Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Másoknak olyan könnyű a pártalálás. Mi a titok? Vagy ez mind véletlen? fórum

Másoknak olyan könnyű a pártalálás. Mi a titok? Vagy ez mind véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
44. King86 (válaszként erre: 38. - Ágio8405)
2023. ápr. 7. 21:30
Mi is netes társkeresőn ismerkedtünk meg a férjemmel:) 13 éve. Valamiért ez akkoriban nagyon lenézett ismerkedési mód volt, sokan furának tartották. Ezt a hozzáállást sosem tudtam hová tenni.
43. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - 69fcad429e)
2023. ápr. 7. 17:50
Most már engem is érdekel, hogy mitől függ ez. Én úgy látom, hogy a legcsúnyább, legfurcsább, legkövérebb, leginrtovertáltabb ismerőseim is elkeltek. Maximum kettőt tudnék mondani, akinek sosem volt kapcsolata. De nem tudnám megmondani, hogy ők miben mások.
42. Ágio8405 (válaszként erre: 39. - 69fcad429e)
2023. ápr. 7. 16:21

Neked ez a tapasztalat. Attól még másnak lehet jo tapasztalata. Nekem több barátom is volt netről. Semmi komoly gond nem volt.

Volt 2 éves kapcsolat is. Most pedig ugye férjemmel már 15 éve együtt vagyunk. Amikor egyedül voltam nekem is volt sok gáz randim vagy olyan amiből csak pár hetes valami lett aztán nem folytattuk. De neten sem nagyobb az esély mint bárhol máshol hogy hülyét fogj ki. Van baráti társágunkban is több netes kapcsolat, házasság. Mind több éve együtt vannak és boldogok. De van barátnőm akinek nem jött be, nem

volt türelme a sok szar randihoz. Megértem hogy nem mindenkinek jön be, de az hogy neked onnan volt egy szar kapcsolatod az nem azon múlt hogy neten ismerted meg. Az meg megint nem a netes társkeresés hibája hogy ennyi évig benne maradtál egy rossz kapcsolatban.

41. tumbo2 (válaszként erre: 40. - Tumbo2)
2023. ápr. 7. 16:17
pedig mindketten túl voltak több kapcsolaton,elmúltak 40 évesek.
40. tumbo2 (válaszként erre: 38. - Ágio8405)
2023. ápr. 7. 16:13
a lányom szintén.tavaly volt az esküvő.
39. 69fcad429e (válaszként erre: 38. - Ágio8405)
2023. ápr. 7. 15:41
Az esetek 95%-ában nincs benne köszönet, szerelem meg pláne nincs. 6 és fél évig voltam egy ilyen kapcsolatban, soha többet.
38. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 14:13
Azért direkt keresve is lehet ám találni. Én a férjemet társkeresőn ismerem meg 15 éve. Több ismerősöm is van aki neten találta meg későbbi házastársát.
2023. ápr. 7. 13:22
Én megértelek, rohadt igazságtalan az egész. Amikor az ismerősök, barátok is csak az észt osztják, közben halvány lila f.ngjuk sincs, milyen az amikor soha a 30+ éved alatt nem volt beléd senki szerelmes, nem volt senki aki csak téged akart volna, ha meg beleszerettél valakibe az jobb esetben lepattintott, rosszabb esetben arra se méltatott, hogy válaszoljon. Másoknak meg minden is összejön. Erre szokták mondani, hogy a kutya is a csomóra sz...ik.
2023. ápr. 7. 11:16
Valahogy össze kell találkozni. De ez csak az első mozzanat. Ráadásul nem is különleges eset. Emberek milliói találkoznak össze naponta más emberekkel. De ez még édeskevés. Nem minden padtárs párosból lesz házaspár. Ezek az emberek a találkozás után beszélgetésbe kezdtek, megismerték egymást jobban, és kiderült, egy hullámhosszon vannak. Nem a véletlen találkozás körülménye számít.
35. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 07:40
És a többieket nem láttad, nem beszéltél velük?
34. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 07:01

A fene tudja... én is nehezen és viszonylag későn találtam párt pedig nem vagyok bányarém és a természetem se szörnyű. De már korábban észrevettem, hogy ha külföldön jártam, ott jobban kezdeményeznek, próbálnak "udvarolni" a pasik, itthon mintha elfelejtették volna, hogyan kell. Én meg nem vagyok kezdeményező fajta, régimódi vagyok ebben és romantikus meséken, regényeken nőttem fel. :-)


A férjemmel én is Japánban találkoztam egy ösztöndíjprogramon, tehát Japán jó hely ilyen szempontból. :-) Ott nagy sikereim voltam, próbálkozott egy dél-emerikai, japán srác is egy bangladei annak rendje és módja szerint megkérte kezem, igaz, második feleségnek, de biztosított, hogy az első felesége beleegyezett és el tud két feleséget tartani. :D Valahogy mégsem volt vonzó ajánlat, ezért maradtam a férjemnél, akit fél éven belül importáltam és azóta - közel negyed évszada - együtt vagyunk.


Mivel van egy nagyfiam (lassan 19 éves), nincsenek illúzióim: a jövő nemzedék még rosszabb lesz. A legtöbb kispasi csak a számítógépe előtt ül, tanul és várja a csodát.

33. elbb (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. ápr. 7. 06:37

Pont ez jutott eszembe.

😁😁😁

32. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 06:29
Véletlen sztori volt nálam is. Még nem voltam 18, amikor egy buszon utaztam, és megláttam egy srácot, aki a kocsik közözz újságot árult. Néztük egymást, amíg állt a busz a piros lámpánál. Két hét múlva találkoztunk egy diszkóban. Azóta együtt vagyunk. Ennek 33 éve.
2023. ápr. 7. 03:50
Szerencsèjük van
30. King86
2023. ápr. 7. 01:54
Annyira azért nem volt könnyű. Évekig ismerkedtem neten, sok csalódás is ért, mire normális párra talàltam.
29. Soufflet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 00:20
Szerintem lószar! Annyian annyira oszzetortek, hogy kibirok mindnent!
28. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 7. 00:16
Nyitott emberek.
27. Amaunet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 23:34
És hogy érzed? 35 évesen tudsz magadon változtatni? Tudsz nyitott lenni az emberek felé a megismerés reményében?
26. Főnix3 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 23:26

Én is "fizettem" a mai boldogságomért. :)


Nyisd ki a szemed, a szíved, lehet ott áll melletted az igazi. :)

25. *lime*
2023. ápr. 6. 23:25

Minél többet tud valaki "ajánlani" és minél alacsonyabbak az elvárásai, annál könnyebben talál magának. Sok esetben azok társkeresőznek sikertelenül, akiknek túl magasak az elvárásaik. Ez természetesen nem minden esetben igaz, de általánosságban igen. Lehet, hogy már te is ültél olyan mellett vagy kerültél kapcsolatba olyannal akivel össze jöhettél volna, de nem felelt meg neked, így eszedbe sem jutott, mint opcionális partner. Más viszont össze jött volna (vagy össze is jött) vele, mert alacsonyabbak az elvárásai. E mellett persze a szerencse is számít, hogy pont olyannal találkozz akivel kölcsönös a vonzalom. + valóban sokkal nagyobb előnyben vannak a lazább, nyitottabb emberek, mert könnyebben megközelíthetőek, könnyebben kommunikálnak.

Kitartás.

24. Főnix3 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 23:19

Nem viccelek, a rezgéseid helyén vannak!

Nyugodj meg, eljön a te párod is!

Nem leszel macskás néni!

A kapcsolati problémáidat valahol elcseszed, de ennyiből nehéz megállapítani, hogy hol!

2023. ápr. 6. 23:16

Szóval olyan érzésem van, hogy mintha másoknak a sors/szerencse/gondviselés alakítaná az életüket gördülékenyen a jó irányba. Mert ezek mind boldog kapcsolatok, szerelem, szeretet, boldogság.


Nekem meg mintha valamiért extra köröket, nehezítéseket adna az élet. Hogy "na na, te ezt nem kaphatod meg".

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Érdekes73)
2023. ápr. 6. 23:10
Az, hogy valaki lakik egy házban, és megy fel a lifttel, majd találkozik valakivel és egymásba szeretnek, az nem akkora "élés". Ennyire én is élek. Vagy hogy az ofő egymás mellé ülteti őket a suliban. Ennyire én is éltem, de engem a Kiss Erika mellé ültettek.
21. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 22:50
Mondjuk ennél jóval többet fel tudnál sorolni, akik találkoztak így vagy úgy, és nem jöttek össze.
20. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 22:45
Talán csak élnek nem másokat elemezgetnek.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. ápr. 6. 22:34

Annyira nem vagyok gyagya, hogy ezt rájuk zúdítsam. 🤣🤣🤣🤣


Még a családnak se mondom, mert hülyének néznének.

2023. ápr. 6. 22:34
Van egy ismerősöm, aki kb 40 és sose talált magának még senkit, nem volt még kapcsolata, pedig teljesen rendben van, de annyira rohadtul zárkózott... Így nem is lesz. Szerintem mind véletlen találkozás, amikről írsz. Én nagyon sokat beszélek emberekkel, kíváncsi vagyok, chatelgetek mindenhol. Neked esetleg nincs kedved ilyesmihez?
17. tien
2023. ápr. 6. 22:19

39 éves voltam mikor megismertem a férjem.

Nem kerestem.


Van az a mondás a talicskáról és az ördögről😉

16. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 22:18

"Már arra gondoltam elmegyek egy látóhoz/jósnőhöz/asztrológushoz, hogy mondják meg lesz-e valaha valakim."


Remélem ilyennel nem fárasztod a férfiakat!

Ők ezt nem szeretik és kerülik az olyan nőket, akik ilyen hülyeségekkel foglalkoznak...

15. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 6. 22:16

A 35 nem sok, azaz sok, de még sem;)


Még ne írd le magad! Bármi történhet!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook