizenévek alatt kicsit „elbíztad” magad, olyan értelemben, hogy eszedbe sem jutott, hogy idővel kevés lesz a párodnak mindaz, amit kap (vagy inkább nem kap). Ha a leírtakból indulunk ki, fiatal korotoktól együtt vagytok, leírtad pár helyen, hogy mást el sem tudsz képzelni se egyelőre, se később. Azaz nincs tapasztalod igazán abban, mit gondolnak, hogyan működnek a férfiak, a párod az egyetlen, és a helyzetetek pont nem referencia vagy mérvadó, mert nem ez a jellemző formája egy „működő” párkapcsolatnak. Itt és most legalább lenne lehetőséged „minden kötelezettség nélkül” meghallgatni a fórumodhoz szóló férfiak tapasztalatait, jó tanácsait. Sőt Tien még a saját válságukat is leírta, hozzá az adott helyzetükben talált megoldást is, amivel szintén segíteni akart. Ezeket kb. átugrod, le se reagálod, pedig igen hasznosak!

Ha hasonló helyzetben lennék, más tapasztalatából igyekeznék tanulni és változtatni is, hálás lennék mindenkinek, aki így vagy úgy, szelídebb vagy keményebb hangnemben, de foglalkozna a problémámmal, mert minél több tanács hangzik el, annál több esély van arra, hogy megpendíti azt a húrt, ami a megoldást is hozhatta volna. Olvasd újra a fiúkat! Ők leírták, ill. néhányan a „lányok” közül is. Nekem ez a válaszom a fenti kérdéseidre, bár nem nekem szólt. Ezt tehetnéd még.

A legjobbakat kívánom, ami az adott helyzetből kihozható!

979. napraforgo8 (válaszként erre: 975. - Gaboo23)
2021. febr. 11. 14:26
Szerinted elhiszi, hogy nem azért mászom rá, mert kívánom és nem azért, hogy megtartsam ?
978. napraforgo8 (válaszként erre: 975. - Gaboo23)
2021. febr. 11. 14:21
EZ nem ilyen egyszerű.
977. napraforgo8 (válaszként erre: 973. - Bichi)
2021. febr. 11. 14:20
Ez nem ilyen egyszerű.
976. napraforgo8 (válaszként erre: 971. - Libikóka)
2021. febr. 11. 14:20
Sajnos nem.
975. gaboo23 (válaszként erre: 967. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 13:39

Tegnap találkoztatok ezt írtad.. 15:33 kor volt az utolsó írásod és 19:xx kor a következő.. kb 4órán keresztül csak beszélgetni...

Szájra puszi.. nem tudja mit akar. Miért nem estél neki de tényleg?

Vissza akarod kapni de nem teszel érte semmit.

Ha picit magadba gondolsz ezek után.. a nővel van szex, valamit érez iránta.

De érted is érez valamit. A lehetőség ott volt, kezdeményezni kellett volna valamit, hogy érezze mit tudnál te adni.

Ha vissza utasította volna a közeledést akkor egyértelmű lenne a helyzet.

Így csak egy dolog a biztos a lehetőséget ki hagytad, a mérleg nyelve ismét a nő felé billen.

Én így gondolom, akit vissza akarok kapni azért mindent is meg teszek..


Ez csak reménytelen sírás, szapoanopera..

974. 8d00a82c06 (válaszként erre: 967. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 13:16

Meg mondta, hogy nem kíván. Igazából nem is vagy nő a szemében.

Hagyd abba az önámítást!

973. Bichi (válaszként erre: 966. - Liliom10)
2021. febr. 11. 12:52
Szerintem arra, hogy van aki normálisan viseli a felmerülő problémát, és van aki depresszióba esik emiatt. Bár erre azért a 70-30 % szerintem nem reális...
972. Bichi (válaszként erre: 969. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 12:51

Hát nem, bár ez nem feltétlenül pozitív...

Egyébként az, hogy a férjed azt mondja, hogy nem változtak az érzelmei feléd, az azért megadhatná a végső lökést neked, nem nőként szeret / kíván már. Szerintem ez nem visszahozható, főleg úgy, hogy van melletted valaki, aki felé viszont így érez.

A szájra puszi szerintem csak rutin...

971. libikóka (válaszként erre: 967. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 12:44
Hát látod ,,,,,lehet hogy az az ölelés és szájrapuszi volt az a pillanat,, amikor ,egy kicsit tovább kitartod a dolgokat !!!!Egész más irányt vehetett volna az este!
970. napraforgo8 (válaszként erre: 962. - Liliom10)
2021. febr. 11. 12:41
Nem tudható előre, hogy ki hogyan reagál az adag csökkentésére.
969. napraforgo8 (válaszként erre: 965. - Bichi)
2021. febr. 11. 12:41
Nem vagyok átlagos szerencsére.
2021. febr. 11. 12:40
Az agyi ingerületátvivő hormonok szintjében és az ezek által okozott tünetekben van különbség. Az átlag szerotoninszintje csökken stressz hatására, míg a dopamin változatlan. Ez abban nyilvánul meg, hogy a teljesítmény nagymértékben csökken és leenged az ember. A másik típus a szerotonin csökkenésre úgy reagál, hogy a dopamin szint növekszik. Ettől a test teljesítménye csökken, az agyé felpörög. Ez okozhat sok tünetet pl. pánikot is. Leegyszerűsítve a különbség ez. Ezt kell megtanulni kezelni.
2021. febr. 11. 12:36

Úgy volt, hogy hétvégére hazajön a nő, de nem biztos, hogy a szigorítások miatt lehetséges. A párom hétvégén is dolgozik, így túl sok időt nem tudnának együtt tölteni. Elvileg a nő lakásában sem ,mert ott az öccse lakik, a párom nem vinné haza, úgy értettem.

Tegnap találkoztunk. A párom lóg a levegőben, minden rossz körülötte, bármikor elsírja magát. Nem tudja, hogy mit érez a nő iránt és amit érez miért érzi. Ugyanakkor új és jó a szex is. Felém nem változtak az érzelmei. Nem tudja, hogy újra tudna úgy kívánni, mint régen. Egyéb dolgok szerinte változtathatók. Továbbra is Őrlődik, nem tudja, mit csináljon. Vissza is jönne, meg nem is. Egyszer így érzi, máskor úgy. Örült, hogy találkoztunk. Jó volt beszélgetnie, megmelengettem a szívét. Megölelt, szájra puszit adott.

A gyógyszert elkezdem csökkenteni, de nem egyből féllel, hanem morzsolgatva, mert elvonási tünetek lehetnek.

966. liliom10 (válaszként erre: 965. - Bichi)
2021. febr. 11. 11:55
De tényleg nem értem, mire gondolt a pszichológus ?
965. Bichi (válaszként erre: 963. - Liliom10)
2021. febr. 11. 11:53
Hát biztos nem az átlagos, azt nagyon nem mondhatnánk rá :)
964. liliom10 (válaszként erre: 883. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 11:52

Találkoztatok ? Most hogy érzed a helyzeteteket ? Változott valami másfél hét alatt ?

Az új nő csak hétvégére jön haza vagy hetekre ? Ha jól emlékszem, van itthon lakása.

963. liliom10 (válaszként erre: 936. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 11:43

"..van 30 %, akinek tudnia kell bánni az adottságával. Én ide tartozom."

Mit jelent ez ? Hogy kell bánnod az adottságoddal ?

962. liliom10 (válaszként erre: 957. - Napraforgo8)
2021. febr. 11. 11:39

Értem. De akkor is elmondhatta volna, milyen következménye lehet, ha csökkented az adagot, legalább egy kicsit. Pl. mi lenne, ha napi fél szemmel kevesebbet vennél be, aztán pár hét múlva megint fél szemmel kevesebbet ?

Ismerek egy nőt, aki régebben a férje miatt szedett depresszióra gyógyszert. Egyszer csak úgy döntött, hogy abbahagyja. Nagyon szenvedett, de nem emlékszem, hogy az ízületei fájtak, vagy mi volt még, de nem kezdte újra a gyógyszert. Később elmondta ezt a pszichiáternek, aki megszidta, hogy hirtelen nem szabad abbahagyni ezeket a gyógyszereket.

961. Bichi (válaszként erre: 957. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 23:26
Te döntsd el, hogy mennyit szeretnél szedni? Ahogy Andi mondaná "Medve anyám..."
960. napraforgo8 (válaszként erre: 959. - Liliom10)
2021. febr. 10. 23:16
Rendben, már látom ;)
959. liliom10 (válaszként erre: 958. - Napraforgo8)
2021. febr. 10. 23:05
Kijavította a 954-ben !
958. napraforgo8 (válaszként erre: 953. - Libikóka)
2021. febr. 10. 22:57
Az orvost csaptad nyakon ? :)
957. napraforgo8 (válaszként erre: 951. - Liliom10)
2021. febr. 10. 22:56
Mondtam a doktornőnek,h. a párterepauta javasolta, h. csökkentsem az adagot. Kérdezte, h. rosszabbul érzem- e azóta magam. Mondtam, h. nem tudom, h. milyen hatással van ŕám a kisebb mennyiség, mert közbe jött a problémám a párommal. Mondta, h. felírja az eredeti adagot. Nem szerettem volna újra növelni és ekkor mondta, h. akkor döntsem el, mennyit szeretnék szedni.
956. napraforgo8 (válaszként erre: 951. - Liliom10)
2021. febr. 10. 22:50
Az első pszichiáterem az volt, aki előszőr foglalkozott itthon a pánikbetegséggel. A mostanit nem amiatt választottam, mert a tv- ben szerepel, de onnan ismerem és szimpatikus, hozzáértő, lelkiismeretes doktornőnek tűnt. Meg sok tapadztalatom nincs vele.
955. liliom10 (válaszként erre: 953. - Libikóka)
2021. febr. 10. 22:17
Az is felháborító ! De egy gyógyszer adagolását neki kell előírnia, nem a betege dönti el ! Mintha egy zacskó cukor lenne. De akkor is tudnia kell, hogy esetleg nem cukorbeteg-e az illető !
954. libikóka (válaszként erre: 953. - Libikóka)
2021. febr. 10. 21:56
tudtam volna....
953. libikóka (válaszként erre: 951. - Liliom10)
2021. febr. 10. 21:55

Mondhat hidd el !mondhat olyat is hogy nincs pánik betegség az "csak "hiszti!!!!


Nem én voltam az érintett de akkor nyakon tudtam csapni,igaz ritkán engedem el magam de akkor...hú most is szégyellem ,pedig megérdemelte.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook