Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kisgyerekes anyukák! Pártalálási sikersztorik? fórum

Kisgyerekes anyukák! Pártalálási sikersztorik? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 1. 19:43
Ismerősöm az első szerelmével jött össze újra 1-1 sikertelen házasság és összesen 3 gyerek után. Ma már házasok és egy közös pici is született :)
9. sanyinak (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. dec. 1. 18:54
A mostani férjedben is csalódtál?
2022. nov. 30. 07:51
Én ha elválnánk a férjemmel biztos nem akarnák újra párt. Biztos van normális pasi, de annyit csalódtam, hogy már nem akarnák.
2022. nov. 30. 07:11

Nekem nincs sikersztorim, 2 éve koltozott el a volt ferjem, azota nem volt senkim.


Nagyreszt bejarok dolgozni, a kollegak (multi ceg) vagy hazasok, vagy hazasok es kalandot keresnek.


Netes ismerkedesre nem bírom ravenni magam.


Es abban sem vagyok egyelore biztos, hogy akarok-e barkit is az eletunkbe (egy ovis kislanyom van)


Sokszor gondolok ra, hogy jo lenne, de valahogy megsem tudom elkepzelni.

2022. nov. 29. 19:22

Ismerősöm egy szórakozóhelyen ismerkedett meg egy hölggyel, akinek iker fiai vannak.

Az első éjszaka nem derült fény a gyermekekre, jótékony homályban tartotta őket a hölgy 😉.

Aztán később persze elmondta neki, de akkor ez már nem volt "visszatartó erő".

Már több éve együtt vannak.

Közös gyerekről nincs is szó.

2022. nov. 29. 15:51
Tudom, hogy nagyon sablonos eset, de a barátnőm a játszótéren ismerkedett meg egy egyedülálló apukával. Lassan 15 éve együtt vannak és már a közös kisebb gyerek is 12 éves. Szerintem bárhol lehet ismerkedni, ha a kellő helyen vagy, kellő időben. Sok szerencsét kívánok hozzá!
2022. nov. 29. 14:52
Aki akar mesél, aki akar nem. Ha úgy érzed magánügy semmi baj. Köszi Charlize a hozzászólást!
3. Charlize (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. nov. 29. 14:29

Az, magánügy. Ahogy minden más, amiről itt álnéven mégis beszélgetünk. Mi a probléma?


Tanácsot vár a kérdező, mert gondolom, érintett. Mi a baj ezzel ha valaki leírja a történetét anélkül, hogy azonosítható lenne a személye?


Én is kíváncsi lennék, mert hasonló helyzetben vagyok, csak én egyelőre nagyon nem vágyok párra.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 29. 14:14
Szerintem ez magánügy..
2022. nov. 29. 13:21
Úgy olvasnék néhányat! Reménytelennek érzem, hogy találhatok még valakit, akivel családként élhetnénk! Hol ismerted meg az új párod? Neki is van gyereke, vagy sem? Hogy oldottátok meg a gyerekmentes randikat? Mennyi idő után mutattad be a gyereknek a választottad? Természetesen ha van olyan dolog, amit érdekesnek, fontosnak tartasz, de nem kérdeztem rá, nyugodtan meséld el!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook