Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség - 34 évesen kimerült a hormonháztartásom fórum

Meddőség - 34 évesen kimerült a hormonháztartásom (beszélgetős fórum)


1 2
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 21:02

A lombikot ha van lehetőséged, minél hamarabb próbáld meg, mert lehet, hogy már úgy sem lesz petesejted. Az idő most nagy ellenséged!

Nem vagy öreg, ugyanmár! Sajnos manapság elég sok ismerősöm járt így.

A petesejt donoros lombik még opció ilyenkor, de azt hiszem az csak külföldön elérhető.

Nem tudok jó tanácsot adni, csak azt, hogy ha most van kivel, vágj bele. Ne a csodára várj, arra nincs idő! A többi majd alakul menet közben!

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 20:53
A lesokkolást értem, de ettől még öreg nem vagy :)
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 20:53

Sajnálom!

Fogalmam sincs, hogy tedd túl magad az egészen, de még is mit jelent az amit írtál?

Mi az, hogy kimerült a hormonháztartásod? Ezt ki mondta? Mire alapozta?


Egyébként én egy korai menopauzás vagyok. 36 éves voltam, de nekem ekkor már volt egy gyerekem, így engem ez nem tört meg. Illetve azért sem, mert már a gyerekünk születése után tudtuk, hogy nem lesz több gyerekünk, a férjem betegsége miatt.

2023. márc. 27. 20:46
Van itt olyan akinek azt mondták, hogy nem lehet gyereke? Velem most esett meg a nagy eset és én értem én, hogy esetleg lombikon még lehet esélyem, mert annyi hormonom még van...és az örökbefogadást is értem. De lesokkolt. Öregnek érzem magam és az elmúlt fiatalságom siratom. Úgy érzem én szúrtam el, hogy a 20-as éveimben nem alapítottam családot. Tiszta born out. Mintha egy álom omlott volna össze. De legalább már a hajam nem hullik drasztikusan. Félek mi jön ez után és az foglalkoztat, hogy pár év és menopauza 40 előtt. Valakinek valami tippje, hogyan tegyem magam túl rajta?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook