Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak és nem tudom kiheverni... fórum

Megcsaltak és nem tudom kiheverni... (beszélgetős fórum)


92. 96b0d6b01f (válaszként erre: 91. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 20:44
Én biztos nem kezdenék ki a legjobb barátnőm párjával, vonzódjak hozzá akármilyen szinten... Tisztelném azt,hogy a barátommá fogadott, mert ez elég nagy kincs manapság,sajnos.
91. suzanne7 (válaszként erre: 75. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:38
Inkább Tőled tudja meg a fiad, mert ha mástól abból csak bonyodalmak születhetnek:(...Szerintem ne tettekkel bántsd a volt "barátnőd" hanem szavakkal, érzelmileg bántsd meg sokkal jobban fog fájni neki, ha a lelkébe gázolnál(már ha van neki ezek után)..Én elmondanám neki, hogy segített abba hogy tönkre ment az életed...Igaz mindenhez 2 ember kell, de egy nő lehetne szolidárisabb, főleg ha a barátodnak tartja magát...
90. 96b0d6b01f (válaszként erre: 88. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:36

Nyugodtan írj priviben is :) Olyan jó hallani,hogy vannak még igazi szerelmek :) Sok sikert a fiadnak és a menyednek :)

Nagyon örülök neki,hogy foglalkoznak veled és visznek erre arra, leglább kikapcsolódsz :) Anyumban az a rossz,hogy alig lehet kirobbantani itthonról, nem jár sehova, itthon gubbaszt, mint egy öreg kotló (már elnézést,de tényleg) sehova nem jár, nem szórakozik, nem kapcsolódik ki, nincsenek barátai ( a válás után, mindenki apum pártját fogt, pedig...)

Szóval ez egy jó dolog,hogy eljárogatsz erre arra, kicsit eltereli a figyelmed :)

89. 96b0d6b01f (válaszként erre: 79. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:32
Teljesen értem,hogy mire gondolsz... sajnos tényleg minden mondatodat látom édesanyámon is, de neki is hiába mondom, mert ő sem tud átlépni bizonyos dolgokon és amíg nem dolgozza fel, nem is fog lépni előre,csak mindíg hátrafelé.
88. d972032f0a (válaszként erre: 81. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 22. 20:30

Nem is hiszem el,hogy ilyen ember van mint TE...és ilyen fiatalon ezt megérni...nagyon tisztellek ezért..le a kalappal.....a kis menny jelöltem 2 évvel idösebb mint te......imádom őt mert ő álltala lett egy lányom is.....ő is imád engem...és ő tud mindent..mondtam neki,hogy ha mer szólni a fiamnak erről akkor nem ismerem többé...de nagyon aranyos....mindig visznek mindenhová..van amikor csak ketten megyünk vásárolni.....nagyon szép kiscsaj...de még tényleg kislány...tanitom főzni..stb...nagyon szeret itt lenni nálunk...és ami a fontos...imádja a fiamat..de hát őt nem is lehet nem SZERETNI.....

Tényleg köszönöm,hogy ilyen segitőkész vagy...igérem irok neked..ha lehet privátban is....anyukádnak sok erőt...vigyázz rá..mert tudod ANYA CSAK EGY VAN....

87. 96b0d6b01f (válaszként erre: 75. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:30
Igazad van,ha csak a nő akarta volna ezt a dolgot, akkor most nem tartanátok itt... Nem érdemes hozzányúlni az ilyen cafkákhoz... Egy normálisért is annyit kapsz. Bár én is elgyepálnám az ilyeneket :(
86. 96b0d6b01f (válaszként erre: 74. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 20:28

Nő és férfi között nincs barátság, mert az egyik egy idő után, mindíg többet érez és többet akar...

Persze a párok ez alól kivételek, mert a párom... a barátom, a lélekgyógyászom örömömben és bánatomban is, a szerelmem és mindenem... Bár megtalálnám az IGAZI mindenem végre :(

85. 96b0d6b01f (válaszként erre: 73. - Ragazzi170)
2009. márc. 22. 20:26
Hogyne tudnánk...sajnos mindíg bennünk van az a bizonyos félelem,ha akarjuk, ha nem... Nem tudom,hogy mennyire lehet közöttük szoros ez a lelkizés...
84. 96b0d6b01f (válaszként erre: 70. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 20:24
én azt nem értem,hogy ha ennyire jóban van azzal a nővel (bár én az ilyet nem tartom nőnek) akkor miért nem költöznek össze valahol? Vagy a nő is a férjével él még mindíg? Menjen ahhoz a r.banchoz...
83. 96b0d6b01f (válaszként erre: 69. - Ragazzi170)
2009. márc. 22. 20:23
Hát ez nagyon sok mindentől függ...hogy ismerték meg egymást, milyen szálak kötik össze őket, találkozgatnak-e... Mert ha csak kiönti neki a lelkét akkor még nem feltétlenül kell rosszra gondolni...
82. 96b0d6b01f (válaszként erre: 68. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:21
Szerintem nem a Te feladatod lenne,hogy elmond neki. Az illetékesnek kellene a szeme elé állni és bevallani mindent, az igazat, így lenne fer a fiaddal szemben is.
81. 96b0d6b01f (válaszként erre: 66. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:19
Drágám, úgy segítenék neked,ha tudnék... El is hiszem,hogy elfáradtál...én feleennyit nem bírnék el a vállamon, mint Te, hatalmas erővel rendelkezel. Tudnod kell,hogy ha bármi probléma van és nincs kinek elmondanod, megbeszélned...nyugodtan írj ide és igyekszünk segíteni, már sokszor az is egy jó dolog,ha csak eltudod mondani valakinek...tudom,hogy még elég fiatalka vagyok,hogy a nagy betűs ÉLET-ről tanácsot tudjak adni,de sajnos sok sok mindenben már régóta felnőttként kell viselkednem, szóval egy két dologban nekem is van tapasztalatom...ha tudok segíteni, szólj...
80. harminchatos (válaszként erre: 75. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:18

a verést hagyd ki...


az agresszió nem méltó senkihez


és nem old meg semmit, még te se leszel boldog tőle, sőt, évek múlva szégyellni fogod magad

79. d972032f0a (válaszként erre: 76. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 22. 20:17
Nagyon ráéreztél.....hazudnék ha azt mondanám,hogy nem hiányzik a szex....de az,hogy este vagy bármikor ,,csak úgy,, odabújjak valakihez...csak egy ölelésre...csak egy simogatásra....csak egy jó szóra..hát sajnos ezek nagyon hiányoznak....arra,hogy ágyba bújjak valakivel..arra biztos találnák valakit...de az igazi érzelmek a szerelmes suttogások.....hát azt nem lehet akárkinek csak úgy odamondani.....
78. 96b0d6b01f (válaszként erre: 64. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:15

Nekem is volt egy hasonló élményem :( A volt párom autó balesetet szenvedett, nekiment egy busznak személyautóval... Neki is komoly sérülései lettek, én is mindennap mentem hozzá, ott töltöttem a karácsonyom, a szilveszterem, etette, itattam, pelenkáztam a pisijét hordtam úgy mint Te... És mit kaptam érte? Azt,hogy úgy viselkedett velem, mint egy ronggyal...

Nagyon sajnálom, borzalmas dolgok történtek veled az életed során... Tiszta szívből kívánom,hogy boldog légy, nagyon megérdemelnéd már...

77. 96b0d6b01f (válaszként erre: 62. - 274c9996b8)
2009. márc. 22. 20:11
Már évek óta hasogat a szívem miatta, de már nem érte,hanem a sebek miatt amiket okozott... nem tudom,hogy mikor tudom a szőnyegalá söpörni az emlékeket és a sok fájdalmat :(
76. 96b0d6b01f (válaszként erre: 61. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 20:10

Olyan ember vagyok, aki nem szereti kimutatni az érzéseit és sokszor csak a szobám és a párnám tudja,hogy mit is érzek valójában. Aki nem ismer az azt hiszi,hogy egy hatalmas nagy szikla vagyok, aki mindent kibír,de aki igazán megismert, az tudja,hogy belül egy összeroppant ember vagyok :(

A párkeresésre azért bítatlak,mert látom édesanyámon,hogy mennyire vágyik arra,hogy szeressék és,hogy újra átöleljék, úgy igazán, olyan szeretetteljesen,de nem úgy mint a gyermeke,hanem mint egy férfi, aki igazi nőként néz rá... De ez nem egy egyszerű dolog :( de én őt is bíztatom,hogy rendbe jöjjön :)

75. d972032f0a (válaszként erre: 70. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 20:05
Teljesen igazad van Suzanne....biztos megfogja tudni a fiam majd és attól félek,hogy nem tölem hanem valakitől...de akkor már elkell neki mondanom mindent.....hát a volt legjobb barátnőmet....biztos,hogy még meg fogom verni...csak úgy óvatosan......persze minden ilyen kapcsolathoz 2 ember kell.....ha a férjem nem menne oda..csinálhatna a csaj bármit.....hát nem?
74. suzanne7 (válaszként erre: 73. - Ragazzi170)
2009. márc. 22. 19:57
Persze érthető!És tudod mi van a levelekbe?Ezt megosztja Veled?Lehet, csak egy nagyon jó barátja, bár az embernek a párja nem csak szerelme, hanem barátja is én ezt vallom!És egy baráttal az ember szinte mindent megoszt...
73. ragazzi170 (válaszként erre: 71. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 19:52
Elvileg azt mondta,hogy a levelezésen kivül más nem fog történni,de tudod az ember aggodik akit igazán szeret.
72. d972032f0a (válaszként erre: 69. - Ragazzi170)
2009. márc. 22. 19:45

Nekem már ezek után az is megcsalás....persze én igy látom..attól függ ki az illető...és mi takar a lélekbe mászó dolog...és,hogy csak leveleznek-e vagy találkozik is vele....te mit tudsz még erről?

Rákérdeztél már,hogy miért irogat neki?

71. suzanne7 (válaszként erre: 69. - Ragazzi170)
2009. márc. 22. 19:42
Attól függ, hogy a levelezgetés mögött más is van-e, és mennyire "lelki"tartalmú az üzenet, és hogy ezeket Veled megosztja-e?
2009. márc. 22. 19:41
Ez a kegyes hazugság sajnos nem mindig jó!A párod megérdemelné, hogy a fiad haragudjon rá!Viszont ami számomra rettentően megdöbbentő, hogy a volt "legjobb"barátnőd, hogy tud így viselkedni?!!!Egy undorító lekiismeretlen dög...És a férjed hogy viszonyul hozzád ezek után?A szemedbe bír nézni?Nem süllyed el szégyenében?Én egy nap fognám és kihajítaám az utcára a holmijait és menjen ahova akar ezt érdemelné...
2009. márc. 22. 19:37
Szerintetek ha párotok levelezget egy illetővel,elég lélekbe mászó dolgokról,az megcsalás,vagy aki járt már ilyen cipőben neki,hogy rendezödtek a dolgok?
68. d972032f0a (válaszként erre: 67. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 19:16

Van egy 29 éves fiam...ő nem lakik velünk..tavaly vett egy panel lakást és a barátnőjével odaköltözött....ő volt aki mindenben a segitségemre volt..akkor is és most is..ha ő nem lett volna velem a baleset napjaiban hónapjaiban..nem birtam volna ki..tudod ez a baleset Horvátországban történt...és mi a baleset napján azonnal indultunk ki....ott laktunk egy motelben a Rijekai kórháztól nem messze..8 napig....ezután hozta a mentő haza Budapestre a férjemet.....a fiam is beszélt vele a kórházban....sirva mondta neki a férjem..hogy bocsásson meg neki mindenért..de higgye el csak flörtöltek...hát nehéz elhinni..a fiam elment a csajhoz..mondta neki,hogy felejtse el a férjemet és minket is.....


Most még nem tudja a fiam,hogy odajár az apja......de valamikor megkell mondanom neki...csak tudod nem akarom,hogy ez miatt boldogtalan legyen.......tudom,hogy felnött és megértené,,,de........nehéz..nagyon nehéz....

67. suzanne7 (válaszként erre: 66. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 18:58
Elhiszem, hogy nem könnyű, főleg, ha egy vállalkozás...És gyerekek vannak?Itt a párodnak kellene "úriembernek" lenni, azzal, hogy elmegy a közös otthonból.Azok után, hogy mennyi mindent megtettél érte, ha Te nem vagy ő nem biztos, hogy még él... Ne hagyd el magad,bármennyire is nehéz, próbáld meg az új életet!Tudom könnyű mondani úgy, hogy az ember nem a saját bőrén tapasztalja meg a dolgokat...De fiatal vagy, ne hagyd hogy megkeserítsék az életed!!!!
66. d972032f0a (válaszként erre: 65. - Suzanne7)
2009. márc. 22. 18:48
Nagyon fogytán már az erőm...de próbálom összeszedni magam...mivelhogy egy válallkozásban dolgozunk ezért lakunk még eggyütt...egy lakásban de külön szobában....de ez nem igazán jó....nem akar ő sem elmenni..én meg főleg nem hagyom el a családi házunkat amit nagy keservesen épitettünk fel...eggyütt.....éljük a saját életünket...csak én még nem igazán tudom elfogadni,hogy ennyi volt...hát majd megpróbálom.....
65. suzanne7 (válaszként erre: 64. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 18:39
Nagyon csodállak, hogy van még lelkierőd ennyi rossz után az élethez!Nagyon becsülendő és ne add fel, ha a férjed menni akar hát menjen, nem érdemli meg hogy egy ilyen CSODÁLATOS nő mellette maradjon.Van időd az újra kezdéshez, az a fontos, hogy ne legyél egyedül próbálj meg minél több időt a szeretteiddel lenni ők mindig tudnak segíteni a nehéz helyzetekben!
64. d972032f0a (válaszként erre: 63. - Szanka)
2009. márc. 22. 17:48

De igen...félek....tudod egyszer még 97-ben gyógyszert kellett szednem,mert a családban elég sok betegség és műtét volt..és hát szegény nővérem is meghalt 34 évesen szivinfarktusban..nagyon megviselt a halála mert nagyon szerettük egymást....majd rá 2 év múlva a férjemet műtötték vastagbél rákkal....96-ban meghalt anyósom...őt is imádtam...utána meg a fiam volt kórházban kétszer...tehát ez mind eléggé megviselt és hát elfáradtam lelkileg......vannak mostanában is rosszulléteim de tudom,hogy elmúlik...elég rossz arra ébredni,hogy kidobog a szivem...

És hát 5 éve történt a motoros balesete a férjemnek..majdnem meghalt..fele teste összetörött,a lépét kikellett venni.....3 napig lélegeztető gépen volt...leszakadt a húgyvezetéke...2 hónapig volt Pesten kórházba..mindennap mentem hozzá látogatni mert lelkileg kiborult......és ekkor derült ki úgy a megcsalása,hogy a bőrruhájában a telefonjában benne volt a legjobb barátnőm szerelmes üzenete......gondolhatod mit éreztem.....nagyon jó barátnők voltunk már 20 éve...eggyütt mentünk nyaralni..eggyütt csináltunk mindent,a férje a férjemnek volt a legjobb barátja.....és derült égből villámcsapás..........a beteg ágyán azt mondta,hogy csak flörtöltek nem volt semmi más köztük....etettem,itattam,pelenkáztam..eggyütt sirtunk öszeborulva,hogy meggyógyuljon...amikor 2 hónap után haza jött éjjel azt hallgattam,hogy lélegzik-e.....újra tanult járni....


És amikor felgyógyult kocsiba ült és elment a csajhoz újra..mert közben a barátnőmék elvátlak...és most már úgy néz ki,hogy ez miatt...vagyis,hogy ők újra eggyütt tudjanak lenni....

Ezért tettem ki a szivemet-lelkemet..olyan sms-eket irt a kórházból,hogy ha vissza gondolok rá,elsirom magam......ez mind csak hazugság volt......sajnos.......

63. Szanka (válaszként erre: 47. - D972032f0a)
2009. márc. 22. 17:09

Nagyon sok erőd van, ha ezt így tudod csinálni!


Nem félsz, hogy rá megy az egészséged, lelked?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook