Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májusban abbahagytam a gyógyszer szedését, azóta nincs menstruációm.Voltam orvosnál többször is, javaslat várjak, de meddig? fórum

Májusban abbahagytam a gyógyszer szedését, azóta nincs menstruációm.Voltam orvosnál többször is, javaslat várjak, de meddig? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 5. 12:11

Eszembe jutott, hogy ha nem akarsz gyógyszert szedni, inkább természetes úton oldanád meg a helyzetet, akkor nézz utána az Aviva tornának.

Nekem nagyon szépen beállította a ciklusomat!


www.avivamodszer.hu

14. kinni
2009. okt. 5. 12:07

Nekem is volt hasonló problémám. Mivel akkor nem szerettem volna babát és nem szerettem volna hormont sem szedni és nem volt pasi az életemben így nem zavart, hogy nem jön meg. Csináltam tisztítókúrát és vártam, egy idő után magától szépen visszaállt a ciklusom.

Ha babát szeretnél akkor jobb lenne ha minél előbb beállna a ciklus, gyógyszert szoktak kiírni, hogy meghozza a mensit.

2009. okt. 5. 08:43
Ugyanígy vagyok, mint Te. Augusztusban hagytam abba a tablettát (10 év után), és még mindig semmi. Igaz, most mintha valami nagyon halványan lenne, de hogy ez most micsoda, a menstruációnak az imitálása vagy peteérés, azt nem tudom. Pedig nagyon jó lenne tudni, mert én most nem szeretnék teherbe esni véletlenül sem.
12. Tiduj30 (válaszként erre: 10. - Holdsugár85)
2009. okt. 5. 08:28
Erre valók a méregtelenítő kúrák! Persze csak okosan, de csodát tudnak tenni. :)
11. youlcsi (válaszként erre: 10. - Holdsugár85)
2009. okt. 5. 08:19

én is a yadine-t szedtem 6 évig :)

én nagyon szerettem, mindannak ellenére, hogy kiderült, hogy pcos-es vagyok... sztem ez teljesen független a gyógyszertől.


egyébként a rendszertelen vérzés, és a pattanások megérnének egy hormonvizsgálatot és egy inzulin-terhelést...

2009. okt. 5. 08:00

Én egy éve nyáron hagytam abba a yadine-t, közel 6 év szedés után, fél évet vártam, hogy újra megjöjjön, azóta is rendszertelen és azóta is pattanásos vagyok.

Azóta csak természetes dolgokban hiszek, hagyom a szervezetemnek, hogy magától helyre rázódjon, valahogy úgy érzem, hogy egy vegyszer káros hatásait nem akarom egy másik vegyszerrel kezelni.

Ha tudom előre, hogy így megsínylem, lehet inkább nem szedtem volna! :(

2009. okt. 5. 07:49

Szerintem kérj egy beutalót egy hormonvérvételre!Azt az eredményt pedig vidd el több orvoshoz is,köztük olyanhoz is,aki meddőségi doki.

Nem ijesztegetni akarlak,de nekem ugyanígy kezdődtek a dolgaim,magas FSH szintem volt,emg egyéb olyan,amire 3 orvos is azt mondta,h korai etefészek kimerülés.(Ennyi idős voltam,mint Te!)

Gyógyszerrel akkor is be tudják indítani,ha ez a bajod.Sőt,gyereked is lehet,én is 7 hetes kismama vagyok:-)

2009. okt. 5. 07:38
én januárban hagytam abba, a doki azt mondta, 10 év gyógyszer után kell az egy év, hogy beálljon. köv jan-ban mentem hozzá, akkor kiderült, hogy pcos-em van.
2009. okt. 5. 07:07
Én is vártam,míg megjön magától,nekem is beletelt 3 hónapba.Először triquilart,majd diane 35öt szedtem,mindkettő abbahagyása-szüneteltetése után ez volt.Viszont utána mikor először megjön,nagyon sötét színű(legalábbis nekem+egy ismerősömnek is),attól nem kell megijedni.Ja,és persze gyógyszer nélkül jöttek a görcsök is-amik még tini koromban,gyógyszer előtt:(Viszont ha baba miatt várod nagyon a mensit,természetesen"sürgettesd"meg dokival!Nekem pl.a clostilbegyt is szabályozta,azóta rendszeres,bár sajna babám az nem lett,amiért azt igazából felírattam:(
2009. okt. 5. 06:55

Szerintem a legtöbb orvos azt mondja hogy várjunk míg magától beáll. Én már 2 és fél éve hagytam abba a gyógyszert (Diane 35-öt szedtem) és utánna nekem sem jött meg, több mint másfél év huzavona volt, mert ugye mi babát is szerettünk volna, de sajna nem jött össze. Ez év februárjában elegem lett, majd megjön ha jönni akar. Fél év után jött meg elsőnek magától.

Én vártam mert elegem volt az állandó orvoshoz járkáláshoz és rábíztam magam a "természetre" :)

2009. okt. 5. 06:52

Szia!

Szerintem is menj el másik orvoshoz, én 4 hónapig szedtem gyógyszert majd abbahagytam és 3 hónapig nem jött meg, orvost váltottam és kaptam norculotot, azóta minden rendben.

2009. okt. 5. 00:35
Nekem az a tapasztalatom, hogy egy nőgyógyász csak akkor vesz komolyan, ha azt mondod, próbálkoztok a babával. Sok orvos még akkor sem csinál semmit sajnos, de enélkül meg pláne nem. :-(
2009. okt. 5. 00:32

Szerintem menj el másik orvoshoz!

Azért ez már lassan fél év, kéne gyógyszert (Norcolut) kapnod, ami meghozza a vérzést.

2. mese
2009. okt. 5. 00:05
Nehéz ügy... Nekem gyógyszerek miatt 3 évig lkellet várnom a menstruációmra, nekem is azt mondták, hogy várjak... Az előtt nem volt semmi bajom..Most a múlt héten, egy év után jött meg ismételten. Szerintem mindenkinek ezt mondják:(
2009. okt. 4. 23:50
Májusban abbahagytam a gyógyszer szedését, azóta nincs menstruációm.Voltam orvosnál többször is, javaslat várjak, de meddig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook