Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... fórum

Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
90. 4b138bec0c (válaszként erre: 89. - A14deb9047)
2011. febr. 6. 16:14
Nem öreg, de ha képtelen a házas életre, akkor érezheti magát akár annak is!! Joggal:(
2011. febr. 6. 16:13
Egy 56 éves férfi még nem öreg!!
88. 99c6cef036 (válaszként erre: 1. - Müzliszelet)
2011. febr. 6. 15:31
szerintem nagyon vak volt szegenyke amikor osszekototte az eletet egy oreg pasival,vagy sok penze volt az oregnek,ha nem akarja felrugni a kapcsolatot akkor csak az almodozas marad neki.
87. missanonim (válaszként erre: 86. - Müzliszelet)
2011. febr. 6. 11:00
Ezért írtam amit írtam, hogy ezek megtapasztalásához idő kell, és az élet hozza meg a tapasztalatokat. Amik néha nagyon keserűek sajnos.
2011. febr. 6. 10:54
Köszönöm mindenkinek a véleményét.Természetes, hogy ezt a szituációt mindenki illetve a legtöbben másképp éli meg, ítéli meg. Mivel mindenki saját magából indul ki, nyilván nem egyezhetnek a vélemények. Én nem vagyok egy mártír alkat, nem érzem magam becstelennek sem, mert 2,5 éven át türelmes voltam, minden orvoshoz, természet gyógyászhoz elmentem a párommal. Most is szeretem és eszemben sincs felrúgni a kapcsolatunkat, de eltemetkezni sem vagyok hajlandó. Azért örülök, hogy akadtak olyanok, akik megértettek. Ja, és fiatalabb koromban én is nagy harcosa voltam a hűségnek, amíg az élet meg nem tanított rá, hogy örök szerelem és hűség nem létezik. Engem is megcsaltak, ráadásul ok nélkül, gondolom felesleges leírnom, milyen érzés volt. Nem a jelenlegi párom, tehát nem valamiféle kicsinyes bosszúról beszélek. Ez még 15 évvel ezelőtt volt, egy olyan kapcsolatban, amely minden tekintetben jól működött-szerintem-!!!! Az akkori párom szó nélkül megcsalt, még csak nem is diszkréten és nem is volt hajlandó megindokolni....nah erről ennyit.
2011. febr. 6. 10:40
Mások vagyunk, tényleg. Én is azt mondom, hogy a fórumindító tegye azt ami neki jó. Mindenki a saját normái szerint kell döntsön és elítélni senkit nem ítélhetünk el. Szerencsére nem voltam még olyan helyzetben, mint a fórumindító, de ha egyszer ide kerülnék, nem biztos hogy a tökéletesen erkölcsös nő szerepét akarnám magamnak.
84. 3e97c47bc4 (válaszként erre: 83. - Missanonim)
2011. febr. 6. 10:38
így van
2011. febr. 6. 10:37
Mindenki más, mindenkinek mások az erkölcsi normái, mindenki másra vágyik. Így mindenkinek magának kell döntenie.Egy biztos: A mártírkodásnak semmi értelme nincs. A hűséget pedig soha, senki nem fogja megköszönni.
82. veledjooo (válaszként erre: 79. - Krisztinucika)
2011. febr. 6. 10:27

Hát én nem vagyok mai pipi, de érzelemmentes d...s még nem volt az életemben, és megmondom a frankót elképzelni se tudom, hogy milyen az... kb. a tornaórához hasonlítanám így látatlanban...

Ahol érzelmek vannak és valósak, ott szerintem nincs helye máshol szexelgetésnek.

"Miért gondolod, hogy a tied a helyes és a jó? " Nem gondolom, ezért írom oda általában... mindenhova, hogy "szerintem" ... vagy "gondolom" vagy "én így látom" . ;))

81. krisztinucika (válaszként erre: 77. - Missanonim)
2011. febr. 6. 10:22
Igazad van, hosszú távú hűség nincs. És az is kérdés, hogy hol kezdődik a megcsalás. Ki az a nő, aki tiszta szívvel ki merné jelenteni, hogy soha, gondolatban sem csalta meg a párját, nem tetszett neki senki más élete párján kívül. És persze mindezt jó pár együtt eltöltött év után jelentse ki:)
80. missanonim (válaszként erre: 72. - @IviBaba@)
2011. febr. 6. 10:18
Nagyon fiatal vagy! 25 évesen én is az igazság és a hűség bajnoka voltam.Húsz év múlva teljesen másként fogsz mindent látni. Hiába magyaráznám most Neked, amit gondolok, mert anno nekem is hiába tették, kikértem magamnak. A tapasztalat az, ami megtanít dolgokra...
79. krisztinucika (válaszként erre: 76. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 10:17

Mindenkinek mások az "erkölcsi normái". Miért gondolod, hogy a tied a helyes és a jó? Ki határozza meg azt, hogy milyen kell legyen egy épkézláb nő? Miért kellene mindegyikünknek egyformán gondolkodni?

És igen, egy érzelemmentes d..s is lehet jó:) Az érzelmek megvannak máshol, ez szex. Természetesen sokkal jobb, ha a szex ott van ahol az érzelmek. Na de ha ott egyszer nincs?

78. Frontember (válaszként erre: 76. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 10:16
Ez normális férfinál is hasonlóan működik....
2011. febr. 6. 10:15
Müzlivel teljesen mértékben azonosulni tudok, egy korúak vagyunk.Ez az a kor, amikor egy nőnek lassan beköszönt a változó kor- ha csak meg nem történt már- és rádöbben, hogy a visszaszámlálás az ő életében is megkezdődött. Ennek ellenére -én úgy érzem- nőiességünk csúcsán vagyunk: tisztában vagyunk a vágyainkkal, a testünkkel, nincs pici gyerek, nincs zavargáló szülő, túl vagyunk a karrierépítésen, ebben a korban már abszolut céltudatos a nő, igazán NŐ már. A szexualitás már valódi örömforrás ebben a korban, nincs a fél füled a gyerekszoba ajtón, stb. 2,5 év szex nélkül maga lehet a pokol. Emberek akkor is megcsalják a párjukat,ha nincs hasonló probléma, ezzel a problémával kiegészülve pedig szinte érthető az igény. Honnan lehet pl. tudni, hogy Müzli férje nem lépett-e félre anno? Sajnos az ilyen szituban önzőnek kell lenni, mert ha Te magad nem gondoskodsz a saját örömödről, akkor senki nem fog! Tudom, hogy sokan felhördültök, tegyétek! 16 év hűségben eltöltött házasság mellett maga az élet volt a tanítom, tudom miről beszélek. A hosszú távú hűség csak a mesében létezik. Én sem hittem volna, de ez tény, és ezt a megállapítást nemcsak a saját példámra alapozom.Úgyhogy én maximálisan Müzli mellé állok.
76. veledjooo (válaszként erre: 73. - Krisztinucika)
2011. febr. 6. 10:11

.. értem, szóval, ahogy alább írták egy nő jóóó nemi élete ekkor arról szól, hogy érzelemmentesen d.g egyet.. vagy kettőt.... Szerintem egy épkézláb nőnek eleve onnét indul a dolog, hogy érez és nem kicsit... és utána jöhetnek az egyéb dolgok...

... vagy ezt is benéztem.. ;))

75. veledjooo (válaszként erre: 71. - Krisztinucika)
2011. febr. 6. 10:09

... hát ha valakinek ez belefér az erkölcsi normáiba, szerintem tegye... őneki úgy se lehet megmagyarázni, hogy miért nem kellene.

Akik nem csalják a párjukat, nem járnak félre, ők nagy többségben nem azért nem teszik, mert mi van, ha kiderül, hanem azért mert mert bizonyos értékeket nem hágnak át, mert nem tudnak...

... gondolooooom... ;)

74. @IviBaba@ (válaszként erre: 71. - Krisztinucika)
2011. febr. 6. 10:08

megkaphatja....de miért kell másokat nézni? az egész világ erről szól: Ja, hogy Ő is? Akkor én miért ne?

Na ne már....

2011. febr. 6. 10:07
43 és 56 éves korban már senki sem szívesen rúgja fel a házasságát, de ahhoz, hogy ez a házasság működjön, mindkét félnek jól kell éreznie magát benne. És az kinek jó, ha a nő tele van fusztrációval, elfolytott dühvel a meg nem élt nemi élete miatt?
72. @IviBaba@ (válaszként erre: 69. - Missanonim)
2011. febr. 6. 10:06

Ha a szíved mélyén belegondolsz nem azt bántad meg hogy hűséges voltál,hanem a rosszul megválasztott partnerrel folytatott kapcsolatot,nem?

Ne haragudj, de én nem tudom elképzelni hogy az ember azt bánja meg amit helyesen cselekedett és nem alacsonyodott le azokhoz,akik így rongálják a kapcsolatukat és lelkiismeretüket.

2011. febr. 6. 10:04

Milyen érdekes: egy halom férfi csalja azzal az indokkal a feleségét, hogy az asszony már nem kívánja a szexet. Aztán jön egy nő, aki nem kapja meg otthon, de mihelyt máshol keresné, rögtön mindenki a torkának ugrik. Már miért ne kaphatná meg máshol? És a férj, ha fontos neki a felesége, ez ellen nem emel kifogást. Ismertem fordított helyzetet is, ahol a nő nem volt akcióképes, egészségügyi okokból, és elfogadta azt, hogy a férje máshol kapja meg a testi boldogságot. Ettől függetlenül együtt vénültek meg.

Minden nőtől és férfitól kérdem: ha az ő párja nem lenne képes kielégíteni őt, akkor természetesnek tartaná, hogy a további életében nem lesz része szexben?

70. @IviBaba@ (válaszként erre: 68. - Sirga)
2011. febr. 6. 10:03

igen,ha nem tudja nem fáj. Na de aki megcsalta a párját? milyen a lelkiismerete hogy hazudik? és így a kapcsolat alapjait kezdi széttépni...hazugságra kezd épülni a boldogsága...

Azért sokkal jobb érzés tiszta lelkiismerettel megoldani egy problémát. Mellesleg nekünk nőknek van egy ütőkártyánk! CSÁBÍTÁS :D a saját párját mindenki elcsábította már egyszer.....

69. missanonim (válaszként erre: 42. - Kevian)
2011. febr. 6. 10:03
Én ebbe a csapatba tartozom:-) Már akik megbánták.
68. Sirga (válaszként erre: 58. - 4b138bec0c)
2011. febr. 6. 09:57
Egyetlen dologban nem értek egyet Veled. A "ha nem tudja, nem fáj" kérdésében. Ha nem érzékeli a változást, és nem is tud a megcsalásról, akkor valóban nem fáj neki. Az igazsággal ez esetben felesleges a lelkébe taposni. Ebből a szempontból jobb "tudatlannak" lenni - legalábbis szerintem. Persze, ha érzi - mert ez a valószínűbb -, akkor nem kell hülyére venni a másikat.
67. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Müzliszelet)
2011. febr. 6. 09:57

Egy kapcsolat alapja a bizalom....a hűtlenség nem fér bele egy kapcsolatba,házasságba.

Nem hiszem,hogy ne lehetne ezt a problémát is megbeszélni hiszen a férfiaknak is vannak testi szükségleteik..nehéz biztosan újra kezdeni,de érdemes. De számomra fontosabb a másik fél tisztelete,szeretete és úgy az egész életemet jelenti,nem dobnám fel 1éjjel vagy pár óra kedvéért....

66. veledjooo (válaszként erre: 63. - E14ebbbf07)
2011. febr. 6. 09:55
...ésszel? érzelemmentesen? ..hehe... az jó kis szex lesz! :))))
65. 4b138bec0c (válaszként erre: 63. - E14ebbbf07)
2011. febr. 6. 09:53
Gondolom, ha a Te férjed keresné a házon kivüli boldogságot, nálad zöld utat kapna, mert annyira szereted Őt??!!
64. Frontember (válaszként erre: 61. - Müzliszelet)
2011. febr. 6. 09:51
Úgy látom nem ismered teljesen a férfiakat....
63. e14ebbbf07 (válaszként erre: 24. - 859d58d4d8)
2011. febr. 6. 09:42

Teljesen igazad van, micsoda csúnya dolog ez? Ugyanakkor az milyen dolog, hogy ha szeretek valakit, de már képtelen vagyok kielégíteni, akkor elvárjam, hogy miattam a testi szükségleteit dobja félre, mert ez így fair. Hát nem. Jelzem ennyi erővel maszturbálni se maszturbáljon, mert mennyire beletaposna ezzel a másik lelkébe, hogy tapintatlanul jelzi ilyetén szükségleteit egy akcióképtelennek.


43 éves, nem 62. Ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyen, ez is kell. Ha maximális diszkréció mellett, ésszel, érzelemmentesen csinálja, akkor mindketten csak nyernek vele.

62. 4b138bec0c (válaszként erre: 60. - Müzliszelet)
2011. febr. 6. 09:42

Tipikusnak mondanám ezt a hozzászólásodat...

Mindjárt támadsz, mert érzed, hogy valamit nem jól csinálsz.

Egyébként, ha már itt tartunk, vehetnéd a fáradtságot, megnézni az adatlapomat: nő vagyok:)

Egyébiránt, pedig nem kell a nőket megvédeni, sajnos köztünk is vannak csalfák, csak az nem derül ki olyan könnyen: mi nagyon diszkrétek tudunk lenni, a pasik meg vakok:(

2011. febr. 6. 09:38

Még annyit hozzá tennék, hogy férfi hozzá szólóktól nem is vártam mást, a férfiak képtelenek önmagukon felül emelkedni. Még mindíg a XVI. században élnek. Nekik meg lehet csalni a nőt, a nőnek meg tűrni kell. Hát, ezen szerencsére már túlléptünk.

Az én párom már nem ismeri a vaskalapot.:)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook