Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak és nem tudom kiheverni... fórum

Megcsaltak és nem tudom kiheverni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2010. jan. 28. 11:32
további szép napot hív a munka :((
2010. jan. 28. 11:31
3,5 év után megcsaltak, sok sok hazugság és fájdalom ért ez időszakban és a mai napig is :( néhány év után újra egymásra találtunk,de nem az igazi a dolog :(
2010. jan. 28. 11:15
Veled mi történt?
269. 96b0d6b01f (válaszként erre: 268. - Velmira01)
2010. jan. 28. 11:03
Szia :) Azt hiszem nem csak egy fórumon tudunk beszélgetni :)
2010. jan. 28. 09:43
Szia. A megcsaltban is ezzel foglalkozunk sajna...
267. 96b0d6b01f (válaszként erre: 265. - Doro77)
2010. jan. 28. 09:37
Talán újra indulhat a fórum :)
2010. jan. 28. 08:35
Sziasztok
265. Doro77
2010. jan. 28. 08:24
..csak most néztem meg,hogy áprilisi hsz-hez szóltam hozzá.Nos erről ennyit.bocsi..:):))
264. Doro77 (válaszként erre: 239. - Róbert76)
2010. jan. 27. 18:21

szia!Nagyon meg tudlak érteni téged.Velünk hasonló történt.Már 1 éve,de azóta is majd mindennap felhozom.Vagy egy film,vagy csak egy gondolat elég ahhoz,hogy eszembe jusson....de jó volt olvasni a feleséged hozzászólásást is,mit érez az örökös dobálozások miatt.Jó volt olvasni,hogy mennyire bántja,mert el akarja felejteni nem pedig gondolkodni rajta.Ez jó hír nekem.

Vigyázz,hogy ne kérdezz többet,és ha vele akarsz maradni,akkor próbálj túllépni rajta,mert ha így folytatod,ahogy én,akkor meg fogja unni a feleséged,és egy idő után hidegen fogja hagyni az,hogy mit tett!!!!!!Tapasztalat sajnos.

Mert nem lehet visszacsinálni.

Nálunk is az volt,mindent megengedtem magamnak,kihazsnálva a szeretetét,aztán végül ez lett belőle.Úgyhogy tökéletesen megértelek,hisz azért akarsz megbocsájtani,mert tudod,hogy abban ami történt sajnos te is hibás vagy.Persze nem ez a megoldás,de van akit annyira nem érdekel semmi,hogy nem gondolkodik azon felesleges megtennie,mert nem akar elmenni,és elhagyni senkit,.azaz a párját!

Sok kitartást és erőt kívánok neked és feleségednek is,azért azt üzenem neki,hogy azt írja ha vele esik meg,akkor ő elfelejti mert el akarja felejteni...ne igyál rá mérget.Ez a legjobb védekézés tőled,mert valóban nem veled történt meg.Mivel te tudod hogy semmit nem jelentett számodra,-gondolom-, így nem érted miért szenved rajta a férjed.Hát azért mert ő nem tudja biztosan azt,hogy nem jelentett semmit,hisz 2x megvolt,és hazudtál,stb.Ilynekor valóban sérül az ember és a nő,jelen esetben a férfi is.Mint férfi.

Szóval aki csalt,annak sem könnyű ezzel együtt élni,de könnyebb valamivel mint akit megcsalt,mert ő tudja pontosan mi is volt valójában,és mikopr nem értik min szenved a megcsalt párjuk,akkor lehet azzal igazolják,hogy tényleg nemérezek semmi különöset mikor megcsalták a párjukat,csak úgy alakult.Nyilván fárasztó ez thallgatni mindennap,de sokkal szarabb ezzel feküdni és kelni,és ezzel lenni minden percben,órában és nap.

2010. jan. 27. 17:30

Régen írt ide akárki is :(

Az élet furcsa fintora,vagy csupán a véletlen, vagy valóban van előre megírt sorsunk???

Nem tudom a választ,de az a férfi akiről azt hittem,hogy tönkre tette az életemet, hónapok óta újra a párom.

Hogy ez jó vagy rossz??? Nem tudom megmondani...

Napról napra több a problémánk, veszekszünk... de egyébként meg olyan jó minden :(

2009. ápr. 28. 18:02
Nagyon örülök, így tovább, szurkolok Nektek!!
261. róbert76 (válaszként erre: 260. - 41e36cdb38)
2009. ápr. 28. 16:59

Szia!

Zsuzsa vagyok. Igen javul a helyzet, sokat beszélünk és vagyunk együtt. Remélem ez így marad. Köszi az érdeklődést. Minden nap olvasunk, úgyhogy biztos jelentkezünk még. Puszi, Zsuzsa

2009. ápr. 28. 10:47

Robi, Zsuzsa!

Mi van veletek? Remélem javult a helyzet, azért nem jelentkeztek

259. 96b0d6b01f (válaszként erre: 246. - Róbert76)
2009. ápr. 25. 18:35

Ennek nagyon örülök és ne haragudjatok,hogy elfogult voltam.

Sok boldogságot nektek :)

258. 96b0d6b01f (válaszként erre: 244. - 40163fd81d)
2009. ápr. 25. 18:34
Őszinte megbocsátás? nem a megbocsátónak kéne őszintének lenni, hanem a vétkesnek az első pillanattól :)
257. 96b0d6b01f (válaszként erre: 233. - 40163fd81d)
2009. ápr. 25. 18:32

A mai napig görcsbe rándul a gyomrom, ha meglátom,mert én nem szerettem, egyenesen imádtam,de amiket megcsinált velem az utolsó 1,5 évben, egy hatalmas undort váltott ki belőlem.

Talán a mai napig együtt lennénk,ha őszinte és én csak ennyit vártam.

Egyébként értem :)))

256. 96b0d6b01f (válaszként erre: 230. - Zizisicc)
2009. ápr. 25. 18:29

Nagyon fiatalon lettünk egy pár, minden szép és jó volt, amíg nem ment el szakmát tanulni, és nem keveredett bele abba a társaságba, amely bíztatta,hogy szedje össze a csajt és sajnos többet volt alkalmuk találkozni gyakorlaton, mint velem. Innen kezdődtek a gondok, elvitte mellőlem ez a társaság, teljesen kifordult magából és utána egy részeges estén, amikor elment szórakozni, természetesen nélkülem, hát megtörtént aminek meg kellett történnie :( sajnos így alakult.

Tudom magamról,hogy nem vagyok egy egyszerű eset, mert nem, de ha 2,5 évig jó voltam neki, ameddig ő is egy kis szerencsétlenség volt, mint én (később felvitte az Isten a dolgát) akkor miért nem voltam neki jó utánna?

255. 96b0d6b01f (válaszként erre: 228. - Zizisicc)
2009. ápr. 25. 18:24
Igen... Teljesen egyet értek veled, sajnálom is,ha "lecsesztem", de nagyon elfogult vagyok ebben a témában,de nem értem,hogy hogy lehet valakit megcsalni, ha szeretik egymást???
254. 96b0d6b01f (válaszként erre: 241. - Róbert76)
2009. ápr. 25. 18:22

Csak a második sor közepéig jutottam el... és nem is olvasom tovább, mert ezt nem értem,hogy ha szereted akkor miért mentél máshoz???? Mert állítólag a volt párom a mai napig szeret, mégis megcsalt, hazudott, hazudik a mai napig...

Te megbíznál benne utána? Vagy elhinnéd neki,hogy szeret? Az a baj,hogy amíg nem teszi meg ugyanezt veled, addig foggalmad nem lesz az érzéseiről.

253. Nyuszó68 (válaszként erre: 252. - Platty666)
2009. ápr. 24. 20:05
Már döntöttem,külön élünk és nem bántam meg. Tudod nálam a legnagyobb gond egyrészt az hogy a miért-re nem igazán tudott választ adni, másrészt pedig "vak" voltam. Hónapokig csalt,szemembe hazudott és semmit sem vettem észre. Ezek után honnan tudnám meg ha még egyszer megteszi? Tényleg honnan lehet tudni? Már pedig aki egyszer megtette...
252. platty666 (válaszként erre: 251. - Nyuszó68)
2009. ápr. 23. 16:25
Az újrakezdés sokkal nehezebb, mint belevágni egy ismeretlen kapcsolatba. Már tudod a buktatóit, a párod rossz oldalát is ismered. De lehet, hogy éppen ezért megbízhatóbban dönthetsz. Már nem fogsz csalódni, mert tudod, mire számíthatsz. Valóban nagylelkűség és megbocsátás kell ahhoz, hogy újra együtt legyetek. Mérlegeld a szempontokat, a szeretet vezéreljen ebben, és minden körülményt (főleg a gyerekekérdekét) vegyél figyelembe. Aztán dönts, és akkor már bátran és megerősödve állj ki a döntésed mellett, akármi legyen is az. Sok sikert!
251. Nyuszó68 (válaszként erre: 54. - 96b0d6b01f)
2009. ápr. 22. 19:52
Ismerős érzés.Én ugyanígy érzek.Engem is szeretne visszakapni a férjem de nem tudok újra megbízni benne. És a több hónapos hazudozását sem tudom elfelejteni.
250. Zizisicc (válaszként erre: 249. - Platty666)
2009. ápr. 21. 23:19
Vaalahogy így, de az segíthet, ha tudja mit rontott el, és mit kéne másképp ....
2009. ápr. 21. 23:16
Igen, persze. Azt akartam jelezni, hogy ne erőszakolja meg magát, ne AKARJON változni, csak odafigyelni, a változás pedig majd ettől következik be.
248. Zizisicc (válaszként erre: 247. - Platty666)
2009. ápr. 21. 22:57
.... a nyitás egy fajta változást hoz .... :o))))
2009. ápr. 21. 22:30
Szia, Robi. Örülök, hogy tudtatok beszélgetni. Én azt mondanám, ne változni akarj, inkább odafigyelni a másikra, türelmesebb lenni, nagyobb beleéléssel fölfogni a másik érzelmeit. Ehhez inkább nyílni kell, azt hiszem. Gazdagabb leszel egy idő után, mert mindenkivel hasonlóan fogsz bánni, és megtörténik a csoda: boldog leszel! Drukkolok!
2009. ápr. 20. 19:48
Sziasztok.tegnap és ma nagyon sokat gondolkoztam rajtunk,mert tegnap beszélgetünk zsuzsával és nagyon sok igazságot mondott nekem a régi és a mostani helyzetünkröl és belátom nagyon sokat kell nekem is változnom hogy a kapcsolatunk helyre álljon és én mostantol azon leszek hogy ez igy legyen,mert nélkülük nem tudok meglenni és nagyon szeretem,ragaszkodom hozzájuk ezt megigérem mert ezt akarom.robi
245. 78826dc958 (válaszként erre: 244. - 40163fd81d)
2009. ápr. 20. 15:36
Egyet értek.Nekem sikerült.És ennek köszönhetően boldog vagyok!:-)
2009. ápr. 20. 09:24

"odaadnám mindenemet hogy megint boldogok legyünk, és ezt nagyon komolyan gondolom."


Nem kell minden,csak egy egyszerű ,őszinte megbocsátás és tovább lépés:))))))

2009. ápr. 20. 08:57
Igen, a bizalom már oda. De a család nem csak a szexről szól. Akkor nagyon sok elhagyott gyermek lenne, nem gondolod? A család - kötelesség. A kompromisszumok sorozata. Mérleget kell vonni, mit nem tudsz megbocsátani, és mit akarsz inkább: szeretni közelről a gyerekeidet, vagy mindent borítani, és keresni egy új kapcsolatot, amit talán éppen a gyerekek miatt nem tudsz majd kellően ápolni. Érdekes, hogy te akarsz elmenni, olyanról már hallottam, hogy a "bűnös" lépett le. Mit szólnátok egy párnapos utazáshoz? Mindenképpen jót tenne, én javasolnám. Gyerekek nélkül. Akkor azt is észreveszed majd, hogy mennyire hiányzik a mindennapos nyüzsi - márpedig, ha elhagyod őket, egyedül maradsz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook