Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak!Hogy dologozzam fel? fórum

Megcsaltak!Hogy dologozzam fel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
196. 01c8755c79 (válaszként erre: 195. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 12:06
... egy éve pontosan ugyanebben voltam mint Te... telefonban sms-ek... mindenhonnan jelek, apránként a felismerés... görcs a gyomromban, rohangálás, sírás...és persze esküdözés és újrakezdés. 2 hete szakítottunk végleg, aznap még sírdogáltam, még másnap is hullott egy-két könnyem... és azóta könnyűnek és szabadnak érzem magam. Egy év kellett, hogy magamban el tudjam engedni, el tudjuk engedni egymást. Én a helyedben ezt az időt megspórolnám, de nem fogod...ugyanúgy bele kell halnod kicsit, mint mindenki másnak, aki így jár.
195. Sziszmoly (válaszként erre: 192. - 18b599559d)
2010. febr. 3. 11:55
Nincs túlbonyolítva....minek írsz ide?Nem téged csaltak meg:(
2010. febr. 3. 11:54

"Ha szerelmi bánatom van, csak összehúzom magam és várok, biztos vagyok benne, hogy az, akiért meg akarok halni, holnapra senki és semmi lesz előttem; hogy az, akiért annyit szenvedtem, egy pillantást sem ér meg nekem: iszonyú szeretni, és szégyenletes nem szeretni már."

Francois Mauriac

2010. febr. 3. 11:51

Egy férfi ismerősöm mondta nekem egyszer, hogy amelyik nőbe belerúgnak és hagyja, abba bele fognak rúgni mégegyszer. Lehet benne valami, de Én ezt a szemléletmódot látom fekete-fehér látásnak. Nem mindenki egyforma!

Én azt gondolom, hogy ha házasokról van szó ( sok év) és gyerekről, ( azaz családról ), akkor ( az eset súlyosságát figyelembe véve ) kell adni mégegy esélyt. Ha visszél vele, akkor azt mondom ki kell lépni a kapcsolatból. Az ember az elején érezheti magát ettől hülyének, ez rendben is van. Ha visszaél vele, akkor mondanám hogy a hülyeségnek is vannak határai.

2010. febr. 3. 10:53
túl van bonyolítva az egész.
191. Doro77 (válaszként erre: 182. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 10:23

szia!lehet nem fogtam fel valamit.

Nem lehet hogy ők msn-ezni szoktak?Csak és kizárólag.Esetelgesen kamerán "érintkeznek" és a kép amit neked küldött a csaj, az a kamerakép volt,amit elmentett a párodról?

Szerintem ez is benne lehet a pakliba.

Ne beszélj a csajjal,inkább irass vele levelet,amiben leírja mi van (szerinte) közte és a párod között,majd mutasd meg a párodnak,és kérdezd meg tőle,ha nincs semmi,akkor honnan tudja ezt,meg ezt,és mit akar.Írjon neki előtted,vagy hívja fel előtted,a lényeg előtted rendezze le,ha nincs semmi.

nem tudom mennyi idősek lehet a párod,de lehet hogy a baba születése,és az neki családapaként kell(ene) műköüdnie,az nem megy,illetve megijedt tőle,ezért sem laktok együtt,és esetleg ebbe az msnezgetésbe "éli" ki magát,de lehet hogy tetlegesen nem tesz semmit.

Igázából mi a bízonyítékod ellene?

Ha ír a csaj,akkor olvastasd el vele.

Vagy ami a legjobb,hívd meg magadhoz,beszélgetés céljából,és hívd meg a párodat is.Nyilván egyikőjük se tudja mire készülsz.Ott ki fog derülni minden.Ha van valami,akkr az,ha csak a csak akarná megszerezni,akkor az.

lehet drasztikus megoldás,de valamit tenni kell ahelyett,hogy csak őrlöd magad!Mellesleg lehet hogy feleslegesen,de ha mégsem,akkor legalább túl tudsz rajta lépni,hacsak nem kér még 1 esélyt,és nem oldja meg a közös életet,és persze te megbocsájtasz,azaz akarsz megbocsájtani!

190. 8266bb7a79 (válaszként erre: 174. - Binky)
2010. febr. 3. 10:07

hát.. lehet hogy én vagyok túl intoleráns, valóban de én a pofont sem viselném el.. ezek olyan dolgok, amik egyszer történhetnek meg velem és helló.. aki egyszer megüt egy nőt, megteszi vele újra.. hány olyan eset van, ahol szegény asszonka megbocsát, merthát jaj nem is akart a jó uram megütni engem, hogy sajnálta.. nem vagyok egy csőlátású ember, ne higgyétek, hogy nekem minden fekete-fehér, de érdekes, most itt két olyan téma is feljött, amiben számomra nincs pardon... biztos hogy saját sérülés is... apám miatt.

én azt gondolom, hogy egy felnőtt kapcsolatban a két fél őszintén le tudja egymással tisztázni, hogy mi fér bele és mi nem.. ha összeegyeztethető mindkettejük világképével, akkor jól van...

mi ezt mind megbeszéltük.. nincs megcsalás, még mielőtt lenne, kimondjuk, hogy vége.. és ha egyszer megütsz szívem, vége... miheztartás végett.. nem tudom ebben mi a rossz... ez mind közös határok felállítása.. igenis legyen következménye a tetteknek.. különben mindenki azt csinál, amit akar...


megértem, hogy az ember néha számbaveszi a negatív dolgokat is egy kapcsolatban.. ez szerintem így normális.. és pont ezért tudtuk te is, én is kialakítani a véleményünket..

én nem bocsátanék meg, te igen. más a véleményünk, máshogy éljük meg. de szerintem a csalódás mindig váratlan... különben nem lenne csalódás... erre nem lehet felkészülni.


abban lehet igazság hogy mindenki idealizálja a párját, főleg hullaszerelmesen.. és így könnyű csalódni.. de azért egy idő után mindenki szeméről lehull a rózsaszín köd és teljes valójában látja a párját.. és akkor vagy megmarad a kapcsolat vagy nem... attól függően, hogy tetszik e, amit a szerelmes köd után látsz a párodban..

189. Binky (válaszként erre: 181. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 09:01
Jól van? Mi történt?
188. Náíma (válaszként erre: 186. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 08:22
Ne tedd magad tönkre!Egy férfi sem érdemli meg!Nálunk is voltak problémák,sokat idegeskedtem,de már rájöttem,hogy nincs értelme.Mért rakjam magam tönkre ő miatta?Nem érdemli meg.További szép napot,és fel a fejjel.
187. reni79 (válaszként erre: 186. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 08:18

:-)Szia!


Szerintem a párod nem fog megváltozni.Ugyanugy nem foglalkozika fiával mint régebben.Semmi felelősség tudata nincs a családjával szemben!

186. Sziszmoly (válaszként erre: 185. - D81878421d)
2010. febr. 3. 08:11

Semmit!

Este leltem rá:(

Nagyon kivagyok:(

185. d81878421d (válaszként erre: 182. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 07:51
Sajnálom...Ő mit reagált?
184. Pici04 (válaszként erre: 181. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 05:19

Szio!

Remelem semmi komoly!

183. c1e9612cd3 (válaszként erre: 182. - Sziszmoly)
2010. febr. 3. 02:00
:( sajnálom...
2010. febr. 3. 01:00

Bizonyitékot találtam rá,hogy megcsalt:(

Egy kiírásából Msn-be tudtam lépni....

Ídézem!

nyuszifül(L) jó volt veled az éjszaka köszönöm:(


Ment most egy sms,vége:(

2010. febr. 2. 23:28
Bocsi,hogy eltüntem,de a fiamat baleset érte
180. Binky (válaszként erre: 178. - Sziszmoly)
2010. febr. 2. 21:03

Mondd meg neki, hogy visszaveszed, csak ne tagadjon...hátha akkor elmond mindent. Vagy mégsem, és kiderül, hogy tényleg egy beteges rib@nc álla dolog mögött, aki szét akr titeket választani.

Nem ez lenne egy kapcsolatban az első eset...


Mindenesetre szurkolok neked.


Hú de megfojtanám azt a nőt.

2010. febr. 2. 20:53
Ne akard megkeresni szerintem minek?? De jó lenne ha most már lépne a párod is veletek kapcsolatban mert én rendszeresen olvastam a naplódat. Állj a sarkadra drága és állítsd őt döntés elé!!!
178. Sziszmoly (válaszként erre: 177. - Binky)
2010. febr. 2. 20:47

Jaja meg kéne keresni,de még nagyobb fájdalmat érezzek?

Nem bocsátottam meg neki,ezt nem lehet megbocsátani,elfelejteni,egy életre bennem marad a tüske.Még nem tudom,hogy mi lesz....a tagadása zavar:(

177. Binky (válaszként erre: 175. - Sziszmoly)
2010. febr. 2. 20:42
Tehát akkor nincs vége?
176. Binky (válaszként erre: 173. - Sziszmoly)
2010. febr. 2. 20:42

Mekkora egy rib@nc...

Az biztos, hogy le kéne rendezni azt a csajt ...

175. Sziszmoly (válaszként erre: 172. - Kotkoda28)
2010. febr. 2. 20:40
A másik,hogy az utcán lefele nézek,szinte állandó sírás gyötör,mellett kullogok mint egy árnyék.Nem tudom,hogy hogyan tovább.Megeskettem,hogy soha többet ne csináljon ilyet.
174. Binky (válaszként erre: 162. - 8266bb7a79)
2010. febr. 2. 20:38

Ezt most így jelen állapotomban nem tudom elfogadni.

Amennyiben a másik félnek(mármint a félrelépőnek) ez csak a szexualitásról szólt, akkor nem emeljük kicsit magasabb szintre ezt az egészet? Mintha egy szexuális aktus rosszabb, súlyosabb bűn lenne mondjuk egy pofonnál.

Nem szexuális szabadosságra szólítok fel bárkit, és nem mondom, hogy a kapcsolatot csakis a megcsalás biztos tudatával kell kezdeni. Csupán észben kell tartani, hogy minden jó dolodnak a kapcsolatban lesz/lehet egy árnyoldala.

Mint ahogy én mindenben, amibe belekezdek egyszerre a végét is látom a lenyomataként. Ez nem pesszimizmus, nem direkt a buktatókat keresem, csak szeretek felkészült lenni, nehogy mérgemben, vagy hirtelen felindulásomban olyat cselekedjek, amit megbánok.


És azzal is egyetértek (másik hozzászóló), hogy leginkább a másikról alkotott fals képünkben csalódunk. Mert lehet, hogy akihez hozzámentünk, nem a teljes ember, csak épp azok tulajdonságai, amit látni akartunk.

173. Sziszmoly (válaszként erre: 172. - Kotkoda28)
2010. febr. 2. 20:38

Szia!

Igen sikerült,de nem mondta el.A csaj most este rám írt,minek, érdekli,hogy mi van most velünk?Ő azt mondta,hogy míg nem szereztem tudomást a levélről azelőtt voltak együtt,tehát január 14 előtt.Én anno dec végén volt szemsérülésem,majd könyöktőrés január4-én és ők 6-án jötek össze.Sajnos 3 alkalom is volt,hogy nem jött,ekkor lehetett.

172. Kotkoda28 (válaszként erre: 171. - Sziszmoly)
2010. febr. 2. 20:22
Szia neked is. Sikerült beszélnetek??
2010. febr. 2. 20:13
Szép estét mindenkinek!
170. 8266bb7a79 (válaszként erre: 169. - Penzkezeles)
2010. febr. 2. 16:27

:)

bocsánat, csak éppen óóóóriási csatározásban voltam, hogy mindenképpen meggyőzzek mindenkit a saját véleményemről :D ez az én jellemhibám :D ha valami meggyőződésem, akkor rettentően igyekszem másokat is megvilágosítani.. majd egyszer kinövöm.. talán.. és ilyenkor jellemző, hogy minden közbeékelt gondolatot magamra veszek..

szóval bocs..

169. penzkezeles (válaszként erre: 168. - 8266bb7a79)
2010. febr. 2. 16:13

Te látod a gondolataimat? :-) A "kinek nem inge, ne vegye magára" bennem is megfordult, pontosan ezekkel a szavakkal.

A hozzászólásom egyébként pusztán egy összefoglalása volt az érzéseimnek és gondolataimnak, ami a topic elejétől végéig egyhuzamban való végigolvasása közben és után ébredtek bennem. Leírtam, mert kikívánkozott.

168. 8266bb7a79 (válaszként erre: 167. - Penzkezeles)
2010. febr. 2. 15:57
nem szólítottalak meg, mégis tudtad, hogy rád gondoltam, amikor írtam..:) gyűlöletről és agresszióról írtál, én pedig magamra vettem, pedig lehet hogy nem nekem szántad, csak a hozzászólásodból az is kiderült, hogy homlokegyenest más véleményen vagyunk.. kinek nem inge ne vegye magára, igazad van, bocs, ha túlreagáltam..
167. penzkezeles (válaszként erre: 165. - 8266bb7a79)
2010. febr. 2. 15:27
Ki és mikor írta azt, hogy gyűlölködő vagy?
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook