Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magyarországon, szerintetek mennyire elfogadott a naturizmus? fórum

Magyarországon, szerintetek mennyire elfogadott a naturizmus? (beszélgetős fórum)


8. mh07
2009. okt. 12. 08:57

Sajnos Mo-n nagyon kevés kijelölt naturista hely van ahol kultúráltan lehet eltölteni az időt. Nagyon sok az aberrált - kukkoló - ember. Azt pedig végképp nem értem miért más az, hogy ruha nélkül napozom, mint ha falatnyi bikiniben tenném ugyan ezt. Azzal, hogy leveszem a ruhámat vállalom magam, a testem. Ezzel mások nem is foglalkoznak. Naturista strandon, kempingben még nem éreztem, hogy bámultak volna vagy megjegyzéseket tettek volna a külsőm miatt. Nem úgy, mint "ruhás" strandon.

Egyébként érdemes összehasonlítani egy naturisták által látogatott és egy ruhás strandot vagy kempinget!

7. pista55 (válaszként erre: 6. - Anyuca66)
2009. okt. 11. 21:33
Tudtommal vannak erre kijelölt helyek. Szeged körül is van egy ilyen, meg még biztos sok helyen. Szerintem is csak ott és nem más strandokon vagy az utcán elfogadott.
2009. okt. 11. 20:18

Hol vannak az erre kijelölt helyek??

Ott biztosan elfogadott.

2009. okt. 11. 11:15
Szerintem elfogadott. Az megy oda aki akar, senkit nem zavar. Legalábbis én még senkitől nem hallottam, hogy őt zavarta volna, hogy valaki egy bizonyos helyen meztelenül mászkál. Soha nem voltam még ilyen helyen de egyáltalán nem ítélem el.
4. mese
2009. okt. 11. 00:29
Szerintem egyáltalán nem. De egyet is értek ezzel.
3. 7fb8501abf (válaszként erre: 2. - Anyuca66)
2009. okt. 11. 00:26
nekem azt tetszett a naturista kempingben, hogy tisztaság volt és mindenki toleráns mindenkivel....ott nem számít ki milyen, hogy néz ki...ez nem egyenlő a szexualitással...de sokan ezt is félre értik...én szégyenlős vagyok....én fürdőruhában voltam....de körülöttem mindenki tök természetesen mozgott meztelenül...
2009. okt. 11. 00:22
Akárhány évvel ezelőtt ez volt a természetes. Éppenséggel kipróbálnám azért 1X legálábbis.
2009. okt. 11. 00:13

Kinek mi erről a véleménye?

Én egyszer voltam egy ilyen helyen

Én furán éreztem magam,de közben szabadságot éreztem.Azt vettem észre ezek az emberek oda figyelnek a rendre és nem aberráltak, ahogyan ezt sokan gondolják...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook