Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak!Hogy dologozzam fel? fórum

Megcsaltak!Hogy dologozzam fel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
106. miland (válaszként erre: 95. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:12

Tudom milyen kegyetlen érzés :((( ...azért is halmozlak el a hozzászólásaimmal. Valamilyen szinten együtt tudok érezni veled.


Nálam aza furi dolog történt, amikor megcsalt aza barátom, akit nemcsak szívvel vakon szerettem, hanem ésszel is, hogy csak szorosan átölelve, hozzábújva tudtam megnyugodni...

105. Pici04 (válaszként erre: 93. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:07

Ugyan-ugyan!;)

Probald meg jol erezni magad a börödben es ez tükrözödik majd rajtad.

Tudom idö kell hozza.....

Kislanyt varok.Egyenlöre nem növesztett kukacot.:D

Gratulalok a Kisfiadhoz,tünderi.

104. melinda0707 (válaszként erre: 96. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:06
Ez tipikus eset!De te döntsd el!Tanácsot kértél itt kaptál!Az hogy hogyan tovább az már tényleg a te döntésed!
103. Éffi85 (válaszként erre: 96. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:06
Tudom nehéz, de figyelj!!! Fordítsd meg a helyzetet! Ha most ezt írta, biztos, hogy érzelmileg hozzád kötődik! Játsz vele! Majd kibújik a szög a zsákból.
102. Binky (válaszként erre: 97. - Miland)
2010. febr. 1. 22:05

Nagy általánoságban egyetértek, de...

Nekem nem egynapos gondolataim és gondjaim vannak. Ha belerágják magukat a lelkembe, sokáig kínoznak, és ezen egy beszélgetés sem segít. Másrészről a férfiak nem nyílnak meg olyan könnyen.

101. Sziszmoly (válaszként erre: 98. - 73cdbfbb2c)
2010. febr. 1. 22:05
De látod itt is tagadja:(....Én meg beleörülők ebbe,annyira fáj,napok óta csak sírók,csodálkozom is,hogy van még könnyem(:
100. Pici04 (válaszként erre: 91. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:05

Visszajöttem a Szüleimtöl a lakasba es leptem.Ügyved stb.

A Kisfiam delelött bölcsödeben van,szerencsere nagyon szereti es jol erzi magat ott.

Probalok a Gyerekekre es Magamra koncentralni es a jövöbe nezni.

Tudom nehez,de hidd el müködik a dolog.

A ferjem beadta Magyarorszagon a valast,de atkertem ide.

Most kb. tölünk 5 percre berel egy lakast,a nöci meg Magyarorszagon van.

99. melinda0707 (válaszként erre: 95. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:03

Jaj pedig de sokáig fog még szúrni!

De az idő mindent begyógyít meglátod csak hidd el!

És beszélj róla sokat sokat!!!Az segít!Aztán majd észreveszed hogy már nem is beszélsz róla.Aztán majd más valakiről beszélsz!És az megint erőt és kedvet ad!Majd meglátod!

98. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 96. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 22:03
:) Próbálj meg hinni neki legalább egy beszélgetés erejéig. És ezek szerint hajlandó beszélgetni.:) Idáig jó úton haladsz.:)
97. miland (válaszként erre: 89. - Binky)
2010. febr. 1. 22:02

Alkalmat kell keresni rá, különben halmozódhatnak a félreértések és jönnek a problémák.

Én pl. soha nem alszom el úgy, h vmit nem tisztáztam a párommal.

2010. febr. 1. 22:00

*nyusz:(

*értsd meg hogy szeretlek

*sokkal több szebb dolgot éltünk meg mi együtt mint rosszat... nem engedem hogy egy nő kavarása miatt ez tönkre menjen... ok én is hülye voltam azzal a honlappal... de nem csaltalak meg, ezt nyomatékosítom most


Ezt írta nemrég:(

95. Sziszmoly (válaszként erre: 94. - Miland)
2010. febr. 1. 21:59
Ennek a "nőnek" szúr a szíve,de nagyon.
94. miland (válaszként erre: 88. - 73cdbfbb2c)
2010. febr. 1. 21:54

Igazad van... :)

Sziszmoly, legyél NŐ!

93. Sziszmoly (válaszként erre: 92. - Pici04)
2010. febr. 1. 21:54

Napközben nagyon durván nézek ki:)

Milyen nemű a baba?

92. Pici04 (válaszként erre: 85. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:51

Ismerös a dolog!

Ne felj ,jobb erzesek es gondolatok is jönnek meg.

En eleinte mindenert hibasnak ereztem magam.Lepj ezen tul,ez nem igy van.

Nöiesseg.Az is visszajön meg.Törödj MAGADDAL.Ez nagyon fontos.Nem masert,hanem magad miatt.

91. Sziszmoly (válaszként erre: 87. - Pici04)
2010. febr. 1. 21:51
Sajnálom,akkor neked sem könnyebb,és még terhes is vagy,szegény.Pont ma teszteltem,de nekem negatív lett.és nálad akkor hogyan tovább?
90. Barát1 (válaszként erre: 85. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:50
76. hsz.-t átugrottad, válaszolj légy szíves a kérdésekre legalább magadnak, én már kétszer tettem fel ezeket a kérdéseket. Nő vagy ne kételkedj benne, a megcsalás vagy nem csalás ezen nem változtat.
89. Binky (válaszként erre: 86. - Miland)
2010. febr. 1. 21:49
Nem mindig lehet mindent megbeszélni.
88. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 85. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:49
Pontosan tudom mit érzel.:( De attól hogy a párod hibát követett el, Te még nő vagy! És hogy nagybetős " NŐ"-e, az a párkapcsolati konfliktus kezelésével bebizonyíthatod! Vannak a nőnemű lények és vannak a NŐ-k. Döntsd el, melyikhez tartozol!
87. Pici04 (válaszként erre: 1. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:48

Szia!

Sajnalom a Veletek törtenteket.

Velünk hasonlo törtent szeptemberben,csak minket a ferjem hazavitt a Szüleimhez es otthagyott.Egy emailt irt,hogy valni akar.Persze egy nöci all mögötte.

Egy közel 19 honapos Kisfiunk van es 26 honapos terhes vagyok töle.

Na ja.

Rengeteg kitartast es eröt kivanok Neked!

86. miland (válaszként erre: 79. - Binky)
2010. febr. 1. 21:46
Bizony voltam már féltékeny, nem gyengén, és rám is voltak, de ha mindent megbeszélsz a pároddal, /ha meglehet/, akkor megértetitek egymással, hogy különböző szituációkban mire gondoljon, illetve mire ne...
85. Sziszmoly (válaszként erre: 83. - 73cdbfbb2c)
2010. febr. 1. 21:44

Köszi:)

Este mikor alszik már a Kincsem akkor van időm gondolkozni,sajnos mindig sírásba fullad.Magamba is keresem a hibát,okolom is magamat ezért.Azóta nem érzem magam nőnek,mintha megsemmisültem volna,ezt érzem.

84. Éffi85 (válaszként erre: 34. - Melinda0707)
2010. febr. 1. 21:43

Én nem szeretnék veled ellenkezni, de nekem azt mondták, hogy a szerelem és gyülölet nagyon közel áll egymáshoz!!! Gyűlölet érzése közben ugyan arra a személyre gondolunk, akit pár nappal korábban szerettünk...

Nekem igazán az segített, hogy mellettem álltak a barátaim, meghallgattak, nem befolyásolták érzéseimet: elviselték ha egyik percben szerettem a másikban nem... Aztán lassan észrevettem, hogy csak egy emlék lett és ha nem szakítottunk volna, most nem lennék boldog!!!

83. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 80. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:42
Igen, és hosszú lesz. De legalább lesz időd gondolkodni. Próbáld meg tiszta fejjel, önsajnálat nélkül végiggondolni a kapcsolatotokat. Szereted-e még, mindent megtettél-e a kapcsolatotokért, ha úgy döntesz kirúgod, akkor hogyan tovább, és ha adsz időt, akkor hogyan tovább. Egy csomó kérdést rendezned kell magadban, amit csak higgadtan lehet,különben elhamarkodott és rossz döntéseket hozol. Nem Te vagy az első nő és nem is az utolsó aki ilyen kihívás elé áll. Fel a fejjel!
82. Sziszmoly (válaszként erre: 81. - Miland)
2010. febr. 1. 21:39
Az a baj,hogy most is:(
81. miland (válaszként erre: 78. - Sziszmoly)
2010. febr. 1. 21:37
Pont azért, mert szereted... ezt használta ki.
2010. febr. 1. 21:37
megint itt egy éj:(
79. Binky (válaszként erre: 75. - Miland)
2010. febr. 1. 21:34

Pedig nem ritka a dolog, sem nőből, sem férfiből...

Ha voltál már féltékeny, akkor tudod, hogy az ilyesmit nem lehet észérvekkel irányítani, maximum elnyomni, vagy megoldást keresni.


Ó ha én tudnád mennyiszer irgyikedtem, mások életére és sikereire? Ettől rosszabb ember lennék?

(Mondjuk én nem gáncsoltam el a féltékenységem tárgyát, de mindegy, könynen eljuthattam volna idáig is.)

2010. febr. 1. 21:30
Most még a gondolkodás is nehéz.Annyira fáj,hogy velem ez tették.Őszintén nem érdemeltem meg,soha nem is fogom megérteni,hogy miért tette:(
77. Binky (válaszként erre: 53. - 852308703c)
2010. febr. 1. 21:30

Nehéz lesz úgy élni az életet, ha te már előre kikötöd, hogy na szívem, ezt nem fogom neked megbocsátani.

Ki tudja hogy alakul?

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook