Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Másik mosógépet, milyet? fórum

Másik mosógépet, milyet? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 10. 15:08

Belinkelem ide az oldalt ahol találtam képet milyen a régi hajdu mosógép. Szóval ilyen méretű modernebb kellenne.

[link]

2010. nov. 10. 09:39
Nekem azok a nagy nyílású LG-k tetszenek fekete színben. Nem tudom, hogy jók-e egyébként de nagyon szépek . Persze ezzel most nem sokat segítettem :)
2010. nov. 9. 21:37
Ezek alapján inkább másik fürdőt.:)))
2010. nov. 9. 21:34

Én kb. 1 hónapja vettem egy samsung elől töltős mosógépet. 85 magas, 60 cm széles és 40 mély.


szerintem ha a keverőtárcsás hajdú köralakú gépre gondolsz, olyat még lehet kapni.

5. Szirtaki (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2010. nov. 9. 15:05

küldenék képet de nem lehet itt akárhogy keresem, hogy kell.

65 cm magas (plusz vagy 25-30 cm mikor felnyilik) és 40 cm széles. a hely ahova tennénk alig nagyobb, talán a szélessége engedne pár centit, de a magassága nem a radiátor miatt.

4. emagdi (válaszként erre: 3. - Szirtaki)
2010. nov. 9. 14:54

vannak felül- és elöltöltős gépekből is keskenyített típusok. egy nagyobb műszaki áruházban v a neten nézz körbe, hogy melyik az ami megfelelő lenne nektek.

(sajna fogalmam sincs hogy milyen a régi hajdú mosógép, de csak lesz valami hasonló méretű a most kapható gépek között is!)

2010. nov. 9. 14:45

Sziasztok!


Segítsetek légyszi abban,hogy: mosógépet szeretnénk közösen a családdal venni a anyukámnak karácsonyra, de sajnos úgy van kialakítva a helye,hogy oda csak a régi gép fér be (régi hajdu típusu). A felültöltős nem nyílik ki (ez a hajdu is csak éppen elfér), mert ott a radiátor, az előltöltős meg széles.


Nincs valami ötletetek,hogy valamelyik gyártónak nincsen e nem szabvány méretű gépe? Tehát egy ugyanilyen méretű de új mosógép kellene.



Köszi aki segít

2010. nov. 9. 14:44
AEG Lavamat...szuper!
2010. nov. 9. 14:44
Másik mosógépet milyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook