Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak és nem tudom kiheverni... fórum

Megcsaltak és nem tudom kiheverni... (beszélgetős fórum)


32. 96b0d6b01f (válaszként erre: 13. - Zsumma)
2009. márc. 20. 19:03

Az a baj,hogy én még nem találkoztam becsületessel, úgy szoktuk mondani,hogy vonzom a hülyéket :) De tényleg így van, mindíg kifogom, az alkoholistát, a mama kedvencét és a szemetek szemetét is... mindíg így járok...

Nagyon örülök a boldogságodnak :) Gyönyörű, szerelemtől mámoros életet nektek :) És gratulálok a kicsi fiadhoz :)

31. 96b0d6b01f (válaszként erre: 12. - Kattyus)
2009. márc. 20. 19:01
Jó ilyet hallani :) Olyan ritka manapság,hogy így beszélnek egymásról az emberek :))))
30. 96b0d6b01f (válaszként erre: 11. - Sirga)
2009. márc. 20. 19:00
köszönöm szépen,de meddig tart még ez a szenvedés???
29. 96b0d6b01f (válaszként erre: 10. - C4cd20e0ca)
2009. márc. 20. 18:59
Akkor is és most is magamban keres(t)em a hibát,de nem találok okot a tetteire, és ő sem tudja megmondani,hogy miért csinálta??? Az a baj,hogy azt is leminősítőnek érzem,hogy (egyébként nem vagyok nagyképű és fellengzős, és tudom,hogy nem vagyok bomba nő) egy nálam jóval csúnyább és kövérebb csajjal csalt meg, télen egy padon a hóban :( És ami a legjobban fáj,hogy megbíztam benne és visszaélt a bizalmammal... és így elég nehéz másnak bizalmat ébresztenie bennem, akinek eddig sikerült az is átvágott...
28. 96b0d6b01f (válaszként erre: 8. - Diegóóó)
2009. márc. 20. 18:56
Köszönöm szépen :) mint már említettem ez nálam már több mint két éve tart, ha valakiben észreveszek egy kicsi hasonlóságot is vagy csak valami nem működik menekülök a kapcsolatból, bár utóbb mindíg kiderül,hogy jól is tettem,hogy kiléptem a kapcsolatból... Gratulálok és neked is sok boldogságot kívánok :)
27. 96b0d6b01f (válaszként erre: 7. - A9338a7669)
2009. márc. 20. 18:54
Nagyon szépen köszönöm, remélem nekem is hasonló szerencsém lesz és gratulálok és további boldog életet kívánok a párod mellett :)
26. 96b0d6b01f (válaszként erre: 6. - Diandra)
2009. márc. 20. 18:53
Tele is van,csak jól titkoljuk :)
25. 96b0d6b01f (válaszként erre: 5. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 18:53
Egyszerűen nem tudok bízni azóta, nem csak a férfiakban a barátok nagy részében sem, bennük is pont akkor csalódtam, mikor szükségem lett volna rájuk :(
24. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4. - 1c535e6d43)
2009. márc. 20. 18:52
Már két éve szomorkodom miatta, mert mindíg bennem van,hogy mi van ha a jelenlegi is megteszi velem ugyanazt???
23. 96b0d6b01f (válaszként erre: 3. - Fbab8271ce)
2009. márc. 20. 18:51
Képtelennek érzem magam a bizalomra, ennek a történetnek már két éve és azóta is jön,hogy kezdjük újra nem akar békén hagyni és így nem is tudok feleljteni...
22. 96b0d6b01f (válaszként erre: 2. - Júlia*)
2009. márc. 20. 18:50
Nagyon szeretnék újra boldog lenni,de már két éve csak elvagyok mindíg valaki mellett, nem tudok kötődni és szerelmes lenni :(
2009. márc. 20. 14:47
Amúgy sajnos ezen a problémán csak az idő segít,na meg nem szabad hogy magát okolja,magában keresse a hibát mert akkor nem lesz önbizalma.És ha magában nem bízik akkor másban sem tud majd.Nyitottnak kell lenni,ismerkedni és nem a rossz tapasztalat alapján kell megítélni a Férfiakat.Mindenki más.
2009. márc. 20. 14:44
Oké kicsit elkanyarodtunk a témától.:)Megesik néha...:)
2009. márc. 20. 14:36

Ez a fórum nem erről szól,van a megcsalásra kb 20 is.

Ő már túl van ezen ,már szakítottak és nem tud bízni ,nyílni más férfiak felé.

Ez az Ő problémája.Erre keresi a tanácsokat:))

18. diegóóó (válaszként erre: 17. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 20. 14:34
Tudom hogy nem konkrétan rám gondoltál csak általánosságban írtad.:)Megkérdeztem,de Ő is azt válaszolta hogy nem az én hibám.Egyetlen okot tudott mondani,azt hogy túlságosan kimutattam hogy szeretem.Szerinte az elérhetetlen gyümölcs mindig édesebb.De hát 4 év után is még cicázni kellett volna,taktikázni?!Szerintem azt már megette a fene.
17. 5d09b3c04f (válaszként erre: 16. - Diegóóó)
2009. márc. 20. 14:30

Csak általánosságban írtam, nem gondoltam rád, sem másra !!!

De azért légyszíves gondolkozz el azon, hogy most tudod az okát? megkérdezted,hogy miért tette?


A legnagyobb baj a mai párkapcsolatokban, hogy az emberek csak vannak egymás mellett. Sokszor évekig úgy, hogy soha nem kérdezik meg a párjuktól, hogy hogy érzi magát, mi bántja, hiányol e valamit a kapcsolatukból?


Ugye azzal egyetértesz, hogy nem véletlenül van együtt az ok-okozat szó.


Azzal teljesen egyetértek, hogy mindig meg kell mondani ,ha valami nem tetszik az embernek. Sajnos a saját életemből tudom, hogy ez nem oldja meg a problémát. Főleg,ha a másik meg sem érti fel sem fogja....... és akkor? mit lehet tenni?


Szóval nem egyszerű. De a beszélgetés,a kibeszélés az legtöbbször célravezető. Mert ok nélkül semmi nem történik.

16. diegóóó (válaszként erre: 15. - 5d09b3c04f)
2009. márc. 20. 14:18
Ez nem minden esetben van így.Nem akarom az esetemet felhozni mert nem ismersz azt mondok amit akarok,de aki ismert minket az tudja hogy nem volt oka rá.Na meg én elítélem azt aki megcsalja a párját...igen ítélkezem.Kell olyan egyenesnek lennie az embernek hogyha gondja van elmondja vagy előbb kilép a kapcsolatból és majd utána keres magának mást.
2009. márc. 20. 14:12

Szerintem mindennek van egy miértje !! és itt erre senki se gondol!!csak leírja mindenki, hogy "megcsaltak és ez mennyire fáj",persze ez igaz !! de senki se gondol bele,hogy miért?

Annak mindig oka van, hogy a másik félrelép. Talán meg kellene kérdezni, hogy mi volt a baj,nem? ha másért nem csak azért, hogy legközelebb ne történjen meg. Sokszor olvasom a társkerikben, hogy "sokat csalódott nő, vagy ffi.társat keres ""de azt még soha sehol, hogy megcsalt a párom, társam férjem stb. azért vagy ezért ,és legközelebb jobban fogok vigyázni, vagy elkerülöm az ilyen helyzeteket, vagy nem adok rá okot, vagy jobban figyelek rá stb.


Szerintem ok nélkül csak kevés megcsalás történik.

Csak ugye nehéz beismerni magunknak, hogy valamiben hibáztunk. :))

14. reni79
2009. márc. 20. 13:58
Nem ő volt az egyetlen pasi a világon és nem kell általánosítani.Te is meg fogod találni azt aki igazán szeret és megbecsül hidd el!Csak nyitott szemmel kell járni.Fel a fejjel!!!!!:-)
13. zsumma
2009. márc. 20. 13:55

de ki tudod heverni! 4,5 fél év után a párom megcsalt a legjobb barátnőmmel....iszonyú nehéz volt, kb 1,5 év egyedüllét után (nagyon élveztem!! ) a legjobb barátom lett a párom, már 3,5 éve együtt vagyunk, van egy kisfiúnk, és áldom az eget, hogy minden úgy törtnént, ahogy!

és én azt hittem 28 évesen, túlsúlyosan, nem kell már senkinek....erre tessék:-)

hidd el, vannak még becsültes férfiak, nyugodtan bízz!

2009. márc. 20. 12:16
Nem egszerű, de fel fogod dolgozni. Nekem is sikerült, pedig nagyon szerettem az 1. férjem. A 2.-at nem adnám semmiért. Még 9 év után sem:)
11. Sirga
2009. márc. 20. 10:12
Ne keseredj el, persze, hogy leszel még boldog! Elfelejteni nem lehet, nem is kell. Idő kell, hogy kiheverd - és adj is erre időt Magadnak! -, és lassacskán újra tudsz majd bízni másokban is. Minden rendbe jön, ne aggódj! :)
2009. márc. 20. 09:53
Szia! Nem szabad elveszíteni az önbizalmat, a másikba vetett bizalom pedig vissza fog jönni, ha meglesz a kellö önbizalom... Ez az egész nem Téged minösít, hanem öt. Mert a 8 hónap hazugság nagyon sok...
9. 754c7e07c3 (válaszként erre: 5. - 40163fd81d)
2009. márc. 20. 09:40
Valahogy így. :)
2009. márc. 20. 09:39
Én is így jártam 2 éve egy 4,5 éves kapcsolat után.Nekem is nagyon rossz volt de erős voltam,elfoglaltam magam,rengeteget voltam a barátaimmal,megismerkedtem új emberekkel.1,5 évig voltam egyedül,de komolyan mondom hogy ez felüdülés volt nekem.Ha túl leszel a nehezén majd meglátod milyen jó.Most majdnem 10 hónapja van már Barátom akit egyenesen imádok és Ő is engem.Most már örülök hogy így alakult az előző kapcsolatom mert most vagyok igazán boldog.:)Ezt kívánom Neked is!Fel a fejjel!:)
7. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 20. 09:37
Persze, hogy leszel még boldog, sőt sokkal boldogabb! Én átestem szinte ugyanezen, kb. mikor annyi idős voltam, mint te. Nem mondom, hogy aztán könnyű dolgom volt, mert mindenkiben a rosszat láttam én is, de aztán eljött az a valaki, akiben újra bízni tudtam, és hihetetlenül jó érzés volt, illetve most is az. Fel a fejjel!
2009. márc. 20. 09:27
Naná, hogy leszel boldog, fel a fejjel. Ha az ilyen esetek után mindenki boldogtalan maradna tele lenne a világ boldogtalan emberekkel!!!
5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 96b0d6b01f)
2009. márc. 20. 09:27

Hát persze!:DDDD

Az élet megy tovább és soha nem "léphetsz ugyanabba a folyóba kétszer".

Ne veszítsd el a bizalmad .

2009. márc. 20. 09:26
Szerintem sokan kiborulnának, de muszáj tovább lépni. Nem jó az embernek egyedül. Egy idő után biztos túl leszel rajta. Meg sem érdemli, hogy szomorú legyél miatta.
2009. márc. 20. 09:25
Meg kell tanulnod újra bízni...!Nehéz lesz, de remélem megtalálod majd a párod, aki szeret, és csak te kellesz neki!!!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook