Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megcsal vagy nem? Hogyan derítsem ki? fórum

Megcsal vagy nem? Hogyan derítsem ki? (beszélgetős fórum)

1 2 3
78. vacsa (válaszként erre: 29. - Szne)
2017. márc. 11. 16:41
Akkor minden mindegy. Vele maradsz.
77. 4f7996facc (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2017. márc. 11. 16:35
És itt a pont.
76. 4f7996facc (válaszként erre: 17. - Szne)
2017. márc. 11. 16:27
De már bizonyosságot nyertél, azt írtad, az sms-ek tartalmából, amit olvastál, kiderült ez-az, és nem csak egy "szia hogy vagy" volt benne.
75. júliusi (válaszként erre: 73. - 9c485f67e8)
2017. márc. 8. 18:18
Hat igen,de ez mar egy kulon forumtema lenne,mire kepesek a nok is...
2017. márc. 8. 18:05

Követő program? Van értelme?

Csak engem hagynak hidegen az ilyen ténykedések?

..Aki menni akar, arra rá kell segíteni a kabátot..

73. 9c485f67e8 (válaszként erre: 72. - Júliusi)
2017. márc. 8. 17:41
Ez a nôkre is érvényes megállapítás.
72. júliusi (válaszként erre: 69. - 31bc25d879)
2017. márc. 8. 16:52

Igen,ez igaz.

Csak az a baj, hogy a férfiakat(némelyiket) még huszonév után se lehet kiismerni...Mesterien tudnak színészkedni,hazudni, megtéveszteni...mikor azt hiszed ismered jól, kiderül,mégse...:(

71. júliusi (válaszként erre: 70. - Bc681dac13)
2017. márc. 8. 16:49

Akkor félre értettük egymást.

Én azt az ötletet helyeseltem,ha már mindenáron meg akar a fórumindító bizonyosodni róla, hogy hazudik a férje,(megcsalja, tagad, stb),h.

Szabit vesz ki,de elmegy "dolgozni", majd egy idő múlva hazamegy.

HA NINCS otthon a férje, felhívja, "miújság,stb,otthon vagy,mit csinálsz..stb..Ha erre azt hazudja "Igen itthon vagyok",akkor lebukott...mert az asszony van otthon...


Erre mondtam én, hogy jó ötlet,mert azt hogy magyarázza ki a férj...és mit mond,miért mondta,hogy otthon van ,közbe meg mégse...


A kérdés az,hogy mindezek után mit fog tenni.

Az őszinte beszélgetés fontos lenne...

70. bc681dac13 (válaszként erre: 68. - Júliusi)
2017. márc. 8. 16:41
Azért írtam nked, mert most itt utóbb te helyeseltél erre a hülye ötletre. Nyíltan reklámozom? Mert innen ki tudja, hogy én ki vagyok? Csak egy nick vagyok a sok közül. Egyáltalán nem kötekedés volt amit írtam. Kérdeztem egy nézőpont másik oldalát. Beszélgetni próbáltam.
2017. márc. 8. 16:31

1.) Ha már gyötör a kérdés és titkolózik, rejteget, törölget akkor több mint valószínű, hogy megcsal.

Tehát ha felmerül a kérdés akkor már nem kérdés.


2.) Amit én csinálnék: leülnék vele szembe, keresztbe tenném a lábaim, mélyen a szemébe néznék, nyugodtan hátradőlnék és megkérdezném, hogy mondjam amit én tudok vagy elkezdi ő.


A reakciójából, a szeme rebbenéséből, a hanglejtéséből tudni fogod ha hazudik. Ha nem, azt is.

68. júliusi (válaszként erre: 66. - Bc681dac13)
2017. márc. 8. 16:25

Ja???...megszólalt a szerető...az nem baj ha nyíltan reklámozod hogy szerető vagy, de ha én megszólalok, már belémkötsz???



Szomorúan olvasom, mi lett már a Hoxából is..lesüllyedt a többi fórumok szintjére..:(

67. júliusi (válaszként erre: 66. - Bc681dac13)
2017. márc. 8. 16:22

Mi van?Ezt most miért nekem írod....????

Én nem írtam, hogy ezt csináltam/csinálnám...

66. bc681dac13 (válaszként erre: 65. - Júliusi)
2017. márc. 8. 16:18
Méghogy a megcsalás a megalázó! Neked nem sülne le a bőr a képedről a szomszédaid előtt, akik látják, hogy naphosszat kint állsz, mint egy hülye? :/
65. júliusi (válaszként erre: 11. - Szne)
2017. márc. 8. 15:42

Nalunk is pont a hazassagunk 23. eveben tortent a megcsalas...ugy latszik ez is egy buvos szam...:(

Amugy jokat tanacsolnak,ha le akarod buktatni,azzal az elmegyek dolgozni,te itthon vagy...nem en vagyok itthon....ezzrl kesz is.Ezt nem tudja kimagyarazni,miert hazudta...

64. f52a0b4925 (válaszként erre: 1. - Szne)
2017. márc. 8. 10:57

És ha megfigyeled, akkor jobb? Ettől helyrejöhet a kapcsolat?? Na nem, ez az amivel végképp véget vethetsz neki. Attól, hogy a férjed, nem a tulajdonod.


Az őszinte beszélgetést javasolnám. Hogy miért érzed azt amit. Talán a problémákról kéne beszélgetni. Ha nem hajlandó? Na azzal jelzi azt, hogy drágám, már nem szeretlek, itt a vége.


És hogy miért nem látsz semmit? Mert vagy nincs, vagy nem olyan hülye, hogy ne törölje azonnal.

63. kisj (válaszként erre: 29. - Szne)
2017. márc. 8. 10:21
Ha úgysem akarsz változtatni, akkor minek a bizonyíték?
62. csengu
2017. márc. 8. 08:53

Ha már egyszer elveszett a bizalmad, szerintem azzal nem sok mindent lehet kezdeni.

Mindig ott lesz benned, hogy megcsalhat, bármikor.

Szerintem az ilyen kapcsolatból ki kell lépni, minél hamarabb, igen mondani könnyű tudom, de felesleges húzni az időt, később csak bánni fogod, hogy nem tetted meg hamarabb .

61. andi6020 (válaszként erre: 11. - Szne)
2017. márc. 7. 15:40
Ennek a kapcsinak sanyi. Mindegy mióta vagytok együtt.
60. Panna.33 (válaszként erre: 57. - Bc681dac13)
2017. márc. 7. 15:28
A tavalyi bujocska győztese jutott hirtelen eszembe.
59. barbus0501 (válaszként erre: 58. - Lonna4)
2017. márc. 7. 14:44
Nem tudom. En is voltam erzelmileg olyan szinten, hogy elneztem mindent. Szerencsere kinottem belole. Tartom magam annyira, hogy ne alazzam meg magamat. Akkor mar inkabb egyedul. Ugy is feltalalnam magam.
58. Lonna4 (válaszként erre: 56. - Barbus0501)
2017. márc. 7. 14:11
Úgysem csinál semmit a forumgazda. Egyszer már megtörtént annak sem volt következménye. Ha nem tesz semmit minek akarja tudni? Onyanyargatasbol?
57. bc681dac13 (válaszként erre: 42. - Valakivagyok1984)
2017. márc. 7. 14:10
Elég buta ötlet. Én vagyok valakinek a szeretője, úgy fél év megszakítást leszámítva évek óta. Nem találkozunk minden héten, mert nekem is van életem, nem érek rá mindig, meg mint általában a legtöbb embernek, neki is van bőven dolga a munka mellett, nem mindig az az első, hogy velem kufircoljon. Mégis hány hétig kellene egy bokorban kuksolni?
2017. márc. 7. 13:46
Birom azt, hogy a faszi azt csinal amit akar, megcsalhatja a feleseget, megutheti, megalazhatja. A no megsem mert, tud kilepni a kapcsolatbol, mert mindig van valami. 1-2 gyerek, a csalad, az evek, a haz, stb... A ferfiakat miert nem erdeklik a gyerekek, a kozos evek, az elert dolgok? En biztos nem maradnek egy ilyen kapcsolatban, mert a pasiba annyi nincs, hogy a csaladjat ne tegye ki annak, hogy szetthulljon. Te meg heteket, honapokat, eveket teszel tonkre a sajat eletedbol. Amennyi energiat szentelsz a kemprogramok keresgelesere, mar elkezdhetted volna tervezni a sajat eletedet. En ossze pakolnek a pasinak, aztan kiraknam a borondjeit a haz ele. Nehogy mar nekem kelljen menekulni a hazbol, az o hibajabol. Gondolnia kellett volna a kovetkezmenyeire.
55. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Szne)
2017. márc. 7. 13:44
Sehogy. Megcsal ez nem kérdés. És akkor mi van?
54. 3aa914ed63 (válaszként erre: 1. - Szne)
2017. márc. 7. 13:14
Igen, megcsal.
53. massalhangzo (válaszként erre: 20. - Szne)
2017. márc. 7. 13:11

van ennek barmi ertelme? telefonon kuldott uzeneteket is ki tud magyarazni, hol lenne az a hatar, amire azt mondanad, itt a vege, mert biztosan tudod, hogy megcsalt? es mikor? honapokig, evekig igy orlodnel?


inkabb neked kene helyre tenned a dolgot magadban, es ugy beszelni vele. ha teged a folytonos feltekenyseg gyotor, es o tenni akar ez ellen, akkor nezhesd meg barmikor a telefonjat, hogy megnyugodjal. ha o torli a dolgait, akkor egyertelmu, hogy van mit torolgetni. neked kell eldontened, hogy elfogadod, a ferjed nem egy huseges tipus, de ha sok mas jo osszekot, akkor ezzel egyutt elsz, ha nem tudod elfogadni, akkor nem bolondulsz bele az allando gyanakvasba es ketsegbe, hanem elvalsz

2017. márc. 7. 13:03
Hogy valóban most is írogat más nőkkel (15.hozzászólás) A fórumindító így nyugodna meg,hogy jó volt a megérzése és akkor bátran borít mindent..
51. e8da813d29 (válaszként erre: 49. - Jojócska)
2017. márc. 7. 12:58
Nem értem, mire, mihez kell a bizonyíték.
50. csengu
2017. márc. 7. 12:58

Igaza van valakivagyok1984-nek!

Ezt én is simán megcsinálnám!


Vegyél ki pár nap szabit, indulj el munkába, és közbe menj el a barátnődhöz 1-2 órát, utána menj haza!

Ha nincs otthon, hívd fel, hogy miújság, mitcsinálsz, otthonvagy szöveggel!

Ha azt mondja otthon van, már le is bukott, mivel te vagy otthon...

Nem kell ide semmi kémprogram, ez sokkal egyszerűbb!

49. jojócska (válaszként erre: 48. - E8da813d29)
2017. márc. 7. 12:26
Ez a pasi tudja jól,hogy mindent megengedhet magának. Egyszer már kimagyarázta,az üzeneteit azóta gondosan törli..ha gyanakodna a felesége,Ő hárít és mossa kezeit. Nem is feltételezi a dolgos feleségről,hogy munkába indul..aztán mégsem oda megy,hanem figyeli Őt. Rajta kéne kapni valahogy! Ha már ennyire a bizonyíték kell. De egyébként teljesen egyértelmű,hogy hülyére veszi az asszonyt.Mint ahogy korábban is.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook