Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Családon belüli molesztálás fórum

Családon belüli molesztálás (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
329. Miramira77 (válaszként erre: 328. - Mamika50)
2013. ápr. 3. 11:42

Hát én olyanról tudok, hogy a nevelt fiú vádolta meg a nevelőapját vele, mert nem kapott új mobilt.

Megvonták a a nevelőszülőséget tőlük, a család nem hitt a férfinak, elváltak, alig láthatta a saját gyerekeit, végül kis hijján börtönbe került.

Aztán a fiú eldicsekedett egy társának, hogy az egész sztori kamu volt és hogy "jól megkapta a fazon".

Az apósoméknak ezt hozták fel példaként, mikor jelentkeztek nevelőszülőnek.

328. Mamika50 (válaszként erre: 1. - Nagy Éva(vica))
2013. márc. 3. 19:50
Hát én tudok olyan estről, amikor a kislány a saját szüleit vádolta meg molesztálással ! Elítélték az apát és az anyát is . Sokat bántották őket a börtönben , mivel a rabok ott is elitélik az ilyen embereket . Leülték és kiderült a laányka csak pusztán azért mártotta be őket, mert a szülei nem endegték még ,hogy fiúkkal járjon!
2012. márc. 7. 08:23
Sajnos nincs erre a tettre megfelelő büntetés. Én elvágnék valami ideget a nemi szervükben, hogy képtelenek legyenek élvezni a dolgokat. De ugye az emberi jogok... mert ezeknek a szemétládáknak is vannak jogaik.
326. Anyacsak1van (válaszként erre: 324. - B4ca0947f4)
2012. márc. 6. 20:34

Azt tudod,hogy a börtönben csúnyán megbüntetik az ilyen embert????

Az ilyen szemeteknek fogalmuk sincs,milyen végzetes következményei vannak a tettének!

Halált rá!!!!!!

325. Anyacsak1van (válaszként erre: 323. - B4ca0947f4)
2012. márc. 6. 20:33

Nem tudom még milyen mértékű volt,mert bonyolult a mostani helyzete a gyereknek. A volt férjem is,és jelenlegi párom is tudja (ma derült ki az egész).

Férfi volt az elkövető.

Nem hiszem ,hogy tétlenül fogom megemészteni ezt,hisz emiatt rengeteg gondunk van!!!!

324. b4ca0947f4 (válaszként erre: 320. - Anyacsak1van)
2012. márc. 6. 17:44
Az első reakcióm ilyenkor: halál rá! Sajnos ezt nem lehet.
323. b4ca0947f4 (válaszként erre: 322. - Anyacsak1van)
2012. márc. 6. 17:43

Milyen mértékű volt a molesztálás? Hány éves most a fiad? Párod, férjed, gyermeked apja tud róla? Nem emlékszel rá, hogy akkor történt-e valamilyen változás a gyermek személyiségében, szokásaiban, netán a tanulmányi eredményében? Hogy viszonyul most a szexhez? van barátnője? érdeklik a lányok?

Ezeket azért kérdezem, mert ezek függvényében döntsd el, hogy teszel-e valamit, megéri-e felbolygatni a fiad lelkivilágát. Ja, és férfi volt a molesztáló?

2012. márc. 6. 17:28
Nem évülnek el ezek az ügyek, családvédelemmel foglalkozó hölgy mondta. Egyébként még 10 éven belül vagyunk.
321. ozike0501 (válaszként erre: 320. - Anyacsak1van)
2012. márc. 6. 15:44
Nem tudom, hogy hány éve történt, de jelenleg azt hiszem 10 év után elévülnek ezek a dolgok és utólag nagyon nehéz bizonyítani sajnos. De hallottam, hogy a kormány javaslatot nyújtott be, hogy ezek az ügyek ne évüljenek el.
2012. márc. 6. 15:02

Sziasztok!

A mai napon tudtam meg,hogy a már kamasz fiamat,gyermekkorában molesztálták; de nem család tag volt. (még nem a gyerekemtől tud,így bonyolultabb lesz bármit lépni,elindítani,de az biztos,hogy ez a ....."ember" meg fog bűnhődni ezért)

Senkinek nem kívánom ezt az érzést!!!

2012. febr. 28. 21:38
Elfogyott a téma??? :)
2012. febr. 12. 18:24

Elolvasva egy fórumodat az is fura nekem, hogy folyton más családokkal példálóztál ott is. Hogy a családok 90%-a egyedül szokta hagyni a kiskorú gyerekeket, vagy hogy más nem fürdeti, nem eteti őket... :O


Az pedig, hogy egyedül vagy mindenre... Mérlegelni kell, mielőtt az ember gyereket vállal...

2012. febr. 12. 13:26

Sziasztok,

nem olvastam végig az összes hszt......minek szül több gyereket egy ilyen ember????

Anyának direkt nem neveztem!!!

316. 328aadd89f (válaszként erre: 315. - B4ca0947f4)
2012. febr. 12. 13:06

Igen, bennem is felmerült, hogy annak ellenére, hogy 3 éve is téma volt, fel van háborodva Éva, hogy rajta is számon kérik majd a molesztálással kapcsolatos ügyet.

1. már akkor el kellett volna hajtani kedves nevelőpapát a sunnyogóba, 2. ha már így alakult és mégsem tette meg, akkor fokozottan, minden rezdülésre figyelni, 3. ha már 3 éve sem a lányának hitt, nem kellene csodálkozni azon, hogy a lány most nem mondta el neki az újabb molesztálást. Akkor sem volt foganata, vagy, ha volt is, az nem a nevelőapára nézve volt kellemetlen. Egy ilyen eset után én sem mondanék semmit az "anyámnak", még ha kérdezne, akkor sem.

315. b4ca0947f4 (válaszként erre: 297. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 12. 12:15
Ez a téma már három éve odáig jutott, hogy az iskolában téma volt és orvosnál voltál vele? 11 éves gyerek bevállalta a nőgyógyászt és a vele járó hercehurcát és te nem hittél neki?????? szegény kislány, engedd el, engedd, hogy élje az életet máshol, olyan családban, ahol elfelejtetik vele ezt a pokoli gyermekkorát. A felelősségre vonás nem fog elmaradni irányodban sem, nyilván fokozottan kellett volna odafigyelned , főként mivel egyszer ez már volt téma. Igy megdől az az elmélet is, hogy fejlett és nőt lát benne a párod. Marad a pedofil verzió. Börtön jár, remélem megkapja.
2012. febr. 12. 11:57
Ha csak felmerülne, hogy a párom, vagy bárki bántja a lányomat levágnám a...azt. Küzdj a gyerekeidért, ha akarod őket. Ha nem akarod, csináld azt amit eddig!
2012. febr. 12. 02:27

Illetve még: abban reménykedem, hogy több gyereket nem akarsz vállalni! Mert látom, azért még nem vagy "bent a korban" annyira, hogy ne lehessen.


Gondolkozz el rajta, hogy vajon véletlenül történik-e mindez pont veletek? Véletlenül kérdőjelezik-e már másodszor azt meg, hogy képes vagy-e a gyermekeid felnevelésére. Akármilyen gonoszul hangzik, én ezt így gondolom. És ne legyél önző! Egy anya véleményem szerint attól IS válik anyává, hogy nagyon sok mindenről képes lemondani a gyereke érdekében...

2012. febr. 12. 02:19

Meglepő számomra, hogy azt hiszed, a gyámügy csak azért emelte ki a gyerekeket tőletek, mert nincs jobb dolga... Nem tesznek ilyen ok nélkül, ebben biztos vagyok.


Meglepő számomra, hogy a kérdéshez alapvetően úgy álltál hozzá, hogy a gyereked hazudik (aki egyébként kimenekített a testvéreit a tűzből, és akire annyira bíztál, hogy rá bíztad a kicsiket, míg te nem voltál otthon), nem pedig úgy, hogy mi van ha a párod kamuzik... Tudod, az a 1 dolog, hogy a párodat mindenki milyen családcentrikus, becsület, normális embernek tartja. A beteges emberek tudják magukat a legjobban megjátszani, nem hiába olvasható megannyi szörnyű történetben, hogy a kegyetlen gyilkos, egy pedofil azért nem került sokáig gyanúba, mert annyira jól álcázta magát...


1 cigicsikk elnyomáshoz miért ne lenne elég 1 nap? 1 napot volt otthon, bőven volt ideje, hogy valamiért dühös legyen a gyerekre, aztán ezt tegye vele... Nem gondolhatod, hogy ezt a gyámügy csinálta, csak azért, hogy ne kapjátok vissza a gyerekeket!!!


Írtad, hogy a lányod igazi apja nem éppen egy mintaapa, a lányodnak pedig rosszul esett, mikor összeálltál a pároddal. Nos, az én apám sem egy mintaapa, az én anyámnak is lett párja, miután elváltak, és tudod, én is borzasztó nehezen viseltem, gyűlöltem, mikor megtudtam. Pedig jóravaló ember, erre én is rájöttem, meg is szerettem. Azt írtad, a te lányod is megszerette a férfit... Innentől hülyeség, hogy ilyennel vádolná alaptalanul, hiszen már nem akarja eltávolítani.


Az előzőhöz visszavezetve ha olyan jó családi életetek volt, a lány nem mondta volna azt, hogy bántotta a nevelőapja, semmi oka nem lett volna rá. Inkább arra ment volna ő is, hogy minél előbb vissza hozzátok.


Ha valaki, akkor a pszichológus meg tudja állapítani, hazudik-e a gyerek. Hogy nem szólt neked a molesztálásról, ne hányd fel neki! Ez egy borzalmas lelki folyamat lehet, amiről félt beszélni, félt, hogy vádolni fogod, félt, hogy szégyenben marad... Most bontakozik ki a nőiessége, csomó változással kell neki szembenézni, csomó kérdés tisztázatlan előtte, aztán még rájön ez a borzalmas teher...


Két tűz között vagy??? Nem vagyok anya, de ha az leszek, biztos vagyok benne, hogy olyan anyaoroszlán jön belőlem elő (egészséges, normális nőknél is mind ezt tapasztaltam), hogy a gyerekeimet védem foggal-körömmel!


"de ha nem ment be a lányhoz, és nem zárt ajtót. akármikor rajta kaphattam volna, mivel a 2 szoba egy helyiségből nyílik, meg a 2 szobának egy a fala, és áthallatszik minden. megmég aztán a fiam is ott aludt. az meg biztos elmondta volna. még mikor fürödtek akkor sem engedtem be a páromat hozzájuk. főleg a nagylányomhoz. nem értem. pont ezek miatt a dolgok miatt." - "kaphattam VOLNA"... blabla, feltételes mód, nem tényszerű, hogy megtörtént a dolog és nem kaptad rajta mégsem, mert mást csináltál... Nem engedted be a párodat fürdés közben? Miért így fogalmazol? Az én nevelőapámban sosem fel sem merült ilyen, hogy becsászkáljon, mikor fürdök vagy öltözködöm, nem kell neki tiltani külön. Még akkor is kopog, ha nap közben szeretne valamit mondani vagy kérni, és én a szobámban vagyok. Ne csinálj úgy, mintha ezek ilyen extra "védelmek" lennének. Meg pont az ilyen dolgok miatt? Miért, felmerült benned, hogy esetleg van hátsó szándéka?


Amikor ennyi gyereket vállaltál, még tök jó anyagiak között éltél?


Nem lehet, hogy te kizárólag a saját bőrödet félted, hogy "bajod esik", amiért "belekeveredtél" ebbe a molesztálós dologba? Ja, meg esetleg a párodat is, mert azt nagyon kiütközik, hogy őt nagyon véded, de a lányodnak a szavat nem hiszed, aki vér a véredből.


Felmerült a lányod szavának a megkérdőjelezése közben benned, ha hazudik, akkor miért akarja ennyire eltakarítani a párodat a közeledből (vagy inkább a saját közeléből, amit megértek)? Valaki akkor mégsem oké, nem? Te pedig anya vagy, a gyerekednek fontosabbnak kell lennie, mint egy pasinak.


Maradsz az anyagiak miatt a pároddal, mert tudod, hogy abból a fizetésből nem tudnád őket fenntartani, biztosítani nekik mindent, amit egymagad megkeresnél? Akkor szintén jobb nekik, ha nincsenek otthon, nem? :(


95-ös hitelhez nem elég 70, de gondolom 0 sem, ami t akkor "kapsz", ha nem dolgozol... Jó, lehet, hogy kapsz segélyt, ezt nem tudom, de az van egyáltalán 70?


Nem írom, hogy dobd a férfi és harcolj a gyerekeidért, mert nem érzem úgy, hogy nekik arra lenne szükségük...


Így a fórum végigböngészése után ez a véleményem.


Régóta ez volt a legborzalmasabb, leginkább megdöbbentő történet, amit családi kapcsolatokról olvastam. :((

311. 328aadd89f (válaszként erre: 310. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 11. 23:10

Nem az a baj, ha valaki védi a társát, hanem az, hogy ilyen áron képes elveszíteni a gyermekeit. És ez tényleg szégyellni való, de meg fogja bánni. Csak akkor már késő lesz.


Végig gondoltam az egész sztorit és arra jutottam, hogy ha az én gyerekeimről lenne szó és tényleg elhinném a páromnak, hogy nem tett semmit, mert vakon bíznék benne, akkor is mérlegelnék és megszűntetném vele a kapcsolatot. Lehetne a világ legjobb társa, ha ő lenne annak az akadálya, hogy visszakapjam a gyerkőceimet, mehetne a fenébe.

Nem tudunk azon változtatni, hogy Éva hogyan gondolkodjon a molesztálással kapcsolatos dologról. Gondoljon amit akar, szíve joga. De az gondolom már neki is leesett, hogy attól függetlenül, hogy igaz-e a sztori, vagy sem (számomra nem kérdéses, hogy a lányomnak hinnék!!!), nem kerülnek vissza a gyerekek ilyen nevelőapa mellé. És még mindig nem lépett, Éva.


Innentől számomra teljesen nyílvánvaló, hogy hiába mondogatja, hogy mennyire hiányoznak a gyerekei, hiába keres álindokokat az egyedüli életkezdés ellen, ő már régen választott. És nem a gyerekei mellett döntött. Mi meg itt feleslegesen koptatjuk a billyentyűzetet...


Szegény gyerekek! De legalább most jó helyen vannak és ez a lényeg!

310. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 309. - 328aadd89f)
2012. febr. 11. 23:02

Teljesen igazad van!

Még annyit tennék hozzá, - nem tudom, lehet, hogy valahol említetted, mióta vagy együtt a pároddal, - de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ez az aberrált fazon az alapján szúrt ki téged, hogy látta rajtad, hogy veled ezt meg lehet tenni! Egy olyan gyenge nő és anya vagy, nem véded meg a tulajdon gyermekedet!

Szerinted hány nő gyerekével tudta volna ugyanezt csinálni?? A legtöbben már rég a hátába állították volna a f...-át, te meg véded... szégyelld el magad!

309. 328aadd89f (válaszként erre: 308. - Simple)
2012. febr. 11. 22:55

Biztos, hogy azt hiszi, ő tett rosszat, hiszen a végeredmény az, hogy el kellett hagyniuk az otthonukat és az anyjukat, aki akármilyen is, gondolom hiányzik nekik. Főleg a kisebbeknek.

Ezt a gyerek bűntetésként is felfoghatja, vagyis a viselkedése következményeként.

Lehet, hogy haragot érzett az anyja részéről, amiért molesztálásról beszélt, ami mégjobban összezavarhatja. Ez biztos, hiszen ha más nem, a fórumból teljesen lejött, hogy anyukának esze ágában sincs komolyan venni sem a problémát, sem a kialakult helyzetet és foggal-körömmel ragaszkodik az élettársához.

Ehhez nem szabad, hogy bárki is asszisztáljon, úgyhogy teljesen megalapozottnak érzem azt, hogy a gyerkőcök nem mehetnek haza! Saját jól felfogott érdekükben!


Éva, megkaptad az infókat, amiket gyűjteni szerettél volna. Innentől azt kezdesz velük, amit akarsz, de szerintem a legjobban azt teszed, ha továbbra sem változtatsz a hozzáállásodon, mert a hozzászólásaid alapján nem vagy érett a szülői szerepre. Sajnálom, hogy ez ilyen hosszú idő után derült ki. Talán még nem késő és helyre jön a gyerekek élete. Remélem!

308. simple (válaszként erre: 307. - Arrival)
2012. febr. 11. 22:30
Persze, hogy zavart. fogalma sincs mi zajlik körülötte, sőt szerintem azt hiheti hogy ő tett valami rosszat.
307. arrival (válaszként erre: 295. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 11. 22:23

A gyerek zavart, lehet azthiszi ez a normalis!


Nemertem, te direkt szorakozol itt velunk??

Mert ha mindezt amit mondasz, komolyan mondod, es komolyan is gondolod, akkor nem vagy normalis eskuszom.

306. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 297. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 11. 22:16
Nem biztos, hogy olyan dolog történt, amit nőgyógyász észrevesz. Ha csak tapizza, puszilgatja, simogatja, azt az orvos honnan látná??
305. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 303. - Timycat)
2012. febr. 11. 22:14
Stockholm-szindróma :(
304. simple
2012. febr. 11. 21:55
Szóval már felröppent régebben is, és most újra. Nem véletlenül. Hihetetlen hogy már akkor nem tett senki semmit.
303. timycat (válaszként erre: 301. - C33bd8536b)
2012. febr. 11. 21:30
sőt van olyan molesztált, aki tényleg szereti és ragaszkodik a molesztálóhoz (pláne ha rokon), mert nem is tudja, hogy valami nem stimmel; elhitetik vele, hogy ez így van rendjén (tegnap írtam erre egy példát, amiben az volt a legrosszabb, hogy a kislány nem is értette, hogy mi ez a cirkusz, neki az volt a természetes) :(
302. c33bd8536b (válaszként erre: 299. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 11. 21:25
És hol van most az élettársad?
301. c33bd8536b (válaszként erre: 297. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 11. 21:24

Már 3 éve "felröppent"? És te még mindig nem hiszel a gyerekednek?


Valahol azt írtad, hogy te is molesztált gyerek voltál.

Akkor csak tudnod kellene, hogy a molesztált gyerek teljesen zavart. És ugye, nem saját magától. Részben ragaszkodik a molesztálóhoz, mert gyerek, és nem érti az egészet...részben borzasztó bűntudata van, mert a molesztáló elhiteti vele, hogy mindez az ő felelőssége.

És te a molesztált, ezt nem tudod?

300. 328aadd89f (válaszként erre: 299. - Nagy Éva(vica))
2012. febr. 11. 20:57
Milyen terveid vannak? Mit tennél meg/fogsz megtenni azért, hogy visszakapd őket?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook