Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak és nem tudom kiheverni... fórum

Megcsaltak és nem tudom kiheverni... (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 5. 19:49

SZiasztok kislányok.....ma hazaengedtek a kórházból,mert mondtam a dokinak,hogy alig tudok aludni...... mert vagy horkolnak,vagy jajgatnak,vagy beszélnek álmukban....melletünk lévö szoba volt a szubintenzív és folyamatosan hallható volt a szívgépek pittyegése...nagyon idegesitő volt...és aznap mikor bekerültem akkor este halt meg egy 55 éves férfi onnan....hát egy rémálom volt ez a hét....minden reggel infúziót kaptam...és minden nap megszúrtak mert a kórháznak nincs pénze a branülre...ha jól irom...ez az a műanyag bigyó amit egyszer beraknak és nem kell többször megszúrni....tiszta kék-zöld a kezem...ráadásul egyszer eldurrant az erem és újra kellett szúrni....na mindegy,vagyis nem...de itt vagyok!!!!!!!!!

A férjem is megijedt mert amikor hivta a mentőket remegett a hangja....és amig nem jöttek ült az ágyamon fogta a kezem...mert hát sirva mondtam neki,hogy nem akarok meghalni..mert tényleg ezt éreztem.....azt mondta...nyugodj meg nem fogsz meghalni mert itt vagyok és mindjárt jön a mentő.....nem kivánom ezt az érzést senkinek..

Holnap megyünk a zárójelentésért...utána a házi orvoshoz feliratni amit felirtak.....sajnos nyugtatót is kaptok amitől félek..mert már szedtem ilyet régebben....nem mondom,hogy nem használt de utálom mert rászokik az ember és nehéz leszokni.

Hát egyenlőre ennyi...még irok a másik fórumba,ott is irtak privátban is..tényleg mindenki aranyos veletek eggyütt. Puszi nektek!!!!! RITA.

181. 96b0d6b01f (válaszként erre: 180. - D972032f0a)
2009. ápr. 4. 19:51

Szia

Jézusom, remélem tényleg jobban vagy, gyere minél hamarabb és írd meg,hogy jobban vagy-e? jajj nagyon megijesztettél, remélem minél hamarabb gyógyulgatsz :( puszikállak és jobbulást kívánok

2009. ápr. 3. 15:06
Sziasztok kislányok.....sajnos kórházban vagyok....kissebb lefolyású agyinfarktust kaptam de már jobban vagyok..a fiam behozta a laptopját és erről irok...hál isten nem bénultam le mert lehetett volna rosszabb is..hát ez az élet nem igazán tesz jót..de mahd csak lesz jobb..majd még jelentkezem...puszi nektek....RITA.
179. 96b0d6b01f (válaszként erre: 178. - D972032f0a)
2009. márc. 31. 20:22
Én is szeretem a csokit :) a K.nder csokik a kedvenceim, meg a túró rudi :) Van mikor rám is rám jön a csokizhatnék,de mióta csinálom a fogyit, azóta nem nagyon van ilyen... kipp kopp lekopogtam :)))
178. d972032f0a (válaszként erre: 177. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 30. 21:17
Itt vagyok csak találtam egy olyan fórumot amben a cukor függőségről van szó...elég érdekes téma...föleg most,hogy múlt hét óta falom az édességet....ha igy folytatom vissza hízom amit lefogytam...pedig nem szeretném....de imádom a csokikat..mint a gomboc artúr...
177. 96b0d6b01f (válaszként erre: 173. - D972032f0a)
2009. márc. 30. 21:09
:)))))))))
176. 96b0d6b01f (válaszként erre: 166. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 21:08
Oh látom már le is írtad :)
175. 96b0d6b01f (válaszként erre: 160. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 21:05
Kedves tőled,hogy a rengeteg teendő mellett még eszedbe jutunk :) Köszönöm nem vagyok a helyzet magaslatán,de elvagyok... Anyukám is benne van a banya korban, ha megtudhatnám a tea nevét, hátha neki is segítene, mert ő is rengeteget szenved vele :( És veled mi újság?
174. 96b0d6b01f (válaszként erre: 159. - D972032f0a)
2009. márc. 30. 21:03
Háromszor volt törve a jobb kezem és az időjárás azt is kikészíti :( nem tudom,hogy miért vagyok ilyen,de hangulat ingadozásom is van, meg olyan rosszul vagyok, gyenge testileg is, meg lelkileg is :( nem tudom,hogy mi van :((( remélem már nem tart sokáig.
173. d972032f0a (válaszként erre: 172. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 19:31
Oké.....csak csináld a dolgod az fontosabb....Amit ma megtehetsz azt hagyhatod holnapra is...vicces voltam?....
2009. márc. 30. 19:28
Szia!most látom, hogy reagáltál...:(Már csak késöbb tudok lenni(talán..)puszi, megpróbálok jönni:)
171. d972032f0a (válaszként erre: 170. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 18:55
Szia....itt nálunk a falunkban nem kaptam teát..masjd holnap megyek a városba...már alig várom..remélem hatásos lesz...amúgy mit csináltál ma?
2009. márc. 30. 18:45
Van itt valaki?
169. suzanne7 (válaszként erre: 168. - D972032f0a)
2009. márc. 30. 12:59
Rendben:)!Remélem hatásos lesz:);)!!!Puszi
168. d972032f0a (válaszként erre: 167. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 12:55
Köszönöm...már futok is megvenni......puszi érte!!!!
2009. márc. 30. 10:30

Ezt kifelejtettem!


Mikor ajánlott a készítmény alkalmazása?


A változókor időszakában fellépő panaszok megelőzésére, enyhítésére: hőhullámok, éjszakai izzadás, búskomorság, fokozott ingerlékenység, túlsúly esetén.


A tea méh-, petefészek- és emlőeltávolítás után is alkalmazható.

166. suzanne7 (válaszként erre: 163. - D972032f0a)
2009. márc. 30. 10:29

Szia!!!!!!!! :)

A Tea neve: Lady Klimax (Herbáriás) állítólag ez nagyon jó!Remélem Neked is beválik!:)Puszillak(mikor lezsel?:)

165. monik303 (válaszként erre: 155. - Liki28)
2009. márc. 30. 08:50
Szia! Ténleg nagyon köszönöm a válaszokat. Jó tudni, hogy más is így látja. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy én fújom fel. De akkor is szarul esik. Éjszaka mellettem kéne feküdjön, szerintem))))))))). Most kitaláltam valamit, ha sikerül a tervem, mindenképp elmesélem..
164. monik303 (válaszként erre: 158. - D972032f0a)
2009. márc. 30. 08:48
Szia! Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam. Most már látom, hogy nem vagyok idióta))))). Mivel ez mást is érzékenyen érintene.
163. d972032f0a (válaszként erre: 162. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 21:49
Köszi.... szia...jó éjt a családodnak!!!
162. suzanne7 (válaszként erre: 161. - D972032f0a)
2009. márc. 29. 21:41
szia!Holnap délelöttre meg lesz rendben:)?Most viszont mennem kell:(.Páromnak kell a laptop, munka miatt!De holnap napközben is tudok lenni!!!Remélem összefutunk:).Sok puszi, és jó éjt!!!!!!
161. d972032f0a (válaszként erre: 160. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 20:09

Hát szia Drága!!! Tudom mit jelent egy épitkezés mert anno 24 éve mi is benne voltunk..az igaz,hogy csak átépitettünk mindent és újitottunk egy két dolgot de elég volt...és egy családi házat 20 év után szinte kezdheted újra felújitani..


A teával kapcsolatban...ha lehet minnél hamarabb kérném mert tényleg nagyon szenvedek...van úgy,hogy elakarok ájulni meg hogy nem kapok levegöt...az tök jó,hogy nincs menzeszem..és nem kell betétezni..de ez meg nagyon szar...majd akkor nefelejsd el elkérni és leirni...elöre is köszi.

2009. márc. 29. 19:53

Sziasztok lányok!!!Ne haragudjatok, hogy nem tudtam jönni:(.Igen az építkezés lefoglal eléggé úgy érzem soha nem leszünk észen:(...És ha készen is leszük, mikor tudunk beköltözni:'(.Hogy vagytok?

r.pavone63(Rita:))nagyon sajnálom, hogy kivették a méhed:(, viszont az anyósomnak ajánlottak egy teát klimaxra állítólag nagyon jó, megkérdezem tőle és megírom a nevét!!Hogy vagy?Remélem kicsit jobb a helyzeted?

devilinbed remélem te is jól vagy:) most egy kicsikét tudok lenni.Ha van kedvetek egy kis dumcsihoz:)!!

Puszi Nektek csajszik

159. d972032f0a (válaszként erre: 157. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 29. 19:02
Ez a tavaszi fáradtság sok embert kikészit.....engem is és még ráadásul kinlódok a banya korral,mert hát 2 éve műtöttek nőgyógyászatilag,volt egy nagy miómám....lehet már irtam......és hát a méhemet is kikellett venni...tavaly nem is szenvedtem annyit mint most egy hónapja....már éjszaka is elég szar .....mindig hőhullám van rajtam.......éllel vetközök-öltözök---vetközök-öltözök....tök szar....már elöre félek a nyártól....most szerdán vettem magamnak gyógynövényes tablettát hátha használ majd valamit.....Ja..és a műtött hasam nekem is úgy fájt egyik nap,hogy igy még sosem....hogy mi lehetett? de másnap már nem...ez az időjárásváltozás nem tesz jót a hegekre sem.
158. d972032f0a (válaszként erre: 154. - Monik303)
2009. márc. 29. 18:52

Szia..ez valóban durva dolog..mindenképpen beszélj vele.....az,hogy már telefonszámot is cseréltek az már nagyon közvetlen dolog....nagyon kell már ismerni azt a személyt akinek az ember odaadja a telef.számát...és főleg,hogy neked ez fáj....ő nem egy képpel levelezik hanem egy hús-vér emberrel és a 200 km nem is biztos hogy annyi.....volt egy ismerösöm aki igy járt...annyira meghülyitette a nála 15 évvel fiatalabb kiscsaj,hogy képes volt ott hagyni a családját érte..szintén a neten jöttek össze.


Te láttad,hogy miket ir neki? hogy jöttél rá,hogy leveleznek?

157. 96b0d6b01f (válaszként erre: 153. - D972032f0a)
2009. márc. 29. 18:06

Nem emlékszem,de így utólag is fogadd őszinte részvétem, nagyon sajnálom.

Tényleg nemes gesztus volt tőlük,hogy az unokájukra hagyták a házukat, nagyon ritka és szép dolog volt a részükről. Jó ötletnek tartom,hogy albérletbe kiadjátok, úgyis szükség van rá manapság.

Velem nincs semmi különös, tényleg. Elvagyok, rajtam van a tavaszi fáradtság és majd elalszok ülve,de mikor aludni kéne, meg nem bírok. Ma majd meghaltam úgy görcsölt a hasam, még soha nem volt ilyenben részem :( Munka??? Meséltem,hogy a napokban odafagytam a betonhoz??? Szószerint nem bírtam felemelni a csizmámat a betontól, mert odafagyott, utólag jót nevetek rajta,de az a pár nap kegyetlen volt, és nagyon hideg is :( De hála az égnek túl estünk rajta. Itthon nincs semmi érdekes...ugyanaz, mint eddig... nem tudok mit mesélni... Elvagyok egyik napról a másikra...

156. 96b0d6b01f (válaszként erre: 154. - Monik303)
2009. márc. 29. 18:00
Hát engem a frász kerülgetne ettől az egésztől... Nekem személy szerint rosszul esne,de fordított esetben a férjednek is,ezt garantálom.
155. liki28 (válaszként erre: 154. - Monik303)
2009. márc. 29. 17:56
hát biztos hogy nekem is rosszul esne mert abban még nincs semmi ha játszanak,de hogy hajnal 4-ig... meg minek cserélget ö számot??hát bizto engem nem hagyna hidegen a dolog.én azt mondom hogy beszéld meg vele hogy téged ez zavar meg hogy rosszul esik,és hogy nem vagy féltékeny de ö mit szolna forditott helyzetben.remélem tudtam segiten szia..
2009. márc. 29. 17:41
Sziasztok! Végre egy oldal, ahol kérdezhetek a nélkül, hogy bárki idiótának nézne)))) A következő dolog történt velem. A férjem, aki 10 évvel ezelőtt félrelépett, és lebukott, most a következőt teszi. Az történt, hogy egy játék oldalon egy hölgyel elkezdett csevegni játék közben. Nos természetesen ez még nem baj, hiszen ez a legtermészetesebb dolog. Azonban egyre sürübben, éjszaka 4 óráig is "játszottak", és közben persze chateltek. Közben megnézték egymás családját a közösségi oldalakon, telefonszámot cseréltek stb. Az az igazság, hogy kb 200km-re laknak egymástól, tehát nincs szó semmilyen testi kapcsolatról, nekem mégis nagyon fáj. Ha megemlítem neki, nevet, hogy egy képre vagyok féltékeny. Ténleg nem akarok bolondnak látszani, hiddjétek el -annak ellennére sem, hogy egyszer megbukott- nem vagyok egy házisárkány, egyáltalán nem tartom rövid pórázon. Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez bárkinek rosszul esne, nem én látom rémeket!!
153. d972032f0a (válaszként erre: 152. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 29. 17:33

Nem sok minden...ugyanugy vagyunk.....mostanában a papa lakásával vagyunk elfoglalva....biztos irtam,hogy apósom múlt hónapban meghalt...szegényke..tényleg hiányzik.


A fiam a tulajdonosa a lakásának,ő csak haszonélvező volt...de ezt annak idején még az anyósommal eggyütt igy akarták...szép volt tölük....és hát most valamit kell kezdenünk vele mert eléggé levan pusztulva....papának van egy kis megspórolt pénze és ebböl helyre hozzuk és majd ki adjuk albérletbe...mert most a válság miatt nem érdemes eladni...az az albérleti pénz jól jön a fimnak a lakás és a kocsi hiteléhez.....


És te veled mi van? munka,család?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook