Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak és nem tudom kiheverni... fórum

Megcsaltak és nem tudom kiheverni... (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 18. 15:13
Az én feleségem is félrecsókolódzott közel tíz éve,de még most sem tudom elfelejteni,pedig el kellene.
2009. ápr. 18. 15:00

Köszönöm, hogy nem estetek nekem.

A kollegina most kapott egy levelet, melyben "megköszöntem" a tanácsát, amit Robinak adott. Próbálunk túl lenni rajta, nagyon remélem, hogy sikerülni fog. Remélem azért a nehezén már túl vagyunk. Sziasztok, Zsuzsa

210. 41e36cdb38 (válaszként erre: 206. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 14:41
És gondolom ezek után elmondta a gyerekeknek azokat a dolgokat is, ami az Ő életében erkölcsileg, vagy bárhogy, de helytelen volt. (Biztos volt ilyen, hiszen senki nem tökéletes.)
209. 274c9996b8 (válaszként erre: 206. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 14:39

Hat ne szegyelj semmit szerintem , avval ugy sem segitesz a dolgokon !

Hat persze hogy , a fejedhez vagja , ugyan mi mast vaghatna a fejedhez ?

Hat bizony az ilyesmi nem tartozik a gyerköcökre !(jo nagy barom az a kolega , szerintem.)

Ha tenyleg szeretitek egymast , akkor van esely a folytatasra....

De , az mar nem lessz olyan , mint azelött volt.

2009. ápr. 18. 14:39

Engem is megcsalt a barátom,ő volt az elsőm stb. megbocsátottam neki,és még 2 évig jártunk,de én ezt nem tudtam neki sose megbocsátani,ott volt a szálka.Voltak jó pillanataink a 2 év alatt,de most szakítottunk,nekem jobb így sokkal,és lehet,hogy a megcsalás után már szakítanunk kellett volna (persze ez már mindegy,rég volt,nem lehet ellene tenni).


Szóval ismerkedek,barátkozok,és nekem így jobb lett,hiába igyekeztem én is a kapcsolatban,hogy elfelejtsem,hogy mit tett velem.

207. 78826dc958 (válaszként erre: 206. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 14:36
Szia Zsuzsa!Nem kevés bátorság kellett ahhoz,hogy irj itt erről a dologról.De te megtetted és ehhez minden elismerésem!Tudom nehéz most neked de neki is.Szeretitek egymást?Én úgy látom igen.Akkor kössetek komromisszumot!Ő nem emlegeti,te pedig jó "kislány "leszel!Az én párom és a volt asszonya között is elcsattant egy csók még októberben.Megbocsájtottam mert szeretem,de néha még most is emlegetem!Tudom mit érez Robi.
2009. ápr. 18. 14:30

Sziasztok!

Zsuzsa vagyok, róbert76 felesége. Biztos meglepődtök, hogy írok. Ő mondta, hogy írjak, ha úgy gondolom. Nagyon szégyenlem, amit tettem, de sajnos már nem tudom meg nem történtté tenni. Próbálom helyrehozni, de Robi folyton felemlegeti a dolgokat, a fejemhez vágja, amit tettem. Megállapodtunk abban,hogy újból kezdünk mindent, tiszta lappal, de nem telik el úgy nap, hogy ne hallanám. És ez szörnyű. Nem érti meg, hogy nem akarok még csak emlékezni sem arra, amit tettem.Volt egy "kedves" kollégája, aki azt tanácsolta Neki, hogy mondjon el mindent a gyerekeknek, mert tudniuk kell róla. Nos, a gyerekek 9, 7 és 4 évesek. Szerintetek is rájuk tartozik? Mert Robi természetesen elmondta nekik.

Remélem minden helyre fog jönni és minden olyan lesz, mint régen. Nagyon szeretem, de ezt sem hiszi el, folyton kételkedik minden szavamban. Persze, igaza van, hisz sokat hazudtam akkoriban Neki. Köszönöm, hogy meghallgattatok, még írok, üdvözlettel, Zsuzsa

205. 78826dc958 (válaszként erre: 202. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 13:48
Mint ahogy írtam neked,erősnek kell lenned és hatalams önfegyelmed kell legyen,hogy ne vágd mindig a fejéhez!Ha folyton ezt hallja megunja és elhagy.Mert miért is lenne valakivel aki a botlására és hibájára figyelmezteti folyton??Légy erős,kitartó de semmiképp ne naiv és kihasználható!
204. 274c9996b8 (válaszként erre: 190. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 11:12

Nagyon nehez kibirni , tulelni az ilyesmit ! Viszont az idö segit begyogyitani a sebeidet !

De , a sebhely ott marad ! Talan tudsz vele elni , talan nem ? !

Minden attol fugg milyen tipusu ember vagy ?

Mert a sertett buszkeseg , bemocskolt önerzet nagyon "nagy!" urak.

203. 40163fd81d (válaszként erre: 202. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 10:32

Hagyj időt magadnak,és neki is.

Ha ott a kötelék,akkor menni fog:)

2009. ápr. 18. 10:25
sziasztok.hát sajna nekem is nagyon megsérült a férfiönérzetem,de vele együtt a lelkem és a szivem is amit nagyon nehéz rendbe szedni,de azon vagyunk a szerelmemel,remélem sikerül,csak az a baj hogy mindig én hozom fel a témát,ami nagyon szemét dolog,és ezen kell változtatnom
201. 40163fd81d (válaszként erre: 199. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 09:56

Ha egy férj megcsalja a feleségét, de mondjuk nem annyira, hogy el is akarja hagyni, ott maradna mellette, de az asszonynak fáj, nagyon fáj, mert megsérül a női önérzete. (...) Ha ilyenkor "csak" a nő sérül meg benne, helyre lehet hozni, ha nehezen is. Mert bár első indulatában elítél a megsebzett nő, mégis fölmenthet a benne élő bölcs Ember, aki tudja, hogy a nemi vágyakon túl létezik egy mélyebb szövetség közöttetek, amely nem sérült meg. Ha azonban az Ember sérül meg, akkor nincs tovább. Akkor nincs miről beszélni, mert ez a biztos jele annak, hogy hiányzik a férfi-nő vonzalomnál mélyebb, valódi szeretet.

Müller Péter



Fordítsd meg a "szerepeket":)))

200. 41e36cdb38 (válaszként erre: 199. - Róbert76)
2009. ápr. 18. 09:49

Teljesen igazad van, felsorakoztathatsz 66 érvet, sérelmet, mindig neked lesz igazad, hiszen téged csaltak meg. És ezt a feleséged is tudja.

A lényeg az, hogy meg tudsz, meg akarsz-e neki bocsájtani. Ha igen, akkor a jelenre és a jövőre kell koncentrálni, nem a múltra. Nagyon nehéz tudom, és könnyű mondani.

2009. ápr. 18. 09:23
sziasztok.igazatok van,nem eléggé figyeltem hogy mi volna jó neki,sokszor csak magammal voltam elfoglalva,de akkor is megérdemeltem volna annyit 12 év után hogy nem másnál vár vigaszra,mert ti mondjátok azt hogy mindenki megérdemel 1 esélyt akkor én miért nem érdemeltem tőle annyit hogy őszinte velem,és én is kaphatam volna esélyt.
198. 78826dc958 (válaszként erre: 197. - Platty666)
2009. ápr. 18. 07:01

Szia!Javarészt igazat adok neked,de azzal nem értek egyet,hogy miért ő gondolkodjon el azon,hogy miért volt kevés a feleségének?Ha valakinek gondja van a másikkal,vagy másvalamire vágyik azt mondja el a párjának.Meg lehet beszélni,hogy ki mire vágyik,nem a félrelépés a megoldás.

Az az ember (mindegy,hogy nő vagy férfi)aki nem figyel a másikra,és nem érdekli a kapcsolatuk az megérdemli,hogy megcsalják.

A jó kapcsolatért tenni kell!Mindkét félnek.A problémákat megoldani együtt kell és lehet.

197. platty666 (válaszként erre: 194. - Róbert76)
2009. ápr. 17. 21:55
Kedves Róbert! Megértelek. De arra gondolj, mielőtt megismerkedtetek, lehetett már valaki az ő életében (manapság nem divat szűzen férjhez menni). Akkor megbocsátottad? Most csak annyi történt, hogy valamit keresett a feleséged másnál, amit Nálad nem talált meg. Mert ahhoz, hogy két ember közé beékelődjön egy harmadik, eleve valami résnek kell lennie. Azon gondolkodj el, mi lehetett, ami miatt nem voltál neki elég? És ne felejtsd el: a feleséged a társad, de nem a tulajdonod. Tiszteld az ő életét, akaratát, terveit, mondd el, ha valamivel nem értesz egyet, ne zsarold és ne tartsd sakkban. Ha nyitott szívvel közeledsz felé, ezerszer kapod vissza a bizalmat. És egy futó kaland nem állhat közétek, hiszen számára Te vagy a támasz, a jövő, a megbízhatóság. Sok sikert!
196. 78826dc958 (válaszként erre: 194. - Róbert76)
2009. ápr. 17. 18:17
Ez még sokáig benned lesz.Szurkolok!
195. róbert76 (válaszként erre: 194. - Róbert76)
2009. ápr. 17. 08:40
majd még jövök
194. róbert76 (válaszként erre: 193. - 78826dc958)
2009. ápr. 17. 08:39
köszönöm hogy meghallgattál,nagyon jó volt hogy valakivel tudtam beszélni erről.adok neki még egy esélyt,de nagyon nehéz ezzel a tudattal nap mint nap ébredni és feküdni hogy más is volt az én egyetlen szerető feleségemel.
193. 78826dc958 (válaszként erre: 192. - Róbert76)
2009. ápr. 17. 08:30
Akkor adj egy esélyt magatoknak.De csak egyet!!Mert egyszer meg lehet botlani,de kétszer nem!Szurkolok nektek!
192. róbert76 (válaszként erre: 191. - 78826dc958)
2009. ápr. 17. 08:27
szia.hát a másik pasival odáig jutott,hogy 2 szer lefeküdt vele,de utána a srác dobta mert csak kihasználta.hát a bizalom az most nincs,és a félelem bennem,hogy megint majd megfogja tenni az nagyon rossz.hát igen egy párszor már sajnos a fejéhez vágtam azt a dolgot,de nem akartam,mert már akkor megbántam mikor a számon kijött.a szerelemről meg azt mondja hogy szeret és hogy nagyon bánja és szégyeli magát,de nekem ettől még nagyon fáj.én nagyon imádom és tudom hogy nem kellene de nem tudok neki ellen állni sem sajna
191. 78826dc958 (válaszként erre: 190. - Róbert76)
2009. ápr. 17. 08:06
Szia!Nagyon sajnálom ami veled történt.Először is el kell döntened mit akarsz!És persze,hogy meg tudsz-e bocsájtani.Mindez attól is függ mióta csal és meddig jutott el a másik pasival.Az én példámból kiindulva:én egy csókot megbocsájtottam,de ha más is történt volna azt már nem tudtam volna.Ha csak te szereted de ő mást akar akkor nincs értelme,hagyd elmenni.Inkább,minthogy még évekig csaljon.Gondold magadban végig mi a jobb:együtt boldogtalanul vitákkal és bizalmatlansággal,vagy külön esélyt adva ezzel mindkettőtöknek az újrakezdésre és talán a boldogságra valaki mással?Ha viszont ő is szeret komolyan akkor próbáljátok helyrehozni.De készülj fel nem lesz könnyű,mert a tüske mindig ott lesz a szívedben és egy-egy vitánál vissza kell fognod magad,hogy ne vágd a fejéhez!Az én volt férjem a mai napig békülni akar(17 hónapja vagyunk külön).Azt mondja nem érdekli,hogy voltak pasik az életemben mióta külön vagyunk,de ismerem és tudom,hogy minden adandó alkalommal megkapnám és nem lennék boldog.Ja és nem is szeretem már.
2009. ápr. 17. 07:51
sziasztok.én még új vagyok itt,de valakinek beszélnem kell róla.nem is tudom hogy hol kezdjem.tavaly nyáron költöztünk egy új helyre a családdal{feleségem és a 3 gyerekünk} a feleségem elkezdett dolgozni a gyes után,elöször jó volt minden,de szép lassan kezdett változni és én ezt észre vettem és tudtam belülröl hogy nagy baj van,és most februárban derült ki minden.nagyon rosszul érintett,azóta nem térek magamhoz,nem tudom hogy mit csináljak és hogy mit akarok,mert még nagyon szeretem,de nekem nem jó igy és ezt ő nem érti meg sokszor,kérem valaki segitsen nekem hogy hogy birjam ki az egészet
189. 96b0d6b01f (válaszként erre: 188. - D972032f0a)
2009. ápr. 12. 19:32
Kerülgetjük egymást, mint macska a forró kását :))) Hát igen én is elfáradtam már :) egyáltalán nincs kedvem a holnaphoz :( nem igazán szeretem a locsolkodást :( pihenj amennyit csak tudsz, rád fér. Puszikállak Angi
188. d972032f0a (válaszként erre: 187. - 96b0d6b01f)
2009. ápr. 12. 18:51

Szia..hát eléggé elfáradtam de szerintem rajtam kivül minden asszony és még nem asszony...mindig megfogadom,hogy nem sütök többfélét de hát nem tudom megállni...és még a kert is,fűnyirás egyebek...tegnap este sem kellett altatni és mint a medve úgy aludtam reggelig...


Neked és a családodnak is Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok....majd csak egyszer összefutunk...puszi....RITA.

187. 96b0d6b01f (válaszként erre: 186. - D972032f0a)
2009. ápr. 12. 17:11

Remélem hamarosan össze is futunk, nem csak kerülgetjük egymást... Hogy bírod a húsvéti hajrát???

Kellemes ünnepet és sok sok locsolót kívánok neked :)

186. d972032f0a (válaszként erre: 185. - 96b0d6b01f)
2009. ápr. 11. 19:38
Neked is puszi...még majd jövök vissza....vigyázzarok magatokra mert ha túl hajszoljátok magatokat az nem vezet jóra!!! pusssz!!
185. 96b0d6b01f (válaszként erre: 184. - D972032f0a)
2009. ápr. 11. 19:34

Szia :)

oh én rengeteget melózok, hajnaltól, éjszakáig, sajnos nincs mindíg időm feljönni,de minden héten igyekszem megjelenni :)

Nagyon örülök,hogy jól vagy :))))))

Neked is és mindenkinek kellmes husvétolást, sok locsolót, meg piros tojást, este meg jó hajmosást :))))

Puszikállak Benneteket :)

2009. ápr. 10. 21:58
Sziasztok kislányok...Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok nektek!!!!! Jól vagyok,de azért vannak még kissebb szédülések,de ezt ráfogom a nagy melegre.....vigyázzatok magatokra..sok locsolót nektek....majd ha lesz egy kis idötök jelentkezzetek!!!! RITA.
183. 96b0d6b01f (válaszként erre: 182. - D972032f0a)
2009. ápr. 5. 20:03

Sziiiiiiia, jajjj de jó már,hogy itthon vagy, sokszor jutottál a héten az eszembe, hála az égnek,hogy jól vagy, nagyon örülök neki,hogy már otthon vagy, akkor ma jót alszol :)

Szegénykém, még olvasni is rossz,hogy miken mentél keresztül, nagyon sajnállak érte,de a lényeg,hgoy már otthon vagy, pihenj sokat és nagyon vigyázz magadra és fel a fejjel.

Jó,hogy megijedt a férjed, még szép...legalább ilyenkor álljon melléd, ez természetes.

Hát ha felírták azt a fránya gyógyszert, csak be kell venned, tudják ott,hogy mire van szükséged.

Jó,hogy már itt vagy :))) pihenj és vigyázz magadra, jó és nyugodalmas éjszakát neked :) aludj jól :) sok sok puszit küldök neked :))))


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook