Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
994. niki607
2010. jan. 27. 15:59
amivel én megbántottam az a gyerek de ha ő gondolkodik rajta most hogy legyen e akkor én mit tehetnék
2010. jan. 27. 15:57
Gondolkodtam rajta és engem egy dologgal tudnának így megbántani,szerintem nem a kiszolgálással,kényezéssel lehetne helyrehozni hanem amivel megbántottad a falra lehet ablakot is tenni akár ajtót is.
992. niki607
2010. jan. 27. 15:52
Mostanában többször észrevettem ha kapok egy sms-t vagy rámcsörögnek és ott hagyom nem úgy van ahogy én hagytam. Egyszer rajta is kaptam csak ő nem tudja mert azt hitte hogy alszom
991. Farkas T (válaszként erre: 990. - Niki607)
2010. jan. 27. 15:46
Ha megnézi akkor jó,és ha nem nézi meg?
990. niki607
2010. jan. 27. 15:44
Nem egy másik férfi sms-ére gondoltam hanem egy olyanra amit én írok a barátnőmnek az érzéseimről, hogy már feladtam a próbálkozást, mert nem reagál rá.
989. Farkas T (válaszként erre: 988. - Niki607)
2010. jan. 27. 15:35
inkább ne a lehető legrosszabb szerintem.
988. niki607
2010. jan. 27. 15:25
Egy darabig bírom de mindíg előjön hiszen nekem is szükségem van érintésre. Nincs valamilyen módja hogy rájöjjön a hiányomra. Esetleg egy sms a telefonombam amit ő megnéz
987. niki607
2010. jan. 27. 13:15
Csak az a baj hogy próbáltam nem törődni vele, de sajnos rosszul esik hogy ő nem csinál semmit, mert én is ember vagyok és nekem is szükségem van szeretetre. A babtervezéssel pedig az a gond hogy eddig ő is szerette volna de mikor megsértődött és mondtam amit mondtam a gyerekről, azt mondta hogy most már ő gondolkodik rajta. De tudom hogy szeretne mert neki minden vágya volt a gyerek és sóvárog utána ha meglát egy gyereket.
986. Doro77
2010. jan. 27. 13:05

...hát nehéz ügy.

én csak magamból indulok ki.

mikor túl sok vagyok akkor távolodik és kevésbé "kedveskedik",ha én távoldok akkor meg ő jön..

sajnos ez ilyen.

mi lenne ha beszélnél arról hpgy sazerinted eljött az ideje annak,hogy gyermeketek szülessen,és nekikezdenétek komolyan a baba"gyártásba"?

mit szólna?

de lehet az lenne a legjobb,ha nem törődnél azzal mit csinál,azaz mit nem csinál.Csak azt tennéd amit te szeretnél?Ha meg akarod ölelni,tedd meg.ha fogni akarod a kezét tedd meg.

Tojd le a büszkeségét,és meg fog törni!!!Ez biztos.Ne törődj azzal,hogy most olyan amilyen!Törődj magaddal!!!!!!!

Szeretkezz vele szenvedélyesen,mutasd ki mennyire szereted.Ez ellenkezője annak amit írtam,de ez is egy út.

Főjjön ő a levében,te meg legyél boldog,és ne törödj azzal mit mutat ki,azt tudod hogy szeret,te kellesz neki,akkor hidd el,és kezd el a babatervezést!!!

2010. jan. 27. 13:01
Azt meg egyenesen meg tiltotta hogy én is lefeküdjek valakivel kérdeztem miért azt mondta hogy nem tudja hogy belőlem mit hoz ki ha megteszem.
984. niki607
2010. jan. 27. 12:52
Köszönöm válaszod és én is így látom, tehát van benne igazság amit mondasz. Én is azt várom hogy ha én megölelem akkor ő azt viszonozza, de nem és ez nagyon rossz. Én is azt hittem az elején hogy megcsal, de kiderült hogy nem. Látom a dolgaiból hogy hiányzom neki csak nem mondja, csak az a baj hogy én ezt nem tudom csinálni 5 évig, mert szeretem és gyereket szeretnék. Tudom hogy ő is mert sóvárog utána, és ezt mondta is, egy másik embernek hogy milyen jó hogy neki már lesz. Nem tudnák mégis valamit tenni hogy ez megváltozzon, beszélni vele vagy ilyesmi. Azt hogy ritkítottam az ölelésekből stb. azt már csinálom egy ideje, várok, hagyom hogy nyugodjon le, és látszólag már az is, mert erre már én is gondoltam de mégis semmi.
983. Farkas T (válaszként erre: 981. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:44
Négy hónapja vallotta be három hónapig tartott éjszakás műszakban.
982. Farkas T (válaszként erre: 980. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:42
Ezt a hibát én is elkövettem de csak az utolsó öt évben de még mindig én tettem többet ezt nem úgy érzem.A szüleinek azt mondta hogy én azt akarom tőle hogy kedves velem nem érti miért vagyok ilyen miért nem tudom elfelejteni hiszen meg engedtem hiába mondták neki hogy ez azért nem így van "kedves kislányom neked is engedned kéne nem csak az uradnak"
981. Doro77 (válaszként erre: 979. - Farkas T)
2010. jan. 27. 12:36

..az elmúlt 5 évben?és ebből te semmit nem vettél észre?már hogy nem jó neki...

vagyhát azért ahol 4 gyermek van ott nehéz megoldani egy egy hancúrozós estét....

mikor is csalt meg,és mennyi ideig?

980. Doro77 (válaszként erre: 978. - Farkas T)
2010. jan. 27. 12:34

sokszor csak évek múltán látjuk be miben hibáztunk,és mit kellett volna másként tenni.

Az én esetemben elég szemét módon sikerült ráébrednem mit csesztem el,és miben kellett volna másként viselkednem.

Ő még nem jött rá,mert azért nyilván annak is oka volt hogy én nem nyiltam meg,nyilávn ő is megbántott,de ő úgy érzi mindig mindent megtett értem,ami igaz,de pl. mikor 2 kicsivel otthon egyedül várod hogy hazajöjjön a párod,és az meg arra vágyik csak pihenjen vagy ilyesmi,akkor neked is tele lesz a hócipő,úgyhogy egy kapcsolatban mindkettőnek engedie kell,és mindkettőnek fel kell ismernie hogy miben hibázik,és tudni kell bocsánatot kérni,és kiengesztelni a másikat,akarni kell jól csinálni nem pedig letojni,majd lesz valahogy.

979. Farkas T (válaszként erre: 977. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:31
Nem érte meg neki mert csak engem választott és nem a gyerekek miatt az elmúlt 5 évben nem volt velem jó azt mondja meg most párszor felébresztette a kisördögöt és most megint jó.
978. Farkas T (válaszként erre: 975. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:27
igen erre törekszem,hogy együtt menjünk pszichológushoz mert a valódi okot nem mondja el amikor egyedül ment el.
977. Doro77 (válaszként erre: 976. - Farkas T)
2010. jan. 27. 12:27

..és ki akarta próbálni mással?Esetleg együtt nem volt jó?oké.kimondtad,mert arra késztett,bár lehet erre aztmondja,annyira nem érdekelt téged mit tesz,hogy azt gondolta ez sem fog....legjobb védekéezés a támadás.

szóval megmondtad,menjen.ment.és?jobb volt mással mint veled?

megérte neki?

976. Farkas T (válaszként erre: 972. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:24
Mert szűz volt mikor elvettem,a lelki ismerete vagy hogy ezzel tudjon zsarolni ha szóba hozom "te megengedted akkor miért hozod fel?"
975. Doro77 (válaszként erre: 973. - Farkas T)
2010. jan. 27. 12:22
...ismerős.Ő valóban az a kedves ember amit kifele mutat.De neked kiadhatja a fájdalmát,amit lehet hogy maga sem tud kifejezni mi okozza,miért van.Nem tudom meddig voltatok boldogok,vagy mióta van ez nálatok,esetleg neki nincsenek-e saját magával kisebbségi érzései,téged esetleg jobbnak talál sajtá magánálk,ilyesmik.Arra utal amit írsz hogy valóban vannak neki pszcihés gondjai,de az okora kellene rájönni,mert mindennek oka van,mégha nem szeretjük belátni akkor is.
974. Doro77 (válaszként erre: 969. - .Saida.)
2010. jan. 27. 12:19

...nem tudom házas vagy-e,gyerekek vannak-e,nem is biztos hogy lényeges.

Ha pár éve ismerném és nem lennének gyerekeink,és ilyet tesz,egész biztos vagyok benne,hogy kiadom az utját.

Abban nem értek egyet,hogy ha szeretjük a másikat akkor nem vagyunk képesek arra hogy megcsaljuk.

Dehogynem.Emberek vagyunk sajnos.

DE.Én sem voltam képes arra hogy megcsaljam.Még a kapcsolatuk elején volt,pultos voltam egy szórakozóhelyen,és votl egy konkrét pasi aki nagyon odavolt értem,éehet csak d***ni akart,de a lényeg,hogy nagyon bejött az nekem,ahogy udvarol,és ahogy teszi a szépet.Párszor taliztunk,kb. 3x-orra felmentem hozzá,volt csók,simi,de mikor a gatyáját vette le,akkor megijdetem és kitisztultam.Te jó ég,mit csinálok,nem akarom,szeretem a párom,fogtam magam eljöttem ,azóta sem láttam,viszont van egy olyan tény,nem is lett volna okom megcsalni,mert mindent megtett értem,odavolt meg vissza,és boldogok voltunk,csak én fiatal kis hülye voltam,de hála végülis nem csaltam meg.De ha úgy éreztem volna hogy nem szeret,és van valakije,akkor szerintem gondolkodás nélkül belemegyek és nem azéárt mert akarom,hanem mert dfke én is megteszem.És szeretem a párom akkor is,sőt lehet egy ilyen affér után jövök rá,mennyire szeretem, és nem tudok,és nem is akarok nélküle élni.

Ez csak egy vélemény,én így gondolom.

Ja és az hogy itt a megcsalt nők többnyire meg akarnak bocsájtani,azért van,mert ismerik a párjukat,ismerik az elmúlt 7-25 évet amit együtt töltöttek,és van közös gyerek,közös vagyon,és látnak esélyt arra hogy túllépjenek rajta,ami nem könnyű,sőt lehet hogy lehetetlen,de megpróbálják,nem pdig kidobják az ablakon.

Amíg nem kerültem ilyen helyzetben,én is azt mondtam soha nem bocsájtanék meg.Sőt van mikor ezt is érzem.

De aztán aszívem más súg. :)

973. Farkas T (válaszként erre: 971. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:19
Hát nekem lehet hogy nem is volt büszkeségem mindég nekem kellett vele foglalkozni stb.Ő ha szóvá tettem csak annyit mondott nem tudja kimutatni az érzéseit.Nekem van egy gyanúm amit mások is beigazoltak pszichés okai vannak ahogy viselkedik nem csak velem a gyerekekkel is a külvilágnak meg azt mutatja hogy milyen kedves aranyos,otthon meg sárkány,érzelmi kilengései vannak,
972. Doro77 (válaszként erre: 968. - Farkas T)
2010. jan. 27. 12:10
...de ő miért akarta hogy te kimond hogy lefeküdjön mással,vagyis egyáltalán miért akart lefeküdni mással?!
971. Doro77 (válaszként erre: 965. - Niki607)
2010. jan. 27. 12:08

Nem akarlak megijeszteni de nálam ez az állapot majdnem 4-5 évig tartott.

Addig prtóbálozott kedves volt,én is szerettem,csak nem tudtam nyitni felé,mert féltem...féltem túlságosan is kötődni hozzá.Nem tudtam kimutatni az érzelmeimet,pedig nagyon szerettem,és nagyon jól esett mikor jött puszi,ölelés,velem foglalkozott,de mégis sokszor olyan voltam mint akit nem érdekel,pedig dehogynem.Csak ott volt valami láthatatlan fal,amin nem tudtam én kitörtni.

MOstmár ott tartunk,hogy ő leszokott arról hogy mindig jöjjön,etyempetyem nyuszipsuzi,meg ilyesmik,arra fogja már öregszik...,de a megcsalás és lebukás után próbálkozpott,de én megint bezárkoztam.Aztán kinyiltam,akkor ő zárkozott be,mert állandóan kérdeztem miért,hogy mikor hányszor stb.,és ez így megy megint 1 éve,hol ő van oda,hol én vagyok oda,ritka hogy egyszerre legyünk ugyanolyan intezitással oda a másikért.

Most én is azt próbálom,hagyom őt,elengedem érzelmileg,és akkort majd ő fog teperni,és akkor nem fogom elrontqani semmivel,se egy kérdéssel,amire úgy is tudom a választ,se azzal túl sokat adok,se azzal túl keveset,megpróbálom a mérleget egyensúlyba tartani!

Megértelek,de látod igaz,ha később mész,vagy több időt vagy távol tőle,már hiányzol neki,csak ezt nem fogja az orrodra kötni!!!

Csak így tovább,hidd el előbb utóbb megjön az esze,vagy eljön az az idő,hogy már nem fogja érdekelni a makacssága és büszkesége,és ő fog majd odamenni hozzád!!!

de ez neki nagyon nehéz.mert tudod mikor egy ember ezt érzi,azaz iylen büszke,akkor neki az nagy dolog pl. ha ő megy oda és öleli meg a másikat,de ha az a másik pont akkor nem olyan intezitással ölel vissza,vagy nem annyira erősek az érzelmei,akkor az aki feladta a büszkeségét (persze ez hülyeség,csak aki kigyógyult ebből az látja már be)és odament megölelni az egyént,akkor mi az hogy az nem ájult el tőle?!

Hú hányszor éreztem ezt!Mikor nagy kegyesen megöleltem,vagy ilyesmi,és akkor ő pont nem úgy reagált ahogy én vártam el(nyilván rá is hatással volt az amilyen voltam)akkor én voltam a legjobban megsértve és megalázva hogy nem azt és úgy csinálja ahogy én akarom

Csúny aegy természet,de valószinűleg ő sincs megbékélev esaját magával és tudja hogy nem helyes amit tesz,csak a kiutat nem látja még,vagy nem tudja megtenni,mert a büszkeség nagy úr ám,de nagy baromság is!!!!!!!!!!!!

970. Farkas T (válaszként erre: 969. - .Saida.)
2010. jan. 27. 12:07
Szia ennyire nem egyszerű van 4 gyerekünk és velük mi lesz kértek hogy ne menjek el szükség van rám.
969. .Saida.
2010. jan. 27. 12:04
Engem ha egyszer megcsalna a párom otthagynám akkor is ha szeretném, a szerelem elmúlik egy idő után és találsz másik párt. Én nem tudnám elviselni azt a tudatot h képes volt más nővel együtt lenni miközben állítólag engem szeret. Eleve ha igazán szeretek valakit (és ezt nem feltétlenül a szerelemre értem) nem csalom meg, már csak azért sem mert tisztelem annyira h ne alázzam meg azzal h megcsalom. Én nem bocsátanék meg, az tuti. És aki egyszer megteszi 90% h megteszi másodszor is.
968. Farkas T (válaszként erre: 967. - Doro77)
2010. jan. 27. 12:02
Nálunk nem,évekig gyötört hogy kimondjam hogy feküdjön le valakivel és megtudja milyen mással.
967. Doro77 (válaszként erre: 962. - Farkas T)
2010. jan. 27. 11:58

....ismerve téged,a hozzászólásaidból,nem hiszem hogy visszaadná az önbecsülésedet,sőt,nem tudnál tükörbe nézni,mert olyanná váltál,mint amilyen az aki veled csinálta.Abban segít egy flört,hogy jobb pasinak érezd magad,de tudod én már rájöttem,nem attól leszünk jó nők vagy pasik,hogy azt elmondják nekünk,hanem ha mi saját magunkat olyannak látjuk amilyenek vagyunk,és elfogadjuk magundkat,vagy ha vannak kisebb hibák,akkor próbálunk javítani rajta.Ha helyes önértékelése van egy embernek,akkor talán még nem is féltékenykedik,hát még a többi agyrém...

bárt ha megcsalnak,akkor eléggé nem hisszük el jók vagyunk,de tudjátok,ez sem azért történik többnyire,mert a megcsaló jobbat választ tőlünk,inkább a helyzetet válassza mint a szeretőt,és hagyja magát sodródni.Persze vannak kivételek,de többségében,ahol nem akarnak elválni,csak félrelépnek,mert úgy alakult,arra érvényes ez.

2010. jan. 27. 11:57
Nekem nem megy a megbocsájtás nem tudok túl lépni egyiken se.
965. niki607
2010. jan. 27. 11:56
Pedig most akartam vele beszélni hogy most mi van meddig lesz még ez így, mert az utóbbi egy-néhány hétben nem tettem ezeket a dolgokat, nem mondom neki hogy szeretem, nem fogom meg a kezét, nem őlelem meg. Nem teszem ezt minden nap, ez a baj tehát ezen nem nagyon van mit ritkítani. Az tény hogy ha sokáig vagyok lent a konyhában vagy nem lát vagy később megyek haza a munkából kérdezi hogy hol voltam, mer nem látott, mit csináltam. Csak szerintem ő túl makacs lesz ahhoz hogy belássa hogy hiányzom neki, biztosan így van, de még sem közeledik.Most ebédszünetem lesz egy fél óra de várom a válaszod.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook