Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Makrobiotikus táplálkozás: Mik a tapasztalatok az Oshawa diétáról? fórum

Makrobiotikus táplálkozás: Mik a tapasztalatok az Oshawa diétáról? (tudásbázis kérdés)


6. 0b072d96f2 (válaszként erre: 5. - Samsarah)
2011. okt. 1. 15:33

Köszi,h.megírtad:))

Ügyes vagy nagyon az 5nappal ám!!!

Jobbulást neked,ha meggyógyultál nekimész megint?

2011. okt. 1. 13:55

hat itt vagyok. 5. dik nap. ma feladtam:S


de amit eddig tortent: :)


elso nap semmi bajom nem volt, mintha mi se tortent volna. nem nehez ez, csak oda kell figyelni agyban h elkeszitsd idoben a kajat, h ne kelljen vmi "nemszabad" kajat hirtelen bekapj, mikor mar nagyon ehes vagy:)

igazabol fogyni is fogytam picit, de nem vagyok most mervado, mert 2.nap nagyon megfaztam, ezert IS adtam fel most, meg napi 10 oraban dolgoztam, idom se volt enni, nem hogy bekesen elvonuljak, valamikor meditaljak vagy jogazzak kicsit.

szal ha az ember belekezd, kell napi egy ket ora a lazitasra, h lelkileg is ossze tudd magad szedni, ujra es ujra erot kapva hozza.

lelkileg amugy jol voltam, konnyedebb, egyszeruen oldottam meg dolgokat, konnyebben vettem az akadalyokat melo kozben, mielott ideges lettem volna valamiert, meg tudtam magam nyugtatni. ez nalam nagy dolog.

szal fizikalisan nem viselt meg a dolog, mert enni lehet! nem kell koplalni. de az agyam mindig kovetelte akajat, edessegeket huhuuuu, nagyon. raadasul csomo kaja volt korulottem.

de tenyleg csak agyban dol el.

ha az ember rakeszul , ott van agyban , h most ezt vegig csinalja, sikerulhet. a baratomnak aprilisban sikerult,meg most is eros maradt.

ugyh harcra fel.

en ugy tudom h ujholdkor a legjobb elkezdeni, de aki fogyni akar annak fogyoholdkor is idealis.

huu egyenlore, ennyit irok, mert betelik velem a forum.

4. 0b072d96f2 (válaszként erre: 3. - Samsarah)
2011. szept. 27. 18:48
Írsz majd napi összegzéseket?vagy naplót?Nagyon érdekelne a tapasztalat.
2011. szept. 27. 17:56

hello,

en ketszer kezdtem el, de meg egy napig se birtam :P

most ketten kezdtuk el, ma, merthogy ujholdkor jo kezdeni elvileg.

de mivel meg en sem csinaltam nagyon kivancsi vagyok.

pl lehet megfazottan belekezdeni,

a `mennyit lehet fogyni` temakor is erdekel, mert en meg pont nem akarok nagyon:)

ugyh most mar ket kivancsi varja az okosak jelentkezeset.

2011. szept. 27. 13:19

Szia,én régóta szemezek vele,de nem mertem még belevágni,mert nem olvastam én sem tapasztalatokat.Vajon mennyit lehet fogyni vele?

Várom én is a hsz-eket.

2011. szept. 27. 13:14
Makrobiotikus taplalkozas: Mik a tapasztalatok az Oshawa dietarol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook