Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... fórum

Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik... (beszélgetős fórum)


180. 68cdf054fc (válaszként erre: 178. - Liat20)
2011. febr. 9. 11:36
igyvan, most ha ugy allok hozza, hogy biztos megcsal, hat akkor megis fog.Akkor minek legyek vele.Amugy meg meglehet azt erezni, tudom vannak jo szineszek...de nincs olyan hogy nemvettem eszre, max.az aki vak.
179. 9536810fa1 (válaszként erre: 178. - Liat20)
2011. febr. 9. 11:33
Azon gondolkodom, hogy a "naív" vagy a "megkeseredett" a sértőbb. :)
178. Liat20 (válaszként erre: 176. - 68cdf054fc)
2011. febr. 9. 11:26

Így van ezt mindenki tudja: bizalom nélkül nincs kapcsolat! A bizalom meg nem naivság.

Elég sok megkeseredett nő van itt.

Ennyi erővel bele se menjetek egy kapcsolatba!!!...minek? Úgyis meg fog csalni...


Arra a nőre néznek fel a fériak, akinek van tartása, aki magabiztos és aki képes emelt fővel távozni!

177. syria (válaszként erre: 174. - Liat20)
2011. febr. 9. 11:16
Létezik, csak sajnos ritka, mint a fehér holló.
2011. febr. 9. 11:14
De igazabol nemis akarok meggyozni senkit, mert eggyik sem ismer minket, es nemlatnak bele a kapcsolatunkba.Enis csalodott voltam, de attol hogy bizom benne , attol meg nemtartom magam naiv buta libanak.
175. 68cdf054fc (válaszként erre: 174. - Liat20)
2011. febr. 9. 11:07
vegre valaki aki ugylassa mint en, Velem is ez volt, az elso csalt meg, nagyon fajt, de igy utolag magamat is hibaztatom. De most erzem es tudom hogy amig szeret nemfog megcsalni, ha meg mar esetleg nemfog, akkor elfog hagyni.Es forditva is igyvan:)
174. Liat20
2011. febr. 9. 11:03

Én is azt mondom a páromnak, hogy ha már nem jó többé velem, akkor inkább hagyjon el, mert jobb a fájó igazság, mint a "szép" hazugság. Ne legyen sunyi patkány. És ebben ő is egyetért velem.

Engem is csaltak már meg ráadásul a legelső szerelemben. Nagy csalódás volt... de magamba néztem és tudom, hogy én is rengeteget hibáztam.(többek közt a szexben is)

Keresztanyám is már több éve van együtt a férjével, mindketten hívők, köztük is látni a szerelmet, a tiszteletet egymás iránt. Amikor telefonon beszélgetnek akkor is szépen beszélnek egymással. Úgyhogy létezik kapcsolat megcsalás nélkül is.

173. 68cdf054fc (válaszként erre: 166. - Missanonim)
2011. febr. 9. 09:17
Persze hogy elmulik a szerelem, de jon helyette mas:)Es azhogy veledjo leirta, valami hasonlo van velunk, szinte tokeletes a kapcsolatunk,szeretjuk, es ami a legfontosabb tiszteljuk egymast, baratom szokta mondani mikor kerdem hogy ha o meg akarna csalni, elotte szakit velem, de minek csaljon meg mikor 99%kos a kapcsolatunk, en vagyok a legfontosabb az eletebe, olni tudna ertem, erzem, es tudom:)
172. 68cdf054fc (válaszként erre: 165. - 4b138bec0c)
2011. febr. 9. 09:10
en sem naiv sem pedig buta liba nemvagyok, nagyon is tisztaban vagyok hogy milyenek a pasik, es igen engem is megcsaltak, hm, lehet az en hibambol:?:Dtalan.Nemszeretem az altalanositast, attol hogy te meg a tobbi 8ilyen attol meg nembiztos hogy a masik 2is ilyen.Forditva is,8no megcsalja a parjat en benne vagyok a 2be aki nem.
171. veledjooo (válaszként erre: 170. - Missanonim)
2011. febr. 9. 08:47

... az az emberre rá van írva, ha szerelemmel szeret... higgy nekem, úgy szeretnek. :)

A fene megesz az irigységtől, de akkor is úgy szeretik egymást, ahogy még nem láttam embereket... pedig már láttam néhányat. :)

Mind érzelmileg, mind intellektuálisan olyan szinten vannak, és ami a legfontosabb, hogy mindketten, ahova nagyon kevesen érnek fel. Láttam már olyan kapcsolatokat, hogy egyik vagy a másik fél képes rá, de a párja lehúzza, és megborul a kapcsolat természetesen.

De náluk tökéletes ahogy van... ritkaság, de van ilyen... és ez jó. :)

170. missanonim (válaszként erre: 169. - Veledjooo)
2011. febr. 9. 08:44
Éltem 16 évig házasságban. Tudom, hogy lehet a másikat nagyon szeretni, mindennél és mindenkinél jobban!!!!!!!!!!!De az egy idő után nem szerelem.És nem lángoló vágyakozás.Ennek ellenére valószínűleg a mai napig abban a házasságban élnék, és szeretném a férjemet....csak ő másként döntött.
169. veledjooo (válaszként erre: 168. - Missanonim)
2011. febr. 9. 08:41

Nap mint nap találkozom velük, szinte biztos vagyok benn, hogy jobban szeretik egymást mint a kezdetekben.

Ők pl. a tipikus példája annak, hogy az ember kívül olyan mint belül... két nagyon szép fiatal ember, műveltek, intelligensek, jó humorúak... az izgalmakat nem abban próbálták megtalálni, hogy minél változatosabb legyen a házasságon kívüli szexuális életük.

168. missanonim (válaszként erre: 167. - Veledjooo)
2011. febr. 9. 08:37
Biztosan van ilyen is. Bár ha nekem valaki azt mondja, hogy ő ugyanolyan elánnal szereti és kívánja a párját 10-20 év után is, én azt egyszerűen nem hiszem el.
167. veledjooo (válaszként erre: 166. - Missanonim)
2011. febr. 9. 08:33
Ismerek ellenpéldát... Bár fiatalabbak mint én (asszonyka 34 éves, a férje 36), 18 volt a leány, amikor összekerültek, és imádják egymást a mai napig... 3 gyermekük van, és olyan tisztelettel, szeretettel, szerelemmel vannak egymás iránt, hogy hihetetlen. A következő életemben úgy szeretnék élni mint ők. Tuti megtalálták a másik felüket, és ezzel tisztában is vannak. :)
166. missanonim (válaszként erre: 164. - 68cdf054fc)
2011. febr. 9. 07:49

Jó reggelt!


Hajnika én nem akarom megvédeni a pasikat, eszembe sincs.De a legminőségibb szex is unalmas lesz egyszer. S tegyük szivünkre a kezünket, nem csak nekik, nekünk is.Sajnos rosszul vagyunk összerakva, az ember már csak ilyen állatfaj;-)

Nevezhetjük ösztönnek, a hormonok játékának stb. Indulj csak ki abból, hogy a szerelem egy kémiai folyamat, és kb. 4 évig tart.

165. 4b138bec0c (válaszként erre: 164. - 68cdf054fc)
2011. febr. 9. 07:42

Mifelénk így reggelente illik köszönni:

Szép napot mindenkinek!!

Igen, ha már így kérdezted: állatok: ember-állatok!!

Hiába, csűrjük-csavarjuk: mint ahogy elöttem már leírták: a férfiak mindig találtak, és fognak is kifogást/okot arra, hogy félrelépjenek.

Csak a naív, buta libák hiszik azt, hogy vannak még hűséges pasik!

Szerintem, itt mindenkit csaltak már meg...

Akkor induljunk ki talán ebből.

2011. febr. 9. 07:10
,,hajtja az új, az ismeretlen, kergeti őket a vadász-ösztön,, mik ok allatok??:D Abban eggyetertek hogy ha van sok sex akkor is megteszik...de azert nemmindegy hogy milyen az a sex, mert ha allandoan ugyan olyan, enis megunnam.Tipikus szoveg(ami igaz is) a mennyiség nemenjen a minőség rovására:))) mert ha rossz a minoseg, akkor tok mindegy hogy egy nap van 3x is:D
163. Liat20 (válaszként erre: 157. - 4b138bec0c)
2011. febr. 9. 00:14
Persze a férfiak ezer okot találnak a férlrelépésre...én ezért nem is várok el tőlük olyat, ami képtelenség :)))
162. missanonim (válaszként erre: 161. - Liat20)
2011. febr. 9. 00:01
Igen. Impotensnek hívják őket;-)
161. Liat20 (válaszként erre: 160. - Missanonim)
2011. febr. 8. 23:57
Vajon létezik hűséges férfi?! :)
2011. febr. 8. 23:18
A volt férjem is a szexre panaszkodott: Uncsi mindig ugyanaz a nő;-)
159. 4b138bec0c (válaszként erre: 158. - Liat20)
2011. febr. 8. 23:12

Jaj, amikor én 20 éves voltam, nekem is minden nős pasi ismerősöm a szexre panaszkodott: hátha "megsajnálom" őket...

Ez annyira tipikusan férfi szokás:(

Ja, és nagyon átlátszó, és rendszerint, nem is igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

158. Liat20 (válaszként erre: 119. - 68cdf054fc)
2011. febr. 8. 23:10

Köszi Hajni :)


Lehet, hogy csak 20 vagyok és zavaró, hogy tisztán látom a dolgokat, de nem egy nős férfival beszélgettem már és mind a szexre panaszkodott.

Félreértés ne essék, én nem értek egyet a pasikkal, mert maximálisan támogatni és segíteni kéne a nőt és a problémáról beszélni mielőtt kacsingatnának.


De hát ti férfiak nem tudtok csomót kötni a fütykösre, hölgyek szexre fel! :)

157. 4b138bec0c (válaszként erre: 155. - Liat20)
2011. febr. 8. 23:10

Igaza van az előttem szólónak.

Csak egy dolog: finom, finom a pl. babgulyás- na, de minden áldott nap csak azt enni?!

Érted, mire gondolok, igaz?!

A pasikat hajtja az új, az ismeretlen, kergeti őket a vadász-ösztön-ezért lépnek félre legtöbben, nem az elégtelen szex miatt!!

Persze, ez csak az Én véleményem, de asszem, többen is így gondoljuk...

156. missanonim (válaszként erre: 155. - Liat20)
2011. febr. 8. 23:01
Sajnos néha akkor is megy, ha van elég szex. Akkor egyszerüen csak másra vágyik...
155. Liat20
2011. febr. 8. 22:51

Lányok ebben igazatok lehet tényleg nincs még gyerekem és nem tudhatom, hogy milyen fárasztó mindenre és mindenkire figyelni.

És arra, hogy a nők hajtják magukat és mindenben toppon kell lenniük, a pasik nincsenek tekintettel és nem is megértőek.(tisztelet a kivétel)


A tény viszont marad ha, nincs elég szex a pasi megy...

2011. febr. 8. 17:29
Szerintem azt úgy értette, hogy 22 évesen volt először pasival - vagy valami ilyesmi :)
153. syria (válaszként erre: 151. - Elszabadult hold)
2011. febr. 8. 15:09

Hm. Ha a barátnőd párjának is jó így 22 éve, akkor nincs semmi baj.

Csak éppen a topic témájához nincs semmi köze.

2011. febr. 8. 13:07
22 év szex nélkül???
151. elszabadult hold (válaszként erre: 150. - C33bd8536b)
2011. febr. 8. 08:17
Jó reggelt Nektek. Igen, én is azzal érveltem neki, hogy nem vagyunk egyformák: ami az egyik embernek még belefér, azt a másik esetleg még gondolati szinten is elveti. Ez az észrevételed pedig a kordában tartásról nagyon tetszik :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook