Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... fórum

Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 12. 15:48
Nem vagyok a hűség bajnoka, de tudom, milyen érzés, amikor az embert megcsalják; tudom, milyen éveken át egyedül élni szeretet nélkül.
269. c33bd8536b (válaszként erre: 266. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 15:43
Zsóka, nem azért "menne félre", mert a férjének gondjai vannak, hanem mert a férje impotens. És neki még szüksége van a szexre, miközben a férje már nem igényli.
268. c33bd8536b (válaszként erre: 249. - @IviBaba@)
2011. febr. 12. 15:38

Kívánom, hogy soha ne csalódj!


Már csak azért sem, mert a te idealista felfogásoddal, elég nehezen tennéd túl magad rajta.


Én nem arra építettem a házasságomat, hogy mindketten tökéletesek vagyunk, és ezentúl soha senkit nem veszünk észre. 22 évesen, mikor férjhez mentem, egy pillanaig sem gondoltam, hogy ezentúl, egy életen keresztül, soha senki nem jöhet nekem, vagy neki.


A testi hűség nekem nem különösebb érdem. Mindenki lehet gyenge egy pillanatra. Emberek vagyunk, és hosszú az élet. A bizalom nem erről szól. Hanem arról, hogy nehéz helyzetben számíthatsz-e a másikra. És hogy válsághelyzetben fel tudod-e mérni, mi a fontosabb.

267. Müzliszelet (válaszként erre: 266. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 15:25
Szervusz Zsóka!Neked, mint a hűség bajnokának mégiscsak válaszolok.Nem két, hanem majdnem három éve tengődöm szex nélkül! Elhiszem, hogy neked ez nem jelent gondot, nyilván sosem számított igazán. Én viszont egészséges, 43 éves, csinos és vonzó nő vagyok! Egyszer már depressziós lettem emiatt a helyzet miatt! Egészségügyi diplomásként tudom, hogy ez az állapot nem fog változni. Tehát ítélj el érte te vagy bárki más, nem fogok eltemetkezni ilyen fiatalon, valamiféle félreértelmezett múlt századi hűség-fogalom miatt. Elhagyni nem fogom a párom, de amire szükségem van, azt megszerzem és pont.
2011. febr. 12. 15:15

Ki tudja, hogy mi állhat a funkciózavar mögött?

Nem mennék félre csak azért, mert gondjai vannak!

265. c33bd8536b (válaszként erre: 254. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 15:11
Ne haragudj, de a példád nem releváns. A topicindító férje nem pillanatnyilag beteg. Náluk ez egy több mint két éve állandósult állapot, ami nem valószínű, hogy javulni fog, mert telik az idő, és ha az illető férjet 56 évesen nem érdekli a szex, nem valószínű, hogy 60 évesen jobb lesz a helyzet.
264. harminchatos (válaszként erre: 1. - Müzliszelet)
2011. febr. 12. 12:25

ha szüksége van, meg is fogja magának keresni

az erkölcsi skrupulusok egyszercsak eltúnnek, és akkor már arra fog gondolni, mint a fogászaton: miért nem hamarabb?


de veszélyes dolog, belebonyolódhat a kapcsolatba úgy, hogy az "igazi" tönkremegy


mérlegre kell tenni, megéri, vagy nem

263. 68cdf054fc (válaszként erre: 260. - 4b138bec0c)
2011. febr. 12. 11:55
de inkabb azt nezem ki , hogy te utalod a kulfoldi embereket.
262. 68cdf054fc (válaszként erre: 260. - 4b138bec0c)
2011. febr. 12. 11:53
Akkor lett volna okod itt ugatni ha azt irom hogy magyar vagyok es magyar az anyanyelvem, de nem, ezert nincs jogod itt lemondani es ezen lovagolni 1hetig.De tudod mit meg akkor sem, mert ez nem a birosag:D
261. syria (válaszként erre: 260. - 4b138bec0c)
2011. febr. 12. 08:44

Attól, hogy nem tartod magad nagyképűnek, a megnyilvánulásaid még mutathatnak mást. Úgyhogy figyelj oda!


Légy erős: ha valaki "ugrik" a rémséges helyesírásra, akkor az én vagyok. Ám kell egy kis intelligencia, hogy bizonyos esetekben az ember túllépjen azon, ha valaki "hasogassa" a fülünket a lehetőségeiből adódó hibákkal, vagy ami még rosszabb: a trehányságával.

260. 4b138bec0c (válaszként erre: 259. - Syria)
2011. febr. 12. 08:27

Tudod mit, nem is reagálok erre.

De, mégis. Én nem sértegettem senkit, csak én is "reagáltam" arra, amit írtak. Nem tartom magam nagyképűnek se, ahogy azt lentebb írtad.

Egyszerűen csak, miután mániám a helyesírás, nem tudom befogni a szám, becsukni a szemem, amikor valakinek rémséges a helyesírása. Látod, erre lehet, hogy kéne gyógyszer, de valszínű elgurult:)

259. syria (válaszként erre: 258. - 4b138bec0c)
2011. febr. 12. 08:14

Mégsem hagynak hidegen, ha küldözgeted a jeleket. Tehát a tetteiddel meghazudtolod a szavaid.


A gyerekszoba ott kezdődik, hogy az ember nem sérteget másokat holmi helyesírás, köszöngetés reklamálásával.

Az érzékeny lelkedre szükséged volna gyógyszerre! Vagy elgurult?

258. 4b138bec0c (válaszként erre: 257. - Syria)
2011. febr. 12. 08:06

Jó reggelt!!

Engem az ilyen beszólások hidegen hagynak, de úgy vettem észre neked sem volt gyerekszobád...

Ami persze egyeseket nem zavar, engem viszont nagyon is!!

Dilibogyóra, szerencsére nincs szükségem, köszi az aggódást:)

Te viszont így korán reggel bekaphatnál egy nyugtatót! :)

257. syria (válaszként erre: 251. - 4b138bec0c)
2011. febr. 12. 07:51

Drágaságom!

Először: jelküldés helyett inkább a fórumon fejtsd ki a véleményed a neked nem tetsző válaszról.

Másodszor: ha azt gondolod, hogy a köszönésmániáddal megváltoztathatod egy régóta jól működő honlap bevett szokásait, akkor lehet, hogy szükséged van dilibogyóra. :)

256. 9536810fa1 (válaszként erre: 253. - 07c4794583)
2011. febr. 12. 07:22

"Az a helyzet, hogy semmi más nem ad nagyobb biztonságot és boldogságot az életben, mint amikor valaki biztos magában és az értékrendjében."


így van... :) az értékrend pedig emberenként változik, de nagyon igaz gondolat, amit írtál. :)

255. veledjooo (válaszként erre: 254. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 07:11
Jogos! Én is csak pillázok, hogy hiányzik a szex... meg nemtom. Nekem is hiányozna biztos, de az alap, hogy szeressem és nem kicsit, akivel szexelek... így hogy SZEX, így nem tudna hiányozni... VELE A SZEX, nah... az viszont biztos! ;))
2011. febr. 11. 21:32
Mi nők, marhára fel vagyunk háborodva, amikor a férfi azért csalja meg vagy hagyja el a nőt, mert a nő pillanatnyilag súlyos beteg (itt gondolok méh vagy emlő eltávolításra); de mindenképpen nagy műtét miatt, aminek következtében hosszabb ideig nem lesz képes nemhogy testileg, de még lelkileg sem szerelmi életet élni. Akkor ez fordítva is ugyanígy működik??? Mert ha én szeretek valakit, legyen az bármilyen beteg, el nem, hagyom; meg nem csalom! És segítek neki tízezerrel, hogy meggyógyuljon!! Mert vele szeretnék élni és megöregedni, nem pedig xy-nal.
253. 07c4794583 (válaszként erre: 252. - Müzliszelet)
2011. febr. 11. 21:13

Az a helyzet, hogy semmi más nem ad nagyobb biztonságot és boldogságot az életben, mint amikor valaki biztos magában és az értékrendjében.


Te láthatóan tudod, hogy miről mit gondolsz, és mik a határaid - nem azért tetted fel a kérdést, mert ettől fórumtól várod a megoldást, hiszen a határozott elképzeléseid megvannak (amikkel egyébként privátban nagyjából egyet is értek).


Éppen ezért nem szükséges az igényeink és véleményünk másra kényszerítése, sem a másik értékrendje szerint élés - a hálószoba az ember titkainak része és mégis az ember személyiségének része. Szerintem te lelkileg egy kiegyensúlyozott, önismerettel rendelkező és önkritikát is gyakorló ember vagy, lényeg, hogy szimpatikusnak találom a hozzáállásod, és csak így tovább. :-)

252. Müzliszelet (válaszként erre: 251. - 4b138bec0c)
2011. febr. 11. 20:56

Kedves Bence! Nem tűntem el, szorgalmasan olvasom a hozzá szólásokat és pompásan szórakozom. Senkit nem akarok megbántani az álláspontja miatt, én mindössze a véleményekre voltam kíváncsi. Nem akartam senkivel sem vitába szállni és ráerőltetni az én álláspontomat. Mint említettem, nem hajtépős fórumnak szántam ezt a topicot. meg is lepett, hogy ilyen sokan hozzá szóltak, úgy látszik nagyon beletenyereltem...:)))

Változatlanul fenntartom, hogy fiatalabb koromban én is másképpen láttam a dolgokat, a hűség kérdését is. Az ember hű maradhat akkor is a párjához, ha a testi szerelmet mástól kapja meg. Lehet ezzel vitatkozni, de nem érdemes, mert ahogy én sem akarok az igazamról senkit meggyőzni, úgy én sem hagyom magam másoktól. Ha valakinek nem fontos a testiség, az az ő dolga. Legalább van mire ráfogni, miért hűséges.

Viszont akinek fontos, az tudja, hogy szex nélkül is lehet élni, csak nem érdmes.

Nos, röviden ennyi, jóccakát mindenkinek, megyek bingózni :))))

2011. febr. 11. 19:19

Szép estét!

Vajon hol van a fórum indítója?!

Elég régóta hozzá sem szólt a témához...

Visszaolvasva, meggondoltam magam: tényleg csak egyszer élünk, és az élet oly rövid...

Ha valaki úgy gondolja, hogy nem tud szex nélkül létezni, akkor szexeljen, és ha ez nem megy házasságon belül, akkor majd megy máshol/máshogy!!

250. @IviBaba@ (válaszként erre: 249. - @IviBaba@)
2011. febr. 11. 18:34
ja édesanyjára ütött amúgy , aki úgy volt tizenakárhány évig hűséges hogy a férje csalta, de nem titokban!
249. @IviBaba@ (válaszként erre: 248. - C33bd8536b)
2011. febr. 11. 18:33

Ha már nem vagyok biztos benne, akkor a kapcsolatomban sem ergo mire építettem a házasságom? :D

Én biztos vagyok az ő hűségében, ha az előző 32évét nézem élete során :D

Amúgy 24 :)))

248. c33bd8536b (válaszként erre: 245. - @IviBaba@)
2011. febr. 11. 17:04
Kedves ivibaba, 25 éves vagy, ha jól láttam. Honnan tudhatod, hogy az elkövetkezendő 10-20-30 évben nem fog megcsalni a párod? Honnan tudhatod, hogy mi lesz 20 év múlva? Az ember még önmagában sem lehet biztos. Hát még egy másik emberben?
247. syria (válaszként erre: 231. - 4b138bec0c)
2011. febr. 11. 16:34
Kapaszkodj jól bele a székedbe, nehogy még a végén elszállj magadtól! :(
246. 68cdf054fc (válaszként erre: 245. - @IviBaba@)
2011. febr. 11. 13:03
Ugyehogy van?:) orulok hogy vannak meg azert akik pozitivan lassak a dolgokat:)
245. @IviBaba@ (válaszként erre: 175. - 68cdf054fc)
2011. febr. 11. 08:44
Nem csak egy nő, de én is csatlakozom :) NEkem a legelső kapcsolatom volt 3év de 1év után megcsalt -amire én javában adtam okot, aztán szétcsaltuk egymást és tönkretettük azt a kapcsolatot. Míg élek nem felejtem mennyire szerettem....de sokat tanultam abból a 3évből és most Én is éreztem egy olyat,amit sehol egyik férfi mellett sem, Biztonságot, szeretetet,tiszteletet és valamit ami megfogalmazhatatlan....és érte eldobtam az sok pénzt, a világutazást mindent és tudom,hogy megérte. Nálunk is ez van, Ő nem fog megcsalni, és Én sem. Hiába jönnek csábítások az élet útján, van ami többet ér egy pár órás mámornál...
244. @IviBaba@ (válaszként erre: 165. - 4b138bec0c)
2011. febr. 11. 08:36
Szivesen megnézném eszmecseréd a férjemmel.....ÉG és FÖLD :) Szerinted nincs hű férfi, Én mégis találtam :) 2évig nem volt nője de nem feküdt le csak 5ször egy régi csajjal,mert nem érdekelte a kaland...már családra vágyott és EGY nőre :)) Előtte 5éves kapcs. végig hű volt...had ne soroljam :) És persze elsődlegesen másoktól hallottam,utána ő is megerősítette...
243. @IviBaba@ (válaszként erre: 147. - Elszabadult hold)
2011. febr. 11. 08:28
egyetértek :) szépen van megfogalmazva :) A szex nem minden!
242. 68cdf054fc (válaszként erre: 240. - 4b138bec0c)
2011. febr. 11. 07:59
Mindvegig itt volt:DD
241. 68cdf054fc (válaszként erre: 230. - 4b138bec0c)
2011. febr. 11. 07:58
,,de a szüleidtől csak eltanultad,,...barcsak.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook