Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már csak maximum 2napot tölthetek egy ferfival, mit csináljunk? fórum

Már csak maximum 2napot tölthetek egy ferfival, mit csináljunk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 20. 20:47
Jajj,hát ez olyan érdekes topik,h muszáj lenne hozzászólnom..de nem tudok:D
72. f36e266467 (válaszként erre: 68. - Wickucy)
2010. jún. 8. 04:06

Szerintem örülj, hogy az élet megszabadít tőle, hamár neked nem volt erőd lépni és kilépni.


Hogy az utolsó napokat? Hát ez vicces. Mint egy rossz szappanopera.


Kicsit még defektes lesz az életed, ameddig nem kezdessz el korrekt módon gondolkodni és élni.


Máskor ne légy szerető, mert megbántassz vele mást és aszisztálsz egy sunyi dologhoz.


Élj szép életet. Ne halgass azokra, akik azt mondják, "én is voltam ilyen helyzetben", mert elég rossz tanácsadók.


Boldogságot szeretnél?


Érdemeld ki.


Így kezdődik.

71. henkoki (válaszként erre: 61. - Bd37ba754f)
2010. jún. 3. 22:25
Bocsi, nem az ötletedet akartam leszólni; igazából szerintem is ebben a helyzetben ez a legjobb befejezés. A gonoszkodásnak meg itt nincs helye szerintem, annak ellenére sem, hogy elég sok megtört szív kattant rá a témára.
70. Ajnácska85 (válaszként erre: 68. - Wickucy)
2010. jún. 3. 18:54

én egy kicsit sem utállak, én is voltam hasonló helyzetben, és ahogy látom a szavazásoknál (keress rá, h voltál-e már szerető vagy vmi ilysmi a címe) kb minden második hoxázó volt.

Na csak azért kérdeztem, mert ha szerelmes vagy, és azért legyen emlékezetes, hogy esetleg téged válasszon, akkor olyasmit javasoltam volna.

Így azt javaslom, hogy esetleg öltözz be valami szexis ruciba, és már az ajtóban rohand le!:) Szerintem erre minden féri vágyik:)

Remélem segítettem

69. e27d5a6391 (válaszként erre: 68. - Wickucy)
2010. jún. 3. 18:48
én nem utállak :)
68. Wickucy (válaszként erre: 60. - Ajnácska85)
2010. jún. 3. 18:47
Ez alatt az egy év alatt nem hagytam magamnak, h szerelmes legyek. :) Szeretem, de nekem nem is kéne. Elég, amikor "ritkán" látom. Volt közben nekem is párom, amikor nincs, akkor van néha ő. Nem magyaráznám el az egész sztorit, írhattam volna bármit, a lényeg a program volt. De így van téma, lehet utálni. Én sem tartom ezt szép dolognak, nyilván volt ennek egy folyamata, az egész történet kicsit másabb egy átlag kamatypartneresdinél, de még mindig nem ez a lényeg. :)
2010. jún. 3. 17:10
nem tudom nincs tapasztalatom ezen a téren:)
66. a1baa7edcc (válaszként erre: 65. - Bd37ba754f)
2010. jún. 3. 17:04
az ilyen alakok nem olyan noket fognak ki...
65. bd37ba754f (válaszként erre: 64. - A1baa7edcc)
2010. jún. 3. 16:58
Az már legyen az ő bajuk hogy miként és hol érzik jól magukat:) Lehet a nő is külföldön jól érezte magát mással:) aztán az is szervezi az utólsó estét:D
64. a1baa7edcc (válaszként erre: 61. - Bd37ba754f)
2010. jún. 3. 16:47
Ha holnap a megcsalt elettars inditana egy forumot, mindenki ezt a forumkiirot dobalna a pasijaval egyetemben :D
2010. jún. 3. 16:46

Gondolom dolgozott az elettarsa kulfoldon (?), mig a pasas felrekettyintgetett otthon.

Nekem tok mindegy lenne, hogy egy ilyen alaknak, van-e mire emlekeznie vagy sem. Amugy ha annyira szamitana neki, emlekezos fajta lenne, nem igy elne.

2010. jún. 3. 16:36
gyereket
61. bd37ba754f (válaszként erre: 56. - Henkoki)
2010. jún. 3. 15:48
Én csak azért írtam ezt az ötletet,mert ha eddig se ment el vele moziba,étterembe,vadkempingezni,hegyet mászni,libegőzni vagy t.köm tudja hova akkor most se fogja elfogadni a hétvégi wellnes programot vagy bármi mást hiszen egyértelmü hogy csak a testi kapcsolatra volt szüksége és nem a közös nyilvános programra.A fórum indító is hiába fogja kérni hogy egy utólsó találkozást valami olyan helyen töltség ahol emberek közt vannak mert a pasi tuti nem megy el.Tehát maradt az eddigi megszokott "tevékenység" amit mint írt a hölgy nem bosszú vagy gonosz időtöltésre akar fecsérelni.Marad az extra csodás szex és a New York:)
60. Ajnácska85 (válaszként erre: 59. - Wickucy)
2010. jún. 3. 15:39

Te szerelmes vagy belé amúgy? Vagy Neked is elég az, ami most van /eddig volt?

Én nem akarlak szekálni, nyugi:)

2010. jún. 3. 15:25

valóban nem letten előrébb az ötletekkel.

henkoki, igy gondoltam, igen, de magamtól sem vagyok ebben kreativ és csak mondom, h pozitiv emléket szeretnék, nem döglött állatot. :)

ma este meglesz a "romantika", de még itt a hétvége elvileg...

különben ez más, de mindig félek a fórumoktól, mert bármit kérdez az ember, mindig kap negativ választ, bár a mostani kérdésnél, mit is várhattam? :)

de legalább csináltam nektek programot... :D

58. Wickucy (válaszként erre: 56. - Henkoki)
2010. jún. 3. 15:04

oké, igaz, de csak addig jutottam el! :D

helyesbitek! az ő ötlete nem rossz... :D de erre futja magamtól is. :D elolvasom mik vannak még

azon kivül, h ejj, de csúnya dolgot csinálok. :)

57. adfa0d8bdb (válaszként erre: 41. - Édesmandula)
2010. jún. 3. 15:00
:)))))))))))))))))
56. henkoki (válaszként erre: 55. - Wickucy)
2010. jún. 3. 14:33
Hmm érdekes. Ötleteket vártál ahhoz, hogy tartalmasan töltsetek el 2 napot, erre neked Hegyek lánya ötlete tetszett, miszerint egy felturbózott szex a megoldás. Izé... akkor minek is nyitottad a fórumot? Hát nem ezt csináltátok eddig is? Vagy ehhez kérsz tanácsokat? Pózokról? Vagy most mi van??? Akkor asszem félreértettelek, mert én úgy gondoltam, hogy mással szeretnéd felejthetetlenné tenni magad a számára, pont hogy ne csak a jó kamatyok maradjanak meg benne. Bár ezzel szerintem már elkéstél.
2010. jún. 3. 14:14

bocsánat, kicsit már beleolvastam, de közben dolgozom.

köszönöm az ötleteket és valóban itt nem mennék részletekbe, hogy csúnya dolog- e, amit csinálok, hogy mire kellek neki... stb. :) ha nem velem tenné, megtenné mással, sőt tette is... :) én ezt elfogadtam, míg nekem sincs senkim, remekül elvoltunk/ vagyunk/ talán leszünk is... és igen, mivel tudom, hogy sosem hagyja el a párját, ami talán jobb is... :) ezért tetszett Hegyek Lánya tanácsa, valami ilyesmiben gondolkozom én is. had emlékezzen jóóó sokáig. :P

2010. jún. 3. 14:14
szegény lehet csak megoldást várt és kapott?:-)))
53. édesmandula (válaszként erre: 51. - Henkoki)
2010. jún. 3. 14:11

áááá, csak irigyeljük :DD


biztos rájött a megoldásra ;D

52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Agis)
2010. jún. 3. 14:08

Gondolom költőien az a petesejt és a sperma.


Egy baba is maradandó és az életében nem fogja elfelejteni.

2010. jún. 3. 13:50
Látom gonoszkodásért nem kell senkinek sem a szomszédba mennie... Szerintem nem ilyen ötletekre számított a fórumindító. Apropó, hol van???
50. édesmandula (válaszként erre: 48. - Agis)
2010. jún. 3. 13:49

pfhűűű az tuti :D vagy egy döglött állatkát betenni, na az olyan szag, amit hipóval se tud kiszedni semmiből :P


vagy egy kínai étterem szemeteszsákját :D na aaannnnak van még olyan szaga hogy... :X

2010. jún. 3. 13:05
jó lenne egy nagy üveg pacsuli is a kocsiba
48. agis (válaszként erre: 41. - Édesmandula)
2010. jún. 3. 12:47
A csaj nem tehet semmiről (azaz élettárs) én inkább alattomos Pálpusztait spriccelnék szét a kocsiban, avyg eg yksi darabot jó mélyen az ülés alá bedörzsölni, soha nem fog elfelejteni (legalábbis amíg az auót megvan)
47. agis (válaszként erre: 10. - Bd37ba754f)
2010. jún. 3. 12:45

Hogy lehet a szexbe apait-anyait beleadni...? :)


Komolyan kérdezem...

46. édesmandula (válaszként erre: 45. - Db78bacc4f)
2010. jún. 3. 11:57

a pokol felé vezető út is jószándékkal van kikövezve...


sokáig nem értettem ezt a mondást :D de amióta értem... :DDD

2010. jún. 3. 11:56
Hehe, aúgy látom elharapódzik a topic, szuper ötletek, segítő megoldások :)
2010. jún. 3. 11:55

e;...ez durva lesz...mond, hogy hármasban még sosem csináltad, és ki akarod próbálni 2 férfival...

aztán keríts egy pasit aki gerjed a férfiakra...és hát hármasban...csak ő lesz középen :))) tuti emlékezetes lesz neki (is) :DD

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook