Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Torz emberek pártalálása fórum

Torz emberek pártalálása (beszélgetős fórum)


2016. jún. 10. 06:42
Torz?! Milyen torz? Hogy lehet ilyet mondani egy emberre?
21. 563b626108 (válaszként erre: 20. - Simple)
2016. jún. 9. 20:55
hm..ezt jó hallani
20. simple
2014. febr. 23. 17:53
Torz, ez olyan szörnyen hangzik, én semmiképpen sem nevezném torznak például az egyik ismerősömet, aki végtaghiánnyal született sajnos. Van párja, méghozzá egy igen szuper nő, aki mellesleg gyönyörű és csinos is, és imádja őt, a testi hibájától függetlenül, mivel pénze az nincsen, vagyis nem tudja elhalmozni gyémántokkal. Szerintem aki nem képes ettől elvonatkoztatni, és meglátni az embert valakiben, azzal nem is érdemes foglalkozni. Mindenki tud találni valakit maga mellé, aki tudja szeretni esetleges testi hibái ellenére is. Senki nem tehet arról, hogy milyennek születik. Ez az ismerősöm egyébként teljes életet él, és nagyon szeretjük mindannyian mert jó ember, igazán. soha senki nem foglalkozik azzal, hogy hiányzik a végtagja, mert a belsőjéből nem hiányzik semmi. :)
19. Falipapir (válaszként erre: 18. - Falipapir)
2014. febr. 22. 21:54
es discocba nem. bocs
18. Falipapir (válaszként erre: 16. - Kisj)
2014. febr. 22. 21:53

egy kisvaros ahol szinte mindenki mindenkit ismer.

balokba jarunk, es discocba. szerencsere lekopogom a lanyomnak is jol sikerult valasztani, es mar tobb mint egy eves az elso kapcsolata, s bar voltak kisebb bakik, miket szerencsere elmondott es tudtunk segiteni, de az erzelmi reszevel ugy latszik minden rendben, mivel kiegyensulyozott, es jol tanul, sot meg o segit a parjanak.

Nekem ez a normalis, es en itt talaltam meg ezt a kozeget. en is nagyvarosi voltam, es tobb magyar, illetve angol varos lakoja voltam, es azt tapasztaltam minel nagyobb egy varos, annal kozonyosebbek az emberek egymassal, es ez a kapcsolatok minosegen is meglatszik.

17. 130454e42d (válaszként erre: 16. - Kisj)
2014. febr. 22. 20:17
Milyen emberek vesznek körül, hogy ezt a következtetést vontad le? Nagyon nem irigylem az életedet.
16. kisj (válaszként erre: 15. - Falipapir)
2014. febr. 22. 20:09

Jó neked, hogy ilyen tiszta lelkű helyen laksz.

Szerintem bőven nem csak a nagyvárosokról van szó és nem is csak a fiatalokról.

15. Falipapir (válaszként erre: 13. - Kisj)
2014. febr. 22. 19:40
ne altalanosits. ez nem igaz. vagy talan csak a nagyvarosi fiatalok koreben.
14. Falipapir (válaszként erre: 7. - Szélhámosnő)
2014. febr. 22. 19:38

Nem tudom mi lehet a titok, de elkepzelheto lehetne pozitiv dolgot is kihozni belole.

Mint ahogy a kover nok a dekoltazst hagsulyozzak, es leplezik a vastag combot, vagy egy sebhelyre tetkot keszitenek. az en beszedhibamra a nemasag volt a gyogyszer, es mire az elso talalkozasra kerult sor mar nem azon gorcsoltem meg fogok tudni e szolalni. termeszetesen akivel talalkoztam azok mar tudtak rola.

13. kisj
2014. febr. 22. 19:36

A kapcsolatok manapság már qrvára kiüresedtek.

Torz lelkű férfiak és nők népesítik be a társadalmat.

Miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy torz lelkű emberek találnak-e párt?

12. Falipapir (válaszként erre: 6. - Lajbi)
2014. febr. 22. 19:33
Ez teny. minden embert meg lehet nezni valamiert. minden embert ki lehet nevetni valamiert, meg lehet alazni valamiert, es lehet szeretni ugyan ezen dolgaiert.
11. Falipapir (válaszként erre: 5. - Kriszta773)
2014. febr. 22. 19:31

minden embernek vannak felelmeik.

mint ahogyan a legtutibb not is unja valaki ;)

10. Falipapir (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2014. febr. 22. 19:29

a plaza cicaknak sem egyszeru az eletuk.

egyreszt a pasik egyejszakas kalandot latnak bennuk.

masreszt olyan magasak az elvarasaik, amiknek egy pasi sem tud, akar megfelelni.

kamu nelkul ismerek olyan not, aki par evvel idosebb nalam, es annak idejen izzig verig bomba no volt, agyonhidrogenezett derekig ero hajjar stb. ma meg mindig egyedul el valami talpnyalo kutyaval pesten es a baratnoi minden kepehez hozzafuzik meg mindig milyen szep, kozel az otvenhez.

9. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Lajbi)
2014. febr. 22. 18:46
Szoktam nezni, nagyon erdekes
8. laprincipessa (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2014. febr. 22. 18:23

Szerintem egy ilyen embernek könnyebb életre szóló társra lelni, mivel csak olyanok kerülnek közel hozzá, akiknek a belső értékei vannak túlsúlyban.


Gondolj bele, hogy egy csinos lányra hány pasi repül rá, és hányan akarják csak a testét használni, akik persze könnyebben lépnek félre, ha jön egy szebb példány. Sőt félénkebb srácok, akik tudnák tisztelni emberként talán oda se mernek hozzá menni.


Az tény, hogy az ilyen külsejű embereket ritkábban kérik fel a diszkóban táncolni, de ha egyszer sikerül megtalálni az igazit, őt biztos nem fogják tárgyként kezelni.

2014. febr. 22. 18:19

Ez a "torz" jelző biztos felcserélhető lenne mondjuk "másképp kinéző", vagy "különös"-re...

Nem?

2014. febr. 22. 18:16

TLC-n van egy műsor: Randi kihivásokkal. Abban szerepelnek emberek ilyen és más problémákkal, miközben társat keresnek. Volt egy fiú, már nem tudom, milyen szindrómája volt, de elég durván nézett ki az én izlésemnek. Kiderült, hogy az anyja is olyan, és az apjának pont az tetszett, hogy "nagyon szép, vágott szemei voltak". Na, hát izlések és pofonok, ami az egyiknek visszataszitó, azt keresi a másik, merti mádja. A férjem utálja a hosszú orrát, én odavagyok érte, s nem érti, mit látok benne. Szóval... ne magunkból induljunk ki, ami az egyiknek előny, az a másiknak hátrány.


Mindemellett reális elvárásokkal kell lenni a világ felé, nekünk is tudni kell elfogadni, nemcsak magunkat elfogadtatni.


Tudom, ez egy kicsit ennél bonyolultabb, más helyzet...

5. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2014. febr. 22. 18:12

szerintem igaz érzelmek, értékek nélküli szerelem nem is létezik :) az más, ha valaki a pénzbe szerelmes, a hatalomba vagy szexuálisan erősen vonzódik

a sérült emberek is párra találhatnak, miért ne találnának? nehezebb nekik, mert a saját félelmeikkel is meg kell küzdeniük, és a felszínes emberek "ítéletével", de a legtöbb ember arra vágyik, hogy maga miatt szeressék :)

4. 28195c972d (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2014. febr. 22. 18:09
Létezhet,épp ma láttam ilyet.
2014. febr. 22. 18:07

Az első válasz: igen, miért ne? De ez ma, amikor az esetek 95%-ában a külsőségek döntenek, nem ilyen egyszerű. Amikor egy csinos plázacica üres fejjel kelendőbb anélkül, hogy bármit is tenne annak bizonyítására, hogy ért bármihez is, akkor a válasz már sokkal bonyolultabb. Annak, akinek bármiféle sérülése, akár vele született akár szerzett van, annak minden területen sokkal jobban kell bizonyítania a tudását a munkahelyén vagy a magánéletben a társkeresés is nehezebb. Pedig meglehet, sokkal jobb anya, feleség lehet(ne) egy sérült feleségből, párból. Mert együtt érzőbb és megértőbb lehet.

Szóval a kérdésre a szívem szerinti válasz:

próbálkozni kell és a társ vagy párkeresés nem reménytelen, ugyanis vannak olyan férfiak és nők, akik képesek felül kerekedni azon, hogy mit mondanak mások (mert gyakran ezen múlik egy kapcsolat) és képesek a szívükkel látni, meglátni a másikban azt az értéket, amit mások nem.:)

2014. febr. 22. 18:00

Tudom kozhely, de eloszor magunkal kell kibekulni, es elfogadni magunk. csak akkor tudjuk elhitetni masokkal hogy ertekesek vagyunk.

En sem vagyok fotomodell, es egy szuletesi hiba miatt eleg gaz a beszedem.

Meg altalanos iskolaban a lanyok csunyan lealaztak mikor randira hivtam volna egyikuket aki tetszett.

az volt az utolso alkalom hogy szemtol szemben probaltam ismerkedni. 10 evig nem is volt baratnom, elbujtam a vilag elol amennyire lehetett. aztan az internet segitett. itt kepes voltam onmagamat adni, es ismerkedni, amikbol szemelyes kapcsolatok is lettek. termeszetesen voltak kudarcok is, de el tudtam magam fogadtatni, anelkul hogy mas ember borebe bujtam volna.

Bar nem tudom neked konkretan milyen problemad van. Remelem megosztod.

2014. febr. 22. 17:45

Ha ember torzan születik vagy baleset, sérülés miatt eltorul az arca, akkor hogyan fog párt találi magának? Találhat? Az ilyen emberek milyes esélyekkel találnak párt maguknak? Létezhet még igaz érzelmekkel teli szerelem.


Létezhet még ilyen kapcsolat?


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook