Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pártalálást már engedjem el? fórum

A pártalálást már engedjem el? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. dec. 6. 21:56
Van olyan, aki nem bír megmaradni magában. Étterembe, moziba vagy kirándulni menni lehet akár egyedül is, bár most szerintem különben sem a szertelen buliélet napjait éljük. Meg a kényelem is szempont.
2021. dec. 6. 21:32
Hétvégén voltam egy összejövetelen és pl most elég vacak volt pár nélkül menni. Mások egymásba karolva sétáltak, én meg egyedül. Mást hozott-vitt a párja. Nekem nem volt ilyen. Hát néha szembesülök a magánnyal.
2021. nov. 5. 06:49

Köszi a bíztató szavakat!


Tegnap is egy kolléganőm párhuzamot vont ő és én köztem. Én home officeban vagyok, ő bejárós.

Aztán folyton ezzel traktál, hogy: Úristen te ezt hogy bírod? Hogy lehet így élni? Hát ő ezt nem bírná egy percig sem, nem hogy 1,5 éve. Meg hogy te jó ég nem megyek sehova ismerkedni, neki szüksége van valakire mindig akivel mehet étterembe meg moziba meg kirándulni. (Van egy pasija aki néha megkeresi, 1-2 hónapot együtt élnek, és felszívódik. Pár hónapot ignorálja az ember, majd újra 1-2 hónapig együtt vannak) És én ezt hogy bírom hogy nekem ilyenem sincs? Meg mit tudok egyedül csinálni? Meg hogy lesz így családod?


Nekem ez a h.o. nagyon kényelmes, én örülök hogy nem kell bejárni, meg minden nap beszélgetek valakikkel akár órákig telefonon. És magányosnak sem érzem magam mert ott van a 2 cica. De azért elbizonytalanított, hogy kívülről én tűnhetek antiszoc-nak, mert jól érzem magam a nagy társaság nélkül?

2021. nov. 5. 06:37
Ez jó :D
2021. nov. 4. 09:34

"ha sokáig vársz, fogyatékos gyereked lesz."


Ilyenkor ártatlan arccal vissza kell kérdezni, hogy a vajon a te szüleid miért vártak sokáig ;)

2021. nov. 3. 23:46

Nem kell az ilyesmivel foglalkozni.Igazság szerint én valahol olvastam, de visszavágásra nagyon jó volt, hogy: Csak az erősen romlandó árut kell gyorsan eladni. :)

A lényeg az, hogy érezd jól magad a bőrödben, magadban vagy társsal. A boldog és elégedett embereket általában sokkal vonzóbbnak találják a többiek. Ettől függetlenül, azért keress társaságot magadnak olyanok között, akik hasonló dolgok iránt érdeklődnek, mint te.

33. 184481d874 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 22:51

Ez előfordul.Irányitsd te a dolgokat ,ne más keresgéljen.Persze ,ha szeretnél kapcsolatot.Egy társkapcsolat nem csak megalkuvásból és alkalmazkodásból áll.Sok,sok csodás dolgot kaphatsz és adhatsz.



Persze ha neked már igy kényelmesebb,akkor ne foglalkozz mással és ki tudja,vannak véletlenek.Minden jót neked.

32. 184481d874 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 22:48
CSAK ?... Máris feladnád? Változtass és meg lesz az eredménye.Miben? Gondolkodásban!
31. 37e1ff8723 (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2021. nov. 3. 18:27
Szerintem ő sem tudja, mit akar.
30. Amaunet (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2021. nov. 3. 17:13
Bocs, most látom még nem vagy annyi.
29. Amaunet (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 17:12
És ezt 40+ akarod megvalósítani? Korábban nem vágytál családra?
2021. nov. 3. 09:35
Ha van párod, mindenki azt kérdezi, mikor házasodtok össze. Ha összeházasodtatok, azt kérdik, mikor jön a gyerek. Ha van gyerek, mikor jön a következő. Ha legalább három gyerek van, miért van olyan sok, ugye nem lesz több. Stb. Akik szeretnek beleszólni más életébe, azok mindig találnak valamit. Nem szabad velük törődni.
27. 9370250d08 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 3. 09:30

A szerelemhez; elethez 1 jo nagy adag szerencse is kell; csak ezt sokan nem hangoztatjak, mert mennyivel jobb azt hinni, gondolni az egom szempontjabol; hogy "azert vannak igy a dolgok;mert mindent annyira jol csinaltam".


Mindegy mit csinalsz, a lenyeg, hogy te jol erezd magad. Nehez ezeket a folyamatos konfliktusokat elfogadni; de probald esetleg kerulni oket; vagy viccel elutni.


Ha vki tul megy 1 hataron en altalaban rateszek 1 jo nagy lapattal; hogy eszreveszi-e magat az illeto, az mar mas kerdes.

2021. nov. 3. 09:13

És ez csak pár ami eszembe jutott.


Pár hónapja volt egy vakrandim, egy nénikém ismertetett össze egy kollégája fiával. Nem tetszettünk egymásnak. Ki a hibás? Én.


Egy másik emlegetett egy illetőt tavasszal: ilyen rendes, olyan. Tökéletes volna nekem. Megnéztem fb-n, egész helyes volt. Mondom oké. Megkérdezték őt, azt mondta nem akar ismerkedni. Erre pár napja mesélik, hogy jövőre nősül. Szeptemberben volt az eljegyzése. De hogy milyen kár, mert ez olyan rendes, meg kedves, meg jó lett volna. Ezzel meg úgy érzem aki jó volna tényleg elkapkodták már.

2021. nov. 3. 09:06

Pár eset:

- mindig megkérdezik na van-e már valaki? Miért nincs? Tessék magad társkeresőre rakni. Múltkor megjegyezte: ha sokáig vársz, fogyatékos gyereked lesz.

- másik illető: azt hittem már a lagzi miatt hívsz (gúnyosan, tudja hogy ez kizárt)

- másik illető: hány éves vagy? Férjhez kellene már menned már!

2021. nov. 3. 09:01
Egyedül.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Lau_Ra)
2021. nov. 3. 09:00
1 volt. 1 évig. De nem éltünk együtt.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2021. nov. 3. 08:59
Én jól megvagyok egyedül is, de látom milyen jó annak akinek van társa. Magányos vagyok egyébként, mert a 2 macskámat bár imádom, de este jó volna valakivel beszélgetni, ha nem csak a tévé műsor várna. Meg hát jó volna az idilli család 2 gyerekkel. Ha tudnék kikről gondoskodni, sütni-főzni.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bogyoka89)
2021. nov. 3. 08:55
33-hoz közelítek.
20. sanyinak (válaszként erre: 6. - Bogyoka89)
2021. nov. 2. 22:25
Ha az embernek van egy családja és van egy környezete, akkor azoknak nem árt megfelelnie. Különben a végén sehova sem fog tartozni és teljesen egyedül marad.
2021. nov. 2. 11:50
A leírtak alapján még fiatal vagy. Keress a környékeden túrázós csoportot, ahol havonta 1x2x elmennek túrázni.Ezek általában nem drágák. Legalább kimozdulsz a mostani megszokottból. A kisebb túrákkal kezdd. Közben megismerkedhetsz sok emberrel. Nem azt írom, hogy ott ott biztosan találsz párt hanem , hogy új ismeretségek várhatók . Akár párt is találhatsz de ne az legyen a fő szempont. Élvezd a szép tájakat , a sikeres utakat. Kicsit áthangol a mostani életedtől, "Színezd újra ..."
18. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 10:06
Nem muszáj párt keresned, de ha szeretnél akkor, ne add fel!
2021. nov. 2. 09:03

Lemondani sosem kell a pártalálásról, ha igényed van rá. De hogy tudd van-e rá igényed (ha ebben sem tudsz dönteni), tedd fel a kérdést magadnak. Mi az amiért szeretnék kapcsolatban élni? Írd le a válaszokat. Ha vannak. Esetleg többet is. Ha van valami ami miatt nem szeretnél, írd le sazt is az előzőek mellé. Gondolkodhatsz ezen akár több napon keresztül is.

Egyébként sosem késő. Szembe szomszédomban 70-en felüli nő és férfi mostanában költözött össze.

2021. nov. 2. 08:10
Velük (rokonok) élsz vagy egyedül?
15. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 05:45
Csak magaddal foglalkozz!A saját nyugalmad a legfontosabb. Ha szeretnél párt ne vedd el a lehetőséget, de ne érdekeljen más. Teljesen mindegy, hogy más mit csinál. Lehet, hogy más elvalt lesz mire te társat találsz. De ha nem lesz társad akkor is lehet tartalmas életet élni.
14. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 05:25
Engedd el:)Ne a pártalálást ,,csak az elvárásokat:))Kicsit találj magadra,,,Nem csak a buli van ahol ismerkedni ,kikapcsolódni lehet:))Sétálj ,,kirándulj,,sportolj,, olvass jó könyveket,,stb. magaddal foglalkozz,,,aztán jön aminek jönni kell:))
13. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 23:44

Te tudod, hogy mi a jó neked.

Én azt az elvet vallom, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Rágörcsölni nem jó. Néha akkor bukkan fel valaki, amikor a legkevésbé számítasz rá.

A többi embernek meg ne akarj megfelelni, mindig lesz valami ami miatt piszkálhatnak.

Volt már valaha kapcsolatod?

2021. nov. 1. 23:07
Ahogy gondolod.
11. Amaunet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 22:47
Te mit akarsz?
10. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 22:42
Engedd el, sztem ez nem olyan dolog, amit erőltetni kell. Persze ez hit kérdése.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook