Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet ezt így folytatni? fórum

Meddig lehet ezt így folytatni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
127. manyara
2021. okt. 19. 11:39
És még mondják hogy a férfiakra jellemző hogy félbe hagyják a másikat. :-)))))
126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - Emese1)
2021. jan. 25. 09:34

Igen történt változás. De nem szeretném a továbbiakban itt megosztani a dolgokat, van akivel meg tudom beszélni.


De azért köszönöm az érdeklődésedet!


Tanulságos volt a fórum mindenesetre :-)

125. Scherlock (válaszként erre: 124. - Kristo_f)
2021. jan. 19. 12:03
:DDD
124. kristo_f (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 19:26

Jaj, ne légy már csöpögős

Feküdj le vele tornázz egy nagyot, otthon meg légy normális

Élvezd amig lehet

Gondolj bele amikor visitasz, lesz mire emlékezned idős korban

123. Emese1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 18:47
Szia!Megosztod velünk, hogy hol tart most a "dolog" ,történt e valami változás?
122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 116. - Zsofi_876)
2020. okt. 27. 07:46

Ezen jót nevettem, aranyos :)


Persze nem sok köze a valósághoz, de értem mit akartál ezzel közölni.


Senkinek se tudom bebizonyítani (és nem is akarom nagyon bizonygatni) hogy egyszerűen tudom, hogy nagyon kedvel és fontos vagyok neki, és nem csak flörtölget meg játszadozik.

Ezt ez nő szerintem tudja, megérzi és tud különbséget tenni.


Ha az lenne a szitu, amit érzékeltettél, akkor nem okozna ekkora problémát, hidd el.

Ilyen haverom (kollegám) volt és jelenleg is van, és egyszerűen nem vesszük egymást túl komolyan, mert nincs semmi jelentősége.

121. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 112. - Jucika33)
2020. okt. 27. 07:37

Köszi a hozzászólást, ezen már én is gondolkodtam. Talán van benne valami...


Itt nem csak arról van szó, hogy unalmas a házasságom, mint Nő, nem sok figyelmet kapok már nagyon régóta. Nyilván ez elég nagy hiányérzetet okoz, és tudom, hogy amibe most keveredtem, nem old meg semmit, max kapok egy kis megerősítést.


Ha újra kezdhetném, nem így csinálnám, sokkal szigorúbban húznám meg a határokat, fenének kellett ez az egész szívzűr...

120. Mézes-Krémes (válaszként erre: 114. - Semleges)
2020. okt. 26. 12:20
Jól gondolod. Többnyire ebből lesz végül egy igen magányos öregkor egyedül. Vagy a sok próbálgatás után az ember eljut oda, hogy leragad egy teljesen megalkuvó kapcsolatban csak azért, hogy ne kelljen teljesen egyedül lennie. Tudok egynéhány ilyet.
119. MenoPause (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 26. 08:41
Családos emberek között nincs olyan, hogy női-férfi barátság, meg fontos vagyok, meg még nincs fizikai kapcsolat. Vagy van szeretői viszony, vagy nincs. Vagy egymásnak esnek, vagy nem. Itt azonban szerintem két gyáva ember van, egyik sem a családjára fordítja a fölös energiáit. Fejben fantáziál, de megtenni nem meri. Ugyanúgy megcsal, elvesz, belerondít. Ez a dolog sehova sem fut ki. Ez nem barátság, és még csak nem is barátság extrákkal, mert az extrák hiányoznak.
118. MenoPause (válaszként erre: 116. - Zsofi_876)
2020. okt. 26. 08:35

Pontosan :-) nagyon jó írás..


És, ha azokat az energiákat, és azt az időt, amit a FI a fantáziálására fordít, visszaforgatná saját magára és a házasságára, akkor lehet hogy még menthető is lenne. Ha nem a házassága, akkor saját maga. Legalább. Mert ez így egy időrabló, semmire sem jó valami.

117. globus (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 24. 17:03
Szerintem sokat fantáziálsz. Semmi nem történik, csak ketyereg a motyorog, ha nincs otthon betevő, így szokott lenni. Fölös energiával lehet ám javítani hazai pályán. Igaz, az nem annyira érdekes.
116. zsofi_876 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 24. 15:52

Szerintem ha most a pasas mondaná el, hogy ő hogyan látja a kapcsolatotokat:

"Jucuskát nagyon bírom. Jó fej, barátok vagyunk. Igaz, néha húzom, flörtölünk, de ez teljesen ártalmatlan. Kell az embernek a visszaigazolás... A feleségem, drága Elvirám, az utóbbi időben picit elhanyagolt. De megértem szegényt, ott a háztartás, a fiúnk most ment kollégiumba és a munkahelyén is bizonyítani kellett. De megvárom, amíg újra a régi lesz, mert nekem ő a másik felem. Addig meg maradnak az ilyen ártatlan kis flörtök, mert hát megis csak kell a visszaigazolás."

Szóval, ne haragudj, de szerintem esze ágában sincs a Pistának félrelépni. Ha lenne, már megtette volna az évek alatt.

(Amúgy a "flörtölgetős férfi" nem egy kihalt állatfaj. Nekem is van számos családos ismerösöm, aki néha odamond egy arcpirulósat. Azt sosem tenné meg, mert imádja Elvirát. Hülyül. Ennyi. Vagy van benne (is) annyi becsület).

115. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 113. - Jucika33)
2020. okt. 24. 14:13

Az a megoldás, hogy félrek e f él? Nem az, hogy nem jó a házasság, mindent megprobált már, elválának?

Akkor biztos velem van a gond. Ha én rosszul érzem magam a házasségomban, és nem tudjuk megoldani, akkor elválok és nem félrelépek. Mert az nem old meg semmit. De látom, Te a félre járók táborát erősíted, hosz szerinted nem kell elválni, ha szar az életük.

114. semleges (válaszként erre: 112. - Jucika33)
2020. okt. 23. 07:44

Valahogy én is így gondolom. Sokan a nyugodt, biztos stabil, együtt kialakított és rendben lévő életük és az unalom közé egyenlőség jelet tesznek.

Persze 30-40 + évesen nem kétlem, hogy valóban így érzik, de 15-20 év múlva mit nem adnának azért az állapotért. Gondolom én.

113. jucika33 (válaszként erre: 111. - Ba7da9cfc0)
2020. okt. 23. 07:21
Nem érdemes így beszélni másokkal. Téged megcsaltak, azért vagy elkeseredett egy ilyen történet láttán? Bele kell gondolni, hogy mi vezet idáig. Ha valakinek hiányzik az életéből valami, akkor azt keresni fogja és ott fogja megtalálni, ahol van. Ha nem otthon, akkor máshol. Ez csak egy szegmense a házasságának. Miért lenne ezért szar a kapcsolata, miért válna el? Ha valaki már mindent megtett otthon, hogy megkapja amire vágyik, de ez lehetetlen, akkor bizony elindul másfelé. Ha megkapta, valószínűleg megnyugszik és hazatér. Ettől egy családnak sem kell szétesnie.
2020. okt. 23. 07:16
Hát azt hiszem, hogy itt nem az a probléma, hogy unalmas a házasságod, hanem az, hogy nem próbáltál ki semmit (már ami a pasizást illeti) amikor itt lett volna az ideje. Te ezt az izgalmas érzést szereted, amit a férjed nem tud értelem szerűen megadni. Az a házasság, amit te leírsz, pont teljesen normális és kellemes pl. az én olvasatomban ebben az életkorban (megbízható, vannak gyerekek, anyagi javak, van szex, nem akarjátok megölni egymást...). Szerintem egy darabig fenntartható ez, mint élvezeti forrás, aztán el fog apadni. Akkor majd keress új izgalmat, ami lehet, hogy nem férfi lesz, hanem valami más. :-)
111. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 22. 09:02

Én nem várom, mert a megcsalás gusztustalan dolog. De ha ez a cél, legyetek túl rajta, aztán menjen szét mind a két család, minek ezt húzni halasztani, ott b@szni át a másikat, ahol lehet.

Gratulálok, folytassátok csak, remélem a férjed és a felesége fülébe jut. Csak, akkor majd ne sípolj itt, hogy jaj nem kellett volna.

Ha meg sza@r a házasságod lépj ki belőle és ne más felé nézelődj. A fegyelmezett pasidnak is ugyan ezt tanácsolnám. Erről a fegyelmezett pasiról meg mindig a szürke ötven árnyalata jut eszembe, hogy mi van a fegyelmezett külső mögött.

2020. okt. 21. 08:39

Hát a folytatást én is várnám, de nem csak rajtam múlik... a szappanoperánk szinte minden nap új epizóddal jelentkezik, de ezek olyan apróságok, amikre legtöbben (kívülállóként) csak legyintenének, hogy "á ez még semmi"...


Az egy helyben topogás sem fedi a teljes valóságot, azt gondolom, minden kapcsolat dinamikus, folyton változik. Ez a "barátság" is ilyen. Tény, hogy fizikai kapcsolat még nincs, gondolom, erre vár mindenki, hogy vajon az mikor lesz már. :-)


Egyre bátrabban kommunikáljuk egymás felé (verbálisan és non-verbálisan) a szimpátiát, vonzalmat, de egyelőre itt tart a dolog. Nem fogom lerohanni, nem fogok ajtóstul berontani a házba, úgy tűnik, ő se az a típus.

Most elvagyok így, mert tudom, hogy fontos vagyok neki, nagyon kedvel, aztán meglátjuk, hova fut ki a dolog.

2020. okt. 20. 14:55
Hát, már én is várom a folytatást. :D
108. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 20. 08:03
Akkor igazából nem változott semmi, ugyan ott topogtok, mint eddig.
107. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 106. - Emese1)
2020. okt. 20. 08:01

Szia!

Köszi az érdeklődést. Hát ez egy neverending story.... :-)


Nincs vége a történetnek, napról-napra íródik a szappanopera következő epizódja.

Barátok vagyunk, erős a kémia, de konkrétan még nem történt egyik irányba se kimozdulás. Szép lassan közeledünk egymáshoz, egyre több a bók, "nagyon kedvellek", ilyesmi, de ezt inkább nem részletezném.


Tudom, egyesek szerint ez még "semmi", akkor lesz az egészből "valami", ha elcsattan egy csók, vagy ágyba bújunk. Ilyesmi (még) nem történt ...

106. Emese1 (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 16. 22:29
Szia! Megosztod velünk, hogy mi lett a történet vége?
2020. szept. 16. 14:02

Igen arra én is ... :-)


Valamit muszáj lesz lépnem, nem fogok rá várni tovább.


Igazatok van, legalább kiderül, hányadán állunk.

2020. szept. 16. 13:58

Ha egyik se játszik, akkor mi a megoldás? Életed végéig ábrándozhatsz, plátóian. Lehet azzal járnál a jól.

Kíváncsi lennék mi lenne ha kikezdenél vele.

103. MenoPause (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 16. 13:48

1. próbáld ki.

2. nem, nem könnyű. Nem vagyok kibic.

102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 99. - MenoPause)
2020. szept. 16. 12:39

Köszönöm a véleményedet...


1. persze, legyek túl rajta, de ehhez kellene a másik fél is. :-) Az egy dolog, hogy erre vágyunk (meggyőződésem, hogy neki is eszébe juthatott már párszor) de nem tudom, mit lépne, ha tényleg rámásznék.


2. ja könnyű azt mondani, hogy felejtsem el.... munkaügyben bizonyos rendszerességgel kell a jövőben is beszélnünk, néha találkoznunk. Így nehéz lesz teljesen kizárni az életemből.

101. Mézes-Krémes (válaszként erre: 99. - MenoPause)
2020. szept. 16. 11:02
Hát de nem? Ez a dugjak ne dugjak dolog megy már ennyi ideje? Döntse el, a férje kell, szereti-e, és lépjen afelé. Ha ez a másik kell, akkor henteregjen már vele egyet, másszon rá. Aztán kiderül majd, hogy ez a csodás hím, aki mindig mindent egyensúlyban tart jól meghágja-e, vagy lerázza magáról, mert a családja kell neki...
100. MenoPause (válaszként erre: 95. - MolnarE)
2020. szept. 15. 15:32
Örökre hálás leszel ezért a döntésedért, hidd el, meg kímélted magad egy csomó kellemetlenségtől..és lelkiismeret furdalástól. Gratulálok :-)
99. MenoPause (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 15:28

Tapasztalatból annyi mindent tudnék írni, de csak azt mondom, amit Mézes...

1. legyél túl rajta, minél gyorsabban, azaz dugjatok egy jót mert erre vágytok

2. felejtsd el az egészet örökre, se köszönés, se üzengetés, se együtt autózás


Csak hogy értsd:


A vége így is úgyis ugyanaz. Max közben van egy jó élményed.. De elveszítettél egy "barátot", akit felruháztál mindenféle módon. És jó eséllyel a házasságod is rámegy. Ja és az övé is.


Na, sok sikert!!

2020. szept. 15. 11:32
Még mindig itt tartasz? Te jó ég! Miért nem zárod végre le? Itt nincsen semmilyen dolog, értsd már meg. Semmi nem történt konkrétan. Ha annyira akarod, vesd rá végre magad, és nézd meg mi történik abból. Legyél túl rajta...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook