Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Másoknak olyan könnyű a pártalálás. Mi a titok? Vagy ez mind véletlen? fórum

Másoknak olyan könnyű a pártalálás. Mi a titok? Vagy ez mind véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Vigyefene)
2023. ápr. 6. 21:51

Már arra gondoltam elmegyek egy látóhoz/jósnőhöz/asztrológushoz, hogy mondják meg lesz-e valaha valakim.


Mert ha igen, megnyugszom, nem aggódom, nem sírok emiatt. Majd jön.


Ha nem, akkor meg beletörődök, akkor nem töröm már majd magam emiatt. Vagy pont ezért fogom majd magam felvértezni. :)


De melyik jós mondja azt, hogy: "nem, sosem lesz senkid, egy 8 macskás néni leszel".

13. vigyefene (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 21:42
Optimista mint én, meg arra gondolt h minden zsák megtalálja a maga foltját.
12. vigyefene (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 21:41

Ez érthető, legtöbben igy vannak vele. Valószínű h ezen kell túltenni magad. Pl. én úgy szoktam, h a múlt már történelem, az életem hátralevő részét, pedig a jövőben fogom élni.

Rövidesen kilépek, mert elmegyek itthonról pár órára.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Vigyefene)
2023. ápr. 6. 21:40

Lehet olyan nem létezik.


Pár hete beszéltem egy ismerőssel. Én 35 vagyok, ő pont 10-el több. Se párja, se gyereke. Aztán tudta, hogy egy kolega tetszett nekem, de ahogy észre vettem nem nyitott rám. Aztán ezt elmondtam, hogy ezt a pasit sem tudtam megfogni. Erre azt válaszolta "nyugi, mindenkinek van párja" Mondom nekem nincs én azt érzem már. Aztán győzködött, hogy higgyem el.


Ő optimista.

2023. ápr. 6. 21:32

Minél idősebb vagyok, a régi csalódások mennyisége miatt, egyre nehezebb nyitni.

Mert megtörtek a korábbi történések.

9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 21:29
Akkor talán még nem futottál össze a hozzádvalóval.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2023. ápr. 6. 21:27
Engem kedvesnek tartanak akik ismernek, de először zárkózott vagyok. Tehát rögtön nem vagyok kedves... Mintha nekem idő kellene, meg kellene ismernem.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. ápr. 6. 21:23

Ez is igaz.

Valahogy minden pár összeillik. Nem túl ilyen, túl olyan az egyik és a másik. Hanem pont egymáshoz valók. Vannak akik testvérek is lehetnének, mert még szinte hasonlítanak is egymásra.

6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 21:22
A viccelődő emberek gyorsabban ismerkednek.
2023. ápr. 6. 21:21
Van akinek könnyű, de úgy néz ki h van akinek nem. Őszinte kedvességgel messzire lehet jutni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2023. ápr. 6. 21:19

Lehet valami benne.


A kölcsön könyves esetnél ott voltam. Tőlem egy lány kérte el 😀 osztálytársamtól egy fiú. És tényleg valahogy úgy volt, hogy valami frappánsat szóltak egymásnak, majd elkezdték egymást szóban csipkedni. Másnap már együtt kávéztak.

2023. ápr. 6. 21:16
Szerintem: kellemes külső, jó természet.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 21:15

Talán nyitottabbak.

Tovább mernek menni pl.egy kölcsön könyv esetén ,,a kérem köszönömön.

2023. ápr. 6. 21:12

Tehát olyan siker storykat hallok, hogy:

- munkahelyi továbbképzésen egymás mellé ültették őket: szerelem, házasság.

- 17 évesen cserediák volt Japánban, a fiúval akinél lakott, egymásba szerettek, 5 éve együtt, idén esküvő

- új albérletbe költözött, a fölötte lakóval a liftnék szóba elegyedtek: házasság, 2 gyerek azóta

- iskolában padtársak lettek 15 évesen, 10 éve együtt

-kölcsön kért egy könyvet a lánytól a gimiben, pár év múlva összeházasodtak


Sorolhatnám a végtelenségig, mert ezek nekem olyan véletlen story-k. Véletlen okán találkoztak, kerültek egymás mellé, kerültek egy lakóhelyre. Ez mind véletlen. Nem direktbe társkeresőztek, hogy na én pasizni akarok. Szerencsés a csillagzata ennek a sok embernek? Vagy jó a természetük? Mivel emelkednek ők ki?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook