Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
964. Doro77 (válaszként erre: 961. - Farkas T)
2010. jan. 27. 11:53

...igen igazad van.Én sem csaltam vissza,pedig érdekes módon pont mikor borult a bili,lett volna egyből legalább 3 pasi akivel lehetett volna egy pár numera.De nem tettem,mert én már tudtam mit veszíthetek,és tudtam hogy semmmi értelme nincs.


nos ő elkeseredésében,és kiábrándultságában,zaklatottságában,nem kezdeményezte az ismerkedést,csak fogadta,belement,és elbukott.Nem akarattal csalt meg,bosszúból,hanem csapdába csalták.Tudom hülyén hangzik,mert egy féfi erősebb egy nőnél,de abban az állapotban lehet engem sem érdekelt volna hogy jól viselkedjek,sőt,dafke azért is megteszem,mégha nem is akarom,nem is jó,nem is tetszik az alany,ha "rákényszerít" miért ne,mi bajom lehet alapon.Aztán lehet még1x,utána meg kitisztultam volna mert lebukok,és rájövök,nem isgaz semmi abból amit gondoltam és ami miatt kivoltam,befejezem,és soha többet nem így fogom megoldni a dolgokat.

Soakn megvádoltak,hogy védem a férjem,és naiv vagyok,de nem hiszem,hisz én ismerem őt,meg a vérmésékletét,és azt mit okoztam neki lelkileg,amit ő sajnos rosszul oldott meg.

963. Doro77 (válaszként erre: 960. - Niki607)
2010. jan. 27. 11:48

...szívesen.Hát,nehéz,mert nem tudom alapban mit csinálsz vele kapcsolatban.Pl. ha vannak szokásaitok,te öleled meg,vagy te ülsz le mellé tv-ni,vagy te fogod meg a kezét,ilyesmikre gondolok,amit eddig csináltál,azt ne csináld,vagy sokkal ritkábban mint eddig.Maradj uagyanolyan kedves,és segítőkész,ne utasd el ha szeretkezni akar,bár ....lehet 3-ból 1-et visszalehet....

tehát te magad legyél olyan,mint eddig,csak amit csináltál,gyengédségek,érzelemkimutatások,azok,ha ne is szünjenek meg,de jóval ritkábbak legyenek.Néha menj el egyedül boltba,vagy ilyesmi,öltözz fel csinosabban,ilyenek.Hogy ő megérezze a hiányodat.Ha minden nap bizonyítod mennyire szereted,te mindig ott vagy neki,ölelgeted,leülsz mellé,és megsimogatod,ilyenek,akkor megvan nyugodva,te szereted,ő meg lelkileg terrorizálhat......de ha ezek ritkulnak,vagy megszünnek,akkor fel fog neki tünni,hogy juj,mopst miért nem ül le mellém,miért nem simogat meg,miért nem ez miért nem az?

és akkor majd kezdeményezni fogja hogy beszéljetek,kérdezni fogja,hogy miért változtál meg,te el ne áruld,ez egy taktika volt,csak tágra nyiílt szemekkel lepődj meg,hogy én szeretlek,nincs semmi baj!!!!!!!!!!!

2010. jan. 27. 11:45
Lehet hogy nem érné meg de az önbecsülésemet vissza kapnám.
2010. jan. 27. 11:41
Engem is megcsaltak mégsem szaladtam senki ölébe addig nem míg együtt lakunk.
960. niki607
2010. jan. 27. 11:31
Köszönöm Doro a tanácsot csak az a baj hogy én már hosszú ideje várok türelmesen és már nem bírom tovbb. Szerintem is ez játszódhat le benne. Mire gondoltál hogy viselkedjek másként, amiből rá fog jönni hogy eltávolodom? Egyszer már mondtam neki ezt hogy rossz úton halad mert ki fogok szeretni belőle ha folyton csak falakba ütközöm.
959. niki607
2010. jan. 27. 11:29
Én nem néztem meg, ezért nem tudtam, bocsi.
958. Farkas T (válaszként erre: 954. - Niki607)
2010. jan. 27. 11:28
Bocsánat hogy nem írtam de akivel beszélek az adat lapját megszoktam nézni.
957. Farkas T (válaszként erre: 953. - Niki607)
2010. jan. 27. 11:22
Kemény dió,hátha a többiek tudnak mondani valami okosat.Nem tudom valami csak van?Őse tudja vagy nem mondja.
956. Doro77
2010. jan. 27. 11:21
megájjt===megálljt :D:D:D
955. Doro77
2010. jan. 27. 11:20

Szia!

Tudom elcsépelt szöveg,de hagyd most őt békén.Szerintem ne törödj vele,bármennyire is nehéz megállni,és az érzelmeinknek megájjt parancsolni,hagyd őt,nyugodjon le.Csak bizonyítsd a cselekedeteiddel hogy szereted,nem vágysz másra,légy kedves,és türelmes.Előbb utóbb meg lesz az eredménye.Megértem őt arról a részről,hogy azt hiszi,ha kiadja az érzelmeit,és megint egy vita során ezt "vágod" a fejéhez,akkor sokkal jobban fog fájni neki,ezért bezárkózott,és véleményem szerint nagyon büszke,és inkább azt várja majd te mész,simogatod,megérinted,stb.ez neki sokkal kényelmesebb,hiszen látszólag te vagy az aki jobban szereti (ami nem igaz,csak ő teremt direkt ilyen helyzetet,mert valóban fél)és ő meg a kiskirályfi,aki "mindent megtehet".Ez mint tudjuk butaság,mert ha nem mutqatja ki az érzelmeit,és szintén vita lesz,akkor is ugyanannyira rosszul fog esni neki,mintha kimutatta volna,csak ő azt gondolja kevésbé fog sérülni.Lehet azt "gyakorolja",hogy medig mehet el,mennyire lehet "közömbös" mint egy gyerek.Azért írom ezt,mert tapasztaltam,méghozzá saját magammal kapcsoaltban!!!!!(az más kérdés hogy ennek az lett az eredménye,azthitte a párom hogy van valakim,és emiatt a kétségbeesés miatt is csalt meg)Én is ilyen voltam,mert megbántva éreztem magam egy egy vita után,vagy nem tudtunk beszélgetni,és szép lassan úgy alakítottam a helyzetet,hogy úgy tünjön ő van oda értem,én meg afelette vagyok....pedig nagyon vágytam arra megérintsem,( szexel nálam sem volt gond,kezdeményeztem,ő is ebből hiány nem volt)ugyanúgy ahogy nálatok lehet most.Ha jött megölelt,álltam mint egy fa,vagy megvártam,hogy ő eleljen meg először,pont úgy ahogy ő veled csinálhatja.Nos,akkor jöttem csak rá arra mekkora balf****sz vagyok,mikor éreztem hogy eltávolodik,és bizony már nem akar megszakadni,hogy megöleljen,hozzámérjen,ő ébresszen,stb.....na akkor tepertem ezerrel,és ő akkor csalt meg......összezavarodott,most mi is van,mert pálfordulót vettem,és legyőzve marha nagy büszkeségemet,elkezdtem én megölelni,én megpuszilni,én megfogni a kezét,stb,egyszóval kimutatni az érzelmeimet,és akkor kaptam a pofont,mert addigra ő zárkózott be.Aztán mikor lebukott,és tisztáztuk a dolgot,rájött mekkora hülye volt ő is,hogy olyat feltételezett rólam amit normális esetben nem tett volna.

Remélem sikerült valamennyire megértetni veled,mi mehet végbe most benne.Félre ne érts,nem adok neki igazat,csak mivel átmentem ezen,és én hosszú évekig,így megértem.

Szóval nem könnyű.De ha érzi,hogy te már nem kötödsz annyira hozzá,nem aa megszokott dolgokat csinálod vele kapcsolatban,akkor hidd el,kapcsolni fog,és rendbe fog jönni minden!!!!!!!!!!!

954. niki607
2010. jan. 27. 11:18
Bocsi én még most jöttem rá hogy te férfi vagy, szerinted mit kellene tennem hogy túllépjen rajta.
953. niki607
2010. jan. 27. 11:17
Ilyet soha sem mondott, mindíg is biztos volt benne hogy velem akar lenni, soha nem adta jelét sem annak. Ebben biztos vagyok. És sajnos neki van egy olyan rossz tulajdonsága hogy ami a szívén az a száján, sokszor volt belőle bajunk is. 8 éve vagyunk együtt és nem rögtön házasodtunk össze, nem hiszem hogy ez lenne.
952. Farkas T (válaszként erre: 951. - Niki607)
2010. jan. 27. 11:12
És még rám mondják túl érzékeny vagyok,ezen túl kéne lépnie ez nem akkora gond hogy így reagáljon.Lehet nem biztos a dolgába hogy tényleg veled akarja leélni az életét de szeret téged,rendeznie kéne magában a dolgokat és nem veled mert nem mond ki olyat ami téged bántana de neki fontos,és minél hamarabb mert így nem lehet élni neked sem neki sem jó és ez rosszabb lesz.
951. niki607
2010. jan. 27. 11:02
Az a két dolog volt amivel megbántottam, megijedt hogy el akartam válni, és a gyerekről amit mondtam. Nagyon makacs természet és én vagyok az első komoly barátnője és a felesége, ezért nem volt még ilyen helyzetben és nem tudja mit kezdjen vele. Megijedt hogy el akarok válni és fél hogy mégeygszer előjön ez a dolog. Minden vágya a gyerek és amit én mondtam az rosszul esett neki.
950. Farkas T (válaszként erre: 949. - Niki607)
2010. jan. 27. 10:56
Így hogy nem tudni a konkrét megbántás mi volt nehéz öltetett adni de az én esetemnél ha a nejem el ismerné a hibáját és nem engem hibáztatna mindenért nem találna ki dolgokat hogy megtörje az ellenállásomat stb.már el indultunk volna az emelkedőn.
949. niki607
2010. jan. 27. 10:50
Mire gondolsz?
948. Farkas T (válaszként erre: 947. - Niki607)
2010. jan. 27. 10:45
Konkrét dolgot nem írtál de abban keresd a megoldást.
947. niki607
2010. jan. 27. 10:42
Soha nem kapott még ellentmondást és most igen. Én el akatam költözni ő nem.Aztán mivel nem tudtuk megoldani a helyzetet veszekedtünk és akkor mondtam neki mert már kilátástalannak tűnt a dolog hogy ha nem tudjuk megoldani akkor hagyjuk abba.Mindíg csak én engedtem dolgokban. De nem is ez az egyetlen dolgo. Már tavalyra terveztünk gyereket, de közbejött ez a dolog, meg más is. Egyszer azt mondtam hogy lehet hogy jobb is hogy nem lett gyerekünk az éven, mert ha ezt nem tudjuk megoldani akkor csak a gyerek fogja megszívni a levét. Neki minden vágya volt egy gyerek. És ezeket nem tudta feldolgozni, azt mondta. Azóta javult a helyzet, de ezért mondja azt hogy nem mer kezdeményezni mert fél ha megint magát adja, kimutatja érzéseit megint pofára esik. Hiába mondtam hogy ez ne így lesz, mert szeretem és nem akarok elválni. Elismertem neki hogy hibáztam mert nem úgy gondoltam a dolgokat.
946. Farkas T (válaszként erre: 945. - Niki607)
2010. jan. 27. 10:36
Mivel bántottad meg ennyire?
945. niki607
2010. jan. 27. 10:32
Na de mégis mit tegyek, szeretem és hiányzik az érintése. Vártam hogy majd változik de nem. Mit tegyek hogy megértessem vele hogy szeretem, hogy nem akarok elválni hogy túljusson a megbántottságán.
2010. jan. 27. 10:24
El olvastam amiket írtál kicsit zavaros vagy csak én nem értem inkább az utóbbi,nem tudom a férjednek össze kéne tenni a két kezét hogy ilyen nő min te kitart mellette,ezek a mai házasságokkal valami baj van rosszul választunk?Muszáj valamelyik félnek megbolondulnia?
943. niki607
2010. jan. 27. 10:24
Kétségbe vagyok esve mert már nagyon hiányzik nekem és nem tudom mit tegyek még. Már egyszer ezt szóvá tettem neki, azt mondta megpróbál változtatni, de semmi. Kedveskedtem neki, mentem vele helyekre, kezdeményeztem. A szexuális életünk nem szűnt meg, ő is kezdeményez, azt mondja mindenről én jutok eszébe mégsem mer kezdeményezni, mert fél hogy ha kibékül velem akkor majd egyszer megint válni akarok. Hirtelen felindulásból mondtam azt ha nem tudjuk megoldani a problémát és nem változtat akkor hagyjuk abba, de én sem gondoltam komolyan csak nagyon bántott és ideges voltam.
942. niki607
2010. jan. 27. 09:42
Én elhiszem neki hogy fél, mert néha azért elfeledkezik magáról tudom hogy szeret és még sírt is mert rosszul esett neki. Megbeszéltük és azt mondta hogy nem mer kezdeményezni mert fél a visszautasítástól. Viszont ez nekem nagyon rossz.Nagyon makacs típus és ezért van. Mit tegyek hogy újra olyan legyen mint volt.
2010. jan. 27. 09:28
Szia a férjed a valódi okról nem beszél vagy még ő sem tudja mi az csak valami nem jó,nem tudom mennyire fogékony a pszichológushoz menéssel de ez nem gyengeség,gyerek vállalás előtt tisztázni kéne a gyerek sorsát nem lehet elrontani egy félreértés,vagy nem mondom ki miatt.
940. niki607
2010. jan. 27. 09:01
Sziasztok. Már én is írtam a fórumba, de nem oldódtak meg a dolgaim. Megbántottam a férjemet egy kifejezéssel, de ez kölcsönös volt, de megbántam és nem akarok elválni tőle. Most nem tudom mit tegyek mert kedves meg figyelmes, de makacs is és nem nyúl hozzám, nem fejezi ki az érzéseit, mert fél hogy megint pofára esik, hogy majd válni akarok. Fél kimutatni az érzéseit. Nekem ez viszont nagyon rossz, mert nem érint meg, nem incselkedik stb.Pedig mondtam neki hogy ez nem így lesz. Mit tegyek hogy merje kimutatni érzéseit és közeledni hozzám. Segítsetek
2010. jan. 27. 07:16
Sziasztok,este elmondta mi volt a családsegítőnél megbeszélték hogy elmegyünk ketten pszichológushoz csak ő már párszor megígérte és nem tartott be, én meg mos megint éljem bele magam hogy végre eljön? Nem hiszem megint átver majd.Rá beszélt hogy mennyek vissza a szobába eddig a gyerekek szobájába aludtam nem tudok elaludni mert mellettem van
938. 8915ea1f00 (válaszként erre: 929. - 160116ccac)
2010. jan. 26. 14:59
köszönöm a jókívánságot és atámogatást élni fogok vele köszi
937. 8915ea1f00 (válaszként erre: 927. - Doro77)
2010. jan. 26. 14:58
valoban nagyon nehéz és rögös az ut a boldogsághoz, én ugy gondolom érdemes harcolni érte meglesz az eredménye ebben bíztos vagyok!
936. 8915ea1f00 (válaszként erre: 930. - Realbrigitte)
2010. jan. 26. 14:56
ajálani tudom saját történetünket olvastasd el veleis sokat segíthet
935. survivor3 (válaszként erre: 934. - Doro77)
2010. jan. 26. 10:52

igen, arra írtam

nem olvastam végig a többi hozzászólást

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook