Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szárítógépből milyet vegyek. Mosó/szárítót vagy külön mosógépet és külön szárítót? fórum

Szárítógépből milyet vegyek. Mosó/szárítót vagy külön mosógépet és külön szárítót? (tudásbázis kérdés)


16. dovima (válaszként erre: 14. - Totek63)
2011. nov. 10. 19:33
Ha kérhetem engem is érdekelne.Köszi
15. Ezti (válaszként erre: 14. - Totek63)
2011. nov. 10. 18:40

Juj az szuper lenne!

Várom priviben és nagyon köszi:)

2011. nov. 10. 18:26
Külön gépet vegyél.Én most vettem használt Mielét mosgép +száritógép szett egymásra szerelve mert pici a fürdőm de imádom nagyon franko oda nem adnám semmiért .Ha akarod megirom az értékesitő nevét utána nézhetsz neten is . Gyönyörüek olyan mint ha vadi ujjak lennének.
13. macskossz (válaszként erre: 4. - Ezti)
2011. nov. 10. 17:26

Semmiképp sem a helytakarékosság miatt dönts!

Nekem Nile van.

2011. nov. 10. 17:25
Ja és icipici fürdőnk van, de egymásra téve befértek.
2011. nov. 10. 17:24
Külön. Nekem is külön vannak és nagyon szeretem őket. Viszont a mosógépnek legyen nagyon jó a centrifugája. Az enyém 1600-ot tud. Ez azért jó, mert a szárítónak így már nem sok dolga van vele, rengeteg áramot lehet spórolni vele.
2011. nov. 10. 16:56
Kulön legyenek. Sokkal jobb. Én a miele-re eskuszöm.
2011. nov. 10. 16:54
gyűri is meg olyan furi szaga lesz,kicsit mintha égett,de persze nem csak ahogy ugye keringeti a forró levegőt...mondjuk ha már kiveszed és "meghűl" akkor már nem de hirtelen olyan fura,és amiben gumi van mondjuk olyan nadrág vagy sztreccs cucc,van ami kinyult tőle...mondjuk nem elsőre,de volt olyan.Mondjuk ha farmert mosok akkor nagyon jó mert pik-pakk megszárad és nem kell forgatni mondjuk télen..
8. Ezti (válaszként erre: 7. - Dovima)
2011. nov. 10. 16:51

Dovima:

Miért nem szereted? Gyűri a ruhát? Vagy mi a gond vele?

7. dovima (válaszként erre: 1. - Ezti)
2011. nov. 10. 16:39
Nekem olyan van ami egyben mosó és szárító is de én nem nagyon szeretem.Csak ha nagyon sűrgős akkor használom és különben indesit van,a mosó részét imádom és szuper.
2011. nov. 10. 16:39
Az eszembejutott, hogy az "egybe gépnek" kisebb a dobja, gyûri a ruhákat. Az igaz, hogy a külön szárító dobja nagyobbnak tûnik.
5. punka (válaszként erre: 4. - Ezti)
2011. nov. 10. 16:34

Teljesítménybeli különbség is van közöttük, de nem értek hozzá igazán, csak egyszer utánanéztem kicsit. Olyasmi lehet, mint a 2 in 1 sampon, sokkal jobb külön-külön :)

De inkább olyannak higgy, akinek van is...

Az viszont tuti, hogy egymásra lehet állítani ôket, így nem foglal több helyet.

Ha vennék, én Bosch-t vennék.

4. Ezti
2011. nov. 10. 16:25

Azt ajánlották nekem is, hogy jobb a külön mosi és szárító, de vajon miért???

Helytakarékosságból jobb lenne az egybe:)


Az nem olyan hatékony vajon?


Karácsonyra szeretnénk venni, esetleg ha van jól bevált márka amit ajánlotok, szívesen venném!


Köszi:)

2011. nov. 10. 16:22
Ha egyszerre nem csak egy adagot mosol, külön vegyél. Így míg a következô kört mosod, az elsô szárad :)
2011. nov. 10. 16:14
Külön mosógép és külön a szárítógép.
1. Ezti
2011. nov. 10. 16:12
Szárítógépből milyet vegyek. Mosó/szárítót vagy külön mosógépet és külön szárítót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook