Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magázódás családon belül fórum

Magázódás családon belül (beszélgetős fórum)

1 2 3
8. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - E74b8e1a7f)
2014. márc. 25. 17:13
Mar en is gondoltam erre regebben, de elvetettem az otletet. Ma ugy hozta a sors, hogy en magam mondtam el anyosomnak a velemenyem errol a temarol.
7. Ageeca (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. márc. 25. 17:12
A párom (27) a saját szüleit is magázza, nálunk természetesnek veszi... Idegent én is magázok, de a szüleimet tegezem...
6. Jasmine24 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2014. márc. 25. 17:11
60 eves anyosom, de szerintem az meg nem olyan oreg, hogy ne tegezhetnem. Foleg, hogy apukam parja is pont ennyi idos, de barmilyen temat megtudunk beszelni, szinte mint egy baratno olyan velem. Es nagyon tisztelem, annak ellenere, hogy tegezodunk.
5. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. márc. 25. 17:09
Nekem hiába mondta anyósom hogy tegezzem,sajnálom de nem megy.Először is:16 éves korom óta ismerem,másodszor is tisztelem annyira hogy nem bírom letegezni.Számomra a magázódás egyenlő a tisztelettel és attól még egyenrangúak vagyunk!!!
4. e74b8e1a7f (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. márc. 25. 17:09
Azt gondolom, hogy esetleg a párod felvethetné az anyjának, hogy ő ajánlja fel neked a tegeződést...
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2014. márc. 25. 17:09
Nem tudom mennyi idős az anyósod. Az enyém 40 évvel volt idősebb nálam, így nekem természetes volt a magázódás annak ellenére, hogy többször megbeszéltük, hogy tegezni fogom. Valahogy úgy éreztem, hogy a tiszteletet így tudom megadni neki maximálisan:)
2014. márc. 25. 17:06
Van aki a kutyáját is magázza!
2014. márc. 25. 17:05

Sziasztok! Kivancsi lennek masok velemenyere a temaval kapcsolatosan.

Gondolom nemcsak az en csaladomban fordul elo magazodas. Nalunk aanyosom es en kozottem van igy a helyzet.

Az az igazsag, hogy zavar mar regota. Szamomra ez azt jelenti, hogy nem vagyok szamara egyenrangu fel. En egy elegge laza termeszet vagyok, konnyen alakitok ki kapcsolatot, ha a masik fel is ugy viszonyul. Ezt anyosom reszerol abszolut nem erzem, pedig mar 10 eve ismerjuk egymast es lassan 3 eve hivatalosan is az anyosom es a gyerekem nagymamaja. Eddig nem is foglalkoztatott ez a kerdes, de amiota velunk lakik (lassan 5 honapja), igy mar erzem a hatranyat. Nem tudok vele olyan kozvetlen elnni es ezaltal nem mondhatni, hogy idealis a kapcsolatunk. Nem azt akarom mondani, hogy ha tegezhetnem, pikk-pakk minden megvaltozna, de sokszor segitene a tarsalgaaban, konyebben megerthetnenk egymast. Ha O is akarna persze.

A masik, hogy 8 eve mar angol nyelvteruleten elunk es itt a magazodas, mint olyan, nem letezik.

Ti mit gondoltok? Koszonom a valaszokat!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook